Ψηφοφορία

Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ?

ΕΙΝΑΙ
49 (73.1%)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
12 (17.9%)
ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
6 (9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 63

Αποστολέας Θέμα: Αλ τσαντίρι news  (Αναγνώστηκε 19543 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Αλ τσαντίρι news
« στις: 06/12/06, 11:25 »
Για όσους είναι φανατικοί του Λαζόπουλου και αυτής της εκπομπής που κράζει το κάθε καραγκιόζη  που βγένει στην τηλεόραση. Ο άνθρωπος είναι πραγματικά απολαυστικός!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 08/12/06, 17:27 από rocknrolldemon »
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος tzamrock

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • rock is a way of life
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #1 στις: 06/12/06, 12:40 »
μπααα...δεν μαρεσει...τις περισσοτερες φορες επαναλαμβανεται κ τα αστεια του ειναι σχεδον παντα εναντιον καποιων...μερικοι δεν λεω, το αξιζουν ,αλλα...δεν ειναι κ τοσο πρεπον να πιανεσαι απο ατυχες στιγμες των αλλων κ να τις κανεις...
αμαν...ολες all star φορανε...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #2 στις: 06/12/06, 12:44 »
Ενας καραγκιοζης που κραζει τους αλλους καραγκιοζηδες..Ισως να ισχυει και το "Ειπε ο γαϊδαρος τον πετεινο κεφαλα"
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #3 στις: 06/12/06, 12:50 »
Σαν εκπομπη μου αρεσε παρα πολυ!Εκραζε συνεχως ατομα που το χρειαζονταν!
Αλλα στην πραγματικοτητα και αυτος στο θεμα της πολιτικης, για μενα πηρε καπιες λαθος αποφασεις!!!
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #4 στις: 06/12/06, 13:13 »
Τουλάχιστον δείχνει πολλά πράγματα που ξεγλιστράνε από τα δελτία ειδήσεων και από το μάτι του παθητικού τηλεθεατή....
Και κράζει άγρια όποιους χρειάζονται σφαλιάρες!
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #5 στις: 06/12/06, 13:17 »
Παίζει και να μου φέρνει αηδεία κάθε φορά που τον βλέπω. Οσο έκανε τους 10 μικρούς Γιώργους ήταν μια χαρά. Μετά δεν ξέρω τί τον έπιασε. Το χιούμορ του μου θυμίζει πολύ εκείνο των λεγόμενων "επιθεωρήσεων", με τις γιαγιούλες απο κάτω να γελάνε με την κάθε λαλακία που θα πεί. Το χειρότερο δε είναι οτι νομίζει οτι έχει και χιούμορ...
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #6 στις: 06/12/06, 13:20 »
Εγώ αηδιάζω όποτε τον βλέπω, δεν είναι σάτυρα αυτή αν και τα άτομα που κράζει δεν είναι και καλύτερα. Ούτε σαν ηθοποιός μου αρέσει, δεν είναι τπτ το φοβερό αλλά τα Media τον έχουνε Θεό This is Greece!

PS: Ο καλύτερος του ρόλος πάντως ήταν όταν τον αρπάξανε στο κότερο του Λυμπέρη με μάτια και μύτη κατακόκκινα από την κόκα και έκανε ότι δεν ήξερε τπτ. Αυτό μάλιστα ήταν για Οσκαρ!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #7 στις: 06/12/06, 13:48 »
Το χειρότερο είναι αυτό που αναφέρει και ο φίλος parlats, ότι ένας τέτοιος άνθρωπος εξουσιάζει σήμερα στην ελληνική τηλεόραση.

