Ειδικά θέματα > Καταστήματα, αγορά

ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ THOMANΝ

<< < (142/144) > >>

Giogiannis:
Επικοινωνησα ξανα με τα ελτα μηπως βγαλω ακρη ηταν πιο ευγενικη η κοπελα, μου ειπε οτι και αυτη βλεπει να εχει ερθει απο γερμανια και οτι ισως το κρατησαν τελωνειο απο λαθος.... εδωσα και τα στοιχεια μου να το τρεξει το θεμα με τους προισταμενους και θα με ενημερωσουν.
 Επισης επικοινωνησα και με Thomann απο το τηλεφωνο που μου έδωσε ο Spyros Delta (Ευχαριστώ πολύ αδερφέ) μιλησα με τον αντιπροσωπο μου ειπε να στειλω και email στη σελιδα τους ακριβως πως εγιναν τα πραγματα και θα το ψαξουν και αυτοι μέσω του tracking για να βρουν λύση. To θεμα ειναι πόσο θα πάει η όλη ιστορία, αν ειναι να μου έρθει σε κανα μήνα χαιρετίσματα.

adr1anos:
Οι παραγγελίες από Thomann πλέον έρχονται με ΕΛΤΑ courier. Μόλις παρέλαβα την πρώτη σπό δύο παραγγελίες και από την στιγμή που πήρα το ίδιο μήνυμα στις 29/1 μέχρι χθές που έγινε η παράδοση πέρασαν περίπου δώδεκα μέρες. Οπότε περίμενε το από ΕΛΤΑ και βλέπε το με τον αριθμό αποστολής σου από το σύστημα τους, σύντομα θα εμφανιστεί Ελλάδα.

Giogiannis:
Ακούσατε ακούσατε μετά το χάος και τηλέφωνο σε ελτά και τελωνείο, Ήρθε η αποστολή με το tracking απο 6/02 αλλά το δέμα μου μαζί με άλλα 8 απο γερμανία δεν ήταν μέσα. Δηλαδή εγώ παρακολουθώ τόσο καιρό το tracking απο σκέτο αέρα. απο 24 που έγινε η παραγγελία και 28-31 που εκαναν θεωρητικα την αποστσολη είναι στη γερμανία. Τα νεύρα μου :-[

Guitar Fan:
αυτά να τα πεις στον thomann για να καταλάβει ότι έκανε λάθος να επιλέξει τα ΕΛΤΑ,

panixgr:

--- Παράθεση από: Guitar Fan στις 11/02/19, 15:01 ---αυτά να τα πεις στον thomann για να καταλάβει ότι έκανε λάθος να επιλέξει τα ΕΛΤΑ,

--- Τέλος παράθεσης ---

ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ΕΛΤΑ, τεράστιο πρόβλημα με Thomann, μάλλον ο Giogiannis θα πρέπει σιγά σιγά να κατεβάζει κοινοτικούς νόμους προστασιάς καταναλωτή.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View