Αποστολέας Θέμα: Τι Ενισχυτη Να πΑρω??Μια Βοηθεια ρε παιδια!!  (Αναγνώστηκε 51439 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Petrucci

  • Επισκέπτης
Βασικα Πεζω Power/Progressive metal Και εχω κοζαρει για κεφαλη(Ενισχυση) τον Marshall PARK MG100HDFX Οπου τα χαρακτηριστικα του ειναι (ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ HEAD 100 W, ΜΕ 2 ΚΑΝΑΛΙΑ ΔΙΠΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ME ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΠΟΔΟΔΙΑΚΟΠΤΗ & ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΠΟΛΥΕΦΦΕ (REVERB, DELAY, FLANGER & CHORUS), ME ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΕΦΦΕ LOOP, ΕΙΣΟΔΟ CD, EMULATED LINE EΞΟΔΟ & ΕΞΟΔΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ.) και κοστιζει 355 Euro Λετε να βγαλω Ηχο για την μουσικη που πεζω η ειναι μουφα?
Αν εχετε κατι καλυτερο Προτεινετε κατι ρε παιδες!Ειναι αναγκη
Ευχαριστω πολυ!!!
 πηγεντε εδω να δητε καποιους αλλους Marshall αν δειτε καmia  Κεφαλη  στα περιπου 300-400 euro να μου προτεινετε!
Ναστε καλα!

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Φυσικα μαζι με καφαλη θα χρειαστεις και ηχειο , κατα προτιμηση καμπινα 4x12" , που σημαινει αλλα 600-700€ για μια ποιοτικη λυση..
Τωρα στο ερωτημα σου ...
Αν εισαι αρχαριος, παρε τη την κεφαλη που λες ...
Αν οχι , μην την παρεις ... Δεν λεει πολλα απο ηχο και γενικα οι ενισχυτες τρανζιστορ και ειδικα αυτοι που εχουν ενσωματωμενα εφφε, δεν εχουν καλο ηχο , ειδικα στα βρωμικα ...
Δυστυχως , για να βγαλεις τον ηχο που θες , χρειαζεσαι ενα λαμπατο μηχανημα, κατα προτιμηση high gain κεφαλη και καμπινα 4x12".
Πχ ο Petrucci , μεταξυ αλλων χρησιμοποιει για τον ηχο του Mesa Boogie ενισχυτες (Dual Rectifier και ΜarkIIc+) και καμπινες 4x12" παλι απο Mesa Boogie.
Βεβαια , τα χρηματα αυτα ειναι μαλλον απαγορευτικα ...
Οποτε πρεπει να δεις κατι πιο φτηνο ...
Ψαξε αν μπορεσεις να βρεις κατι σε λαμπα , εστω και μεταχειρισμενο ... Θα εχει σιγουρα καλυτερο ηχο ...
Εκτος κι αν παρεις κανεναν ενισχυτη Line6 που κανει digital modelling ενισχυτων-θρυλων , οπως Mesa Boogie, Soldano , Fender , Marshall κτλ.
Οι ηχοι που βγαζουν οι ενισχυτες της Line6 ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ και ακομη και τα φτηνοτερα μοντελα της εχουν πολυ πειστικους ηχους λαμπας και ποιοτικους !!! Δεν ειναι οπως οι αλλοι ενισχυτες που προσπαθουν να μιμηθουν με hybrid κυκλωματα τις λαμπες , αλλα με τεχολογια digital modelling ... Εγω εχω ενα Pod Pro και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ...
Μπορεις να βρεις καποιον τετοιο ενισχυτη (ακομα και κεφαλη) με τιμες που ξεκινουν απο 300€ και ειναι κλασεις ανωτεροι απο αυτον που προτεινεις ...
Πηγαινε να τους ακουσεις στον Νακα και να τους δεις απο κοντα ... Πιστεψε με , δεν θα χασεις ... Ειναι πραγματικα καλα μηχανηματα ...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Petrucci

  • Επισκέπτης
Filaraki eyxaristw gia tin boithia sou
alla ti tha eleges gia olokliro enisxiti kai oxi kefali me ixio sta 100watt?
mporeis na mou protineis apo diafores eteries pou pisteveis oti einai kala modela kapoia modela tous!egw den thelw na bgalw ixo petrucci alla isws Tolkki(stratovarius) Michael Romeo(Symphony X) Mporeis na me boithiseis me kapoion enisxiti olokliro kai oxi poly akrivo?