Παρόλ'αυτά, δεν στέκομαι εκεί.Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ αυτό που κάνει διότι όντως κράζει άτομα που αξίζουν κράξιμο, υποδεικνύει πράγματα και καταστάσεις που πολλοί δεν παρουσιάζουν ή απλά δεν τους συμφέρει να παρουσιάσουν και να αναδείξουν και γενικότερα κάνει μία γενικότερη παρουσίαση της απόλυτης ελληνικής κατάντιας - ξεφτίλας...
Δυστηχώς είναι ο μόνος που το κάνει.Τώρα αν είναι σάτιρα αυτό που κάνει...για μένα είναι και παραείναι και μόνο έτσι μπορεί αν βγει η σάτιρα προς τα έξω.ΑΚόμα και η εμμονή του σε κάποια πράγματα είναι ορθή...
Τέλος να πω πως ίσως πρέπει να γίνει ακόμα πιο καυστικός και να δει τα πράγματα ακόμα πιο ανάποδα από ότι τα βλέπει, διότι δεν αντέχω να βλέπω ελλενίτσες και ρουλίτσες και τατιάνες να παρελαύνουν κάθε μέρα μπροστά από το χαζοκούτι, θέλοντας να πουλήσουν την εικόνα μιας όμορφης ωραίας "Βουγιουκλακικής" ταινίας όπου η ζωή είναι υπέροχη...(τρομερό το γεγονός η ωραία μενεγάκη - με μικρό μ -, το πρότυπο της ελληνίδας νοικοκύρας εμφανίστηκε στο πρωϊνάδικο μία ωραία ηλιόλουστη μέρα με χρυσό πανέμορφο ρολογάκι ROLEX!!!!)
Είπαμε όμως...όλα είναι υποκειμενικά...ϊσως ξέφυγα λιγάκι από το θέμα αλλά δεν βαριέσαι...
c ya!

P.S Ξέχασα να αναφέρω πως έχει τελείως λάθος, στο γεγονός πως μία ώρα όπου βλέπουν και μικρά παιδάκια πετάει συνεχώς τις λέξεις "μ....ακα", κάνει άσεμνες χειρονομίες κλπ κλπ.Με τον τρόπο αυτό ακυρώνει τη σάτιρα και το έργο του (λέμε τώρα) και το χειρότερο...μας δίνει να καταλάβουμε πως πλέον τέτοιες χειρονομίες και εκφράσεις μάλλον σήμερα θεωρούντε ορθές και πρέπων... :-\ :-X
« Τελευταία τροποποίηση: 06/12/06, 13:51 από Mistral »
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #8 στις: 06/12/06, 15:20 »
ο μεγαλύτερος καραγκιόζης της ελληνικής τηλεόρασης. δεν τον αντέχω ούτε δευτερόλεπτο. και όπως είπανε παραπάνω: το χειρότερο νομίζει αυτός και πόσοι άλλοι ότι αυτό λέγεται χιούμορ!
το χιούμορ είναι κάτι λεπτεπίλεπτο, ευγενικό... αυτός ειρωνεύεται-ούτε καν σατιρίζει-. κοροϊδεύει, αλλά όχι με χιουμοριστικό τρόπο κατά τη γνώμη μου. απορώ πώς τον αφήνουν και βγαίνει στην τηλεόραση. εγώ θα τον χρησιμοποιούσα μόνο και μόνο για να εξοντώσω το χειρότερο εχθρό μου αναγκάζοντάς τον να παρακολουθεί την εκπομπή αυτού του...ας μη το χαρακτηρίσω περισσότερο...
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #9 στις: 06/12/06, 16:17 »
παιδιά δεν θα συμφωνήσω αν είναι αυτός ο χειρότερος καραγκιόζης τοτέ ο Ευαγγελάτος ο Κακαουνάκης ο Ευαγγελάτος η Ντενίση η Τατιαννα όλοι αυτοί τι είναι???? Τέλος πάντων εγώ τον πάω πάρα πολύ... ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΡΑΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #10 στις: 06/12/06, 17:22 »
Δεν αντέχω απλά να τον δω πάνω από 5 λεπτά...και ο Θέμος καυτηριάζει αλλά σφάζει με το βαμβάκι....

Το ότι κάποιος θα πρέπει να κράξει κάποιους ανθρώπους δε δίνει άλλοθι στην κακή σάτιρα.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #11 στις: 06/12/06, 17:24 »
Και γω δεν καταλαβαινω το σουσουρο γυρω απο το Λαζοπουλο.Ενταξει γελαω οταν τον βλεπω αλλα
1)Αυτο που κανει δεν θελει καμια τεχνη.Παιρνει βιντεο και χλευαζει.
2)Οι εμμονες του μου τη δινουν.Ντενιση Κουγιας Αρναουτογλου κλπ.Σατυρα ειναι αυτο?Απλα επειδη εχει τη δυναμη και προσωπικες αντιπαραθεσεις με αυτους τους γελειοποιει και τους διαφημιζει βεβαια!
3)Εν τω μεταξυ το να ακουω πραματα απο ανθρωπο που παλιοτερα ειχε κανει πολλα και διαφορα που δεν λεγονται μου φαινεται γελειο.
4)Οι ταινιες/συριαλ που εχει γυρισει ειναι μια και μια αθλιες οποτε δεν χρειαζεται να τον κρινω σαν σκηνοθετη κλπ.
Οι δεκα μικροι μητσοι ηταν κατι πολυ πιο εμπνευσμενο και καλοδεχουμενο.
Προτιμω αν θελω να γελασω να βλεπω Μητσικωστα που κανει ΣΑΤΥΡΑ αν και αυτος χαλασε φετος(δεν εχει ποικιλια κλπ)
Αυτα ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #12 στις: 06/12/06, 18:01 »
Βασικά μου δίνει την εντύπωση πως είναι ένας ευαίσθητος άνθρωπος που έχει φρικάρει με αυτά που βλέπει και προσπαθεί να τα δείξει στον κόσμο, έχει απηυδήσει τόσο με την κατάσταση και είναι σα να σου λέει "Κοίταξτε! Έλεος δε βλέπετε τί γίνεται?!? Σε τί χάλια είμαστε?? Τυφλοί είστε?"
Εδω κρίνουμε το Αλ τσαντίρι και όχι τις πράξεις του, αν είναι έτσι δε θα αφήσουμε κανέναν από την τηλεόραση. Σε κάποια σημεία ναι, είναι λίγο ελεϊνός στην κριτική του, αλλά και πολλές φορές όταν τον βλέπω έχω πιάσει τον εαυτό μου να λέει "Πέστα ρε...".

Αφού κατάντησε τόσο cult θέμα, δεν βάζεις μια ψηφοφορία να δούμε?
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #13 στις: 06/12/06, 18:32 »
Στο αλτσαντιρι ειναι απολαυστικος.Τωρα για το αν παιρνει κοκα ή αν ειναι αδερφη ή δν ξερω εγω τι αλλο μαγκια του και στην τελικη τελικη τι με ενδιαφερει εμενα?Το διαβασα και αυτο...ο θεμος καλυτερη σατυρα απο τον λαζοπουλο.Νταξει γουστα ειναι αυτα....

Τον εχω δει 2 φορες στο θεατρο τη μια ηταν εξαιρετικος την αλλη απλα βαρετος (ολη η παρασταση ηταν βαρετη δλδ)

Οσο για το αν η σατυρα του ειναι "σωστη" ή "λαθος" ειναι υποκειμενικο φυσικα.Αλλα ποια εκπομπη σατυριζει με καλυτερο τροπο?Ο σεφερλης?

Και τελος...δν ξερω ποσο αληθινος ειναι,τι ψηφιζει,τι δν ψηφιζει,με ποιους κανει παρεα,που βγαινει,τι αμαξι εχει κτλ.
Θα παρω την espresso καποια στιγμη για να μαθω
Ξερω ομως πως μεσα απο την εκπομπη του  εκφραζει ωραιες και σωστες αποψεις.Καλο ειναι να ακουγεται και αυτη η διαφορετικη φωνη μια φορα την βδομαδα στην τηλεοραση.
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #14 στις: 06/12/06, 18:49 »
4)Οι ταινιες/συριαλ που εχει γυρισει ειναι μια και μια αθλιες οποτε δεν χρειαζεται να τον κρινω σαν σκηνοθετη κλπ.

