Ειδικά θέματα > Χορδές, πένες, αξεσουάρ

Strings And Beyond free shipping

<< < (8/8)

Spyros Delta:

--- Παράθεση από: modfori στις 18/09/19, 09:32 ---μου ήρθε πριν λίγο μέιλ για free shipping!!!
ισχύει πάντως και για πακέτα πολλών σετ αφού έβαλα 2 πακέτα των τριών και το πήρε με δωρεάν μεταφορικά χωρίς πρόβλημα.
καλά σολαρίσματα  :solo

--- Τέλος παράθεσης ---

--- Παράθεση από: modfori στις 26/09/19, 09:35 ---εντωμεταξύ τις παρήγγειλα στις 18/9 και παρέλαβα χτες 25/9   :o

--- Τέλος παράθεσης ---
Με μια αγορα τις πηρες ολες? Σε ενα δεμα?
Ποσο κοστισαν? Σιγουρα ολες μαζι, πανω απο 22Ε.
Δεν σε σταματησαν για δασμους ή φπα?

modfori:

--- Παράθεση από: Spyros Delta στις 26/09/19, 12:51 ---
--- Παράθεση από: modfori στις 18/09/19, 09:32 ---μου ήρθε πριν λίγο μέιλ για free shipping!!!
ισχύει πάντως και για πακέτα πολλών σετ αφού έβαλα 2 πακέτα των τριών και το πήρε με δωρεάν μεταφορικά χωρίς πρόβλημα.
καλά σολαρίσματα  :solo

--- Τέλος παράθεσης ---

--- Παράθεση από: modfori στις 26/09/19, 09:35 ---εντωμεταξύ τις παρήγγειλα στις 18/9 και παρέλαβα χτες 25/9   :o

--- Τέλος παράθεσης ---
Με μια αγορα τις πηρες ολες? Σε ενα δεμα?
Ποσο κοστισαν? Σιγουρα ολες μαζι, πανω απο 22Ε.
Δεν σε σταματησαν για δασμους ή φπα?

--- Τέλος παράθεσης ---

όλες στο ίδιο δέμα .
τις είχανε προσφορά, $9.99 τρία σετ dunlop nickel performance+
$19.98  σύνολο
δασμούς για κάτω απο 25$(νομίζω) δεν έχει. παρ'ολα αυτά οι τύποι του stings&beyond είχαν γράψει πάνω στο πακέτο αξία 10$

Spyros Delta:

--- Παράθεση από: modfori στις 26/09/19, 16:01 ---
--- Παράθεση από: Spyros Delta στις 26/09/19, 12:51 ---
--- Παράθεση από: modfori στις 18/09/19, 09:32 ---μου ήρθε πριν λίγο μέιλ για free shipping!!!
ισχύει πάντως και για πακέτα πολλών σετ αφού έβαλα 2 πακέτα των τριών και το πήρε με δωρεάν μεταφορικά χωρίς πρόβλημα.
καλά σολαρίσματα  :solo

--- Τέλος παράθεσης ---

--- Παράθεση από: modfori στις 26/09/19, 09:35 ---εντωμεταξύ τις παρήγγειλα στις 18/9 και παρέλαβα χτες 25/9   :o

--- Τέλος παράθεσης ---
Με μια αγορα τις πηρες ολες? Σε ενα δεμα?
Ποσο κοστισαν? Σιγουρα ολες μαζι, πανω απο 22Ε.
Δεν σε σταματησαν για δασμους ή φπα?

--- Τέλος παράθεσης ---

όλες στο ίδιο δέμα .
τις είχανε προσφορά, $9.99 τρία σετ dunlop nickel performance+
$19.98  σύνολο
δασμούς για κάτω απο 25$(νομίζω) δεν έχει. παρ'ολα αυτά οι τύποι του stings&beyond είχαν γράψει πάνω στο πακέτο αξία 10$

--- Τέλος παράθεσης ---
ΟΚ τοτε.
Δεν ειχει σημασια τι ποσο εχουν γραψει. Πανε αυτα.
Σου ζητανε απο το ταχυδρομειο print screen απο τη σελιδα αγορας, με τον κωδικο αγορας και το ποσο να φαινονται.
22 ευρω ειναι το οριο για εισαγωγη χωρις δασμους.
Απο 22-150 πληρωνεις μονο φπα 13-24% και πανω απο 150 ευρω και δασμους και φπα.
https://www.sofokleousin.gr/kseskonizoun-ta-paketa-agoron-apo-kina-e-bay-kai-amazon

Spyros Delta:

--- Παράθεση από: modfori στις 26/09/19, 09:35 ---εντωμεταξύ τις παρήγγειλα στις 18/9 και παρέλαβα χτες 25/9   :o

--- Τέλος παράθεσης ---
Σε 5 εργασιμες δλδ. (μια εβδομαδα συνολικα)
Εμενα μαλλον επειδη παρήγγειλα  ημερα Παρασκευη (20/9) εκαναν 10 εργασιμες (2 εβδομαδες συνολο) και παρελαβα σημερα Παρασκευη 4/10.
Οτι ημουν ετοιμος να τους γραψω mail.
Εχω κανει ακομα μια στις 27/9 (Παρασκευη παλι), να δουμε ποτε θα ερθουν.

Βραζίλης:

--- Παράθεση από: Spyros Delta στις 26/09/19, 16:12 ---Απο 22-150 πληρωνεις μονο φπα 13-24% και πανω απο 150 ευρω και δασμους και φπα.
--- Τέλος παράθεσης ---

Μη ξεχνάτε και το τέλος εκτελωνισμού, που είναι 15€ για κόστος προϊόντος+αποστολής (CIF) 22 έως 150€, και αυξάνει για πάνω από 150, δείτε: https://www.eett.gr/opencms/export/sites/default/EETT/Consumer/Postal/Responsib/postalfees.pdf

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View