Αποστολέας Θέμα: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον  (Αναγνώστηκε 17185 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Να κάτι που θα ήθελα να μάθω από σας, μιας και οι πλειωψηφία σ'αυτό το φόρουμ είναι νέοι, πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον, γύρω στα 40-50 χρονών?
Ας ξεκινήσω πρώτος:
Με φαντάζομαι με περιποιημένο μούσι, μακρύ μαλλί (φορέβερ) και ύφος κάποιου που έχει δει και μάθει πολλά (τώρα είμαι μεσ'στην άγνοια ακόμα, αλλά μέχρι τότε, που θα μου πάει, κάτι θα'χω ζήσει.). Θα κυκλοφορώ με παλτό και μπαστούνι.
Θα'χω γράψει μερικά βιβλία, θα'χω κάνει πολλούυυς πίνακες, και θα'χω εκδώσει αρκετούς δίσκους, αλλά, δυστυχώς θα'μαι καταδικασμένος να μένω στα παρασκήνια και πολύ "cult" καλλιτέχνης, αλλά όποιος με βλέπει στο δρόμο, θα λέει: "Αυτός είναι καλλιτέχνης".
 ;D
Μπορεί να γίνω έτσι, μπορεί να ΘΕΛΩ να γίνω έτσι, αλλά δεν έχει νόημα. Αυτό φαντάζομαι. Περιμένω απαντήσεις σας.

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #1 στις: 09/09/06, 16:12 »
με φανταζομαι χωρις μεγαλες αλλαγες εμφανισιακα , με οικογενεια κ ενα καλο σπιτι με συνθια σε καθε οροφο (ηδη εχω αρχισει να το κανω αυτό ;D ;D ;D ;D ;D
τα υπολοιπα ειναι χρονοβορες για τωρα λεπτομεριες ;D
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #2 στις: 09/09/06, 16:16 »
με φανταζομαι χωρις μεγαλες αλλαγες εμφανισιακα , με οικογενεια κ ενα καλο σπιτι με συνθια σε καθε οροφο (ηδη εχω αρχισει να το κανω αυτό ;D ;D ;D ;D ;D
τα υπολοιπα ειναι χρονοβορες για τωρα λεπτομεριες ;D
Χμμ, ναι, οικογένεια θέλω να χτίσω κι εγώ, απλά δεν το ανέφερα γιατί μάλλον είναι προφανές...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #3 στις: 09/09/06, 16:23 »
   κοιτα με φανταζομαι να εχω την οικογενεια μου σε ενα ομορφο σπιτι στα προαστια καποιας μικρης πολης οπου θα  εχω μικρη φαρμα με αλογα και ενα σπιτακι, μεγαλο κηπο και τα παιδια μου να παιζουν εξω...οσες ωρες δν θα τις περναω για να φορντιζω την οικογενια και τα αλογα , θα καθομαι πανω απο το πιανο και θα γραφω μουσικη , για τη ταδε ταινια , ( γιατι μεχρη τοτε θα εχω γινει γνωστη μουσκοσυνθετης :P :P) το βραδυ θα κατεβαινω στο υπογειο οπου θα εχουμε φτιαξει στουντιο με τον αντρα μου και θα χτυπιομαστε παιζοντας μπασσο αν μας το επιτρεπουν τα αθριτικα μας τωρα απο εμφανιση θα ειμαι αλλη μια μεγαλη κυρια , αλλα θα συνεχισω αν φοραω ενα τζιν και μαι μαυρη μπλουζα και δν θα εχω βαμενο μαλι οποτε θα ειμαι καπως γ**ισε τα!  ;D ;D ;D  
      εκτως και αν οι carbonatedlenonade γινουν γνωστες :P ,,, τοτε δν θα εχω οικογενεια μαλλον,οπως ουτε και τη φαρμα με τα αλογα αλλα θα ζω μεσα σε ενα στυντιο θα δινω συναυλιες παιζοντας μπασσο σε αναπηρικο καροτσακι και θα εχω βαμμενο μαλι.. :P ;D
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #4 στις: 09/09/06, 16:34 »
Α, ξέχασα, θα είμαι καθηγητής πανεπιστήμιο (καλών τεχνών το πιο πιθανό) ή/και προπονητης ξιφασκίας!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #5 στις: 09/09/06, 16:50 »
Λοιπον στα 50?? Με καραφλα στανταρ :P μουσι στανταρ...Και ελπιζω καπως διαννοουμενοο..Σιγουρα θα εχω χωρισει..(αν εχω παιδια ουτε να με δουν δεν θα θελουν :P λογω χαρακτηρα παλα οχι βιας κλπ ::))Ελπιζω να εχω γυρισει 2-3 ταινιες που θα ειναι πολυ ειδικες και θα εχουν δει μονο επιλεκτοι(ειμαι ψωνιο εγω φταιω?)..Επισης να εχω κανα σκυλο και να ζω στο χωριο..Μου φανταζει πολυ καλτ εικονα..
Βεβαια για να συμβουν εστω καποια απο αυτα(εκτος της καραφλας ;D) θα πρεπει να εχω κερδισει κανα λαχειο γιατι αλλιως θα λιωνω σε κανα γραφειο..μελετες περιβαλλοντος κλπ :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #6 στις: 15/09/06, 21:32 »
Με φανταζομαι μα ημιμακρο μαλλι,οδοντιατρο με ευρωστο ιατρειο :P 8)Αλλα αυτο που θα γουσταρα πιο πολυ ειναι να ειχα γιους (2 κατα προτιμηση0)που θα εχουν κληρονομησει απο μενα την τρελα μου για την κιθαρα και να παω να τους βλεπω,δυναμικους εφηβους,σε συναυλιες ,τυπου schoolwave ,με τα συγκροτηματα τους να παιζουν καλη μουσικη...Απολαυση...Τα τυπικα,ενα σπιτι στο πανοραμα Θεσσαλονικης οπως το θελω και με απιστευτα μεγαλη συλλογη σπανιων σιντι θρυλων στο υπογιεο που θα ειναι χωρος μουσικοκαλλιεργιας :P 8) 8) :) ;D
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #7 στις: 16/09/06, 01:53 »
νομιζω ειχε ξαναμπει τετοιο θεμα...