Εκτος απο το οτι ο λαζοπουλος εχει γυρισει  μερικες εξαιρετικες ταινειες (ναι το "ο καλυτερος μου φιλος" ειχε γελιο) ειναι απο τους λιγους που βοηθαει την νεα γενια ηθοποιων που ασχολουνται με "εναλλακτικα" πραγματα και δν ονειρευονται να παιξουν στο καφε της χαρας και σε λοιπες μλκς.Και μαλιστα το κανει χωρις να "φαινεται",αυτη ειναι αλλωστε και η ουσια.Και για να μη μιλαω στον αερα φερνω ως παραδειγμα την ταινεια "504 χιλιομετρα μακρυα" (ή καπως ετσι δν θυμαμαι ακριβως τον τιτλο).

Δν εχω καμια προθεση να υπερασπιστω τον λαζοπουλο ως ατομο.Ουτως ή αλλως ειναι απλα τα πραγματα σε καποιους αρεσει σε αλλους οχι.Σε καποιους αρεσουν οι αποψεις του, σε αλλους οχι.
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #15 στις: 06/12/06, 20:05 »

Εκτος απο το οτι ο λαζοπουλος εχει γυρισει μερικες εξαιρετικες ταινειες (ναι το "ο καλυτερος μου φιλος" ειχε γελιο) ειναι απο τους λιγους που βοηθαει την νεα γενια ηθοποιων που ασχολουνται με "εναλλακτικα" πραγματα και δν ονειρευονται να παιξουν στο καφε της χαρας και σε λοιπες μλκς.Και μαλιστα το κανει χωρις να "φαινεται",αυτη ειναι αλλωστε και η ουσια.Και για να μη μιλαω στον αερα φερνω ως παραδειγμα την ταινεια "504 χιλιομετρα μακρυα" (ή καπως ετσι δν θυμαμαι ακριβως τον τιτλο).

Η ταινια και επειτα σειρα ονομαζοταν "504 χλμ βορεια της Αθηνας".Ωραια σειρα,επικαιρη και ακρως νεανικη.Παρουσιαζε την φοιτητικη ζωη απ'ολες τις πλευρες της αγγιζοντας πολλες φορες και αρκετα κοινωνικα ζητηματα.Ωστοσο εχω ακουσει αρκετα,φυσικα δε μπορεις να ξερεις τι αληθευει και τι οχι,αλλα αν αληθευουν τοτε μαλλον δεν ειναι ολα και τοσο αθωα και απο την καλη μου την καρδια χωρις οφελος.
Παρολ'αυτα οι "10 μικροι Μητσοι" ηταν μια εκπομπη με πολυ γελιο και πολυ πετυχημενη γι'αυτο και ειχε κρατησει αρκετα χρονια!!Το "Αλ τζαντιρι νιουζ" ειναι μια μετρια εκπομπη,θα ελεγα,που τονιζει πραγματα που χρειαζεται καποιος να τα επισημανει και να αναδεικνυονται γιατι ειναι θεματα σημαντικα.
Απο κει και περα η προσωπικη του ζωη και ολα τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν.Αν και πιστευω οτι καποιος ο οποιος κραζει αλλους για χ,ψ πραγματα κανονικα θα πρεπει πρωτα ο ιδιος να ειναι σωστος ωστε να δινει το καλο παραδειγμα αλλα και να μπορει να μιλαει με το κουτελο του καθαρο και χωρις να εχει λερωμενη τη φωλια του.Τωρα αν αυτος δε το κανει πραξη,δικο του θεμα!!Ο καθενας κανει τις επιλογες του και δε μπορει να κριθει γι'αυτες...
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #16 στις: 07/12/06, 13:34 »
4)Οι ταινιες/συριαλ που εχει γυρισει ειναι μια και μια αθλιες οποτε δεν χρειαζεται να τον κρινω σαν σκηνοθετη κλπ.

