Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Μπάσο

Pimp my bass (goodbye τάστα)

<< < (2/2)

m@ster k@frer:
Και ο Γιαπιτζογλου (KG) δεν κανει τετοιες δουλεις  ???

Παντως εγω θα σου προτεινα οπως και οι αλλοι Τσελιο...


Η αν και ειναι εκτος Θεσσαλονικης.....(Μη βαρας.. :P)
Ντουκα στα Γιαννενα...
Αν και το εχεις διαβασει το θεμα αλλα δες τι εκανε εδω: The Swan...(το ασχημοπαπο...)

taxfreesax:

--- Παράθεση από: G o t h i c στις 19/05/08, 18:09 ---
Δεν με περιορίζει καθόλου βασικά, απλά το χρειάζομαι για ορισμένα τραγούδια τα οποία θέλουν άταστο, και ίσα ίσα μαζί με το άλλο θα έχω περισσότερες επιλογές. Εξάλλου έχω ήδη κάποια εμπειρία με άταστα, οπότε δεν θα'χω πρόβλημα με το γνωστό "perfect pitch" θέμα.  ;)


--- Τέλος παράθεσης ---

ασε που πλεον θα εχεις και την ευκαιρια να πειραματιστεις και με το e-bow που τοσα χρονια ονειρευοσουν  ;D

((για τα υπολοιπα δεν ασχολουμαι...σου εχω δωσει τοσες λυσεις και ακομα εισαι αναποφασιστος  :P))

Stergios Kourou:

--- Παράθεση από: G o t h i c στις 19/05/08, 18:09 ---Παρεμπιπτόντως, Στέργιο, μήπως ξέρεις αν την κάνει σίγουρα ο Τσέλιος αυτή τη δουλειά?

--- Τέλος παράθεσης ---

Σίγουρα, και σίγουρα!!!

Aenima:
Πάντως, επειδή έκανα το ίδιο στο παλιό μου 5άρι, είναι κάτι πολύ εύκολο, και δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο να πληρώσεις κάποιον για να στο κάνει  ;) Βέβαια αν είσαι επιφυλακτικός ΟΚ! Δεν σε περιορίζει καθόλου, ούτε κατα διάνοια, ακριβώς το αντίθετο, τουλάχιστον σύμφωνα με το δικό μου γούστο και κρίση ;D

Αν το δοκιμάσεις σε συνδιασμό με το ebow θα ήθελα τρελά να ακούσω sample! To σκέφτομαι κάτι τέτοιο καιρό, αλλά δεν έχω ebow... (και ούτε τα λεφτά για να πάρω ένα at the moment  :P)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View