εν πασει περιπτωσει, εγω θα ειμαι μια διαδεκριμενη γενετιστρια  8) σ' ενα ερευνητικο ινστιτουτο της Γαλλιας, θα χω βρει και κανενα εμβολιο, ή θα παραδιδω μαθηματα Ιολογιας σε νεαρους φοιτητες...Κατα τα αλλα θα ειμαι πιο αδυνατη απο τωρα,λιγο πιο ομορφη <εχμ,δεν εχω και πολλα περιθωρια βελτιωσης. ;D 8) :-X 8) :P>..,μ'εναν ανθρωπο που να μ' αγαπαει και να με εμπνεει, στο πολυ μελλον ισως και παντρεμενη με παιδι..και δε θα χω χασει κανενα απο τα κοντινα μου προσωπα, οικογενεια και φιλους.
Η φαντασια μου ειναι η μιση μου ζωη,παει οπου θελει κι οπου θελω,ας μην το ψαχνουμε...  :P 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 16/09/06, 01:57 από geni »
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #8 στις: 16/09/06, 09:18 »
Μόλις εχω κλείσει το τηλέφωνο...Είναι απόγευμα...Μιλούσα με τα παιδιά μου...Ολα καλά μου είπαν εκεί στη πόλη...Βρίσκομαι στη βεράντα ενός ξύλινου σπιτιού το οποίο στολίζει με την αρχοντιά και την απλότητά του ένα καταπράσινο λιβάδι...Η γυναίκα μου εχει γύρει στον ώμο μου και διαβάζουμε μαζί...Σηκώνοντας το βλέμα προς τον απέναντι καθρέφτη, αντικρύζω μια ήρεμη, πράα και συνάμα ώριμη μορφή που μέσα της κρύβει τη φλόγα της εφηβείας. Ασπρα μαλλιά, σχετικά αδύνατος, γυαλιά, χμμ ισως και λίγο μούσι...Μπαίνοντας μέσα στο σπίτι το πρώτο πράγμα που σου κάνει εντύπωση ειναι μια τεράστια δισκοθήκη η οποία θα περιέχει τους δίσκους που έχουν αφήσει ιστορία στη μουσική..Λίγο πιο πέρα η πόρτα που οδηγεί στο προσωπικό μου στούντιο (ναι ναι, μεσα στο ξύλινο σπίτι ;D) οπου και θα περνάω τις ώρες της καλλιτεχνικής μου ανησυχίας...

Μάλλον απάντησα στο πώς θα ήθελα να φαντάζομαι τον εαυτό μου... 8)
Tέσπα, ας μείνω σε αυτό ελπίζοντας πως κάποτε θα γίνει πραγματικότητα... ::)
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #9 στις: 16/09/06, 09:48 »
σιγουρος οτι εχιε ξαναμπει το θεμα..εγω με φανταζομαι ρεμαλι οπως και τωρα...στανταρ θα ψαχνω ακομα την γνώση, την μουσικη και την αρμονια μου...απλα ελπιζω να εχω παρεα...και δουλεια που θα προσφερει την ανεση των παραπανω...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #10 στις: 16/09/06, 10:48 »
Χμμμ......νεκρό.

Αποσυνδεδεμένος Σ.απ.φώΣ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 356
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ξέρω, μα επιλέγω ξανά τ' όνειρο.
    • Προφίλ
    • Μαρία Νεφέλη
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #11 στις: 16/09/06, 11:30 »
[Εκεί είναι σε δέκα χρώνια. Εδώ μιλάμε για τα 40-50 μας... ;D

Οκ..
Προφανώς εσύ θα είσαι ένας διακεκριμένος ζωγράφος. Εγώ μέχρι τότε ακόμη θα κάνω μαθήματα!
Θα ζω με τον άνθρωπό μου σε ένα σπίτι πλάι στη θάλασσα και θα έχουμε μια μεγάλη οικογένεια...
Αυτά!
Ιξίονες είμαστε όλοι. Iξίονες που αγκαλιάσαμε ένα σύννεφο νομίζοντας ότι κρατούμε τα όνειρά μας...
Ν.Κ.

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #12 στις: 17/09/06, 12:12 »
Εγώ με φαντάζομαι χωρισμένο (αφού κανείς δεν βγάζει άκρη με την πάρτη μου  8) ) άστεγο (θα φάω όλα τα λ7 μου στις κιθάρες και μετά θα τις δώσω σε καναν που δεν έχει  8) και θα κρατήσω μόνο μία ακουστική ) με καράφλα μούσια και ένα σκισμένο μπλουζάκι των motorhead να τραγουδάω στο μοναστηράκι με μία ακουστική και να ρίχνω ροχάλες στους τρεντηδες που θα περνάνε  ;D ;D ;D . Τότε δεν θα μπορώ να σας μιλάω στο φόρουμ ( :( ) αφού δεν θα με αφίνουν να έρχομαι σε επαφ΄με οποιδήποτε ηλεκτρονική συσκευή (όποιος ξέρει τοn kevin mitnik....  :P ) γιατί  θα είμαι είμαι επικίνδυνος λόγω των  hacker-ιστηκών μου ικανότητων ...... Αλλα αφού θα μαι άστεγος που να το βάλω το pc ... :o
Ζωάκι μια ζωή  ::) ....

Πάντος αν δεν είμαι έτσι και τα κονομήσω (όχι χοντρά βέβαια γτι απλά δεν πρόκειται... ) θέλω να πάρω μια μηχανή ...μάλλον κάτι σε harley και να κάνω ταξίδια.... 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 17/09/06, 12:21 από tasos18 »

Αποσυνδεδεμένος Μελίνα

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λέω παραμύθια να ξορκίσω το κακό...
    • Προφίλ
Έχουν περάσει χρόνοι 10...
« Απάντηση #13 στις: 05/09/07, 21:44 »
Χμμμμμ... Ο τίτλος είναι λίγο άσχετος αλλά τέσπα...
Λοιπόν, ερώτηση: Τι θα θέλατε να σας συμβεί μέσα στα επόμενα 10 χρόνια;
Εγώ θα ήθελα να έχω περάσει στη σχολή που θέλω, να την έχω τελειώσει και να έχω βρει δουλειά...
Και υγεία!!!
Εσείς;
Άλλα θέλω κι άλλα κάνω κι έφτασα ως εδώ...
Λάθη στραβά και πάθη, μ' έβγαλαν σωστό...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Έχουν περάσει χρόνοι 10...
« Απάντηση #14 στις: 05/09/07, 21:46 »
πρωτα ο κοσμος να ειναι καλα...
μετα για μενα υγεια,δουλεια,και μια καλη κοπελα που θα ειμαι ερωτευμενος πραγματικα..γιατι εδω εχουμε προβληματα... :-\
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Έχουν περάσει χρόνοι 10...
« Απάντηση #15 στις: 05/09/07, 22:09 »
Να μαστε καλά, να γινόμαστε καλά, να μην είμαστε χάλια, θέλω να 'μαι κάπου εξωτερικό και να εξερευνώ μουσικές εξωτικές από διάφορους άλλους μυστήριους κόσμους, καταγράφοντας τες για να τις αξιοποιήσω και παίρνοντας απ' αυτές όσα πιο πολλά μπορώ για να διευρύνω τον μουσικό μου ορίζοντα.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/07, 15:13 από Anaximandros »

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #16 στις: 06/09/07, 15:11 »
δεν θελω να μεγαλωωωωωωωωωωωσωωωωωωωωωωω ( τουλαχιστον οχι πανω απο 21 να μπορω να βγαλω διπλωμα για μεγαλη μηχανη) :'(
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Eve...!!

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I' m not here for your entertainment..........
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #17 στις: 06/09/07, 18:51 »
Σίγουρα θα έχω μετακομίσει στο νησί μου κ θα έχω ένα μεγάλο σπίτι. 8) Έχω τα κονέ για δουλειά..κ μάλιστα καλή...!
Τι να την κάνω τη ζωή μου στο παραμύθι θα τη ρίξω να πνιγεί
Να παραμυθιαστεί η ψυχή μου να σε πιστέψει πάλι από την αρχή
Να σε πιστεύει όταν μ’ αγγίζεις τις νύχτες όταν ψιθυρίζεις
Όταν λες «θα ‘μαι κοντά σου όταν με θες»

Αποσυνδεδεμένος Ariel_1

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Είμαι αυτό που κυνηγάω...
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #18 στις: 06/09/07, 19:11 »
να πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί ποτέ. ίσως επειδη ζω για το σήμερα. ανεξαρτητα θα ήθελα να είμαι πρώτα από όλα καλά σωματικά και ψυχικά.Επειτα να ανοίξω δικό μου εκδοτικό οίκο, και να ανεβάζω θεατρικά τα οποία και θα έχω γράψει. Ίσως να θελω να κάνω και οικογένεια, να έχω ένα σπίτι που να βλέπει θάλασσα και να έχω διπλα μου τα αγαπημένα μου πρόσωπα......... :) :)

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #19 στις: 06/09/07, 20:16 »
Με φαντάζομαι πολίτη και μακριά από τον Εβρο!
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #20 στις: 06/09/07, 21:34 »
Σίγουρα θα έχω μετακομίσει στο νησί μου κ θα έχω ένα μεγάλο σπίτι. 8) Έχω τα κονέ για δουλειά..κ μάλιστα καλή...!

