Αποστολέας Θέμα: traditional-standard  (Αναγνώστηκε 31822 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panmak

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
  • guitar 4ever!!!
    • Προφίλ
traditional-standard
« στις: 16/12/14, 17:33 »
Παναγιώτης Μακ

Αποσυνδεδεμένος Άχρηστος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #1 στις: 16/12/14, 17:53 »
Άρχισαν τα οργανα... :P
Ψάξε λιγο τις περιγραφές στο site της epi... Θα βρεις διάφορες.....
Ψάξε λιγο πριν καταφύγεις στην εύκολη λύση του forum...

Αποσυνδεδεμένος Άχρηστος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #2 στις: 16/12/14, 18:02 »
Με δουλεύεις ετσι?......
Δες καλυτερα τοτε....

Αποσυνδεδεμένος theonirvana

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #3 στις: 16/12/14, 18:32 »
μονο και μονο σε αυτα τα links που εδωσες φαινονται διαφορες.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #4 στις: 17/12/14, 12:56 »
Άρχισαν τα οργανα... :P
Ψάξε λιγο τις περιγραφές στο site της epi... Θα βρεις διάφορες.....
Ψάξε λιγο πριν καταφύγεις στην εύκολη λύση του forum...
Με δουλεύεις ετσι?......
Δες καλυτερα τοτε....

@¡LB!
Έχεις δίκιο πως κάποιες πληροφορίες βρίσκονται εύκολα στο internet και πως κάποιες απορίες έχουν συζητηθεί πολλάκις στο forum μας αλλά, απ'το να απαντάμε με αυτό τον τρόπο, καλύτερα να μένει ένα ερώτημα αναπάντητο....

Φιλικά

Αποσυνδεδεμένος Άχρηστος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #5 στις: 17/12/14, 14:59 »
Άρχισαν τα οργανα... :P
Ψάξε λιγο τις περιγραφές στο site της epi... Θα βρεις διάφορες.....
Ψάξε λιγο πριν καταφύγεις στην εύκολη λύση του forum...
Με δουλεύεις ετσι?......
Δες καλυτερα τοτε....

@¡LB!
Έχεις δίκιο πως κάποιες πληροφορίες βρίσκονται εύκολα στο internet και πως κάποιες απορίες έχουν συζητηθεί πολλάκις στο forum μας αλλά, απ'το να απαντάμε με αυτό τον τρόπο, καλύτερα να μένει ένα ερώτημα αναπάντητο....

Φιλικά
φιλε @hot_sauce ....δεν νομιζω πως επιτεθηκα στο παιδι....συγνωμη αν φανηκε ετσι....αλλα δεν ειναι δυνατον καθε μερα να βλεπουμε νεα topics με τις ιδιες-χαζες ερωτησεις απο τοιδιο ατομο

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #6 στις: 17/12/14, 16:17 »
Δυστηχώς κι εγώ με την σειρά μου θα συμφωνήσω με τον iLB. Δεν θ'αναφερθώ σε χαρακτηρισμούς, χαζο-ερωτήσεις κλπ καθώς αφενός δεν γνωρίζουμε αν είναι όντως 'trollάρισμα' ή απλά ένα παιδί με άγνοια και προφανώς χαρά που βρήκε ένα forum να μοιραστεί τις απορίες του...

Από την άλλη όμως, δεν γίνεται να επισκέπτομαι το forum για να 'μάθω' ή να 'προσφέρω' και να βλέπω τέτοια θέματα. Σε λίγο θα καταντήσουμε παιδική χαρά. Φυσικά, μιλώ μόνο για μένα και βάση της αγανάκτησης που νοιώθω, αλλά υπάρχουν και κάποια όρια, κάποιοι κανόνες... Αυτό το καταλαβαίνουμε όλοι νομίζω. Πρώτη σελίδα γεμάτη με απορίες 'γιατί η stratocaster έχει τέτοιο σχήμα και η les paul άλλο', με συγχωρείτε αλλά δεν το βρίσκω λογικό, δεν πιστεύω πως είναι απορίες παιδιού 15 ετών και μόνο κακό κάνει στο forum (κρίνοντας από τον εαυτό μου και φυσικά από τις απαντήσεις των εκάστοτε μελών στις αντίστοιχες 'απορίες').

Φιλικά
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #7 στις: 17/12/14, 16:43 »
Φίλε panmak,

Το γεγονός πως είσαι καινούριος, είσαι 15 χρονών και οτιδήποτε άλλο δεν σημαίνει πως σε καθιστά αυτομάτως κι ανεύθυνο και δικαιολογημένο όταν δεν σέβεσαι κανόνες. Στο έχουν πει όλοι, πρώτα ψάξε και μετά ρώτα. Όσοι για το 'εμείς οι βετεράνοι' αν έψαχνες στο forum θα έβλεπες πως 'εμείς οι βετεράνοι' βοηθάμε τα νέα παιδιά.

Όσο για το 'σχήμα της stratocaster' προφανώς και δεν ρωτούσες αυτό, αλλά σε λίγο θα μας ρωτήσεις τι φαγητό προτιμάμε.

Ξανατονίζω. Το ότι είσαι νέος στο χώρο και 15 χρονών δεν σε καθιστά αυτομάτως απόλυτα δικαιολογημένο στο να μην σέβεσαι τους κανόνες και τον χρόνο των 'βετεράνων' μελών να απαντούν στα προβλήματα των 'νέων'.

Υ.Γ Δεν γράφουμε με κεφαλαία και μεγάλες γραμματοσειρές...

Υ.Γ 2 Αν αυτό δεν είναι trollarisma, εγώ δεν είμαι βετεράνος :P
« Τελευταία τροποποίηση: 17/12/14, 16:44 από Mistral »
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος Άχρηστος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #8 στις: 17/12/14, 17:14 »
εχεις 4 κιθαρες και εισαι new?
ok...δεκτο...

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #9 στις: 17/12/14, 17:44 »
Τrolling πεντακάθαρο, άμα στα θαυμαστικά "ξέφευγε" και κανένα 1, τότε θα είχε και σφραγίδα γνησιότητας...
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Άχρηστος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #10 στις: 17/12/14, 17:53 »
Τrolling πεντακάθαρο, άμα στα θαυμαστικά "ξέφευγε" και κανένα 1, τότε θα είχε και σφραγίδα γνησιότητας...
αχαχχα...α ρε Μητσάρα πολυ σε παω

Αποσυνδεδεμένος Archangel

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 379
  • Φύλο: Άντρας
  • I've... seen things you people wouldn't believe...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #11 στις: 18/12/14, 11:55 »
 Παίδες μια κάποια χαλαρότητα…
 
Δεν ξέρω αν ζούμε στον ίδιο πλανήτη, αλλά το να κάνει κάποιος αναρτήσεις τύπου Fender vs Gibson δεν είναι τρολάρισμα... (γιατί αν είναι αυτό trolling τότε στο 4chan και στο 9gag θα έπρεπε να είχαν βγει τουφέκια και χατζάρες !!).  Σε αρκετά site (εγχώρια και ξένα) υπάρχουν πάμπολλα threads τύπου “The merits of Humbuckers.  Discuss” και τολμώ να πω πως αρκετά από αυτά τα βρίσκω ιδιαίτερα χρήσιμα γιατί πάντα (ή σχεδόν πάντα) ανακαλύπτω και κάτι το οποίο μου διέφευγε…  ::)
 
Ένας από τους βασικότερους λόγους που έρχομαι και ξανά έρχομαι στο Kithara είναι πως οι άνθρωποι εδώ είναι λίγο πιο χαλαροί και σαφώς λιγότερο αρτηριοσκληρωτικοί  από άλλα sites.  Αν γνωρίζουν θα απαντήσουν, αν δεν, θα σιωπήσουν και σχεδόν ποτέ δεν θα σε κουράσουν με άσκοπες γενικολογίες…  Επίσης (με μια μικρή εξαίρεση σε ό,τι αφορά τα led φώτα πάνω στα μουσικά όργανα (και το slapping)) κανείς δεν έχει διάθεση να γίνει  Βαλκάνιος με την γνώμη του άλλου… (μα καλά ρε παιδιά led ? LED  ;D ;D ;D ???)
 
Όπως και να έχει, είτε ο Pankmak είναι troll (είτε δεν είναι) σε καμία περίπτωση κανείς δεν αποκτά το δικαίωμα να προδικάσει αν οι απορίες του είναι σοβαρές ή αστείες… Ο οποιοσδήποτε μπορεί να κάνει υποδείξεις (ως προς την αναζήτηση σχετικών αναρτήσεων), να ενημερώσει για links και ίσως να αποδεχτεί πως κάποιος μπορεί όντος να κάνει κάτι λάθος στην αναζήτηση (ορθογραφία, πρόβλημα στην σελίδα κοκ).  Στην τελική γι’αυτό υπάρχουν και οι moderators/administrators.  Aν τώρα είναι troll, τότε δυστυχώς επέλεξε το πιο λάθος forum για να επιδοθεί στην αγαπημένη του ασχολία καθώς υπάρχουν άλλα site πολύ πιο κατάλληλα με πολύ πιο θερμοκέφαλους επισκέπτες…
 
Αυτά.


Remember είναι γραπτός λόγος, αποσυνδεδεμένος από κάθε ηχόχρωμα και κίνηση… πολλές φορές το συναίσθημα και οι προθέσεις μπορούν να παρεξηγηθούν.  Καλύτερα 10 trolls γραφικά ενοχλητικά για λίγο χρόνο παρά ένας νέος μουσικός που ίσως και να αποθαρρυνθεί επειδή η πρώτη του επαφή με την κοινότητα ήταν απογοητευτική… 
Be(a)st Wishes & Bloody Kisses...


Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #12 στις: 18/12/14, 12:38 »
Συμφωνώ με τον Archangel, δεν είμαστε η παρέα του αποκλεισμού και της γελοιοποίησης όπως είναι σε άλλα fora, λίγο μετριοπάθεια και ανοχή είναι δείγματα συλλογικής ωριμότητας, που υπάρχει περίσσεια εδώ, χαίρομαι που το λέω.
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #13 στις: 18/12/14, 13:11 »
Φίλε Archangel,

προφανώς και διαφωνώ μ' ένα μεγάλο ποσοστό όσων γράφεις. Σαφέστατα σκοπός του forum δεν είναι η απομάκρυνση κάποιου νέου μέλους και φυσικά, δεν είμαι εγώ (ούτε κανείς) αυτός που θα ξεχωρίσει τις απορίες σε 'χαζές', 'σωστές' ή 'ουσιώδεις'. Από την άλλη μεριά όμως υπάρχει μία κοινή λογική. Σαφέστατα να βοηθήσουμε καινούρια μέλη. Το έχουμε κάνει όλοι πολλές φορές κι δεχόμαστε απορίες (κι απαντούμε) χωρίς να κρίνουμε.

Όταν όμως λες σε κάποιο νέο μέλος, 'ψάξε για αντίστοιχα θέματα' και σου απαντάει 'είμαι 15 χρονών' δε νομίζω πως το πρόβλημα είναι η αποθάρρυνσή του από εμάς. Δεν πιστεύω πως στο εν λόγω forum υπάρχουν guru που δεν έχουν απορίες, ή μερικοί που δεν έχουν όρεξη να διαβάζουν πιο 'κοινά' θέματα. Και προφανώς, δεν εντάσω τον εαυτό μου στην κατηγορία των guru ή 'βετεράνων' όπως θέλει να μας αποκαλεί ο OP. Μπαίνω όμως καθημερινά, διαβάζω, μαθαίνω κι αν έχω άποψη την εκφράζω.

Γνώμη μου λοιπόν, το όλο θέμα δεν σχετίζεται με την απομάκρυνση των νέων από το forum ούτε και με την υπομονή ορισμένων μελών, αλλά περισσότερο με τα όρια σε κάποια θέματα που δυστηχώς, περισσότερο αφορούν στο προσωπικό επίπεδο βασικής συμπεριφοράς.

Για εμένα προσωπικά αυτό που γίνεται είναι trollarisma. Και είναι απίστευτα εκνευριστικό να μπαίνω σε ένα forum και να βλέπω την πρώτη σελίδα με τα νέα θέματα γεμάτη με τις συγκεκριμένες απορίες.

δεν είμαστε η παρέα του αποκλεισμού και της γελοιοποίησης όπως είναι σε άλλα fora, λίγο μετριοπάθεια και ανοχή είναι δείγματα συλλογικής ωριμότητας, που υπάρχει περίσσεια εδώ, χαίρομαι που το λέω.
Θα συμφωνήσω τα μάλα αγαπητέ Ανδριανέ, αλλά αυτά που αναφέρεις δυστηχώς δεν μπορώ να τα συμμεριστώ στα εν λόγω threads.

Φιλικά
Παναγιώτης
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #14 στις: 18/12/14, 14:49 »
Remember είναι γραπτός λόγος, αποσυνδεδεμένος από κάθε ηχόχρωμα και κίνηση… πολλές φορές το συναίσθημα και οι προθέσεις μπορούν να παρεξηγηθούν.  Καλύτερα 10 trolls γραφικά ενοχλητικά για λίγο χρόνο παρά ένας νέος μουσικός που ίσως και να αποθαρρυνθεί επειδή η πρώτη του επαφή με την κοινότητα ήταν απογοητευτική…

πάρα πολύ σωστός

@iLB! είσαι αρκετά καινούριος στο φορουμ για να γνωρίζεις τη νοοτροπία του.
υπάρχουν οι διαχειριστές οι οποίοι παρεμβαίνουν οταν το κρίνουν αναγκαίο

@panmak , αν είσαι σε αναζήτηση καινούριας κιθάρας θα έπρεπε να ανοίξεις ένα τοπικ , να μας πεις τι σ'ενδιαφέρει , τι σ'αρέσει , για το είδος που προορίζεται κτλκτλ και απο εκεί και πέρα όποιος είχε προσωπική άποψη θα σου απαντήσει.

Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #15 στις: 18/12/14, 15:42 »
Άλλο μετριοπάθεια κι ευγένεια, συνθήκες προαπαιτούμενες για οποιαδήποτε πολιτισμένη συνομιλία (γραπτή, προφορική, νοηματική), άλλο παριστάνουμε τους τυφλούς προς χάρην των τύπων. Μονομερής σεβασμός σε συζήτηση δεν υπάρχει και είναι προφανές ότι ένα τρολλ εξ ορισμού δε σέβεται το φόρουμ και τα μέλη του.

Η μέχρι τώρα αντιμετώπιση του εν λόγω τρολλ έχει γίνει με χιούμορ και χωρίς ακρότητες. Αν ορισμένοι εξακολουθείτε να πιστεύετε ότι εκφράζει γνήσιες απορίες (απόλυτα θεμιτές αν και, όπως λέει κι ο Παναγιώτης, αποτέλεσμα τεμπελιάς κι έλλειψης προσωπικής έρευνας κατά κύριο λόγο) και δεν είναι εδώ για να διασκεδάσει σε βάρος των μελών, δικαίωμά σας, κανείς μας δεν μπορεί να αποδείξει τη θέση του.

Είμαι ο τελευταίος που θα τραμπουκίσει άνθρωπο για οποιονδήποτε λόγο, επειδή εξέφρασε μια απορία, ακόμη κι αν αυτή ανακύπτει από μηδαμινό ατομικό κόπο για αναζήτηση πληροφοριών. Αλλά νομίζω μπορώ να αντιληφθώ πότε κάποιος με κοροϊδεύει στα μούτρα μου.

Πολλοί από εσάς κουβαλάτε πραότητα και δεκτικότητα, αποτέλεσμα της πιο ώριμης ηλικίας σας. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια περιθώρια ανοχής και πιστεύω πως, όσο λειτουργούμε κόσμια, η όποια χιουμοριστική αντίδραση σε ένα τρολλ είναι θεμιτή, για να μην πω καλοδεχούμενη.



Μέχρι και στο Munchkin υπάρχουν  ;D ;D ;D
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Archangel

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 379
  • Φύλο: Άντρας
  • I've... seen things you people wouldn't believe...
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #16 στις: 18/12/14, 16:42 »
Μέχρι και στο Munchkin υπάρχουν  ;D ;D ;D

Σε παίζω στα ίσα...  8) (σου σκοτώνω τον βαστάζο και πέρνω lvl)

Pλάκα ξεπλάκα μήπως να ανοίγαμε κανένα thread για tabletops/rpgs και card games...;

Mήπως να αρχίζαμε κανα Cthulhu, Arkham, Axis & Allies, Risk, House of Betrayal, Rex κlπ κλπ κλπ....


Και στην τελική και εμείς δουλεύουμε κύριε μου και τα νεύρα μας είναι τσατάλια και τόσο καιρό δεν μπορούμε  να βρούμε σωστό distortion πετάλι στο μπάσο αλλα δεν κάνουμε και έτσι  !!!!  ;D ;D ;D
Be(a)st Wishes & Bloody Kisses...


Αποσυνδεδεμένος neeckos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 559
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #17 στις: 18/12/14, 16:53 »
Δεν είμαι μπασίστας, αλλά κάποια στιγμή χαζεύοντας είχε πέσει το μάτι μου...

http://www.sourceaudio.net/products/soundblox2/multiwave_bass_distortion.php

https://www.youtube.com/watch?v=dQBvqB7Xw6g

...μου κάνει ελβετικός σουγιάς  ;D ;D

Τώρα που θα το βρείς εδώ δεν ξέρω να σου πως την αλήθεια...

Αποσυνδεδεμένος Lampr0s

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 138
    • Προφίλ
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #18 στις: 18/12/14, 17:29 »
Οσοι εκνευριζόμαστε απο τετοια topics καλυτερα να μην απανταμε.. ειναι ενας τροπος να μειωθουν οι αναφορες σ'αυτα και να μη γεμιζει η πρωτη σελιδα καλυπτωντας τα υπολοιπα θεματα.


Ας αφησουμε του πιο ψυχραιμους να ασχοληθουν εαν θελουν!!!
"Πας ο υψών εαυτόν ταπεινωθήσεται και ο ταπεινών εαυτόν υψωθήσεται" (Κατά Λουκάν, ιδ. 7-11)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: traditional-standard
« Απάντηση #19 στις: 19/12/14, 13:45 »
Κατά πάσα πιθανότητα, ο panmak είναι ένα troll. Αν δεν είναι, τότε πρέπει να μάθει τρόπους καλούς συμπεριφοράς σε ένα φόρουμ, ιδίως στο kithara.gr. Προς το παρόν, έλαβε μερικές μέρες αποκλεισμό από το φόρουμ, και βλέπουμε...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
15 Απαντήσεις
4837 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/08/09, 12:39
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
4 Απαντήσεις
3520 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/09, 15:14
από Johnie Darko
43 Απαντήσεις
15447 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/10, 11:23
από Dead Inside
13 Απαντήσεις
5080 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/11, 22:24
από johnD
21 Απαντήσεις
7082 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/11/11, 19:37
από zeromancer
6 Απαντήσεις
3442 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/11, 00:16
από Rosstrobon
4 Απαντήσεις
5287 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/07/11, 16:18
από Ammon Jerro
4 Απαντήσεις
2303 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/10/11, 21:35
από DeniaHD
2 Απαντήσεις
3663 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/12, 23:26
από metalmike
23 Απαντήσεις
16940 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/18, 22:17
από panixgr