Εκτος απο το οτι ο λαζοπουλος εχει γυρισει  μερικες εξαιρετικες ταινειες (ναι το "ο καλυτερος μου φιλος" ειχε γελιο) ειναι απο τους λιγους που βοηθαει την νεα γενια ηθοποιων που ασχολουνται με "εναλλακτικα" πραγματα και δν ονειρευονται να παιξουν στο καφε της χαρας και σε λοιπες μλκς.Και μαλιστα το κανει χωρις να "φαινεται",αυτη ειναι αλλωστε και η ουσια.Και για να μη μιλαω στον αερα φερνω ως παραδειγμα την ταινεια "504 χιλιομετρα μακρυα" (ή καπως ετσι δν θυμαμαι ακριβως τον τιτλο).

Δν εχω καμια προθεση να υπερασπιστω τον λαζοπουλο ως ατομο.Ουτως ή αλλως ειναι απλα τα πραγματα σε καποιους αρεσει σε αλλους οχι.Σε καποιους αρεσουν οι αποψεις του, σε αλλους οχι.
Ναι μιλαω και για αυτο.Αυτο που παιζοταν στον Αλφα.Εμενα πραγματικα δεν μ αρεσε αυτο το συριαλ.Το μονο καλο ηταν οτι επαιξαν αρκετοι ηθοποιοι αγνωστοι και νεοι που κανουν μηνες να βρουν δουλεια σε θεατρο.Κατα τα αλλα δεν ειχε καμια ουσια.Τεσπα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #17 στις: 07/12/06, 16:43 »
Δν ξερω το συριαλ το χρηματοδοτουσε αυτος?
Η ταινεια παντως μου φανηκε αρκετα καλη.Anyway το θεμα μας δν ειναι αν ηταν η ταινεια ηταν καλη ή όχι.Απλα χρησιμοποιησα αυτο το παραδειγμα για να στηριξω την θεση μου σχετικα με το οτι υποστηριζει νεους ηθοποιους σε αντιθεση με οσα λεγονται απο τις κατα καιρους κουτσομπολες.
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #18 στις: 07/12/06, 16:46 »
εγω το μονο που χαιρομαι ειναι που κραζει τον ΦΑΣΙΣΤΑ ΠΡΕΚΑ.
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #19 στις: 08/12/06, 01:06 »
ελα τωρα που ειναι φασιστας ο πρεκας  :P
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #20 στις: 08/12/06, 03:00 »
Παντως στην Antifa δεν νομιζω οτι ανηκει! ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα, κ εμενα ψηλο φασιστομουτρο μου κανει
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #21 στις: 08/12/06, 06:17 »
συγνώμη κιόλας αλλά γελάτε με αυτό...? προσωπικά δε το βρίσκω καθόλου αστείο, μάλλον γελοίο και μίζερο. Όσο για την σάτυρα...οκ, σάτυρα υποτίθεται οτι κάνει αλλά κατ'εμέ ξεπερνάει τα όρια και γίνεται πιο καραγκιόζης κι από αυτούς που σατυρίζει. Ο θέμος δεν κάνει σάτυρα αλλά η εκπομπή του σίγουρα είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσα και κυρίως αστεία από τα καρπούζια του λαζόπουλου.

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #22 στις: 08/12/06, 10:59 »
καλα μην συγκρινουμε τωρα το θεμο με τον λακη...ενταξει..αλλη κλαση ο ενας αλλη ο αλλος..θεμος rulezzz λεμε!!!
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #23 στις: 08/12/06, 17:29 »
Οπως μου το ζήτησε καποιος η ψηφοφορία μπήκε για να δούμε τωρα συνολικά τι πιστεύουν οι περισσοτεροι
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #24 στις: 08/12/06, 17:30 »
Παντως στην Antifa δεν νομιζω οτι ανηκει! ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα, κ εμενα ψηλο φασιστομουτρο μου κανει

Βασικα περα απο οποιαδηποτε πλακα το εχει πει ξεκαθαρα "σε καποιους μπορει να μην αρεσε η εφταετια,σε αλλους ομως ναι".
« Τελευταία τροποποίηση: 08/12/06, 17:41 από Βραζίλης »
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;