Ψηφοφορία

Πιστεύετε ότι ο ΟΣΦΠ πήρε με την αξία του το φετινό πρωτάθλημα;

ΝΑΙ
38 (39.2%)
ΟΧΙ
37 (38.1%)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ\ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
2 (2.1%)
ΔΕΝ ΜΈΝΔΙΑΦΕΡΕΙ
20 (20.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 97

Αποστολέας Θέμα: Ολυμπιακος  (Αναγνώστηκε 271741 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #150 στις: 07/11/07, 13:03 »
Πάντως παιδιά, αν δεν σας ικανοποιεί η μετάδοση της τηλεόρασης, μπορείτε να κλείσετε τη φωνή και να ακούτε από το ραδιόφωνο όπου λόγω του χαρακτήρα του μέσου, οι μεταδόσεις είναι πιο άμεσες και οπαδικές.. :D

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #151 στις: 07/11/07, 13:34 »
Καλά εγώ που μπορούσα να το δω από ιντερνετ αλλά προτίμισα το ραδιόφωνο για αμεσότητα και ειδικότερα 94.6, η περιγραφή του αγώνα ήταν ελεινή και τρισάθλια  :P Σε κάθε φάση του Ολυμπιακού αντί να σχολιάζει τις κινήσεις, έλεγε "ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ" μέχρι να βγεί άουτ οπότε και έλεγε "ΟΧΙΙΙΙΙ" αυτό γινόταν συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #152 στις: 07/11/07, 14:13 »
Καλά εγώ που μπορούσα να το δω από ιντερνετ αλλά προτίμισα το ραδιόφωνο για αμεσότητα και ειδικότερα 94.6, η περιγραφή του αγώνα ήταν ελεινή και τρισάθλια  :P Σε κάθε φάση του Ολυμπιακού αντί να σχολιάζει τις κινήσεις, έλεγε "ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ" μέχρι να βγεί άουτ οπότε και έλεγε "ΟΧΙΙΙΙΙ" αυτό γινόταν συνέχεια

Μπορούσες να το δεις από το Internet??? Πολύ ενδιαφέρον!!!!! Εκτός αν εννοείς να το αγοράσεις από το supersport.gr, οπότε τότε παύει να είναι πλέον ενδιαφέρον :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #153 στις: 07/11/07, 16:36 »
Τι έγινε ρε σεις? Πώς και δεν ανοίξατε καινούριο thread για τον έναν ολόκληρο βαθμό που καταφέρατε να κερδίσετε χθες? :P

BTW, ο Ολυμπιακός χθες έπαιξε άθλια μπάλα!! Είσασταν απίστευτα τυχεροί που καταφέρατε να κρατήσετε το 0...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #154 στις: 07/11/07, 17:04 »
Οντως έπαιξε χάλια ο ΟΣΦΠ αλλά το σημαντικό είναι ότι κέρδισε τον ένα βαθμό.

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #155 στις: 07/11/07, 19:34 »
@ Blackie: Από αυτά που έγραψα και τον τρόπο που έκρινα τον Ολυμπιακό (όντας οπαδός του Ολυμπιακού), αυτό κατάλαβες;;; Ότι περίμενα να θεοποιήσει τον Πάντο, ή τον κάθε Πάντο; Να σου υπενθυμίσω το εξής: στο πρώτο ημίχρονο η επιθετική γραμμή του Ολυμπιακού ήταν αποκομμένη από την υπόλοιπη ομάδα. Ο Djordjevic και ο Galletti δημιουργούσαν επιθετικές προσπάθειες. Ο Kovacevic δεν είναι παίκτης που θα φτιάξει παιχνίδι. Μπορεί να φτιάξει μία φάση με μία κίνηση, αλλά δεν είναι "δημιουργός καταστάσεων". Και δεν είναι θέμα ηλικίας, ούτε στα 24 του ήταν τέτοιος επιθετικός. Ο άνθρωπος είναι η κλασική έννοια του striker. Ο μόνος από τους καθαρόαιμους επιθετικούς του Ολυμπιακού που μπορούσε να δημιουργήσει κάτι τέτοιο ήταν ο Lua Lua. Ο οποίος όμως χαράμιζε τις προσπάθειες του με φαντεζί ενέργειες. Το σχόλιο του κ. Δράκου ήταν: παραφωνία για τον Ολυμπιακό ο Lua Lua. Έχω την αίσθηση ότι σε αυτές τις περιπτώσεις ο δημοσιογράφος είναι εκεί για να περιγράφει, και όχι για να εκφέρει την γνώμη του. Υπάρχει σχολιαστής για αυτήν την δουλειά. Και υπάρχουν κι εκπομπές που αναλύουν μετά τέτοια παιχνίδια. Δεν ζήτησα να εκφραστεί υπερ του Ολυμπιακού, αλλά αν ήθελε σώνει και καλά να εκφέρει την άποψή του, ας εξέφραζε την υποστήριξή του σε μια ελληνική ομάδα, ανεξαρτήτως του ποια είναι αυτή.
Για περίπου ένα τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο, η Real είχε την μπάλα και δεν μπορούσε να πλησιάσει την μεγάλη περιοχή του Ολυμπιακού σε απόσταση μικρότερη των 7 μέτρων περίπου. Το σχόλιο του κ. Δράκου ήταν: απίστευτη και αφόρητη η πίεση της Real.
Πες μου λοιπόν...πιστεύεις ακόμα ότι περίμενα να μου θεοποιήσει τον Πάντο, ή τον Πατσατζόγλου ή τον οποιοδήποτε, ή περίμενα να κάνει την δουλειά του για την οποία, επαναλαμβάνω, πληρώνω μηνιαία συνδρομή;
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #156 στις: 07/11/07, 20:08 »
@ Blackie: Από αυτά που έγραψα και τον τρόπο που έκρινα τον Ολυμπιακό (όντας οπαδός του Ολυμπιακού), αυτό κατάλαβες;;; Ότι περίμενα να θεοποιήσει τον Πάντο, ή τον κάθε Πάντο; Να σου υπενθυμίσω το εξής: στο πρώτο ημίχρονο η επιθετική γραμμή του Ολυμπιακού ήταν αποκομμένη από την υπόλοιπη ομάδα. Ο Djordjevic και ο Galletti δημιουργούσαν επιθετικές προσπάθειες. Ο Kovacevic δεν είναι παίκτης που θα φτιάξει παιχνίδι. Μπορεί να φτιάξει μία φάση με μία κίνηση, αλλά δεν είναι "δημιουργός καταστάσεων". Και δεν είναι θέμα ηλικίας, ούτε στα 24 του ήταν τέτοιος επιθετικός. Ο άνθρωπος είναι η κλασική έννοια του striker. Ο μόνος από τους καθαρόαιμους επιθετικούς του Ολυμπιακού που μπορούσε να δημιουργήσει κάτι τέτοιο ήταν ο Lua Lua. Ο οποίος όμως χαράμιζε τις προσπάθειες του με φαντεζί ενέργειες. Το σχόλιο του κ. Δράκου ήταν: παραφωνία για τον Ολυμπιακό ο Lua Lua. Έχω την αίσθηση ότι σε αυτές τις περιπτώσεις ο δημοσιογράφος είναι εκεί για να περιγράφει, και όχι για να εκφέρει την γνώμη του. Υπάρχει σχολιαστής για αυτήν την δουλειά. Και υπάρχουν κι εκπομπές που αναλύουν μετά τέτοια παιχνίδια. Δεν ζήτησα να εκφραστεί υπερ του Ολυμπιακού, αλλά αν ήθελε σώνει και καλά να εκφέρει την άποψή του, ας εξέφραζε την υποστήριξή του σε μια ελληνική ομάδα, ανεξαρτήτως του ποια είναι αυτή.
Για περίπου ένα τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο, η Real είχε την μπάλα και δεν μπορούσε να πλησιάσει την μεγάλη περιοχή του Ολυμπιακού σε απόσταση μικρότερη των 7 μέτρων περίπου. Το σχόλιο του κ. Δράκου ήταν: απίστευτη και αφόρητη η πίεση της Real.
Πες μου λοιπόν...πιστεύεις ακόμα ότι περίμενα να μου θεοποιήσει τον Πάντο, ή τον Πατσατζόγλου ή τον οποιοδήποτε, ή περίμενα να κάνει την δουλειά του για την οποία, επαναλαμβάνω, πληρώνω μηνιαία συνδρομή;

Σωστό: Αυτό που λες για τον σχολιασμό του Lua Lua.. Όντως, και εγώ ποτέ δεν συμπάθησα τις μεταδόσεις όπου αυτός που περιγράφει, σχολιάζει κιόλας ή τους διάφορους σχολιαστές των μεταδόσεων.. Δεν περιμένω από κανέναν να μου σχολιάσει ένα παιχνίδι, εφ' όσον μπορώ να το κάνω και μόνος μου.. Βλέποντας ποδόσφαιρο πάνω από 15 χρόνια, νομίζω ότι έχω αποκτήσει την απαιτούμενη κρίση για να το κάνω..