Αποσυνδεδεμένος John Petrucci

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Geia xara synonomate!
tha symfwnisw apolytws me to prolalisanta Great Cornholio, kai tha soy proteina na psakseis gia kefali-kampina kai oxi gia combo...
An oposdipote thes Marshall ksexna toys PARK mazepse lefta kai des ton AVT-150H ( 150W, ΠΡΟΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΕ ΛΑΜΠΑ (ECC83), 4 ΚΑΝΑΛΙΑ AKOYΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΗΣ/CLEAN /2ΧOVERDRIVE, ΔΥΟ ΨΗΦΙΑΚΑ ΠΟΛΥΕΦΦΕ 16) kai ton AVT-150 (idios me ton proigoumeno alla combo) oi times einai 760 kai 880 antistoixa..tsouzoune ligo e? :) mporei, alla den exoyn kamia apolytws sxesi me to montelo poy anafereis...an pali den exeis kollima me toys marshall se symvoyleyw na deis toys Randall,tha meineis ikanopoiimenos ,exoyn poly kalo vrwmiko ixo kai einai sxetika pio oikonomikoi opo toys marshall.Soy proteinw ton RH200SCG2  kai ton RH100G2 (100 watts, 2 channels, independent gain and master volume, 3 band EQ w/contour, reverb, fx loop w/channel switching.) ton teleytaio mporeis na ton vreis se gnwsto katastima tis athinas prosfora mazi me cabinet 2x12" sta 800..ligo akriva ayta poy soy lew alla oti plirwneis pairneis...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Εγω θα διαφωνησω με τους αξιοτιμους συνφορουμιτες (ειδικα με τον Cornholio πρεπει να ειναι η πρωτη φορα  ;)) και θα προτεινω εναν combo ενισχυτη... Επισης θα προτεινω κατι εκτος Marshall διοτι πιστευω οτι η τιμη τους βασιζεται ολο και περισσοτερο στο ονομα...

Ετσι οι δικες μου 3 προτασεις ειναι:

Laney TF-300II

Peavey 5150 212 Combo

Fender CyberTwin SE

Ο Fender εχει και ενσωματωμενα εφε, κατι που οι πρωτοι 2 δεν εχουν. Προσωπικα ειμαι εναντια στην ιδεα των εφε σε ενισχυτη αλλα επειδη η πρωτη σου επιλογη ηταν ενας τετοιου τυπου ενισχυτης, αποφασισα να τον βαλω...

Επισης ολοι εχουν λαμπα στην προενισχυση...


« Τελευταία τροποποίηση: 12/10/04, 11:59 από Arg0 να ξαναδω κινηματογραφο »
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Μα δεν διαφωνουμε φιλτατε Argo ... Εγω απλα λεω οτι αν εχει χρηματα και χωρο , ειναι καλυτερο να παρει λαμπατη κεφαλη και καμπινα 4x12 για να βγαζει τον περιφημο ογκο και ηχο των metal συγκροτηματων , που μονο ετσι βγαινει, κακα τα ψεματα ...
Κατα τα αλλα , εγω προτεινω με βαση τα χρηματα που διαθετει ο φιλος μας, combo ενισχυτη και μαλιστα καποιο μοντελο της Line6 που εχει πολυ καλους ηχους λαμπατων ενισχυτων , καποια ενσωματωμενα εφφε και εξωμειωση καμπινων ...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Guitar_maniac

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • That's enough ! ! !
    • Προφίλ
Καταρχίν πρέπει να σε ρωτήσω αν παίζεις με κάποιο συγκρότημα..... γιατί αν όχι δεν χρειάζεται να δώσεις τόσο τεράστια ποσα για έναν ενισχυτή που βγάζει Metal ήχο γιατί είτε βγάλει είτε δεν βγάλει, Metal χωρίς drums..... και μπάσο δεν παίζεται.
Get up , stand up ,
   STAND UP
For your rights
Get up , stand up
 DON'T GIVE UP
  THE FIGHT !

'' Bob Marley ''

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Mα ειδικα τα ρυθμικα ειναι που παιζονται πιο ευκολα , γιατι δεν εχεις την αναγκη απο καποιον αλλον να σου κραταει τα ρυθμικα για να παιζεις σολο !!!
Εγω προσωπικα , μια χαρα παιζω και μονος μου με την 4x12 καμπινα μου !!!!  ;D ;D ;D
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Costa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • AMIGOS PARA SIEMPRE
    • Προφίλ
Well,
 εγώ Laney,Peavy κτλ δεν τα εκτιμω καθόλου ;D
 Κατ'εμε καλύτερα να παρεις κατι πιο ακριβό αν θες κατι  με προοπτικές...
 Οπότε θα προτεινα οποσδήποτε φουλ λαμπα (και όχι Peavy κτλ! ;D)
 (Επίσης,μου φαινεται οτι ειμαι ο μονος εδω μεσα που δε μ'αρεσουν   προσομοιώσεις/απομιμήσεις κτλ... πχ Vetta ;D, έχω κόλλημα!)
 
Εχεις ακουσει τους Engl πχ?
Πηγαινε στο Λογοθετη και ριξτους μια ματιά.
Απο Marshall αξιζουν τα ακριβα μοντελα.
Soldano πάλι είναι καλοί...

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ρε Costa, πας καλα; Τι Soldano και ιστοριες λες στο παληκαρι;
Το παληκαρι δεν εχει τοσα λεφτα ...
Αν ειχε δεν θα ρωταγε για 300-400€ ενισχυτη ...
Οσο για τους ενισχυτες που λες οτι δεν σου αρεσουν, τους εχεις χρησιμοποιησει ολους αυτους που λες;
Γιατι εγω εχω και Peavey λαμπατο και Pod Pro της Line6 και σε πληροφορω οτι σκιζουν ... και εχω παιξει με πολλους ενισχυτες , λαμπατους και μη ...
Απλα τα λεω αυτα, γιατι τωρα τελευταια εχω γνωρισει πολλους που "δεν τους αρεσαν οι Line6 κτλ" και τελικα αποδειχθηκε οτι ειτε δεν τους ειχαν ακουσει καν, ειτε τους ειχαν ακουσει λιγο σε ενα μαγαζι , ειτε ειχαν διαμορφωσει αποψη μεσω τριτων, μεσω internet, μεσω περιοδικων κτλ ...
Οταν ομως τους ακουσαν κανονικα , επαθαν ζημια και τωρα ψαχνονται να αγορασουν καποιον ...
Τελος ο Vetta δεν κανει ουτε απομιμηση , ουτε προσομειωση
ενισχυτων , ... Κανει digitall modelling ενισχυτων που ειναι τελειως διαφορετικο πραγμα ... Και αν παιξεις με εναν τετοιο θα σου πεσει το σαγονι κατω ... Και δεν σου μιλαει κανενας ασχετος ...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Petrucci

  • Επισκέπτης
Telika ti na parw re pedia?xaxaxa
exw trelathei me tosa pou akouw kai den kserw tin na pistepsw kai ti na parw sinama.PITE mou kati pou armozei se Power/Progressive metal kai ta sinafi....:)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Οι ενισχυτες της Line6 ;;;
Κλασεις καλυτεροι !!!!
Ειδικα αν πας για τα πιο ακριβα μοντελα ....
Αλλα και τα φτηνοτερα (Spider κτλ) ειναι πολυ καλυτερα ... κατα την γνωμη μου παντα, επειδη ειχα και valvestate και εχω μετρο συγκρισης ...
Αλλα μην ακους τιε δικες μας γνωμες ... Το καλυτερο ειναι να παρεις την κιθαρα σου και να πας στα μαγαζια και να αρχισεις τις δοκιμες ... Μονο τα αυτια σου θα σε πεισουν ...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Παιδια.. οταν καποιος μας ρωταει τι ενισχυτη να παρει να απανταμε στην ερωτηση του παρακαλω...και να μην λεμε οτι θελουμε...  ειναι κριμα να ανοιγω ενα θεμα για ενισχυτη στα 300-400 ευρω και να διαβαζω λεξεις τυπου soldano,rectifier και αλλα τετοια...

Να απανταμε στην ερωτηση....
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια.. οταν καποιος μας ρωταει τι ενισχυτη να παρει να απανταμε στην ερωτηση του παρακαλω...και να μην λεμε οτι θελουμε...  ειναι κριμα να ανοιγω ενα θεμα για ενισχυτη στα 300-400 ευρω και να διαβαζω λεξεις τυπου soldano,rectifier και αλλα τετοια...

Να απανταμε στην ερωτηση....

Ακριβως ... Και εγω προσπαθησα να πω σε κανα 2 φιλους που μιλαγανε για συγκρισεις με κατι Soldano και Diesel και Μarshall 87 κτλ. Γι αυτο σε καποια φαση ειπα και : "το αλλο με τις ξανθιες το ξερεις;"
Ο ανθρωπος εχει ενα συγκεκριμενο budget , γι αυτο κι εγω πχ του προτεινα καποιους ενισχυτες απο την φτηνη σειρα των line6 που ξεκιναν απο τα 300€ ...
Τωρα δεν ειναι τελειως αστοχο να λεμε οτι ο Soldano ειναι καλυτερος , ή να λεμε οτι εγω θα προτιμουσα να παρω εναν Marshall του 87;
Χαιρω πολυ ... Και το παληκαρι αν ειχε χρηματα θα χτυπαγε κανα Triaxis και κανα τελικο 90/90 , δεν θα ρωταγε για 300-400€ ενισχυτη ...  ;)
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Vasika pedia Vrika Marshall Velvstate 100watt 360 Euro ti lete einai eykairia?na ton parw i na kitaksw tipota allo?


Επειδη στο Κithara.gr καταφερνουμε τα απλα να τα κανουμε πολυπολκα ( ;D ) δες τα εξης μοντελα που προταθηκαν πριν, συν ενα νεο που ταιριαζει στα Watt και στο πορτοφολι σου...

Fender FM 212R solid state (τρανσιστορατος) με 2 12" ηχεια. €368 απο Στολλα.

Line 6 Spider II 112Eπισης solid state, με 7 εφε και προσομοιωσεις. 329€ απο Thomann, υπολογιζε κανα 400€ στο Νακα.

Laney TFX2 Aυτος υβριδικος (δηλαδη προενισχυση με λαμπα σε τελικη ενισχυση τρανσιστορ) με εφε. 398€ απο Τhomann, απο Νακα μη ρωτας...  :o

Αυτα τα ολιγα... Ριξε μια ματια στα μαγαζια, ακου οπωσδηποτε και μετα πες μας τι πηρες...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Petrucci

  • Επισκέπτης
Den mporw na pw oti mou aresoun Oi Fender se ixo den me elkioun katholou!!!!

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Den mporw na pw oti mou aresoun Oi Fender se ixo den me elkioun katholou!!!!

Τα του Fender καταλαβες οτι πηγαινανε για τον Guitar_maniac ?

Οσο για σενα σε βλεπω με Line6 Spider II 112... ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος SANIOCASTER2004

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
ρε παιδια εχω αγορασει εδω και καιρο μια epiphone goth g-400(πολυ καλη)και τωρα σκεφτομαι να αγορασω εναν ενισχυτη.ειμαι αναμεσα στους marshall 30dfx , ibanez tb50r.εγω παιζω κυριως ροκ προσ μεταλ.ποιον απο τους δυο μου προτεινετε

