Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 521657 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2200 στις: 09/12/08, 18:16 »
Που η Αθήνα έχει γίνει ένα μπουρδέλο και αυτοί που την καταντήσαν έτσι καμαρώνουν ότι κάνουν επανάσταση μη χεσω!!  ::)Σε κανέναν μας δεν θα βγει σε καλό, αλλά για να το καταλάβουν μερικοί θα πρέπει να λειτουργεί το νιονιο τους κάτι που δεν συμβαίνει δυστυχώς για όλους μας!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-X :-X :-X :-X
Ενω εσυ κααμρωνεις που βρισκεσαι και ποσταρεις συνεχεια σε ενα φορουμ, κλαιγεσαι σε ενα φορουμ οτι βαριεσαι να πηυγαινεις στην σχολη σου και διαφορα αλλα. Ας καταστραφουμε λοιπον... Αν νομιζεις οτι τοσο πολυ θιγεσαι με το να χτυπιεται (με οποιονδηποτε τροπο) το κεφαλαιο και το κρατος.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2201 στις: 09/12/08, 18:23 »
Γιατι? Το κεφαλαιο την πληρωνει τελικα? ή το κρατος?? μη.....  :-X >:(
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2202 στις: 09/12/08, 18:54 »
ρε φιλε ρουφους δεν εχω πει τιποτα τοσο καιρο αλλα τωρα δε παει αλλο.... ολοι αυτοι που καινε φερουν την παντιερα που υψωνεις με το εικονιδιο σου... ε λοιπον με χαλαει που ενω ολοι κατακρινουμε την μορφη βιας εσυ διχως ντροπη το κανεις σημαια... αλλα πιο πολυ με χαλαει που δε το εχει αναφερει κανεις αλλος εδω μεσα...

δε θα πω τιποτα αλλο
μπορει το ποστ μου να δυναμιτισει ... πραγματικα δε το θελω

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2203 στις: 09/12/08, 19:32 »
Που η Αθήνα έχει γίνει ένα μπουρδέλο και αυτοί που την καταντήσαν έτσι καμαρώνουν ότι κάνουν επανάσταση μη χεσω!!  ::)Σε κανέναν μας δεν θα βγει σε καλό, αλλά για να το καταλάβουν μερικοί θα πρέπει να λειτουργεί το νιονιο τους κάτι που δεν συμβαίνει δυστυχώς για όλους μας!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-X :-X :-X :-X
Ενω εσυ κααμρωνεις που βρισκεσαι και ποσταρεις συνεχεια σε ενα φορουμ, κλαιγεσαι σε ενα φορουμ οτι βαριεσαι να πηυγαινεις στην σχολη σου και διαφορα αλλα. Ας καταστραφουμε λοιπον... Αν νομιζεις οτι τοσο πολυ θιγεσαι με το να χτυπιεται (με οποιονδηποτε τροπο) το κεφαλαιο και το κρατος.

Εσύ ποστάρεις πιο συχνα απο μένα αλλα ας μην το κάνουμε θέμα... Σε λυπάμαι κι εσένα και τους άλλους που τα κάνετε αυτά... Πραγματικά είστε άξιοι της μοίρας σας που όμως έχει αντίκτυπο και στους υπόλοιπους! Αφού σας αρέσει η καταστροφή, καταστραφείτε μόνοι σας, σταματήστε να καταστρέφετε τις περιουσίες και τις ζωές των αθώων ανθρώπων!!!!
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2204 στις: 10/12/08, 15:25 »
Που οσο και αν θελουν οι περισσοτεροι να το παιζουν κ καλα σκεπτικιστες ειναι προβατακια της τηλεορασης.Και δεν με νοιαζει ποσο δεν το παραδεχονται.Τα λεγομενα τους λενε την αληθεια.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2205 στις: 10/12/08, 18:14 »
σταματήστε να καταστρέφετε τις περιουσίες και τις ζωές των αθώων ανθρώπων!!!!
Να εισαι κατω, στον δρομο, εκει που βρισκονται τα γεγονοτα να δεις ποια ειναι η αληθεια. Και να μην παπαγαλιζεις καθε ηλιθιοτητα που βλεπεις στην τηλεοραση και ακους στο ραδιοφωνο και τσαμπουνανε οι πολιτικοι. Τοτε πες μου για περιουσιες αθωων και κατεστραμενες ζωες.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2206 στις: 10/12/08, 18:20 »
γιαννη μ δ ξερω αν η απαντηση σ αφορουσε τ παραπανω μνμ, αλλα καλε μ πραγματικα δ χρειαζεται ν εισαι προβατακια τς τιβι γ ν κατακρινεις τετοιες συμπεριφορες...

οταν αυτα τ παιδακια (κ δ θ τ χαρακτηρισω, αν κ εχω πολλους χαρακτηρισμους ν δωσω, γ ν μη θιξω κπ κ ν μη πυροδοττησω κ γω αντιδρασεις) π καταστρεφουν σπιτια, μαγαζια, αυτοκινητα κτλ, π ο απλος κοσμακης εφτυσε αιμα γ ν αποκτησει, πιασουν μια δουλεια κ αξιωθουν ν αγορασουν ενα αυτοκινητακι, ειμαι περιεργη ν δω πως θ αισθανθουν οταν οι δικοι τς ανθρωποι πανε κ τ καταστρεψουν..

κ γω μ τς αντιεξουσιαστες θ κατεβαινα κ σ πορειες, κ σ διαδηλωσεις κτλ, αλλα με συγχωρεις πολυ, αυτη η αντιδραση ειναι οχι απλα ανωριμη κ ανεγκεφαλη, αλλα ξεπερναει τν ανθρωπινη λογικη...

μ τ σκηνικο π εγινε μ τν κ*λομπατσο δν ηθελα ν σταθω σ αυτα τ σκηνικα, αλλα πραγματικα δ παει αλλο... αυτο μ χαλαει εμενα.. π αντι ν χουν λιγο μυαλο ν σκεφτουν οτι μονοι τς δινουν δικαιωματα γ κατηγοριες, οι ιδιοι δινουν τ δικαιωμα ν κατηγορειται η νεολαια ή ο καθε φοιτητης ή απλος ανθρωπος π θελει ν βγει ν διαδηλωσει ομορφα κ ηρεμα ως ρεμαλια... οι ιδιοι οδηγουν τ προβατα π αναφερεις κ τ ερμαια τν ΜΜΕ ν πιστευουν ο,τι βλεπουν κ ν αποδεχονται τς κατηγοριες π προσαπτονται...
γτ αν δ γινοταν αυτα τ μπαχαλα, δ θ υπηρχε λογος ν σταθει κανενας σ αυτο...
ο κοσμος θ θυμοταν ακομα τ χαμο αυτου τ παιδιου, κ τς ανισορροπους π μς κανουν κουμαντο...

αλλα οχι... επρεπε ν κανουν τ μλκια τς, κ ν γ*μησουν παλι τ κατασταση... τ ν πω ρ παιδια... τ ν πω.. πραγματικα λυπαμαι...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2207 στις: 10/12/08, 18:23 »
βαλια μου ακριβως κατι σαν αυτο το μνμ εννοουσα πριν.
Λεει η τιβι οτι το χαος το προκαλουν αυτοι λεμε το ιδιο.Λεει η τιβι οτι ερχονται οι εξωγηινοι λεμε το ιδιο.Μαλιστα κοτσαρουμε κ το κλασικο με τον απλο κοσμακη απο πισω και παιρνει υποσταση.Ολοκληρωμενη γνωμη εδω δεν θα πω.τα εχω πει αλλου.


Εδω η τσαμπα εφημεριδα σημερα ελεγε οτι το ΑΤ Ζεφυριου το περικυκλωσαν αγνωστοι..Ενω ηταν τσιγγανοι....Ποιος απο ολους που διαβασαν την εφημεριδα δεν ειπε για τα παλιοπαιδα με τα οπλα?....
« Τελευταία τροποποίηση: 10/12/08, 18:26 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2208 στις: 10/12/08, 18:23 »
σταματήστε να καταστρέφετε τις περιουσίες και τις ζωές των αθώων ανθρώπων!!!!
Να εισαι κατω, στον δρομο, εκει που βρισκονται τα γεγονοτα να δεις ποια ειναι η αληθεια. Και να μην παπαγαλιζεις καθε ηλιθιοτητα που βλεπεις στην τηλεοραση και ακους στο ραδιοφωνο και τσαμπουνανε οι πολιτικοι. Τοτε πες μου για περιουσιες αθωων και κατεστραμενες ζωες.
+1000

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2209 στις: 10/12/08, 18:38 »
βαλια μου ακριβως κατι σαν αυτο το μνμ εννοουσα πριν.
Λεει η τιβι οτι το χαος το προκαλουν αυτοι λεμε το ιδιο.Λεει η τιβι οτι ερχονται οι εξωγηινοι λεμε το ιδιο.Μαλιστα κοτσαρουμε κ το κλασικο με τον απλο κοσμακη απο πισω και παιρνει υποσταση.Ολοκληρωμενη γνωμη εδω δεν θα πω.τα εχω πει αλλου.


Εδω η τσαμπα εφημεριδα σημερα ελεγε οτι το ΑΤ Ζεφυριου το περικυκλωσαν αγνωστοι..Ενω ηταν τσιγγανοι....Ποιος απο ολους που διαβασαν την εφημεριδα δεν ειπε για τα παλιοπαιδα με τα οπλα?....

ναι βρε αγορι μου, δε διαφωνω μαζι σου σ αυτο το θεμα.. αλλα κ μπροστα στα ματια μου εχουν γινει σκηνικα... δλδ ενταξει, οσοι ειναι ψιλιασμενοι καταλαβαινουν οτι ολα αυτα ξεκινανε απο αλλου... το θεμα ειναι ομως οτι συνεχιζονται.. απο 2, 3, 5, 10, αλλα συνεχιζονται... κ αυτοι δεν ειναι ουτε τσιγγανοι, ουτε γυφτοι, ουτε αλλοδαποι, ουτε σταλμενοι απο αλλου... αν καταλαβαινεις τι εννοω...
λουζουν μ βενζινη, κ πετας τ σπιρτο...

κ απορω πραγματικα ΑΠΟΡΩ αν τ σκεφτονται ολα αυτα, κ ΠΩΣ ακριβως τ σκεφτονται...

Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2210 στις: 10/12/08, 18:45 »
Ναι μην ξεχνας και οτι σε καθε χωρο υπαρχουν και οι μ.... και οι αμυαλοι..εγω συνεχιζω και πιστευω οτι σε αυτο το χωρο δεν ειναι τοσοι πολλοι που καινε ενα αυτοκινητο η ενα μικρο μαγαζι ετσι.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2211 στις: 10/12/08, 18:50 »
Παντως ρε γ**ωτο σαν να γεμισε ξαφνικα η ελλαδα αναρχικους και αντιεξουσιαστες που τα σπανε. Γιατι μεταξυ μας αδυαντον ειανι να κανουν τετοιας εκτασης επισοδεια αυτοι που τοσα χρονια εδω μεσα χαρακτηριζονται ως 40-50 μπαχαλοι, και μαλιστα σε ολες τις πολεις της ελλαδας. Μαλλον τα κωλοπαιδα, οι μπαχαλοι οι αντιεξουσιαστες ειναι παρα ολυ περισσοτεροι απο οσο νομιζετε. Και καλα θα κανει ο κοσμος που βλεπει τα γεογνοτα απο τηλεορασεις να κατεβει και λιγο να τα ζησει. Γιατι μεχρι τοτε, αν βλεπει μονο τα σκατα που πλασαρει η τηλεοραση, που μια μιλαει για 15χρονα που τα δερνουν οι μπατσοι και την αλλη για κουκουλοφορους και δεν ξερει τι της γινεται, τις ιδιες μπουρδες θα λεει.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2212 στις: 11/12/08, 20:14 »
Παράθεση
μ δ ξερω αν η απαντηση σ αφορουσε τ παραπανω μνμ, αλλα καλε μ πραγματικα δ χρειαζεται ν εισαι προβατακια τς τιβι γ ν κατακρινεις τετοιες συμπεριφορες...

οταν αυτα τ παιδακια (κ δ θ τ χαρακτηρισω, αν κ εχω πολλους χαρακτηρισμους ν δωσω, γ ν μη θιξω κπ κ ν μη πυροδοττησω κ γω αντιδρασεις) π καταστρεφουν σπιτια, μαγαζια,
αυτοκινητα κτλ, π ο απλος κοσμακης εφτυσε αιμα γ ν αποκτησει, πιασουν μια δουλεια κ αξιωθουν ν αγορασουν ενα αυτοκινητακι, ειμαι περιεργη ν δω πως θ αισθανθουν οταν οι
δικοι τς ανθρωποι πανε κ τ καταστρεψουν..

κ γω μ τς αντιεξουσιαστες θ κατεβαινα κ σ πορειες, κ σ διαδηλωσεις κτλ, αλλα με συγχωρεις πολυ, αυτη η αντιδραση ειναι οχι απλα ανωριμη κ ανεγκεφαλη, αλλα ξεπερναει τν ανθρωπινη λογικη...

μ τ σκηνικο π εγινε μ τν κ*λομπατσο δν ηθελα ν σταθω σ αυτα τ σκηνικα, αλλα πραγματικα δ παει αλλο... αυτο μ χαλαει εμενα.. π αντι ν χουν λιγο μυαλο ν σκεφτουν οτι μονοι τς δινουν δικαιωματα γ κατηγοριες, οι ιδιοι δινουν τ δικαιωμα ν κατηγορειται η νεολαια ή ο καθε φοιτητης ή απλος ανθρωπος π θελει ν βγει ν διαδηλωσει ομορφα κ ηρεμα ως ρεμαλια... οι ιδιοι οδηγουν τ προβατα π αναφερεις κ τ ερμαια τν ΜΜΕ ν πιστευουν ο,τι βλεπουν κ ν αποδεχονται τς κατηγοριες π προσαπτονται...
γτ αν δ γινοταν αυτα τ μπαχαλα, δ θ υπηρχε λογος ν σταθει κανενας σ αυτο...
ο κοσμος θ θυμοταν ακομα τ χαμο αυτου τ παιδιου, κ τς ανισορροπους π μς κανουν κουμαντο...

αλλα οχι... επρεπε ν κανουν τ μλκια τς, κ ν γ*μησουν παλι τ κατασταση... τ ν πω ρ παιδια... τ ν πω.. πραγματικα λυπαμαι...
"Κουκουλοφοροι" δεν ειναι οι 15χρονοι που πετανε πετρες στους αστυνομικους, ο κουκουλοφορος κι ο τρομοκρατης ειναι το κρατος (με τη σημερινη του μορφη). Οι πλιατσικολογοι, δεν ειναι οι κακομοιροι αλλοδαποι που πανε να παρουν ενα κινητο απο ενα καταστημα, ειναι οι πολιτικοι που κλεβουν δισεκατομμυρια (βλ βατοπεδι, χρηματιστηριο) απο τον ελληνικο λαο. Εμπρηστες δεν ειναι οι αναρχικοι που πετανε μολοτοφ σε μια διμοιρια ματ, ειναι ο κυριος (και καθε κυριος) αλογοσκουφης που καινε δαση (πελοποννησος) για να αυξηθει η οικοδομικη δραστηριοτητα και να φανει οτι οι δεικτες αναπτυξης ειναι σε ανοδο. Και τελος εχθρος μας δεν ειναι αυτος που φαινεται αλλα αυτος που δρα σκοτεινα, και υποχθονια.
« Τελευταία τροποποίηση: 11/12/08, 20:18 από moonchιld »

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2213 στις: 11/12/08, 20:23 »
moonchild, απ οτι φαινεται δν εχεις καταλαβει τ εννοω, κ μπορει ν μη τ διατυπωνω κ γω σωστα..
δ κατηγορησα κανενα 15χρονο, ουτε 16χρονο κοκ.. παρ ολα αυτα εχω δει μ τ ματια μ κουκουλοφορους φοιτητες.. απ τ στιγμη π μπαινει μια κουκουλα, ακυρωνω απευθειας τν κινηση διαδηλωσης.. αν θες ν διαδηλωσεις βγες ετσι οπως εισαι, ν βλεπουν ολοι τ μαπα σ.. τετοιες ενεργειες γυριζουν εναντια σ σενα, κ σ μενα, κ σ ολους τς διαδηλωτες..
παρολα αυτα δ διαφωνω κθλ σ αυτα π λες.. κθλ..
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2214 στις: 11/12/08, 20:57 »
Αν ζουσαμε σε μια κοινωνια που ακουγαμε τον συνανθρωπο μας, δε θα υπηρχε κανενα επεισοδιο. Γιατι τα προβληματα των νεων, ηλικιομενων κοκ θα συζητιοντουσαν και θα βρισκοντουσαν λυσεις. Δυστυχως ομως ζουμε σε μια πολιτεια "κωφων", οπου δεν υπαρχει κανενας διαλογος, οπου δογματικα παιρνονται αποφασεις για το μελλον μας, και σε μια κοινωνια που αναγνωριζει οτι υπαρχει ενα θεμα, αφοτου καποιος δημιουργησει επεισοδια, φτασει δλδ στα ακρα . Τα ΜΜΕ δεν θα προεβαλαν (κατ επεκταση και οι πολιτες δεν θα εβλεπαν) μια ειρηνικη διαδηλωση, αλλα μια πορεια με επεισοδια. Αρα λοιπον, δεν σου φαινεται λογικο πως ο νεος πεταει το πανό και φοραει μια κουκουλα. Ουτε γω ειμαι υπερ της βιας. Τα μαγαζια και οι περιουσιες των απλων ανθρωπων δεν πρεπει να καιγονται! Ομως το ιδιο το συστημα ειναι αυτο που εξωθει στη βια. Αντι λοιπον να κατηγορουμε καποιους που φορανε μια κουκουλα, θα προτιμουσα να κατηγορουσαμε αυτους που ειναι οι πραγματικοι υπευθυνοι. Και όλοι μεσα μας ξερουμε πολυ καλα, ποιοι ειναι αυτοι!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2215 στις: 12/12/08, 02:30 »
Και σε τελικη, αναρωτηθηκε ποτε κανεις γιατι φορανε κουκουλες?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2216 στις: 12/12/08, 08:43 »
Με χαλάει που το "Με χαλάει..." χάλασε!...
...και έγινε βήμα κοινωνικοπολιτικών συζητήσεων!

Σας επαναφέρω στην... τάξη!

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2217 στις: 12/12/08, 20:53 »
Με χαλάει που ο Βραζίλης την έχει δει βραζιλιάνος d.j και νιώθω ότι έρχονται πρόωρα οι απόκριες...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2218 στις: 12/12/08, 20:55 »
Και σε τελικη, αναρωτηθηκε ποτε κανεις γιατι φορανε κουκουλες?

Πραγματικά Άρη θα θελα πολύ να ακούσω την άποψη σου πάνω σε αυτό το θέμα . Γιατί φοράνε κουκούλες?? Και μην απαντήσεις ειρωνικά και ξέρω εγώ, δεν είμαι τόσο χαζή για να σου ζητάω μια επιδερμική απάντηση αυτή τη στιγμή.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2219 στις: 13/12/08, 03:21 »
Και σε τελικη, αναρωτηθηκε ποτε κανεις γιατι φορανε κουκουλες?

Sorry sorry sorry γιαυτο που θα πω, αλλα αυτό με το που το διάβασα μου θύμισε ατάκα απο γκουφοταινία 2 που γυρνάει ο max Και λεει σε εναν άλλο "αναρωτηθήκατε ποτε γιατι φοράμε γάντια?" και δείχνει αυτά τα ασπρα γάντια που φορανε πάααντα όοολα τα καρτουν τυπου γκουφι, μικι, ντοναλτ...:P (αληθεια γιατι τα φορανε? το εχετε σκεφτει ποτε?)

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2220 στις: 13/12/08, 10:24 »
Με χαλάει η κατάσταση στην Παιδιατρική Κλινική του Νοσοκομείου ...

Πρόσφατα νοσηλεύτηκε για μερικές ημέρες ο γιος φιλικού ζευγαριού και οι φίλοι μου τρελάθηκαν με την κατάσταση εκεί. Οι γονείς σχεδόν κάνουν τα πάντα: αλλάζουν ορούς, βγάζουν ή βάζουν τις αντιβιώσεις όταν πρέπει, μαθαίνουν και λειτουργούν τα μηχανήματα, κλπ. Τραγικό. Οι νοσοκόμες είναι αραχτές στο γραφείο και ενοχλούνται αφάνταστα αν ζητήσεις κάτι.

Εδώ θα μπορούσα να κάνω κάποια "εύκολη" κριτική του στυλ "...και μετά λένε ότι δεν έχουν προσωπικό και ότι θέλουν αυξήσεις, κλπ. κλπ." αλλά δεν είναι σωστό να τα ισοπεδώσω όλα. Πάντως η κατάσταση ήταν απίστευτη.

Η στιγμή δε που ένοιωσα τελείως μ@λ@... ήταν όταν ρώτησα τον πιτσιρικά που νοσηλευόταν: "έχεις το laptop σου εδώ; έχει internet;"
Άρχισαν νε γελάνε ομαδικά και δυνατά όλοι στο δωμάτιο, νοσηλευόμενοι και συνοδοί, σύνολο καμιά εικοσαριά άτομα και κάποιος γονιός μου απάντησε: "εδώ δεν έχει σεντόνια φίλε μου, internet ψάχνεις εσύ...;"
« Τελευταία τροποποίηση: 13/12/08, 10:27 από indie-anos laternative »
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2221 στις: 13/12/08, 13:10 »
Με χαλαει πραγματικα πολυ που εχω αναγκη απο παρεα και περασα τη χθεσινη μερα ολομοναχη κλεισμενη σπιτι και κανεναν απο τους φιλους ή γνωστους μου να μην ειναι διαθεσιμοι... >:(
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2222 στις: 13/12/08, 13:12 »
Με χαλαει πραγματικα πολυ που εχω αναγκη απο παρεα και περασα τη χθεσινη μερα ολομοναχη κλεισμενη σπιτι και κανεναν απο τους φιλους ή γνωστους μου να μην ειναι διαθεσιμοι... >:(

Αναμεινατε στο ακουστικο σας. Ειστε σε γραμμη προτεραιοτητας ;D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2223 στις: 13/12/08, 13:45 »
Με χαλαει πραγματικα πολυ που εχω αναγκη απο παρεα και περασα τη χθεσινη μερα ολομοναχη κλεισμενη σπιτι και κανεναν απο τους φιλους ή γνωστους μου να μην ειναι διαθεσιμοι... >:(

Αναμεινατε στο ακουστικο σας. Ειστε σε γραμμη προτεραιοτητας ;D
βγες παιδι μου με την κοπελα,που αντι να της κανεις προσκληση συνεχιζεις την πλακα...! :)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2224 στις: 13/12/08, 19:07 »
Πες τα παιδι μου ,πες τα..που καθεται και μου αρχι<ει τα θεωρητικα αλλα να ερθει νσ τα πουμε ,τπτ...τς τς τς ;D
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!