Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Χρειάζεται ο μουσικός τα ναρκωτικα για να δημιουργήσει;

(1/30) > >>

Hajate:
Εχω ακουσει τοσα πολλα τον τελευταιο καιροπου εχω αληθεια προβληματιστει.Προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι απαραιτητα για να δημιουργήσεις αλλα θα ήθελα να δω πως σκεφτονται και άλλοι πάνω σε αυτό..Αυτη η δηθεν ελευθεριακοτητα που αποτελει πολυ μοδα στους χώρους των νεων ειδικά μουσικών πιστεύω οτι τελικα εγκλωβίζει σε πολυ συγκεκριμένα προτυπα εξελιξης δημιουργίας και επικοινωνίας.

Iroukos:

--- Παράθεση από: Hajate στις 28/10/05, 13:36 ---Εχω ακουσει τοσα πολλα τον τελευταιο καιροπου εχω αληθεια προβληματιστει.Προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι απαραιτητα για να δημιουργήσεις αλλα θα ήθελα να δω πως σκεφτονται και άλλοι πάνω σε αυτό..Αυτη η δηθεν ελευθεριακοτητα που αποτελει πολυ μοδα στους χώρους των νεων ειδικά μουσικών πιστεύω οτι τελικα εγκλωβίζει σε πολυ συγκεκριμένα προτυπα εξελιξης δημιουργίας και επικοινωνίας.

--- Τέλος παράθεσης ---

καταρχην διαφωνω αλλα θελω να σε ρωτισω πόσο χρονων είσαι?
μη σε προσβαλει η ερωτηση μου! οκ? :)

Hajate:
21 . δεν με προσβάλλει αλλα τι σχέση εχει;

Hajate:
Επειδή δεν ξέρω να γραφω το "μουσικός";  :)

Bάγια:
Αυτό το «μοσθικός», έκανα ίσα με 2 λεπτά να το καταλάβω….. :-\ αλλά από τα συμφραζόμενα, τελικά το 'πιασα.

Στο δια ταύτα τώρα.
Απαντάω με ερώτηση.
Αλήθεια, έχεις απορία και προβληματισμό?
Δεν μένει τίποτα άλλο λοιπόν απ’ το να αρχίσουμε τώρα να αραδιάζουμε ένας ένας τις μουσικοδημιουργικές εμπειρίες μας υπό την επήρεια διαφόρων ουσιών!!!!
Άιντε ωρέ….ξεκινάτε!
 :( :( :(

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View