Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Flames απο Λιστα Στουντιο

(1/2) > >>

CONAN1980:
Έλεος ρε παιδιά με τα κακοφτιαγμένα στούντιος , την κακή ηχητική τα μέτρια μηχανήματα. Άνοιξε πριν λίγες μέρες ένα εκπληκτικό στούντιο λίγα βήματα απο τη στάση νομισματοκοπέιου του Μετρό.Ένα θα σας πώ αίθουσα 40 τμ με τέλεια ηχητική και τα καλύτερα μηχανήματα που έχω δεί.Οrange rockerevlerb (λαμπάτος) με καμπίνα  4 x 12 vintage celestion ηχεία , και Marshall jcm 2000 (λαμπάτος) με καμπίνα slope 4x12 vintage celestion και Αmpeg svt3pro  με καμπίνα ampeg 4 x 10 και horns....απλά δεν υπάρχει 12 ε την ώρα , ααα ξέχασα να πω ότι το στούντιο διαθέτει ίσως το καλύτερο σέτ ντραμς που έχω παίξει (yamaha oak custom )....το σετάκι χωρίς βάσεις και πιατίνια έχει γύρω στα 3000 Eυρά!!!! check it out και ο ιδιοκτήτης είναι ο ίδιος μουσικός ( τραγουδιστής στο συγκρότημα ΝΕΚΥΙΑ)

ΝΕΚΥΙΑ STUDIOS 210 6545290

draned:

--- Παράθεση από: CONAN1980 στις 26/03/10, 21:32 ---... ο ιδιοκτήτης είναι ο ίδιος μουσικός ( τραγουδιστής στο συγκρότημα ΝΕΚΥΙΑ)
ΝΕΚΥΙΑ STUDIOS 210 6545290

--- Τέλος παράθεσης ---


CONAN1980, το email σου ειπαμε οτι ειναι groupnekyia@gmail.com;  ::)  Κοιτα συμπτωση ρε παιδι μου.  ::)
Γιατι αραγε δεν λετε ολη την αληθεια; κακο ειναι;

Eagle Of Kamelot:

--- Παράθεση από: draned στις 26/03/10, 22:05 ---
--- Παράθεση από: CONAN1980 στις 26/03/10, 21:32 ---... ο ιδιοκτήτης είναι ο ίδιος μουσικός ( τραγουδιστής στο συγκρότημα ΝΕΚΥΙΑ)
ΝΕΚΥΙΑ STUDIOS 210 6545290

--- Τέλος παράθεσης ---



CONAN1980, το email σου ειπαμε οτι ειναι groupnekyia@gmail.com;  ::)  Κοιτα συμπτωση ρε παιδι μου.  ::)
Γιατι αραγε δεν λετε ολη την αληθεια; κακο ειναι;

--- Τέλος παράθεσης ---


Tραγικοι...εγω κ το mail να μην εβλεπα, ημουν σιγουρος οτι ειναι ο ιδιοκτητης...τις τελευταιες 2 μερες εχει κανει add το μισο MySpace...και σιγα τον εξοπλισμο...ο JCM900 ειναι στο 90% των studios...

draned:

--- Παράθεση από: _KAMELOT_ στις 26/03/10, 22:13 ---Tραγικοι...εγω κ το mail να μην εβλεπα, ημουν σιγουρος οτι ειναι ο ιδιοκτητης...τις τελευταιες 2 μερες εχει κανει add το μισο MySpace...και σιγα τον εξοπλισμο...ο JCM900 ειναι στο 90% των studios...

--- Τέλος παράθεσης ---

Μπορει να μην ειναι ο ιδιοκτητης (γιατι μαλλον αυτος ειναι ο νδραμερ: το καλύτερο σέτ ντραμς που έχω παίξει), αλλα ας ελεγε ο τραγουδιστης μας εχει ενα στουνδιο κτλ, θα το εκτιμουσα περισσοτερο.

CONAN1980:
Nα αποδείξω τώρα ότι δεν είμαι ελέφαντας  , δε θα το κάνω εγώ έπαιξα μου άρεσε , είπα σαν ελευθερος άνθρωπος να γράψω μια γνώμη. Ας πάει ο κόσμος και ας κρίνει. Δεν έχω κάτι άλλο να πω , παρά μόνο ότι δεν είδα σε πολλά στούντιο να δίνουν για πρόβα λαμπάτο Marshall με καμπίνα 1960 slope me 4 x 12 ποσο μάλλον orange  anyway ελευθερία απόψεων , όπως έλεγε και ο Βολταίρος διαφωνώ με όσα λεw αλλά θα υπερασπίσω και με τη ζωή μου ακόμα να λές ελύθερα τη γνώμη σου

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View