Εσφαλμένο (ΙΜΗΟ): Η πίεση της Ρεάλ ήταν όντως αφόρητη.. Δεν μιλάω για τις φάσεις που δημιούργησε, γιατί ΟΚ, δεν έγειρε και το γήπεδο για 90 λεπτά, αλλά όταν η μπάλα ήταν σε "κόκκινα" πόδια, πραγματικά έπεφταν 3 και 4 παίχτες της Ρεάλ να την κλέψουν.. Άκρως εντυπωσιακό.. Δεν το είχα ξαναδεί σε τόσο μεγάλο βαθμό (με εξαίρεση ίσως παιχνίδια της Τσέλσι πριν 2-3 χρόνια).. Φαντάζομαι αυτό εννοούσε ο εκφωνητής.... ;) Δυστυχώς όμως, αυτό το αφόρητο pressing τείνει να καταστρέψει το ποδόσφαιρο.. Δεν πρόλαβα Δομάζο, Σιδέρη, Παπαϊώαννου, Καμάρα, Κούδα αλλά από τα λεγόμενα του πατέρα μου, εκείνη την εποχή οι ομάδες κατέβαιναν με 4 επιθετικούς (!!), 4 αμυντικούς και 2 παίχτες λίγο πίσω από τους επιθετικούς.. Η μανία με τα δυνατά κέντρα και το αφόρητο pressing ήταν ολλανδικό "προϊόν" (ο μεγάλος Αίαντας των '80 και '90) και από τότε η σκοπιμότητα και η δύναμη παραγκώνισαν το θέαμα και την σπιρτάδα.. Ας είναι..

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #157 στις: 08/11/07, 09:00 »
Δεν πρόλαβα Δομάζο, Σιδέρη, Παπαϊώαννου, Καμάρα, Κούδα αλλά από τα λεγόμενα του πατέρα μου, εκείνη την εποχή οι ομάδες κατέβαιναν με 4 επιθετικούς (!!), 4 αμυντικούς και 2 παίχτες λίγο πίσω από τους επιθετικούς..

Μιλάμε για σύγχρονο ποδόσφαιρο δηλαδή.. ;D
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #158 στις: 09/11/07, 11:44 »
Μας επαιζε κοντρα ολες τις αμφισβητουμενες φασεις.
κατσε ρε φιλε...στη σουπερ λιγκα (ο θεος να την κανει σουπερ...) δες τα παιχνιδια ολυμπιακου με οφη με λαρισα με ξανθη με πανιωνιο με τις πιο μικρες ομαδες γενικοτερα , και δες ποσες αμφισβητουμενες παιρνεις εσυ και ποσες οι υπολοιπες ομαδες και στα εντος και στα εκτος... μπορει να κανω παραθεση καπως αργα στο μηνυμα σου αλλα τρελαινομαι οταν ακουω ολυμπιακακια να μιλαει για διαιτησια...δλδ κατι σφαγες ,οχι απλα αδικιες ή αμφισβητουμενες φασεις, με αεκ παοκ παναθηναικο και με κατι χρονιες που παιρνατε πολυτιμους βαθμους αλλα και ολοκληρα πρωταθληματα με καλυτερο παικτη τον δουρο ,τον ευθυμιαδη , τον παπουτσελη και τα αλλα κορακια και με τις ανεκδιηγητες τουμπες του stelios...αυτα και μονο αν κατσεις να σκεφτεις δεν μποριες να μιλας για διαιτησιες...οπως εχω πει και σε ενα αλλο φορουμ , στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι...
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #159 στις: 10/11/07, 13:51 »
[.....στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι...


