Ψηφοφορία

Πιστεύετε ότι ο ΟΣΦΠ πήρε με την αξία του το φετινό πρωτάθλημα;

ΝΑΙ
38 (39.2%)
ΟΧΙ
37 (38.1%)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ\ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
2 (2.1%)
ΔΕΝ ΜΈΝΔΙΑΦΕΡΕΙ
20 (20.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 97

Αποστολέας Θέμα: Ολυμπιακος  (Αναγνώστηκε 270343 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος RORY GALLAGHER

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 476
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1250 στις: 30/05/11, 03:03 »
τη διορατικότητά μου μέσα!!! ::) ::) >:(
.......sex fai skata kai ypnos!

Αποσυνδεδεμένος Free_Bird

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1251 στις: 30/05/11, 04:36 »
Δυστυχώς η μόνη καλή εικόνα που έχουμε στον ελληνκό αθλητισμό (το μπάσκετ) τείνει να χαλάσει και αυτό  :(

Ο λόγος όχι για την διαιτησία, αλλά για την εικόνα για την διαιτησία όπως την παρουσιάζουν διάφορες φυλλάδες που είναι προσκείμενες σε ομάδες.

Χάνει ο Βάζελος στο τελικό κυπέλλου, ''κάλπικο'' το κύπελλο και φταίνε οι γκρι...
Χάνει ο Γαύρος, ''εξασφύριχτος'' ο Β'αζελος με την βοήθεια τον γκρι, 5 εναντίον 8 και άλλα τέτοια τραγελαφικά...

...τα οποία όμως ίσως και να μην είναι τόσο αστεία όσο ακούγονται. Τέτοιες φυλλάδες κατά τη γνώμη μου δυστυχώς ΦΑΝΑΤΙΖΟΥΝ, επιρρεάζουν τα πρόβατα που τις διαβάζουν, προπαγανδίζουν, παραπληροφορούν και γενικά δημιουργουν ως αποτέλεσμα ένα κάποιο κλιμα...

Θα ''πιστέψουν''στο τέλος έκαστοι ότι αδικούνται από κάτι και όχι από το αποτέλεσμα (εντάξει λάθη αλλά και βρωμιές γίνονται, αλλά γίνονται ακριβώς επειδή υπάρχει αυτός ο φανατισμός...αλλιώς τί νόημα θα είχε ?  ;) ) και όλο αυτό το κλίμα θα φέρει εκνευρισμό και ο εκνευρισμός θα φέρει άλλα πράγματα...δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός.

Να κλείσουν αυτές οι φυλλάδες με τους ''κατα φαντασίαν δημοσιογράφους'' οι οποίοι με τα εντελώς χυδαία λόγια και ''2 μετρα 2 σταθμά'' επιχειρήματά τους  ::)   παραπληροφορούν, προπαγανδίζουν και εν τέλη φανατίζουν τα πρόβατα...

Με λιγα λόγια υποθάλπτουν την βία και είναι συνένοχοι ηθικοί αυτουργοί της βίας στα γήπεδα


Δεν άντεξα,το είπα τελικά.

Υ.Γ. Πάντως το ποδόσφαιρο φέτος ήταν τραγικό....ο βάζελος σφάζεται στο ντέρμπι με τον γαύρο, κάνει τον γύρο του θριάμβου και μετά πήρε μόνο...3 νίκες, με τον πάοκ στο τελευταίο παιχνίδι η νίκη ήταν..κάπως ο οπόιος ΠΑΟΚ τα έκανε γυαλιά καρφιά με την ΑΕΚ στο κύπελλο που η ΑΕΚ ''πήρε'' επίσης το τρόπαιο με τρόπο που ήταν ''κάπως'' και και και....ο ολυμπιακός δεν χάνει για 200 συνεχή παιχνίδια και του σπάει το σερί ο πανιώνιος, τα τελευταία παιχνίδια των πλεϊ-ωχ ήταν προκαθορισμένα και και και και.......
« Τελευταία τροποποίηση: 30/05/11, 04:45 από Free_Bird »
Live to play LIVE

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1252 στις: 11/05/12, 23:06 »
Στον τελικό της ευρωλίγκα ο Ολυμπιακός!!! Και ο ΠΑΟ έφτασε μια ανάσα και άδικα έμεινε εκτός!
Έπος και από τις δύο ελληνικές ομάδες που κρατάνε ψηλά τη σημαία σε χαλεπούς καιρούς!!! Μπράβο!

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1253 στις: 13/05/12, 23:44 »
Ολυμπιακός Πρωταθλητής ευρώπης 2012!!! Με το πλέον θρυλικό τρόπο από το -19!!!

Αποσυνδεδεμένος Καθόδιος (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1573
  • Φύλο: Άντρας
  • άιντε άιντε....!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Σάτυροι
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1254 στις: 14/05/12, 00:41 »
Γουστάρω αυτή την ομάδα γιατί σε κάθε αγώνα βλέπεις το καλύτερο και το χειρότερό τους παιχνίδι μαζί! Πολλά μπράβο!
To πόδι μου το αγαπώ
γι αυτό και το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω...

KEEP WALKING

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #1255 στις: 14/05/12, 00:41 »
άμα δώσεις στον Πρίντεζη να κάνει την κίνηση άλλες 20 φορές ζήτημα να βάλει τις 10 :P

ένα συγχαρητήριο στον Ολυμπιακό πάντως για την κατάκτηση κι ας μη μας είχε δείξει ιδιαίτερα σημάδια αξίας....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
22345 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 09:37
από faser
46 Απαντήσεις
18479 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/09, 13:12
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