Αποστολέας Θέμα: Άσχετα από: Πως θα βρω την τονικότητα μελωδίας και τι α  (Αναγνώστηκε 21572 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
[emoji23][emoji23][emoji23]

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Να ρωτησω εγω βρε παιδια,ας πουμε οτι ο μαστωρας βγαζει χρημα απο like και κλικ.Ε και;σκοτωσε κανεναν;που ειναι το κακο;
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Να ρωτησω εγω βρε παιδια,ας πουμε οτι ο μαστωρας βγαζει χρημα απο like και κλικ.Ε και;σκοτωσε κανεναν;που ειναι το κακο;
Γενικώς...αυτοί που μπαίνουν στα φόρα και αναρτούν τα δικά τους βίντεο με απώτερο σκοπό τα κλικς και τα χρήματα απομακρύνονται. Πρώτον, γιατί εκμεταλλεύονται χώρο αλλουνού για δικό τους όφελος και, δεύτερον, γιατί αν τους το επιτρέπαμε, το φόρουμ θα καταντούσε μια απέραντη διαφήμιση χωρίς ουσία.

Σεβαστό να μην θέλει να τους ενισχύσει κάποιος. Αρκεί να είναι τέτοια η περίπτωση...

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Με αυτην την.λογικη οποιοσδηποτε χρηδτης του φορουμ αβεβασει βιντεο-ηχο να παιζει κατι μπορει να θεωρηθει ιτι το κανει κερδοσκοπικο,αρα και απομακρηνετε απο το φορουμ;
Επησεις εγω δεν ειδα αυτον τον βαν γκο η πως τον λενε να βαζει ο ιδιος δικο του βιντεο,αλλα ο panix εβαλε βιντεο του βαν γκο που θα μπορουσε να βαλει και βιντεο της μπιγιονσε.Που ειναι η διαφορα;σε αλλο νημα μπικε βιντεο του αντερτον,αρα μηπως ο η βοξ μιζωνει τον αντερτον να κανει βιντεο και ο αντερτον μιζωνει τον δικο μας modfori (νομιζω ο modfori το εβαλε) για να πολησει;


Τοτε θελω και εγω λεφτα,αφου παιρνουν ολοι ;D
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Να σημιωθει οτι δεν εχω θεμα με τον modfori η panix απλα ειναι οι τελευταιοι που ποσταραν βιντεο.
Ζητω συγνωμη για τυχων παρεξηγησεις γιατι δεν θελω να δημηουργιθουν καν
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
@saved
Τι λες;;; :-P

Είδες να έχει κανεις πρόβλημα με τον modfori ή τον panixgr (εκτός, φυσικά, από την παρεξήγηση με τον Στέφανο).

Moderators υπάρχουν και κρίνουν ποτε κάποιος κάνει κάτι κερδοσκοπικά. Επίσης, υπάρχει και το κουμπί αναφοράς.


Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Σε αυτην την παρεξηγηση αναφερομαι.προσπαθω να καταλαβω τι εγινε και δεν μπορω.
Η πολυ γκουφης ειμαι,η πολυ μπερδεμενα τα μηνυματα πανω στο θεμα περι ακαταλιλου βιντεο.
Ενιγουει,υγεια
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ο Στεφανος νόμισε πως το βίντεο που ανέβασε ο panixgr είχε ύπουλες σκοπιμότητες. Ο χρήστης του YouTube δεν επιτρέπει και το forum embedding του βίντεό του (όποτε σε υποχρεώνει να το δεις ΜΟΝΟ μέσα από το YouTube) και έδεσε το γλυκό...

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Νταξει,εμενα αυτα μου φσινωντε λες και ειμαστε 5 χρονων.Απο οπου και να το δω το βιντεο το ιδιο μου κανει.και στην τελικη το.κατεβαζω και το βλεπω 8000000 φορες την μετα και ουτε κλικ ουτε τιποτα.savedopistola
The μπασό is the law