Φοιτητής παραδίδει μαθήματα κλασικής-ηλεκτρικής κιθάρας!
Περιγραφή: Δευτεροετής φοιτητής με μεγάλη εμπειρία παραδίδει μαθήματα κλασσικής και ηλεκτρικής κιθάρας σε όλες τις ηλικίες (προσχολική, δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο, φοιτητές και άνω). Κάτοχος πτυχίου αρμονίας και διπλώματος κλασσικής κιθάρας, επαγγελματίας ηλεκτρικός κιθαρίστας σε ελληνόφωνο ροκ συγκρότημα. Αναλαμβάνει όλα τα επίπεδα (πρωτάρης, ερασιτέχνης, κτλ). [/size]Περιοχή: Πειραιάς - Αθήνα (και τριγύρω). Τηλέφωνο: 6970113248.Facebook: https://www.facebook.com/marinos.sofiouΤιμή: 10€ ώρα/βδομάδα15€ 2ωρο/βδομάδα.Μαρίνος ΣοφίουΓιατί κάποιος να με προτιμήσει:Παρότι είμαι σχετικά μικρός, έχω φάει αρκετά χρόνια στα ωδεία και στα μουσικά σχήματα, ορχήστρες και συγκροτήματα κάθε είδους και πιστεύω πως έχω αποκτήσει μια αρκετά μεγάλη εμπειρία. Έχοντας ήδη δουλέψει με κάποια παιδιά πιστεύω -βλέποντας τα αποτελέσματα- πως μπορώ να αναλάβω οποιονδήποτε και να τον κάνω καλό σε αυτόν τον τομέα. Δεν αντιμετωπίζω τον μαθητή ως δάσκαλος αλλά ως φίλος. Δεν κάνω μαθήματα σε κάποιον για να του επιβληθώ αλλά για να τον κάνω καλύτερο από εμένα. Το μόνο που θέλω από τον μαθητή μου είναι να αγαπάει τη μουσική όσο εγώ και όλα τα άλλα μπορεί να τα αφήσει πάνω μου.Επαγγελαμτική Εμπειρία: Έχω αναλάβει έναν αριθμό μαθητών (κυρίως στο επίπεδο του πρωτάρη) και τους έχω προχωρήσει σε ένα αξιόλογο επίπεδο κιθαριστικά αλλά και μουσικά.Έχω συμμετάσχει σε αρκετά ρεσιτάλ και κονσέρτα κλασσικής κιθάρας καθώς και σε συναυλίες.Έχω συμμετάσχει σε διάφορα μουσικά σχήματα, ορχήστρες και συγκροτήματα (ροκ, μεταλ, τζαζ, έντεχνο).Είμαι ο βασικός ηλεκτρικός κιθαρίστας του ελληνόφωνου ροκ συγκροτήματος Μαύρα Ρόδα το οποίο έχει λάβει μέρος σε πάρα πολλές συναυλίες και μουσικές εμφανίσεις και έχει λάβει πολλές θετικές αξιολογήσεις και σχόλια.[/color]

Περιοχή Πειραιάς
Εμφανίσεις: 262
Ημερομηνία καταχώρησης: 06/09/16 03:21
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: sireee
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 06/09/16, 02:25

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για sireee
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες