Αποστολέας Θέμα: Ενα Jam ....  (Αναγνώστηκε 1728 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ενα Jam ....
« στις: 28/11/08, 21:13 »
...πανω στο κομματι Μιζερο Φως απο Διαφανα κρινα ... γνωμες ευπροσδεκτες αν κ εχει χαλια ηχο ως συνηθως....  :P



thanx

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Ενα Jam ....
« Απάντηση #1 στις: 28/11/08, 22:08 »
Tεχνικό το σόλο όπως πάντα, θυμίζει αρκετά τα προηγούμενα που έχεις ανεβάσει. Πάντως νομίζω ότι δεν πολυκολλάει με το κομμάτι...
ΥΓ. Κάκιστη η επιλογή του κομματιού παρεπιπτώντος.......

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Ενα Jam ....
« Απάντηση #2 στις: 28/11/08, 22:12 »
Κι εγώ θα ήθελα να σε ακούσω σε κάτι πιο γλυκό, ξέρω ότι έχεις τις δυνατότητες να "γράψεις" σε πιο γλυκιές μελωδίες ;)

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: Ενα Jam ....
« Απάντηση #3 στις: 01/12/08, 16:56 »
Φιλε ειδα και εγω το κομματι σου και παρατηρησα πως αυτο που εγραψες δεν κολαει με το κομματι απο πισω που ακουγετε ...  ακομα ο ηχος δεν ειναι και στα καλητερα του αν και απο ολα σου τα video δειχνεις να εισαι πολυ καλος κιθαριστας , αν βελτιωσεις τον ηχο σου θα μπορεσω να ακουσω το κομματι γιατι αλλιως δεν ακουω τιποτα ....συμφωνω ακομα και με το παιδι απο ατω που σου εγραψε να δοκιμασεις να παιξεις κατι πιο γλυκο,

 ασχετο: με κινητο βγαζεις video  ???? γιατι κι εγω με κινητο βγαζω και δεν εχω καθολου καλο ηχο  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :solo:

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενα Jam ....
« Απάντηση #4 στις: 01/12/08, 20:19 »
Προσπαθησα πολυ να καταλαβω εστω καποιο τονο απο τη μουσικη υποκρουση στο σολο σου,αλλα δεν τα καταφερα...Ετσι,θεωρωντας οτι το σολο ειναι ελευθερος αυτοσχεδιασμος,κρινω(ας πουμε) οτι εισαι πολυ καλος,γρηγορος,αλλα εδω σου λειπει η μελωδικοτητα(που παντα να ξερεις οτι ειναι η ζαχαρη στο γλυκο που φιαχνουμε)Δεν ξερω μουσικη θεωρια να στο πω και με τεχνικους ορους,ετσι απλα λεω τη γνωμη μου σαν ακροατης.
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115