Αποστολέας Θέμα: Το χειρότερο....  (Αναγνώστηκε 49539 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος AnGeL_F

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στη πλάκα...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #50 στις: 08/08/06, 14:23 »
Το χειρότερο ελάττωμα μιας γυναίκας είναι να πιστεύει τον άντρα και να γίνεται χαλί για να την πατήσει.
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους
και η καρδιά για να συγχωρεί
μα και αυτή ματώνει και όταν γίνει πέτρα
αυτούς που αγάπησε αυτούς μισεί.

Αποσυνδεδεμένος AnGeL_F

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στη πλάκα...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #51 στις: 08/08/06, 14:26 »
Το χειρότερο ελάττωμα μιας γυναίκας είναι να πιστεύει τον άντρα και να γίνεται χαλί για να την πατήσει.
Επίσης το να πέφτει με τα μούτρα στον έρωτα.Και στο τέλος να τρώει τα μούτρα της..
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους
και η καρδιά για να συγχωρεί
μα και αυτή ματώνει και όταν γίνει πέτρα
αυτούς που αγάπησε αυτούς μισεί.

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #52 στις: 08/08/06, 21:50 »
Το χειρότερο ελάττωμα μιας γυναίκας είναι να πιστεύει τον άντρα και να γίνεται χαλί για να την πατήσει.
Επίσης το να πέφτει με τα μούτρα στον έρωτα.Και στο τέλος να τρώει τα μούτρα της..


εγω αυτο το λεω ερωτα καρδια μου! πρεπει να το ζησεις, να το νιωσεις κ ας γινει ότι γινει!!!
κάποτε, όχι πολυ καιρο πριν, ελεγα ώπα, φρενο! τωρα ξες τι λεω??? τι μαλ***ες εκανα!!! :)

Αποσυνδεδεμένος AnGeL_F

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στη πλάκα...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #53 στις: 08/08/06, 21:56 »
Το χειρότερο ελάττωμα μιας γυναίκας είναι να πιστεύει τον άντρα και να γίνεται χαλί για να την πατήσει.
Επίσης το να πέφτει με τα μούτρα στον έρωτα.Και στο τέλος να τρώει τα μούτρα της..


εγω αυτο το λεω ερωτα καρδια μου! πρεπει να το ζησεις, να το νιωσεις κ ας γινει ότι γινει!!!
κάποτε, όχι πολυ καιρο πριν, ελεγα ώπα, φρενο! τωρα ξες τι λεω??? τι μαλ***ες εκανα!!! :)
Ίσως να έχεις και δίκαιο...
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους
και η καρδιά για να συγχωρεί
μα και αυτή ματώνει και όταν γίνει πέτρα
αυτούς που αγάπησε αυτούς μισεί.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #54 στις: 08/08/06, 22:04 »
Το χειρωτερο ελαττωμα της?Το ιδιο με καθε ανθρωπο.Να μην νοιαζεται για τον διπλανο της που στην προκειμενη περιπτωση ειναι και γομενος της ας πουμε.Βασικα αυτο το γινε χαλι δεν μου τη σπαει τοσο.Με νευριαζει να λεει οτι δεν πιστευει αυτο αλλα να το διχνει εμπρακτα.
Επισης να μην εχει χιουμορ(ειδικα το δικο μου ηλιθιο χιουμορ 8) 8) 8))
Και να  βριζει ολη την ωρα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #55 στις: 08/09/06, 23:53 »
να μην εχει θηλυκοτητα.Και να ειναι δηθεν. Αυτο ισχυει και για τον αντρα βεβαια.
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #56 στις: 08/09/06, 23:56 »
να μην εχει θηλυκοτητα.Και να ειναι δηθεν. Αυτο ισχυει και για τον αντρα βεβαια.
[/quote
να μην εχει θηλυκότητα :P χεχε...σε πειράζω
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #57 στις: 09/09/06, 04:30 »
Να νομίζει ότι παίζει καλό τάβλι και να έχει άποψη για το ποδόσφαιρο  >:( >:(

Μα ΕΙΜΑΙ καλλη στο ταβλι και ασχολουμαι με τ ποδοσφαιρο!!! ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #58 στις: 09/09/06, 10:16 »
να μην εχει θηλυκοτητα.Και να ειναι δηθεν. Αυτο ισχυει και για τον αντρα βεβαια.

