Αποστολέας Θέμα: Φιλιες στο forum  (Αναγνώστηκε 16786 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #25 στις: 07/02/08, 01:46 »
εγω γνωρισα περισσοτερο τον εαυτο μου,εγινα περισσοτερο φιλος με το εγω μου..νιωθω πιο δυνατος..χαρηκα πολυ εαυτε που σε γνωρισα!
πφφφφ
εμ,ενταξει ναι εχω γνωρισει κοσμο μεσω του forum,αλλα ειναι κυριως msnικη και myspacικη η σχεση,και σιγουρα με την πρωτη ευκαιρια θελω να γνωρισω πολυ κοσμο απο κοντα,οπως τον kiratzo,την fairy,τον parlats,ton jimpap(η μεγαλη μου αγαπη στο forum :),και το καλυτερο παιδι ),την Μικα,και πολλα αλλα ατομα..και ειμαι σιγουρος πως ΟΛΟΙ σας θελετε να με γνωρισετε απο κοντα..λογικο...:P
α ναι,πρεπει μεσω του forum να γνωριστηκα με τον Slayerman_GR,που απο τοτε κανουμε πολυ παρεα..μιας και μενει και ο ιδιος πατρα :)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #26 στις: 07/02/08, 01:54 »
Έρεβος κάνεις πλάκα έτσι? Όχι, δεν είχα τη τύχη!

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #27 στις: 07/02/08, 02:46 »
Έρεβος κάνεις πλάκα έτσι? Όχι, δεν είχα τη τύχη!


δε γνωριζεις την υπαρξη του θεικου του μωρου;;;!!


καιρο εχω να σε δω εσενα, λες ακομα εκεινα τα υπερτατα ανεκδοτα;;  ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος .:°:. Apollon .:°:.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • St.Gus ♪
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #28 στις: 07/02/08, 05:42 »
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟ... :'( :'( :'( ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #29 στις: 07/02/08, 05:48 »
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟ... :'( :'( :'( ;D

Εισαι να γινουμε φιλοι?????? :o :o :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #30 στις: 07/02/08, 17:27 »
Εγω εδω μέσα είμαι 2 χρόνια, κι έχω κανει φιλίες που κρατάνε 3 χρόνια τωρα...

Τι LOST και αηδίες...

Αποσυνδεδεμένος .:°:. Apollon .:°:.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • St.Gus ♪
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #31 στις: 07/02/08, 21:40 »
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟ... :'( :'( :'( ;D

Εισαι να γινουμε φιλοι?????? :o :o :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D
XEXE βρηκα... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #32 στις: 04/05/08, 23:51 »
Εγω προσωπικά μέσα από το φόρουμ γνωρισα αρκετα καλά παιδιά που ελπίζω να κάνω παρεα και μετα το σχολείο αλλα δυστυχώς και πολλα ,χμμ όχι και τόσο, καλα γιατί εδω συμβαίνει ότι και στην εξω-δικτυακή ζωή που όλοι είμαστε διαφορετικοί....Το θεμα είναι ότι κατάλαβα αργά ότι κάποια άτομα δεν άξιζαν και έχασα πολύ χρόνο με το να τους μιλάω... :-\

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #33 στις: 04/05/08, 23:54 »
Εγω προσωπικά μέσα από το φόρουμ γνωρισα αρκετα καλά παιδιά που ελπίζω να κάνω παρεα και μετα το σχολείο αλλα δυστυχώς και πολλα ,χμμ όχι και τόσο, καλα γιατί εδω συμβαίνει ότι και στην εξω-δικτυακή ζωή που όλοι είμαστε διαφορετικοί....Το θεμα είναι ότι κατάλαβα αργά ότι κάποια άτομα δεν άξιζαν και έχασα πολύ χρόνο με το να τους μιλάω... :-\

Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #34 στις: 05/05/08, 00:00 »
Εγω προσωπικά μέσα από το φόρουμ γνωρισα αρκετα καλά παιδιά που ελπίζω να κάνω παρεα και μετα το σχολείο αλλα δυστυχώς και πολλα ,χμμ όχι και τόσο, καλα γιατί εδω συμβαίνει ότι και στην εξω-δικτυακή ζωή που όλοι είμαστε διαφορετικοί....Το θεμα είναι ότι κατάλαβα αργά ότι κάποια άτομα δεν άξιζαν και έχασα πολύ χρόνο με το να τους μιλάω... :-\

Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα...

