Αποστολέας Θέμα: Ηθοποιοί που λατρεύετε και ηθοποιοί που δεν αντέχετε να βλέπετε  (Αναγνώστηκε 14095 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος TAXIS

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΓΙΝΑ ΜΑΜΑ!!!!
    • Προφίλ
+
Ρομπερτ ντε Νιρο
Νταστιν Χοφμαν
Τομ Χανκς
Μεριλ Στριπ
Γκλεν Κλοουζ
Σουζαν Σαραντον

-
Πολυς κοσμος!  8)

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Μαρέσουν:

Johnny depp
julia roberts
jim carey


Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
+
σωτηρης μουστακας-ακομα και σε αθλια σεναρια προκαλουσε φοβερο γελιο! αξεχαστος!
γιαννης μπεζος-τι να πρωτοθυμηθει κανεις! της ελλαδος τα παιδια,εκεινες κ εγω, ακρως οικογενειακον?σε ολα υπεροχος!
ρομπερτ ντε νιρο-(χωρις σχολια...)
νικολας κέιτζ-(επισης χωρις σχολια...)
εντι μερφι-(ουδεν σχολιον... ;D)
-
γιαννης τσιμιτσελης...απαραδεκτος,ολο μοστρα και κακο...
ολοι οσοι επαιζαν στο ''μαζι σου''...ολοι ομως!
''When I Meet You There...''

Αγγέλα

  • Επισκέπτης

-
γιαννης τσιμιτσελης...απαραδεκτος,ολο μοστρα και κακο...
ολοι οσοι επαιζαν στο ''μαζι σου''...ολοι ομως!


Για τον Τσιμιτσέλη συμφωνώ, αλλά για την Σχιζά και την Μήλια, θα διαφωνήσω...

Αποσυνδεδεμένος joan!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P
Live freaky, die freaky!

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ!!!!!!!!!!!! Αυτη όποτε την βλέπω μου την δίνει στα νευρα!!! Δεν ξερω γιατί αλλά την συχαίνομαι μεχρι αηδίας!!!!!!

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P

Ποια είν' αυτή ρε παιδιά?

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P

Ποια είν' αυτή ρε παιδιά?


Μια απαίσια!!! Μια ξανθιά, ηλίθια...επαιζε στο εμεις και εμείς, στο ρετιρέ ή στους μικρομεσαίους (δεν θυμάμαι) και σ' ένα άλλο που έπαιζε μια που την έλεγαν παρθένα στο σίριαλ

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P

Ποια είν' αυτή ρε παιδιά?


Μια απαίσια!!! Μια ξανθιά, ηλίθια...επαιζε στο εμεις και εμείς, στο ρετιρέ ή στους μικρομεσαίους (δεν θυμάμαι) και σ' ένα άλλο που έπαιζε μια που την έλεγαν παρθένα στο σίριαλ

Ούτε που την ξέρω...

Αποσυνδεδεμένος joan!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P

Ποια είν' αυτή ρε παιδιά?


Μια απαίσια!!! Μια ξανθιά, ηλίθια...επαιζε στο εμεις και εμείς, στο ρετιρέ ή στους μικρομεσαίους (δεν θυμάμαι) και σ' ένα άλλο που έπαιζε μια που την έλεγαν παρθένα στο σίριαλ

Ούτε που την ξέρω...

κ καλα κανεις... επαιζε κ στο λιφτινγκ
Live freaky, die freaky!

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
αχ εγω δεν αντεχω με τιποτα εκεινη που παιζει στο εμεις κ εμεις τη νατασα και ολο φωναζει... κ η σειρα τι ηλιθεια, την εχουν βαλει κ 100 επαναλυψεις...  :P

Ποια είν' αυτή ρε παιδιά?


Μια απαίσια!!! Μια ξανθιά, ηλίθια...επαιζε στο εμεις και εμείς, στο ρετιρέ ή στους μικρομεσαίους (δεν θυμάμαι) και σ' ένα άλλο που έπαιζε μια που την έλεγαν παρθένα στο σίριαλ

Ούτε που την ξέρω...

κ καλα κανεις... επαιζε κ στο λιφτινγκ


Α κατάλαβα... Ναι όντως χάλια είναι... :-\

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
λιγα τα λογια σας για την τεραστια νατασσα μανισαλη :P

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
την βερα κρουσκα ξεχασα....βρε η μανισαλη μια χαρα ειναι...οι ρολοι της ,καποιοι, ηταν χαλΙα...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
λατρεύω: Jack Nicholson, Robert de Niro, Gary Oldman, Christian Bale, Val Kilmer, Vincent Cassel, Jim Carrey, Edward Norton, Malcolm McDowell, Anthony Hopkins, Al Pacino (ειδικα στο Godfather part II), Tim Roth, Joe Pesci, Brad Pitt (ειδικα στα Se7en, Fight Club), Tim Robbins, Kevin Bacon, Christian Slater, Kiefer Sutherland, John Travolta + Samuel L Jackson (λογω Pulp Fiction φυσικα), Johnny Depp, Ewan Mc Gregor, Jonathan Rhys Meyers, Colin Farrel, John Leguizamo, Benicio Del Toro, Sean Penn... ξεχασα τον Marlon Brando (ντροπή μου)
από γυναίκες: Uma Thurman, Nicole Kidman, Naomi Watts, Scarlett Johanson, Jessica Alba (σαν γκόμενα), Meryl Streep (κορυφαία)

δεν αντέχω: τους ηθοποιούς μερικών ελληνικών ελεηνών τηλεσείριαλ, όλο το καστ του "θα-το-βλέπετε-μέχρι-να-πεθάνετε" ΡΕΤΙΡΕ, διάφορους υποκριτικά ατάλαντους rappers οι οποίοι πρωταγωνιστούν σε ταινίες της κακιάς ώρας (υπάρχουν κι εξαιρέσεις βέβαια, βλέπε Ludacris στο Crash!), επίσης τον Matthew McConaughey (χωρίς ιδιαίτερο λόγο) και τον Hugh Grant (γιατί παίζει όλο γλυκανάλατους ρόλους)

Αποσυνδεδεμένος Anneta_92

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
+
Φιλιππίδης
Σχιζά
Καπουτζίδης
Καρύδη
Κωνσταντινίδου
Σκιαρδαρέσης

-
Τσιμιτσέλης
Γεωργούλης
Παπακαλιάτης

(σιγά πια! >:( >:()

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Άντονι Χόπκινς και Ντάνιελ Ντέι Λιούις (απλά λατρείες)
Τσακ Νόρις και Σκάρλετ Γιόχανσον (απλά μπλιαχ)

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ρε παιδιά γιατί έχουμε δύο ''ίδια'' θέματα?

γιατι εχουμε τετοια θεματα.......;;;;;;;;;
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος giorgos_z

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
gary oldman , john cusak , robert deniro , johnny depp , jack nicolson , kevin spacey , tim robbins , al pacino , morgan freeman , keira knightley , wilem dafoe ,jean reno , vincent cassel και ολο το crew του singles 2 με εμφαση στη σαννυ χατζηαργυρη ,τη μαρια σολωμου και τον σερβεταλη.ολους αυτους τους παω.ενταξει θα με κραξετε αλλα θα πω και siegal για συναισθηματικους λογους χαχαχαχαχαχαχα
nicolas cage , o κεφτες πρωταγωνιστης του prison break , kiefer sunderland και οποιοδηποτε γνησιο αμερικανακι το σιχαινομαι οσο δεν παει
Κάθε σου ώρα κ'ένα λουλούδι σου τραγουδάει μέσα στην καρδιά
Ο χρόνος σου είναι η μουσική που πηγάζει απο μέσα σου βαθιά

Αποσυνδεδεμένος RORY GALLAGHER

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 476
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
+:Τζακ Νικολσον,Αλ  πατσίνο,Ρομπερτ ντε νιρο στα παλια του,Αντονι Χοπκινς,Τζονι Ντεπ κλπ κλπ κλπ και Τζακ ΜΠΛΑΚ!!!!

-: Ριτσαρντ Γκιρ(ασε και σε μας καμία δλδ),Μελ Γκίπσον(καμια σχεση με τις γνωστες κιθαρες),Σιγκάλ(μπλιαχ) πολλοί άλλοι περιπετειώδεις//και από Ελληνες δε μπορώ καθόλου το Χάρη Ρώμα,αυτήν με την περίεργη φωνή(3 χάριτες,Ντόλτσε βίτα),όλους απο το Ρετιρέ..(αμαλία,ιάσονα τι να πρωτοθυμηθούμε...),και ολους απο το δεκα λεπτα κύρηγμα(εκτός απο το Μπουλά και τη γιαγιά)
 :) ;)
.......sex fai skata kai ypnos!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
30 Απαντήσεις
10280 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/07, 00:22
από Αγγέλα
356 Απαντήσεις
90835 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/09, 16:38
από Garvin
22 Απαντήσεις
6651 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/09, 20:09
από Nikoubis
36 Απαντήσεις
12991 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/11, 17:43
από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος
14 Απαντήσεις
5527 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/13, 11:13
από zeoy
2 Απαντήσεις
13208 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/08/18, 09:12
από dalas