Η σελίδα της Κιθάρας > Συναντήσεις

Kithara summer live meeting 2015

<< < (2/37) > >>

AlteredMind:
Ως Outliers θα ήταν μεγάλη μας χαρά να συμμετάσχουμε και φέτος στην κιθαρομάζωξη!

kkmspm (φλουτσ):
Για αλλη μια φορα θα δηλωσω συμμετοχή μετα της μπαντας, ελπιζοντας  οτι αυτη τη φορα θα καταφερουμε να ερθουμε.....

zeoy:
Ο υποφαινόμενος και οι υπόλοιποι αστροναύτες δηλώνουμε πρόθυμοι.
Θυμάμαι ωστόσο ότι είχε πέσει και η ιδέα του jam. Δεν ξέρω πόσο εύκολα μπορεί να δουλέψει το jam (από μόνο του) και να μη βαρεθεί ο κόσμος από τα ατελείωτα σόλο αλλά με μια καλή ραχοκοκαλιά (bass, drums), πρόθυμους βάρδους και λίγη προεργασία μπορεί να βγει κάτι ωραίο. Αν μπορούσαμε να τα ταιριάξουμε και τα δύο (μπάντες και jam) χωρίς να το ξημερώσουμε θα ήταν το ιδανικό κατά τη γνώμη μου.

Καθόδιος (φλουτσ):
Μετά από live κάμποσων ωρών δύσκολα θα κάτσει κάποιος για jam και το να κλείσεις χώρο (μαγαζί) αποκλειστικά για jam προϋποθέτει την παρουσία του μισού φόρουμ, εναλλακτικά κλείνεις ένα στούντιο και μετά απο σχετικό πασπάτεμα εξοπλισμού τζαμάρεις ανελέητα, όπως στην τελευταία gasoσυνάντηση.

Θεωρώ οτι θα μπορούσαν να γίνουν 2 ξεχωριστές συναντήσεις και εν τέλει εμείς αποφασίζουμε.

atav (φλουτσ):
Δεν είναι καθόλου κακή η ιδέα του τζαμαρίσματος. Γιαααα να το δούμε! Πιο χαλαρή φάση για καλοκαιράκι νομίζω...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View