Ναι συμφωνώ σε αυτό..Έμαθα να μην εμπιστεύομαι τους ανθρώπους ακόμα πιο πολύ και το, ναι ,άλλο το φαίνεσθαι και άλλο το είναι για ακόμα μια φορά...Δε λες καλά  που το κατάλαβα επιτελους και τουλάχιστον πρόλαβα το να βρεθώ στη δύσκολη θέση να τους κανω πέρα από κοντα..?? :P Εχει και αυτό το καλό το νετ...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #35 στις: 05/05/08, 00:13 »
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟ... :'( :'( :'( ;D
ελα ρε,εγω ειμαι μαζι σου!μπορει να μην ειμαστε κολλητοι,αλλα εισαι στην παρεα μου σιγουρα..o_O
Εγω προσωπικά μέσα από το φόρουμ γνωρισα αρκετα καλά παιδιά που ελπίζω να κάνω παρεα και μετα το σχολείο αλλα δυστυχώς και πολλα ,χμμ όχι και τόσο, καλα γιατί εδω συμβαίνει ότι και στην εξω-δικτυακή ζωή που όλοι είμαστε διαφορετικοί....Το θεμα είναι ότι κατάλαβα αργά ότι κάποια άτομα δεν άξιζαν και έχασα πολύ χρόνο με το να τους μιλάω... :-\

Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα...
μηπως υπερβαλλουμε ρε παιδια..τι βιωματα και εμπειριες...βεβαια,ειναι υποκειμενικο το θεμα,γιατι ο καθενας μας παιρνει με διαφορετικο επιπεδο σοβαροτητας το θεμα forum κλπ...
εγω π.χ προσωπικα να πω την αληθεια,στην πραγματικοτητα,δεν ειμαι κακος,που καποιοι μπορει να νομιζουν,αν και περισσοτερες φορες,μιλαω για πλακα στα σοβαρα...ουτε ειμαι καθολου αποτομος σαν ανθρωπος...οπως μερικες φορες φαινομαι εδω...τωρα το οτι ειμαι στον κοσμο μου,νομιζω ειναι αυτο που με αντιπροσωπευει και στην πραγματικοτητα..anyway, αυτο που θελω να πω ειναι,οτι ουσιαστικα,για μενα ηταν υπερβολικο το σχολιο "Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα..."
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #36 στις: 05/05/08, 00:23 »
Εγω προσωπικά μέσα από το φόρουμ γνωρισα αρκετα καλά παιδιά που ελπίζω να κάνω παρεα και μετα το σχολείο αλλα δυστυχώς και πολλα ,χμμ όχι και τόσο, καλα γιατί εδω συμβαίνει ότι και στην εξω-δικτυακή ζωή που όλοι είμαστε διαφορετικοί....Το θεμα είναι ότι κατάλαβα αργά ότι κάποια άτομα δεν άξιζαν και έχασα πολύ χρόνο με το να τους μιλάω... :-\

Μαρή και 5ο ποστ? Και εκτός κάδου?? :P
Μίκα στο 'χω ξαναπεί: relax, take it easy!!! ;) Στη ζωή σου θα συναντήσεις ακόμα πολλούς τέτοιος. Και στην πραγματική ζωή, πίστεψέ με είναι χειρότερα... :-\
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #37 στις: 05/05/08, 00:49 »
anyway, αυτο που θελω να πω ειναι,οτι ουσιαστικα,για μενα ηταν υπερβολικο το σχολιο "Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα..."

Θέλω να πώ οτι ακόμα και τα κακά συναπαντήματα, έχουν το ρόλο τους... Απλά μέσω νετ δεν ξέρεςι πάντα αν ήταν παρεξήγηση...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #38 στις: 05/05/08, 00:57 »
anyway, αυτο που θελω να πω ειναι,οτι ουσιαστικα,για μενα ηταν υπερβολικο το σχολιο "Ναι, αλλα ακόμα και αυτοί έγιναν εμπειρίες και βιώματα..."

Θέλω να πώ οτι ακόμα και τα κακά συναπαντήματα, έχουν το ρόλο τους... Απλά μέσω νετ δεν ξέρεςι πάντα αν ήταν παρεξήγηση...

Παρεξήγηση ξε-παρεξήγηση, όταν υπάρχει μια ίδια συμπεριφορά συστηματικά ,δε νομίζω να είναι τυχαίο...Ε οπότε και προσωπικά δεν είμαι διατεθειμμένη να χαραμίζω χρόνο να μιλάω σε άτομα που δεν αξίζουν.. :P

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #39 στις: 05/05/08, 12:02 »
εγω π.χ προσωπικα να πω την αληθεια,στην πραγματικοτητα,δεν ειμαι κακος,που καποιοι μπορει να νομιζουν,αν και περισσοτερες φορες,μιλαω για πλακα στα σοβαρα...ουτε ειμαι καθολου αποτομος σαν ανθρωπος...οπως μερικες φορες φαινομαι εδω...

Είσαι κάφρος και βλακας και φαλοκράτης.  :P ;D ;D ;D (πλακα κανω ε!)  :-*

@ μίκα και γενικά:
Παντως εγω απο προσωπική αποψη και εμπειρία το λέω, μπορει να γνωριζω παιδιά μέσω το φόρουμ αλλα καλή παρέα αρχίζω να κάνω αφου τους γνώρισα απο κοντά. Δεν μπορείς να θεωρείς κολλητό/ή σου κάποιον που δεν τον έχεις δει, δεν του εχεις μιλησει απο κοντα, δεν εχεις βγει 5 φορες μαζί του. Το φορουμ και το νετ γενικα πιστεύω ότι είναι κυριως ένα μέσο να γνωρίσεις άτομα και όχι να δεθείς μαζί τους. Γιατι ποτε δεν ξερεις πως θα σου προκυψει ο άλλος απο κοντά. Ούτε μπορείς να κρίνεις αν αξίζει ή όχι ο αλλος μόνο μέσω ιντερνετ.

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #40 στις: 05/05/08, 12:13 »
Εγω ως τώρα, για τους Θεσσαλονικεις μιλώντας, δεν εχω γνωρίσει κανεναν μεγάλο π@π@ρα ακόμα... Είναι όλοι καλά παίδια...μόνο που λένε λίγο παράξενα το λάμδα...

πΛάκα έχουν...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #41 στις: 05/05/08, 13:04 »
Μενω μακρυα απο τους περισοτερους, και μονο 2-3 εχω γνωριζει απο κοντα που εχουν ερθει 1-2 φορες να τζαμαρουμε ή να δοκιμασουμε ποσο δυνατα πανε οι ενισχυτες μου και αλλα ωραια   ;D
Σε γενικες γραμμες υπαρχουν καποια πολυ διαβασμενα ατομα εδω μεσα, που εχουμε ανταλλαξει αποψεις και γνωσεις, αλλα μενω μακρυα και ο χρονος ειναι πολυ περιορισμενος, ΜΣΝ κτλ δεν βαζω, οποτε απο εδω μονο οτι λεμε.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #42 στις: 05/05/08, 14:35 »

@ μίκα και γενικά:
Παντως εγω απο προσωπική αποψη και εμπειρία το λέω, μπορει να γνωριζω παιδιά μέσω το φόρουμ αλλα καλή παρέα αρχίζω να κάνω αφου τους γνώρισα απο κοντά. Δεν μπορείς να θεωρείς κολλητό/ή σου κάποιον που δεν τον έχεις δει, δεν του εχεις μιλησει απο κοντα, δεν εχεις βγει 5 φορες μαζί του. Το φορουμ και το νετ γενικα πιστεύω ότι είναι κυριως ένα μέσο να γνωρίσεις άτομα και όχι να δεθείς μαζί τους. Γιατι ποτε δεν ξερεις πως θα σου προκυψει ο άλλος απο κοντά. Ούτε μπορείς να κρίνεις αν αξίζει ή όχι ο αλλος μόνο μέσω ιντερνετ.

Εννοείται πως συμβαίνει αυτό!! Δεν είπα ότι έχω δοθεί ψυχή τε και σώματι σε καποιους που γνώρισα μέχω νετ!! Απλά είναι εκνευριστικό πχ να μπαίνει καποιος στο μσν και να σου πατάει ενα βρίσιμο στο άσχετο ή πχ να σε θεωρεί ψυχολόγο του και να σου λέει ό,τι έχει στο κεφάλι του εκείνη τη στιγμή..Εντάξει το 2ο δεν πειράζει, αλλά όταν γίνεται συστηματικά και εσύ νιώθεις υπεύθυνος ρε παιδιί μου ότι κάθε φορά πρέπει να δώσεις μια λύση στο πρόβλημα του άλλου είναι κάπως...Τέσπα ίσως είναι και η ψυχολογία της εποχής που με έχει κάνει να παίρνω τοις μετρητοίς πολλά πράγματα που λογικά σε διαφορετική στιγμή θα μου δεν θα έδινα καν σημασία... :-\

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #43 στις: 05/05/08, 17:00 »

@ μίκα και γενικά:
Παντως εγω απο προσωπική αποψη και εμπειρία το λέω, μπορει να γνωριζω παιδιά μέσω το φόρουμ αλλα καλή παρέα αρχίζω να κάνω αφου τους γνώρισα απο κοντά. Δεν μπορείς να θεωρείς κολλητό/ή σου κάποιον που δεν τον έχεις δει, δεν του εχεις μιλησει απο κοντα, δεν εχεις βγει 5 φορες μαζί του. Το φορουμ και το νετ γενικα πιστεύω ότι είναι κυριως ένα μέσο να γνωρίσεις άτομα και όχι να δεθείς μαζί τους. Γιατι ποτε δεν ξερεις πως θα σου προκυψει ο άλλος απο κοντά. Ούτε μπορείς να κρίνεις αν αξίζει ή όχι ο αλλος μόνο μέσω ιντερνετ.

Εννοείται πως συμβαίνει αυτό!! Δεν είπα ότι έχω δοθεί ψυχή τε και σώματι σε καποιους που γνώρισα μέχω νετ!! Απλά είναι εκνευριστικό πχ να μπαίνει καποιος στο μσν και να σου πατάει ενα βρίσιμο στο άσχετο ή πχ να σε θεωρεί ψυχολόγο του και να σου λέει ό,τι έχει στο κεφάλι του εκείνη τη στιγμή..Εντάξει το 2ο δεν πειράζει, αλλά όταν γίνεται συστηματικά και εσύ νιώθεις υπεύθυνος ρε παιδιί μου ότι κάθε φορά πρέπει να δώσεις μια λύση στο πρόβλημα του άλλου είναι κάπως...Τέσπα ίσως είναι και η ψυχολογία της εποχής που με έχει κάνει να παίρνω τοις μετρητοίς πολλά πράγματα που λογικά σε διαφορετική στιγμή θα μου δεν θα έδινα καν σημασία... :-\
Μικακι μην χαλιεσαι αυτον τον καιρο και μην δινεις σημασια σε τετοια πραγματα...
Με το αγχος και με το στρες αυτων των ημερων, δεν υπαρχει περιπτωση, με καθε μικρη προφαση που θα σου δινεται θα νευριαζεις....
Κι εγω στην ιδια φαση ειμαι και σε καταλαβαινω.....
Απλα δωσε λιγο χρονο στις καταστασεις...
Μετα τις πανελληνιες δεν πιστευω να σε ενοχλουνε τοσο οι συγκεκριμενες καταστασεις.... ;)