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Φίλε Petrucci θα συμφωνήσω τα μάλλα με τον κύριο Cornholio! Δεν ξέρω αν τελικά πήρες ενισχυτή αλλα μια ματιά στους Line6 θα είναι άκρως ενδιαφέρουσα! Ακόμα και οι πιο φθηνοί Spider μπορεί να σε ανεβάσουν ψυχολογικά! Πέρα απο το γεγονός πως η τεχνολογία τους είναι εκπληκτική και οι προσομοιώσεις των ενισχυτών+καμπινών και εφέ ειναι καταπληκτικές, η τιμή τους είναι συμφέρουσα (σκέψου πόσα χρήματα θα ήθελες γαι να αγοράσεις έστω και έναν απο όλους τους ενισχυτές που σου αναπαράγει ο Line6). Επίσης ορισμένα μοντέλα ( πχ. ο Flextone XL III που έχω εγώ) συνδέονται με το PC σου και κατεβάζουν "ήχους" απο το διαδύκτιο> Για παραδειγμα ήχους του κύριου.... Petrucci! Αν δεν κατέληξες ακόμα, σκέψου το σοβαρά ακόμα κι αν χρειαστεί να περιμένεις λιγάκι.  Φιλικά! Vaiking.
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Παιδια.. οταν καποιος μας ρωταει τι ενισχυτη να παρει να απανταμε στην ερωτηση του παρακαλω...και να μην λεμε οτι θελουμε...  ειναι κριμα να ανοιγω ενα θεμα για ενισχυτη στα 300-400 ευρω και να διαβαζω λεξεις τυπου soldano,rectifier και αλλα τετοια...

Να απανταμε στην ερωτηση....

Καλά τα λες αλλά αυτός που ξεκίνησε το thread έχει nickname petrucci όποτε μη παραπονιέσαι άμα ακούς για boogie εγώ του προτείνω το Road King και το βρίσκουμε και από Ελλάδα


Hahahahah   hihihihii

Αποσυνδεδεμένος JohnRageOn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
Ego th elega na parei ena Peavey Classic 30. Poli eilikrines gia ta lefta tou!

Αποσυνδεδεμένος Vibra

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Άντρας
  • A Dreamer Inside A Dream...
    • Προφίλ
Φίλε μου, ρίξε και μια ματιά σε αυτόν τον Peavey 100 W Λάμπα... http://www.musicstorekoeln.de/en/Guitars/3_15_GTOP_75_A/2/0/0/artikel/musicstore.html

καλή τύχη!!

Αποσυνδεδεμένος Vibra

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Άντρας
  • A Dreamer Inside A Dream...
    • Προφίλ
Άκυρο το παραπάνω link,έκανα λάθος,το σωστό είναι το:

http://www.musicstorekoeln.de/en/Guitars/3_15_GTOP_75_GIT0007258-000/0/0/0/detail/musicstore.html

ok?  ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Άκυρο το παραπάνω link,έκανα λάθος,το σωστό είναι το:

http://www.musicstorekoeln.de/en/Guitars/3_15_GTOP_75_GIT0007258-000/0/0/0/detail/musicstore.html

ok?  ;D


Νωρίς το θυμήθηκες  ;D  Anyways ο petrucci έχει φύγει από το φόρουμ  ;)

Αποσυνδεδεμένος orestian

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Φίλε Petrucci,

έχω εναν ενισχυτή (κεφαλή και καμπίνα) της Line6, Duoverb, τον οποίον ενδιαφερομαι να πουλησω. αν σε ενδιαφερει παρε με ενα τηλ στο 6937626810 να σου πω λεπτομερειες. ειναι ψηφιακός και προσομοιώνει ήχους απο πολλά κλασικα μοντελα ενισχυτών. Είναι ελάχιστα χρησιμοποιημενος, του κουτιου θα έλεγα. Τα χώνει πολύ δυνατα!!

Orestian

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
9 Απαντήσεις
5397 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/03/03, 19:36
από Θοδωρής
100 Απαντήσεις
56570 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/08, 09:55
από Crossroad
7 Απαντήσεις
4212 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/08, 18:44
από drketikios
24 Απαντήσεις
8331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 19:15
από GreekDudeCovers
9 Απαντήσεις
4920 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/08, 20:55
από Giorgos K.
9 Απαντήσεις
4308 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 16:44
από Vicarious
2 Απαντήσεις
2578 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/04/09, 03:32
από jim.ni
3 Απαντήσεις
3434 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/12/09, 14:36
από Απόλλων
2 Απαντήσεις
2213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/10, 14:36
από metalmike
19 Απαντήσεις
9776 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/06/13, 17:19
από Antony2198