Πάντα θα εμφανίζεται ένας οπαδός του Παναθηναϊκού να πει τα δικά του παράπονα......τι να πεις....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #160 στις: 10/11/07, 14:56 »
Μας επαιζε κοντρα ολες τις αμφισβητουμενες φασεις.

Σα το πεναλτι του τζολε στο ντιαρρα που "εφαγε" και ο διαιτητης και ο "πρασινος" σπικερ...

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #161 στις: 15/11/07, 09:28 »
[.....στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι...


Πάντα θα εμφανίζεται ένας οπαδός του Παναθηναϊκού να πει τα δικά του παράπονα......τι να πεις....
ποιος οπαδος του παναθηναικου ρε φιλε???την φωτο του προφιλ μου δεν την ειδες???οτι να 'ναι ο καθενας... ::)
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος stratocasterman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #162 στις: 27/11/07, 18:23 »
ρε μαγκες τι λετε θα κερδισει????????παντος καλο θα ηταν για τν ελλαδα να παρει και αλλους βαθμους..........τι γνωμη εχετε????????

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #163 στις: 27/11/07, 18:26 »
Nα χασει...
Ο καφρο-βαζελος... :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #164 στις: 27/11/07, 18:27 »
Συγχώνευσα τα 2 θέματα για τον ΟΣΦΠ. Αλλαξα επίσης και τον τίτλο οπότε γράψτε εδώ ότι αφορά τον ΟΣΦΠ στην Ευρώπη.

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #165 στις: 27/11/07, 18:33 »
Εσυ blackie (κι οχι μονο) πιο πολυ ασχολεισαι με τον ολυμπιακο, παρα με καποια αλλη ομαδα. Μηπως σιγα σιγα να γινοσουν ερυθρολευκος ?  ;)
Οσα εχεις πει θα παραγραφουν  :P

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #166 στις: 27/11/07, 18:38 »
Eμ ανοιξτε και ενα θεμα με το βαζελο...
Εκει να δεις τι εχω να ριξω... :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #167 στις: 28/11/07, 23:39 »
ΕΛΑ ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑαΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #168 στις: 28/11/07, 23:47 »
 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #169 στις: 28/11/07, 23:58 »
Ωραιο διπλο...
2ο... :o :o :o :o :o :o :o
Αντε ενα ματς εμεινε...ισως το πιο δυσκολο...θα το παλεψει η Βερντερ...αλλα αν παιξει ο θρυλος οπως σημερα το χει το χ που χρειαζεται... ;)

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #170 στις: 29/11/07, 00:37 »
ΘΡΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΕΤΣΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑ!!!
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #171 στις: 29/11/07, 00:59 »
τακτικο παιχνιδι,μεγαλη μπαλα απο καποιους παικτες και ηρθε φυσιολογικα το αποτελεσμα εναντιον μια μετριας ιταλικης ομαδας.θελει πολυ προσπαθεια τωρα για να μην χυθει στο τελος η καρδαρα με το γαλα

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #172 στις: 29/11/07, 01:08 »
Μπράβο το γαύρο. Άντε να δούμε και το ματς με τη Βερντερ...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος VasilisG.J.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Απο 'δώ και πέρα εγώ κ' η γάτα μου!...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #173 στις: 29/11/07, 03:57 »
Είμαι Παναθηναϊκός, αλλά έχετε μεγάλη ομάδα φέτος! Με την Λάτσιο πέξατε καλά σε ένα κακό παιχνίδι ;) Γκαλλέτι... :o
''Με έχουν κουράσει τα ολόχρυσα κλουβιά σας...''

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακος
« Απάντηση #174 στις: 29/11/07, 09:51 »
Να που ο Λεμονής θα καταφέρει ό,τι απέτυχαν να κάνουν τόσοι και τόσοι ακριβοπληρωμένοι προπονητές επί σειρά ετών. Όχι τίποτα άλλο, αλλά κάποτε που είχε ξαναναλάβει την ομάδα βγήκαν όλοι και κομπάρσο τον ανέβαζαν, κομπάρσο τον κατέβαζαν.
Θα την πατήσουμε στο λαιμό τη Βέρντερ εδώ μέσα ρε παίδες. Θα είναι φιέστα την επόμενη εβδομάδα το παιχνίδι.. ;)
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
22495 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 09:37
από faser
46 Απαντήσεις
18541 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/09, 13:12
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