Πωλείται High tech εξοπλισμός από συλλογή (ενισχυτές, καμπίνες, fx units κτλ)

Περισσότερες φωτογραφίες




Τιμή:1.00 EUR 0 προσφορές
Κλειστή


Περιγραφή: Γεια χαρά, πουλάω από προσωπική συλλογή τα παρακάτω:


Hiwatt Custom 100 David Gilmour sig head + Hiwatt καμπίνα 4Χ12 Fane ηχεία (σε υπεράριστη κατάσταση, ολοκαίνουργια τα αγόρασα για τη συλλογή μου ως εκ τούτου δεν έχουν παίξει καθόλου. Λάμπες τέτοια είναι καινούργια, όσες φορές δούλεψε, το έκανε σε εντάσεις δωματίου, μιλάμε για ένα στολίδι, handwired ενισχυτής μαζί με τη matched καμπίνα του με ηχεία Fane. Πωλείται λόγω χώρου, και ότι θέλω να αγοράσω μία συγκεκριμένη κιθάρα, η τιμή είναι περίπου 1.500 κάτω από τον thomann): 2.100 ευρώ

Avid Eleven Rack (με περασμένο το expansion μονίμως στο rack μου, σταμάτησα να το χρησιμοποιώ όταν αγόρασα το AxeFx 2): 400 ευρώ


Engl rack setup (ENGL 840/10 stereo power amp + ENGL 530 preamp) Σε άριστη κατάσταση, παιγμένα και αυτά λίγο, τρομερό stereo setup, high gain κατάσταση, πασίγνωστος συνδυασμός παίζει τα πάντα, μαζί με το footswitch του 530. Εξαιρετική κατάσταση : 1000 ευρώ


Boss GT Pro (το πήρα το έβαλα στη ρακιέρα και το χρησιμοποίησα ελάχιστα,αν έχει δουλέψει 10 ώρες): 260 ευρώ


Δύο ENGL 2x12 όρθιες καμπίνες με Celestion V60's ηχεία στα 16 Ohm (είναι οι matched καμπίνες του stereo setup που δίνω παραπάνω, όλα μαζί κατεδαφίζουν κτήρια):  480 (και οι δύο μαζί)


Laney LH50 head: (Αγορασμένος από τον Andrianos πριν από καιρό, έχει γίνει και θέμα από τον ίδιο όπου αναλύει το retubing και τις ρυθμίσεις που του έκανε, σε πάρα πολύ καλή κατάσταση) 350 ευρώ


Matchless HotBox pedal preamp (αγορασμένο αποκλειστικά και μόνο γιατί τη συλλογή μου, το αγόρασα μεταχειρισμένο, τσεκαρίστηκε ότι όλα είναι οκ, και οι λάμπες σε άριστη κατάσταση): 300 ευρώ


Torpedo C.A.B mic & speaker simulator (Έχω τη ναυαρχίδα της οικογενείας Torpedo VB101 και όταν βγήκε και σε pedal form το αγόρασα σχεδόν αμέσως, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ cab και mic simulator, πάνω από 50 καμπίνες και 8 μικρόφωνα, η 2Notes που το βγάζει είναι ότι καλύτερο στο χώρο. Αν ψάχνεται το καλύτερο cab sim, ε το βρήκατε. Σε pedal form για να μπορεί να μπει στο pedalboard σας, midi δυνατότητες, power amp simulation και πολλά ακόμη, στο κουτί του με καλώδια, manuals κτλ, απάτητο): 380 ευρώ

Axe Fx Ultra (full πακέτο, μέσα σε ρακιέρα, μαζί με expression pedal της Mission Engineering και το ground controller MFC-101, ότι καλύτερο υπάρχει, μέσα σε rack με όλα τα καλώδια έτοιμα, stomplabels στη MFC101 όλα τα απαραίτητα για τη σύνδεση μέσω midi στον υπολογιστή, τελευταία firmware) 1.650 ευρώ

Παιδιά παρακαλώ δεν ενδιαφέρομαι για ανταλλαγές! Τα πουλάω λόγω έλλειψης χώρου (τις καμπίνες και τους ενισχυτές, και λόγω αγοράς νέου εξοπλισμού), δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, όλα είναι σε 100% λειτουργική κατάσταση, και όπως είπα έχουν παίξει ελάχιστα, άρα 0 φθορές. Με χαρά να δοκιμάσει κάποιος ότι τον ενδιαφέρει αν βρίσκεται κάπου κοντά. Καλύτερη τιμή μπορώ να κάνω αν αγοράσει κάποιος παραπάνω από 1 πράγματα. Πακετάρω άψογα, στέλνω παντού με αντικαταβολή ή τραπεζική κατάθεση. Στη διάθεσή σας οποιαδήποτε απορία.

Περιοχή Κομοτηνή
Εμφανίσεις: 1218
Ημερομηνία καταχώρησης: 23/01/14 18:20
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: sfanfan
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 22/06/12, 10:37

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για sfanfan
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες