Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Πσσ....Εχει φύγει κατευθείαν στο "Δικοί μας στίχοι και ποιήματα"

(1/10) > >>

Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood:
Σκέφτηκα όνομα για μαγαζί.
thUnderWorld
Επικάδικο
Δίπλα απο το UnderWorld
Οταν ήμουν μικρός, νόμιζα οτι αν παίξεις Ντο και Μι ταυτόχρονα θα ακουστούν σα Ρε
Κάποτε έπεσα απο το ποδήλατο
Αλλα το αγαπημένο μου action figure απο όλα τα παιχνίδια ήταν το ανθρωπάκι Lego Technics
Είχε τις καλύτερες κλειδώσεις.
Βέβαια αναγκάστηκα να προσθέσω μερικές γιατι αυτές που είχε στα χέρια, δεν ήταν αρκετες
Άραγε είναι σημάδι διαταραχής για ένα παιδάκι να τροποποιεί ανθρώπινα σώματα που απεικονίζονται απο παιχνίδια για να τα φέρει στα μέτρα του?
Πάντα έτρωγα τη κοτόσουπά μου.
Και πάντα σιχαινόμουνα όταν έβρισκα κόκαλα.Ηταν το μόνο πράγμα που με έκανε να μη τρώω τη σούπα μου.
Με θυμάμαι στα πάρτυ της αδερφής μου, που μου έλεγε να είμαι και γω, να προτιμώ να κάθομαι στο δωματιό μυο
Δε μου αρέσει ο πολύς κόσμος.
Ρηχή επικοινωνία σε ποσότητες.Πάντα προτιμούσα τους δεσμούς που αναπτύσονται μεταξύ λίγων ανθρώπων
Είναι αστείο πόσο απρόσωπα ζούμε.
Στοιβαγμένοι σε κάθετα νεκροταφεία στο φέρετρο που λέγεται "ανθρώπινο σώμα"
Θεωρώ ότι όταν πεθαίνεις απλά βάζουν το φέρετρό σου σε ένα ξύλινο
Δε πρόκειται για κανένα λόγο να δώ βίντεο τώρα.
Αν ζούμε σε κάθετα νεκροταφεία, δεν είναι ειρωνεία το οτι αποτελούμε ένα απίστευτα πιο δυναμικό σύστημα απο ότι το συμβατικό νεκροταφείο και παρόλα αυτά, αποσυντεθόμαστε πιο γρήγορα?
πιο αργά ήθελα να πώ
Θα έπρεπε να βουτήξω τη γλώσαα μου στο μυαλό μου πριν μιλήσω.
Αλλα τη τελευταία φορά που το έκανα έπρεπε να ξαναμάθω sweep
Το ξέχασα
Τώρα θέλω αυτά που έγραψα να τα αποθηκεύσω.Το να μου τα στείλω, αποτελεί άραγε μια αιωνιότητα?
Αν τα κρατήσω για πάντα, θα είναι για μένα αιωνιότητα, αλλα για κάποιον άλλο, ένα τίποτα στο χρόνο
Που μας οδηγεί στο συμπέρασμα οτι όσους κρυστάλλους χαλαζία και να συγχρονίσουμε, δε θα κάνουμε ποτε το χρόνο δικό μας.
Απλά θα θεωρήσουμε την ανεξέλεκτη τρίχα απο τη μασχάλη του, ιδιοκτησία μας.
Που όταν αφήσουμε το ψευδοφέρετρο για το συμβατικό, θα τη χάσουμε
Αρα ο χρόνος δε μας άνηκε ποτε
Γιατί νομίζουμε οτι μας ανήκει ?
Αν οι αντίχειρες μας ήταν μια εξέλιξη, η οποιαδήποτε σκέψη ιδιοκτησίας, είναι το αντίθετο
Η ιδέα οτι αν έχουμε κάτι στη κατοχή μας όσο διαρκεί η ζωή μας, αντιστοιχεί στο δικό μας "για πάντα"?
Το οτι τεντώσαμε το "πάντα" στη διαρκεια της δικιάς μας ζωής, είναι απο τις υπέρτατες εκδηλώσεις τις ανθρώπινης υπεροψίας
Πσσ....Εχει φύγει κατευθείαν στο "Δικοί μας στίχοι και ποιήματα"Πσσ...Ξέχασα οτι δε τα ανεβάζουμε εδώ...

Kli Klis:
Νεαρέ, δεν θα πας πουθενά με την αναίδεια που σας διακατέχει. Και να προσέχεις περισσότερο την ορθογραφία σου. Και βούρτσισμα δυο φορές το μήνα.

Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood:
SPAM!!!SPAM!!!

Παρακαλώ να σταματήσετε τα flames...

Kli Klis:

--- Παράθεση από: Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 05/11/09, 02:28 ---SPAM!!!SPAM!!!

Παρακαλώ να σταματήσετε τα flames...

--- Τέλος παράθεσης ---

Την επόμενη φορά που θα πείς κάτι για την μητέρα μου, θα σε κάνω report και θα βάλω τους αντμιν να σου γαργαλήσουν τις πατούσες. Και τι προσπαθείς να αποδείξεις τέλος πάντων? Οτι είσαι καλύτερος ποιητής? Ξέρεις, η μετριοφροσύνη είναι μεγάλη αρετή αλλά τι να καταλάβεις εσύ απο αυτή? Δεν θέλω να ακούγομαι επιθετικός, αλλά είμαι, ΟΚ? Προβλημά σου και τα κουβαδάκια σου και σε άλλο φορουμ αν δεν γουστάρεις.

Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood:

--- Παράθεση από: Kli Klis στις 05/11/09, 02:27 ---Νεαρέ, δεν θα πας πουθενά με την αναίδεια που σας διακατέχει. Και να προσέχεις περισσότερο την ορθογραφία σου. Και βούρτσισμα δυο φορές το μήνα.

--- Τέλος παράθεσης ---
Kαταρχάς φαίνεται το επίπεδο της δικιάς σου ορθογραφίας όταν η αναφορά στο πρόσωπό μου απο ενικός γίνεται πληθυντικός. Φλούφλη.


--- Παράθεση από: Kli Klis στις 05/11/09, 02:35 ---Την επόμενη φορά που θα πείς κάτι για την μητέρα μου, θα σε κάνω report και θα βάλω τους αντμιν να σου γαργαλήσουν τις πατούσες. Και τι προσπαθείς να αποδείξεις τέλος πάντων? Οτι είσαι καλύτερος ποιητής? Ξέρεις, η μετριοφροσύνη είναι μεγάλη αρετή αλλά τι να καταλάβεις εσύ απο αυτή? Δεν θέλω να ακούγομαι επιθετικός, αλλά είμαι, ΟΚ? Προβλημά σου και τα κουβαδάκια σου και σε άλλο φορουμ αν δεν γουστάρεις.

--- Τέλος παράθεσης ---
Λυπάμαι αλλα έχω μεγαλύτερη μετριοφροσύνη απο σένα. Βασικά δε λυπάμαι καθόλου.Χαρ,χαρ,χαρ. Τί να πεί κανείς άλλωστε για κάποιον που περιμένει μέχρι τις 2 και 3 το βράδυ για να εξαπολύσει το δηλητήριό του σε ένα true ποίημα. Στην αρχή σε είχα συμπαθήσει απο το τρόπο γραφής σου και το πως μπορούσες να αναδείξεις κάποιες εικόνες αλλα τελικά είσαι παλιοχ@ρ@κτήρ@ς. Ο καιρόc γαρ εγγύc για τα άτομα του συναφιού σου.Κακέ, έ κακέ.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View