Φαντάζομαι αυθαίρετο; :P

Αποσυνδεδεμένος Eve...!!

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I' m not here for your entertainment..........
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #21 στις: 06/09/07, 21:54 »
Ναι βέβαια! Κ μάλιστα εγώ έβαλα τις φωτιές στην Πελοπόννησο για να τα αυξήσω... χεχε... Σάμος κ Πελοπόννησος... μια χαρά προς το παρόν..  ;D ;D ;D 8)
Τι να την κάνω τη ζωή μου στο παραμύθι θα τη ρίξω να πνιγεί
Να παραμυθιαστεί η ψυχή μου να σε πιστέψει πάλι από την αρχή
Να σε πιστεύει όταν μ’ αγγίζεις τις νύχτες όταν ψιθυρίζεις
Όταν λες «θα ‘μαι κοντά σου όταν με θες»

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #22 στις: 07/09/07, 03:37 »
εε..σιγουρα ξερω οτι αμα θα εχω παντρευτει θα εχω χωρισει γτ σιγα μην με αντεξει ο δικος μου..(πρωην παρακαλω.. :P)..τα παιδια μου θα εχουν γινει σαν τα μουτρα μου και θα με κατηγορουν για κομφορμισμο..εε..και θα ζω σε ενα παρακμιακο σπιτακι ητε εντος ητε εκτος αθηνας...(πρωτιμω σε κανα μακρινο νησι..ουτε κατσικες να μην εχει :P)..και ελπιζω μεχρι τοτε να εχω αναπτυξει την τρελα μου με την σκηνοθεσια...αλλιως θα βλεπω τα παιδια μου να την αναπτυσουν και εγω απο μεσα μου να τα καμαρωνω και αο εξω μου να τα βριζω... :P
δεν θα ειμαι πολυ καλη μητερα? ::) ;D :D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #23 στις: 17/09/07, 22:45 »
με 3 γυναίκες στην αγκαλιά μου!


ποιος πονηρός σκέφτηκε το πονηρό; Γιατι πονηρε το έκανες αυτό;

γυναίκα+2κόρες. Τέλος.

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας στο μέλλον
« Απάντηση #24 στις: 17/09/07, 23:03 »
Θα διατηρώ την πλούσια κόμη μου, θα έχω σπουδάσει αρχιτεκτονική ΕΜΠ πτυχιούχος με υποτροφία και μεταπτυχιακό στο Αμερικα πάλι υποτροφία. Θα έχω 4 παιδιά, 20, 15, 11, και 9 χρόνών και θα είμαι λεφτάς. Στις ελεύθερές μου ώρες θα παίζω με το συγκρότημά μου. Ο εξοπλισμός μου είναι πάμπλουτος καθότι ενόσω σπούδαζα κέρδισα στο λότο 85 εκατομμύρια ευρώ, τα οποία και πολύ καλά διαχειρίστικα με καλές επενδύσεις σε όλον τον κόσμο. Θα έχω τιμιθεί με το βραβείο νόμπελ φυσικής για την απίστευτη ανακάλυψη της κβαντικής θεωριστικής ατομικής θεωρίας .

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
34 Απαντήσεις
13338 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/04, 20:20
από psomas
5 Απαντήσεις
2894 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/06, 21:29
από Vern
13 Απαντήσεις
4004 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/07/06, 20:52
από Μουσικόφιλη
10 Απαντήσεις
3107 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/07, 19:07
από συννεφάκι
3 Απαντήσεις
4894 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/07, 21:05
από Blacksheepιος
2 Απαντήσεις
3094 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/07/10, 09:21
από JP.M
0 Απαντήσεις
2171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/11/11, 18:59
από androula
0 Απαντήσεις
2213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/12, 16:45
από JOBAK
7 Απαντήσεις
8418 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/17, 17:09
από saved
66 Απαντήσεις
58387 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/23, 17:40
από nontamaria