Διάφορα > Βιβλίο Εντυπώσεων

Τι μας τη δίνει στο Site?

<< < (3/56) > >>

stavros75:
Δεν μου αρέσει που πας να ρωτήσεις κάτι και σου απαντάνε άσχετοι. Αν δεν ξέρεις, μην απαντάς ρε μεγάλε. Και ουσιαστικά είναι σα να περνάς απο ψυχογράφημα. Γιατί είσαι έτσι και γιατί είσαι κοκορέτσι.. Άντί να συζητείται το περιεχόμενο της ερώτησης συζητούνται άλλα άσχετα θέματα.
Και επίσης μερικές φορές δεν υπάρχει σεβασμός στους συνομιλητές.
Ή ακόμα και ρατσιστικά φαινόμενα όπως η ηλικία του άλλου (του μικρού). Ή επειδή ο άλλος είναι μεγάλος ηλικιακά νομίζει οτι έχει το δικαίωμα να κρίνει τους άλλους.
Επίσης μου τη δίνει όταν πάμε να κατακρίνουμε ένα ποιήμα ή ένα τραγούδι, και παρουσιάζουμε την άποψη μας ως αντικειμενική. Αν το ποίημα σου φάινεται πατάτα, γράψε τη γνώμη σου, πες οτι δε σ άρεσε ή δε το καταλαβα και τελείωνε είναι ανάγκη να προκαλέσεις ολόκληρη ιστορία για ένα ποίημα? Τότε να μην γράφονται ποιήματα. Αν είναι να μαλώνουμε, δεν έχει νόημα.. Οι απόψεις, είναι καθαρά υποκειμενικές και ποτέ αντικειμενικές (εκτός τρανταχτών περιπτώσεων). Κι ο Σαββόπουλος να μπει στο site και να γράψει για ένα τραγούδι μου ή κάποιου άλλου, η άποψη του θα είναι υποκειμενική. Βέβαια ο Σαββόπουλος είναι γνώστης της μουσικής και η άποψη του θα έχει βαρύνουσα σημασία...Αυτά.

fatses asteies:
Αυτό....

--- Παράθεση από: fenderiarhs στις 07/03/06, 00:31 ---oπως και στη ζωη ενα πραγμα μου τη δινει μονο...........η βλακεια...........

--- Τέλος παράθεσης ---

Κι αυτό....

--- Παράθεση από: kiratzoharris στις 15/03/06, 22:20 ---Εμενα δεν μου τη σπαει κατι στο φορουμ αλλα καποιοι αλλα δεν ειναι της παρουσης ;D
 :P

--- Τέλος παράθεσης ---


Ειδικά κι αυτό παρα πολύ...

--- Παράθεση από: Laura στις 26/03/06, 15:43 ---Εμενα με τη δινιει που μερικες φορες οταν καποιος βαζει ενα χαζοχαρουμενο θεματακι που μπορει να ειναι μονο αστειο, υπάρχουν ΠΑΝΤΑ καποια ατομα που το παιρνουν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ στα σοβαρα και δημιουργουν θεμα απο κει που δεν υπαρχει...

--- Τέλος παράθεσης ---


Μα κι αυτό;;; .......

--- Παράθεση από: kwstas75 στις 17/04/06, 22:17 ---Εχοντας παρακολουθησει το site σαν επισκεπτης τοσο καιρο ( ηθελα να εγγραφω ακριβως τοτε που επεσε το site ), μπορω να πω οτι με ενοχλει οτι σε καποια θεματα, οι αντιδρασεις των μελων ειναι "φιλικες" και δεν λενε ποτε αυτο που πραγματικα θελουν να πουν. Ιδιαιτερα στις συνθεσεις και στα ποιηματα, καποιοι "φοβουνται" ή δεν τολμουν να πουν την πραγματικη τους γνωμη..

--- Τέλος παράθεσης ---

Τι;;;;; Κι αυτό;;;;;......

--- Παράθεση από: Black Sheep στις 19/04/06, 03:42 ---Δεν μου αρέσει που πας να ρωτήσεις κάτι και σου απαντάνε άσχετοι. Αν δεν ξέρεις, μην απαντάς ρε μεγάλε. Και ουσιαστικά είναι σα να περνάς απο ψυχογράφημα. Γιατί είσαι έτσι και γιατί είσαι κοκορέτσι.. Άντί να συζητείται το περιεχόμενο της ερώτησης συζητούνται άλλα άσχετα θέματα.

--- Τέλος παράθεσης ---


Καλά γιατί είμαι ακόμα εδώ;;; Μπα... Μάλλον πυροβολημένος θα είμαι κι εγώ.......

ερεβος:
Ο Ικαρος.

aristomenis_a:
Εμπαινα ως επισκεπτης,εγινα μελος γιατι μου αρεσει τοσαιτ. Σε λιγο καιρο που θα εχω δικο μου υπολογιστη θα σας επισκεπτομαι συχνα. Σαφως το σαιτ ειναι μακρανανωτερο απο αλλα παρεμφερη. συγχαιρω τους υπευθυνους.

Witchking:

--- Παράθεση από: kwstas75 στις 17/04/06, 22:17 ---Εχοντας παρακολουθησει το site σαν επισκεπτης τοσο καιρο ( ηθελα να εγγραφω ακριβως τοτε που επεσε το site ), μπορω να πω οτι με ενοχλει οτι σε καποια θεματα, οι αντιδρασεις των μελων ειναι "φιλικες" και δεν λενε ποτε αυτο που πραγματικα θελουν να πουν. Ιδιαιτερα στις συνθεσεις και στα ποιηματα, καποιοι "φοβουνται" ή δεν τολμουν να πουν την πραγματικη τους γνωμη..
Παρολαυτα..παιδια...JUST ROCK.

--- Τέλος παράθεσης ---

Και εσένα γιατι σε χαλάει? Μήπως υπάρχει κανένα έπαθλο στην συγκεκριμένη κατηγορία ανάλογα με το πόσες καλές κριτικές έχει λάβει κάποιος? Αποκτά άραγε κανένας εδώ μέσα , κάποιο επιπλέον προνόμιο ακόμη και στην περίπτωση που φαίνεται "υπερεκτιμημένος" σε κάτι?
..και από πότε αλήθεια ανέλαβες την ερμηνεία των προθέσεων των μελών , ώστε να εκτιμάς ότι οι αντιδράσεις τους είναι "φιλικές" και ότι άλλα θα ήθελαν να γράψουν , αλλά τους αρέσει να χαιδεύουν αυτιά?
...και γιατί είναι "φιλικές" ? Επειδή εσύ μπορεί να κρίνεις κάτι ως μπάζο , πρέπει να είναι μπάζο και για όλους τους άλλους?
Κάποιοι φτιάχνονται με Φοίβο , κάποιοι φτιάχνονται με Καββαδία...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View