Ειδικά θέματα > Τα καλύτερα...

Carvin ελλάδα?

(1/4) > >>

Sullecy:
Τα μπάσα της carvin φαίνονται εξαιρετικά, ειδικά τα 6 χορδα, και θα ήθελα να αγοράσω ενα. Από όσο όμως ξέρω δεν υπάρχουν μαγαζιά και πρέπει να τα πάρεις οnline. Όμως επειδή έρχονται απο Αμερική, ξέρετε τι παίζει με τελωνείο και τέτοια?  ???

Jezus:
Εγω παντως ειχα δει καπου στα εξαρχεια/κεντρο αθηνας νομιζω ενα μαγαζι γεματο καρβιν, οποτε ολο και κατι πρεπει να υπαρχει, καποιος φερνει σιγουρα δηλαδηΣ, αλλα απο τιμες μπορει να ειναι πολυ πανω απο αυτα που βλεπεις στο νετ... διευθυνση δεν θυμαμαι ατυχως...

Evangelos 123:

--- Παράθεση ---απο τιμες μπορει να ειναι πολυ πανω απο αυτα που βλεπεις στο νετ
--- Τέλος παράθεσης ---

κατά διάνοια μην υπολογίζεις με βάση τις τιμές του αμερικάνικου site!
αξίζει για αγορά μόνο άν έχεις κάποιον συγγενή στις USA!!!
επειδή είχα ρωτήσει σε αντιπρόσωπο της carvin εδώ στα γίαννενα και επειδή πήρε ένας φίλος μου να υπολογίζεις 50-60% πάνω από την τιμή του site!

Απ: Psaxno Carvin i Strato
Γνώμες για Gibson Les Paul

Arg0:
Carvin φέρνει ο Τσιτιρίδης στην Ακαδημίας, στο 88 αν θυμάμαι καλά. Τώρα αν φέρνει και μπάσα εκτός από κιθάρες δεν ξέρω...

sofison:

--- Παράθεση από: Arg0 στις 11/10/07, 13:00 ---Carvin φέρνει ο Τσιτιρίδης στην Ακαδημίας, στο 88 αν θυμάμαι καλά. Τώρα αν φέρνει και μπάσα εκτός από κιθάρες δεν ξέρω...

--- Τέλος παράθεσης ---


Βασικά είναι και ο αντιπρωσοπος της Carvin στην Ελλάδα
http://www.carvinworld.com/dealers.php

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View