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #44 στις: 07/05/08, 03:04 »
Παράθεση
Εγω ως τώρα, για τους Θεσσαλονικεις μιλώντας, δεν εχω γνωρίσει κανεναν μεγάλο π@π@ρα ακόμα... Είναι όλοι καλά παίδια...μόνο που λένε λίγο παράξενα το λάμδα...

πΛάκα έχουν...

LoL no comments

Κι εγώ έχω κάνει φιλίες από δω μέσα!!!Κι όποιος νομίζει ότι υφίστανται σύνορα πλέον με το διαδύκτιο on the run, είναι γελασμένος γέλιο πλάνο!
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #45 στις: 07/05/08, 03:20 »
εγω π.χ προσωπικα να πω την αληθεια,στην πραγματικοτητα,δεν ειμαι κακος,που καποιοι μπορει να νομιζουν,αν και περισσοτερες φορες,μιλαω για πλακα στα σοβαρα...ουτε ειμαι καθολου αποτομος σαν ανθρωπος...οπως μερικες φορες φαινομαι εδω...

Είσαι κάφρος και βλακας και φαλοκράτης.  :P ;D ;D ;D (πλακα κανω ε!)  :-*

τσκ τσκ τσκ..αυτη ειναι η αριστερα σου!... :-X 8) 8) 8) 8)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #46 στις: 07/05/08, 16:34 »
φιλαράκια σας ευχαριστώ για την καλή παρέα και ας μαλώνουμε και καμιά φορά  ;D

Βαγγέλης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #47 στις: 08/05/08, 19:05 »
φιλαράκια σας ευχαριστώ για την καλή παρέα και ας μαλώνουμε και καμιά φορά  ;D

Βαγγέλης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι και καμια φορα ::) :P
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #48 στις: 11/05/08, 13:14 »
νιώθω να είμαι στη καρδιά σας..... στις εκλογες κατεβαίνω με τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ θα με ψηφίσετε εσείς οι αγαπημένοι μου?

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Φιλιες στο forum
« Απάντηση #49 στις: 11/05/08, 13:31 »
νιώθω να είμαι στη καρδιά σας..... στις εκλογες κατεβαίνω με τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ θα με ψηφίσετε εσείς οι αγαπημένοι μου?
εισαι λιγο πιο κατω απ την καρδια μου..γραμμενος εντονα..
επισης σε εχω ηδη ψηφισμενο...σε χω σταυρωμενο στο ψηφοδελτιο μου...:)
« Τελευταία τροποποίηση: 11/05/08, 13:33 από Spell@lchemist! »
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
23 Απαντήσεις
19376 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/09/07, 16:21
από Βραζίλης
2 Απαντήσεις
9874 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/02, 15:11
από Steph
10 Απαντήσεις
3770 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/08, 16:36
από Joevaicci
23 Απαντήσεις
9102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/08, 08:38
από Θοδωρής
23 Απαντήσεις
9683 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/08, 14:23
από YmiRLinG
28 Απαντήσεις
11443 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 23:12
από nikolix
2 Απαντήσεις
4285 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/11, 23:44
από TheChoulakos
14 Απαντήσεις
43210 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/12, 23:09
από antonis777
21 Απαντήσεις
42594 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/13, 12:21
από freemind
5 Απαντήσεις
42800 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/06/18, 23:52
από Βραζίλης