Δλδ σε ενοχλεί άμα ο άντρας δεν έχει θηλυκότητα?  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος metalouda

  • Σκοτεινή μορφή
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ρε...δε μαμιεσαι και εσυ..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #59 στις: 09/09/06, 12:07 »
εχμ οπως τα λετε βρε παιδια...ειμαι ελαττωματικη.. ::)
I'd sign  a contract with the devil..I've tried  for so very long..I'll die  to become immortal..that's why I sing this song

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #60 στις: 09/09/06, 12:12 »
Να νομίζει ότι παίζει καλό τάβλι και να έχει άποψη για το ποδόσφαιρο  >:( >:(

Μα ΕΙΜΑΙ καλλη στο ταβλι και ασχολουμαι με τ ποδοσφαιρο!!! ;D  ;D  ;D
Οχι αυτό που λες fatses είναι καλό για μια γυναίκα...
MDB μπράβο κοπελιά...είσαι σε καλό δρόμο  ;D

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #61 στις: 09/09/06, 14:07 »
εχμ οπως τα λετε βρε παιδια...ειμαι ελαττωματικη.. ::)
Κι εγώ μεταλούδα αυτό σκεφτόμουνα!
Είμαι για πέταμα!
Πάμε μαζί στον πλησιέστερο κάδο χεράκι χεράκι?
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #62 στις: 09/09/06, 15:36 »
Το φαλλοκρατικό στοιχείο στην ερώτηση αυτή είναι μάλλον προφανές, και άκρως ενοχλητικό, κατά τη γνώμη μου, φίλε pa... Νομίζω ότι η πλειωψηφία των γυναικών του φόρουμ δεν θα την εκτιμήσουν. Και, ας μην ξεχνάμε ότι ουδείς άσφαλτος και ότι οι κοπέλες, όπως και οι άντρες, είναι κι αυτές άνθρωποι, και, συνεπώς ΚΑΙ οι άντρες έχουνε πολλά ελλατώματα (τα οποία, το δίχως άλλο θα τα συζητάνε οι κοπελιές μεταξύ τους πίσω απ'τις πλάτες μας, αλλά δεν πιστεύω ότι αυτό σημαίνει ότι πρέπει να το κάνουμε κι εμείς αυτό.).
ΔΕΝ θα ήθελα να απαντήσω στην ερώτηση αυτή γιατί, απλούστατα, όποια ελλατώματα θα είχε η κοπέλα που αγαπούσα θα τα σεβόμουνα, αρκεί να σεβεται τα πολυάριθμα δικά μου ελλατώματα (αυτό βέβαια δε συνέβη με την πρώην μου, επειδή, πολύ απλά, δεν την αγαπούσα, και εκτώς αυτού, αγνοούσε παντελώς τα δικά μου ελλατώματα εξειδανικεύοντάς με, κατά κάποιον τρόπο, γεγωνός που με ενόχλησε αρκετά).

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #63 στις: 09/09/06, 16:10 »
Γιατί ακριβώς δε μπορεί να χει άποψη για το ποδόσφαιρο??

Γιατί η μέση γυναίκα το μόνο που ξέρει από ποδόσφαιρο είναι το όνομα της ομάδας της (άλλο που μερικές είναι η εξαίρεση  ;) )
       
                       γιατι το αποκλιεις τοσο πολυ το ποδοσφαιρο απο τη γυναικα???και το κανεις και εξερεση?? ενα παιχνιδι ειναι!!! γιατι μια γυναικα να μην μπορει να το ξερει η ακωμα και να το παιξει??? προσωπικα ξερω πολλες κοπελες που ασχολουνται με τη μπαλα (ολοκληρη ομαδα!!! ) ναι !και εγω μαζι τους!! και ρωταω γιατι ειναι τοσο περιεργο??? Υπαρχουν γυναικιες ομαδες και μαλισα επαγκελματιες ποδοσφαιριστες γυναικες!!
     ενταξε ισητν ελλαδα, εμεις τουλαχιστον το μονο που εχουμε καταφερει ειναι να εχουεμ μερικους αξιοπρεπεις σπονσορες και να προσπαθουμε ακωμα να φιταξουμε γυναικειο πρωταθλημα 5*5 στην ΕΠΟ ομως ολοι μας λενε γυναικες !!....κλπ κλπ τι ξερουν απο ποδοσφαιρο..?? και κανενας δν ασχολειτε μαζι μας!!!  και δν στειριζουν τη προσπαθεια μας!!! και η  αληθεια ειναι  οτι αυτη τη στιγμη στην ατικη υπαρχουν τουλαχιστον 15 οργανομενες ομαδες!! και ομως καμια απο αυτη δν μπορει να δοσει αθλητικα δελτια κλπ επεισεις εχουμε περιοριστει μονο σε τουρνουα...
     Βεβαια δυστοιχος για μας η φετινη χρονια ειναι πολυ δυσκολη και το μεγαλητερο δυναμικο της ομαδας δινει φετος πανελληνιες και εγω μαζι τους οποτε και επειδη ο προπονητης τα εχει παιξει γιαιτ καμια σχεδον δν παταει τωρα στις προπονισεις, αποφασισε να μας δοσει ενα χρονο διαλλημα...
       Βεβαια απο του χρονου θα ξεχιθουμε ξανα στα γηπεδα και αν νομιζεται ακωμα οτι οι γυναικες ειναι αχριστες στο ποδοσφαιρο περαστε καμια βολτα να μας δειτε (να γεμισει και καμια κερκυδα... :P) αυτα....εβγαλα το αχτη μου!!!! ;D
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #64 στις: 09/09/06, 16:21 »
   
                     
       Βεβαια απο του χρονου θα ξεχιθουμε ξανα στα γηπεδα και αν νομιζεται ακωμα οτι οι γυναικες ειναι αχριστες στο ποδοσφαιρο περαστε καμια βολτα να μας δειτε (να γεμισει και καμια κερκυδα... :P) αυτα....εβγαλα το αχτη μου!!!! ;D

μπραβω Ε!ΜΑ .!!! και πολυ καλα κανεις...αν στους αγωνες φορατε σορτσακια θα ερθουνε! ;)
εγω παλι θα ερχομουν καταρχην για ν ασας καμαρωσω κ καταδευτερον...που ξες...τοσοι αντρες συχναζουν...! ;D ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #65 στις: 09/09/06, 16:30 »
   
                     
       Βεβαια απο του χρονου θα ξεχιθουμε ξανα στα γηπεδα και αν νομιζεται ακωμα οτι οι γυναικες ειναι αχριστες στο ποδοσφαιρο περαστε καμια βολτα να μας δειτε (να γεμισει και καμια κερκυδα... :P) αυτα....εβγαλα το αχτη μου!!!! ;D

μπραβω Ε!ΜΑ .!!! και πολυ καλα κανεις...αν στους αγωνες φορατε σορτσακια θα ερθουνε! ;)
εγω παλι θα ερχομουν καταρχην για ν ασας καμαρωσω κ καταδευτερον...που ξες...τοσοι αντρες συχναζουν...! ;D ;D ;)
   

      ευχαριστω πολυ!!! ελπιζω να συνεχισουμε του χρονου και μαλιστα με κανονικο πρωταθλημα!!! και βεβαια θα ειστε ολοι καλεσμενοι!!! θελω να ανεβασω φοτο της ομαδας εδω στο κιθαρα στο αθλητισμος και να βαλω θεμα για τη γυναικα και το ποδοσφαιρο ,αλλα δν ξερω πως να ανεβασω φωτογραφια... μωλεις μαθω θα το βαλω!!!
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #66 στις: 09/09/06, 16:33 »
   
                     
       Βεβαια απο του χρονου θα ξεχιθουμε ξανα στα γηπεδα και αν νομιζεται ακωμα οτι οι γυναικες ειναι αχριστες στο ποδοσφαιρο περαστε καμια βολτα να μας δειτε (να γεμισει και καμια κερκυδα... :P) αυτα....εβγαλα το αχτη μου!!!! ;D

μπραβω Ε!ΜΑ .!!! και πολυ καλα κανεις...αν στους αγωνες φορατε σορτσακια θα ερθουνε! ;)
εγω παλι θα ερχομουν καταρχην για ν ασας καμαρωσω κ καταδευτερον...που ξες...τοσοι αντρες συχναζουν...! ;D ;D ;)
   

      ευχαριστω πολυ!!! ελπιζω να συνεχισουμε του χρονου και μαλιστα με κανονικο πρωταθλημα!!! και βεβαια θα ειστε ολοι καλεσμενοι!!! θελω να ανεβασω φοτο της ομαδας εδω στο κιθαρα στο αθλητισμος και να βαλω θεμα για τη γυναικα και το ποδοσφαιρο ,αλλα δν ξερω πως να ανεβασω φωτογραφια... μωλεις μαθω θα το βαλω!!!

Εγώ δεν ξέρω αν θα ερχόμουν γιατί δε μ'αρέσει το εν λόγω άθλημα (να κάτι που το κάνουν ΚΑΙ μερικοί άντρες ;D) αλλά θα έχετε την ευχή μου αν συμβεί κάτι τέτοιο.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #67 στις: 09/09/06, 16:45 »
Γιατί ακριβώς δε μπορεί να χει άποψη για το ποδόσφαιρο??

Γιατί η μέση γυναίκα το μόνο που ξέρει από ποδόσφαιρο είναι το όνομα της ομάδας της (άλλο που μερικές είναι η εξαίρεση  ;) )
       
                       γιατι το αποκλιεις τοσο πολυ το ποδοσφαιρο απο τη γυναικα???και το κανεις και εξερεση?? ενα παιχνιδι ειναι!!! γιατι μια γυναικα να μην μπορει να το ξερει η ακωμα και να το παιξει??? προσωπικα ξερω πολλες κοπελες που ασχολουνται με τη μπαλα (ολοκληρη ομαδα!!! ) ναι !και εγω μαζι τους!! και ρωταω γιατι ειναι τοσο περιεργο??? Υπαρχουν γυναικιες ομαδες και μαλισα επαγκελματιες ποδοσφαιριστες γυναικες!!
     ενταξε ισητν ελλαδα, εμεις τουλαχιστον το μονο που εχουμε καταφερει ειναι να εχουεμ μερικους αξιοπρεπεις σπονσορες και να προσπαθουμε ακωμα να φιταξουμε γυναικειο πρωταθλημα 5*5 στην ΕΠΟ ομως ολοι μας λενε γυναικες !!....κλπ κλπ τι ξερουν απο ποδοσφαιρο..?? και κανενας δν ασχολειτε μαζι μας!!!  και δν στειριζουν τη προσπαθεια μας!!! και η  αληθεια ειναι  οτι αυτη τη στιγμη στην ατικη υπαρχουν τουλαχιστον 15 οργανομενες ομαδες!! και ομως καμια απο αυτη δν μπορει να δοσει αθλητικα δελτια κλπ επεισεις εχουμε περιοριστει μονο σε τουρνουα...
     Βεβαια δυστοιχος για μας η φετινη χρονια ειναι πολυ δυσκολη και το μεγαλητερο δυναμικο της ομαδας δινει φετος πανελληνιες και εγω μαζι τους οποτε και επειδη ο προπονητης τα εχει παιξει γιαιτ καμια σχεδον δν παταει τωρα στις προπονισεις, αποφασισε να μας δοσει ενα χρονο διαλλημα...
       Βεβαια απο του χρονου θα ξεχιθουμε ξανα στα γηπεδα και αν νομιζεται ακωμα οτι οι γυναικες ειναι αχριστες στο ποδοσφαιρο περαστε καμια βολτα να μας δειτε (να γεμισει και καμια κερκυδα... :P) αυτα....εβγαλα το αχτη μου!!!! ;D
Σορρυ ρε εμμα αλλο ξερω να παιζω ποδοσφαιρο και αλλο ξερω απο ποδοσφαιρο...Δλδ ξερω 10 ομαδες παρακολουθω 10 παιχνιδια κλπ..Ο φατσες  αυτο ειπε..
Εκτος αυτου πραγματικα δεν μα ρεσει το ποδοσφαιρο με γυναικες καθολου.Σοβαρα..Αλλα αν γινει κανα τετοιο κουλο θα ερθω..Ισως να εχετε και καμια καλη εκει ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #68 στις: 09/09/06, 17:02 »
Το φαλλοκρατικό στοιχείο στην ερώτηση αυτή είναι μάλλον προφανές, και άκρως ενοχλητικό, κατά τη γνώμη μου, φίλε pa... Νομίζω ότι η πλειωψηφία των γυναικών του φόρουμ δεν θα την εκτιμήσουν. Και, ας μην ξεχνάμε ότι ουδείς άσφαλτος και ότι οι κοπέλες, όπως και οι άντρες, είναι κι αυτές άνθρωποι, και, συνεπώς ΚΑΙ οι άντρες έχουνε πολλά ελλατώματα (τα οποία, το δίχως άλλο θα τα συζητάνε οι κοπελιές μεταξύ τους πίσω απ'τις πλάτες μας, αλλά δεν πιστεύω ότι αυτό σημαίνει ότι πρέπει να το κάνουμε κι εμείς αυτό.).
ΔΕΝ θα ήθελα να απαντήσω στην ερώτηση αυτή γιατί, απλούστατα, όποια ελλατώματα θα είχε η κοπέλα που αγαπούσα θα τα σεβόμουνα, αρκεί να σεβεται τα πολυάριθμα δικά μου ελλατώματα (αυτό βέβαια δε συνέβη με την πρώην μου, επειδή, πολύ απλά, δεν την αγαπούσα, και εκτώς αυτού, αγνοούσε παντελώς τα δικά μου ελλατώματα εξειδανικεύοντάς με, κατά κάποιον τρόπο, γεγωνός που με ενόχλησε αρκετά).

Αρχικά δεν άνοιξα καμία κουβέντα πίσω από καμία πλάτη!Ωραιότατη,δημόσια συζήτηση μου φαίνεται εμένα.Επίσης καμία κοπέλα δεν έδειξε να ενοχλήται (και γιατί να ενοχληθεί άλλωστε;!)
Έκανα μια ερώτηση να ακουστούν δυο γνώμες,να κάνουμε και τον χαβαλέ μας βρε αδερφέ!Α!Και το πιο σημαντικό...δεν είμαι φαλοκράτης..
Πάντως αυτό που μου αρέσει στο site και δεν μπορώ να σας αποχωριστώ με τίποτα είναι πως ό,τι και να ειπωθεί πάντα θα βρεθεί κάποιος να το πάρει λίγο πιο προσωπικά ώστε να γίνει μια βαβουρίτσα να έχουμε να ασχολούμαστε.. ;D
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #69 στις: 09/09/06, 17:14 »
Το φαλλοκρατικό στοιχείο στην ερώτηση αυτή είναι μάλλον προφανές, και άκρως ενοχλητικό, κατά τη γνώμη μου, φίλε pa... Νομίζω ότι η πλειωψηφία των γυναικών του φόρουμ δεν θα την εκτιμήσουν. Και, ας μην ξεχνάμε ότι ουδείς άσφαλτος και ότι οι κοπέλες, όπως και οι άντρες, είναι κι αυτές άνθρωποι, και, συνεπώς ΚΑΙ οι άντρες έχουνε πολλά ελλατώματα (τα οποία, το δίχως άλλο θα τα συζητάνε οι κοπελιές μεταξύ τους πίσω απ'τις πλάτες μας, αλλά δεν πιστεύω ότι αυτό σημαίνει ότι πρέπει να το κάνουμε κι εμείς αυτό.).
ΔΕΝ θα ήθελα να απαντήσω στην ερώτηση αυτή γιατί, απλούστατα, όποια ελλατώματα θα είχε η κοπέλα που αγαπούσα θα τα σεβόμουνα, αρκεί να σεβεται τα πολυάριθμα δικά μου ελλατώματα (αυτό βέβαια δε συνέβη με την πρώην μου, επειδή, πολύ απλά, δεν την αγαπούσα, και εκτώς αυτού, αγνοούσε παντελώς τα δικά μου ελλατώματα εξειδανικεύοντάς με, κατά κάποιον τρόπο, γεγωνός που με ενόχλησε αρκετά).

Αρχικά δεν άνοιξα καμία κουβέντα πίσω από καμία πλάτη!Ωραιότατη,δημόσια συζήτηση μου φαίνεται εμένα.Επίσης καμία κοπέλα δεν έδειξε να ενοχλήται (και γιατί να ενοχληθεί άλλωστε;!)
Έκανα μια ερώτηση να ακουστούν δυο γνώμες,να κάνουμε και τον χαβαλέ μας βρε αδερφέ!Α!Και το πιο σημαντικό...δεν είμαι φαλοκράτης..
Πάντως αυτό που μου αρέσει στο site και δεν μπορώ να σας αποχωριστώ με τίποτα είναι πως ό,τι και να ειπωθεί πάντα θα βρεθεί κάποιος να το πάρει λίγο πιο προσωπικά ώστε να γίνει μια βαβουρίτσα να έχουμε να ασχολούμαστε.. ;D
Μάλλον έπρεπε να προσθέσω και κάνα-δυο " ;D " για να δείξω ότι δεν ήμουν και πολύ... σοβαρός. Χαχα.
Μην ανυσηχείς, φίλε μου. Γι' αυτό είναι τα φόρουμ. Για να τσακονόμαστε. ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #70 στις: 17/09/06, 14:25 »
να μην εχει θηλυκοτητα.Και να ειναι δηθεν. Αυτο ισχυει και για τον αντρα βεβαια.

Δλδ σε ενοχλεί άμα ο άντρας δεν έχει θηλυκότητα? ;D ;D

εννοουσα οτι με ενοχλει οταν ειναι δηθεν! ;D
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Notis144

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Άντρας
  • MILK IT
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #71 στις: 18/09/06, 01:26 »
to xirotero einai na einai kormara k morakla....k na mirizi kapos ... :-[   :-X :-\ :'(
ax itan oreo moro alla ...
Μείνε ακατανόητος σκοτεινός και κακόγευστος
Αφήνοντας ξωπίσω σου δύσοσμους όγκους σιωπής
Δείξτο πως δεν μετάνοιωσες ακόμη

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #72 στις: 18/09/06, 13:11 »
Καλή η παρέα σου αλλά βρωμάν τα πόδια σου δηλαδή........χαχαχα!!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #73 στις: 03/12/06, 16:31 »
τελικα το χειροτερο δεν ειναι να ειναι μπαζο, αλλα να περνιεται για ωραια

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #74 στις: 03/12/06, 19:01 »
Δείτε το Vol 2, να δείτε(lol)! (Κidding) ;D
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
105 Απαντήσεις
39863 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/14, 14:20
από Ath
27 Απαντήσεις
10106 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/01/07, 13:34
από Blue Wizard
15 Απαντήσεις
6575 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/07, 22:37
από cosmoxamenos
14 Απαντήσεις
5256 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:11
από groovymood
8 Απαντήσεις
16160 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/18, 20:55
από saved