Σελίδες:
  • #1 από KIRATZOS στις 29 Oct 2004
  • Mpainw kai ro sto site kai h erwthsh mou tha fanei ilithia alla the thn kanw kai thelw mia apanthsh.To provlima einai oti otan paw na mpw sto chat enw eimai grammenos kai grafw swsta ton kwdiko mou mou leei oti o kwdikos mou einai lathos. Epishs  ??? kai na thelw na allksw to profil mou den mporw giati pali mou zhtaei kwdiko.Antitheta  sto sto steki dhladh edw mpainw kanonika!To onoma mou einai KIRATZOS kai o kwdikos **********!!!HELP ME PLEASE :'(
  • #2 από Καρχαρίας στις 29 Oct 2004
  • Το chat με το forum έχει διαφορετικό όσο αφορα το nickname σου και τον κωδικό σου.
    Πήγαινε στο τσατ και κάνε ενγραφη νέου μέλους. Θα σου έρθει και ένα ανάλογο mail με τα στοιχεία σου εγραφής.
  • #3 από bono u2 στις 29 Oct 2004
  • δεν μπορω να μπω στο τσατ.Βαζω κανονικα τον κωδικο αλλα μου γραφει οτι δεν μπορω να μπω,δεν ανοιγει η σελιδα
  • #4 από Kiratzoharris στις 05 Nov 2004
  • ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΑΡΦΤΗΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ E-MAIL ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ FORUM ΠΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΦΤΗΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ E-MAIL!Ο ΚΙΡΑΤΖΟΣ EIMAI. :P
  • #5 από Βραζίλης στις 08 Nov 2004
  • Μηπως ηταν γεματο το mailbox σου; Δοκιμασες να ξαναγραφτεις;
  • #6 από Kiratzoharris στις 12 Nov 2004
  • Στο mailbox εν εχω ουτε ενα μηνυμα.Και εχω γραφτει 200φορες.Θα κοψω τις φλεβες μου η θα κρεμαστω!
  • #7 από Καρχαρίας στις 12 Nov 2004
  • Μήπως δίνεις λάθος e-mail?
  • #8 από Kiratzoharris στις 12 Nov 2004
  • Οχι βρηκα την πηγη του προβληματος με το ιδιο mail γραφτηκα πολλες φορες και οταν την πρωτη φορα μου σταλθηκαν τα στοιχεια μου δεν θυμομουν το κωδικο για το e-mail μου και δεν μπορεσα νατα δω.Τ προβλημα οφειλοταν σε καθαρη βλακεια εκ μερους μου.Παω να γραφτω τωρα! ;D :)ιρον μαιδεν
  • #9 από Kiratzoharris στις 15 Nov 2004
  • Σκατα[δεν εβαλα μπιπ]ξαναγραφτηκα με καινουριο e-mail και παλι δεν μου σταλθηκε τιποτα!Ολοι ειναι εναντιον μου τελικα?Εχω κουτι ασπιρινες διπλα! ??? :P :-[ :-X :-\ :-* :'(
Σελίδες: