Αποστολέας Θέμα: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση  (Αναγνώστηκε 10507 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #25 στις: 30/09/10, 17:31 »
Noμιζω οτι εχετε φυγει απο το πραγματικο προβλημα...
Οπως λεει και ο Βραζιλης πολυ σωστα, φακελωμενοι ειμαστε ηδη ΟΛΟΙ, οχι εδω στην Ελλαδα (μονο) αλλα παγκοσμιως. Ετσι κι αλλιως μετα την 11/9 και τους νομους που περασανε, ειναι γνωστο οτι φιλτραρονται απειρες ποσοτητες περιεχομενου απο τα "ψαχτηρια" της cia, nsa κτλ για "πιθανους τρομοκρατες". Ακομα και τα emails ψαχνονται κανονικοτατα...
Οποτε που ειναι το προβλημα, μιας και το φακελωμα υπαρχει ηδη; Δεν ειναι το προβλημα το αν ο φακελος του καθενος μας υπαρχει σε χαρτικη υλη ή σε computers.
Αυτο που εχει σημασια ομως, ειναι οτι προετοιμαζουν τον κοσμο για την γενικοτερη χρηση τετοιων καρτων (αργοτερα ακομα και εμφυτευματων, που ηδη τα χρησιμοποιουν αρκετοι εθελοντικα) σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις της ζωης μας.
Ετσι δηλαδη θα πληρωνεσαι και πληρωνεις οτιδηποτε... Δεν θα ειναι στο χερι σου πλεον τα χρηματα, αλλα μονο μια καρτα, απο την οποια αυτοματα θα αφαιρουνται και θα προστιθενται credits. Δουλευεις; Φορτωνει με X credits η καρτα... Περασες απο Αττικη οδο; Αφαιρουνται αυτοματα credits, χρωστας; αφαιρουνται αυτοματα... Διοδια; Βενζινη; Φαγητο; Ενδυση; Υγεια; Τα ΠΑΝΤΑ θα ελεγχονται ανα πασα στιγμη και θα μπορουν επισης ανα πασα στιγμη απλα να απενεργοποιουν την καρτα σου, αν για καποιον λογο θεωρουν οτι εισαι "επικινδυνος". Δεν θα μπορεις ουτε να μετακινηθεις, ουτε να δουλεψεις κτλ...
Εκει ειναι το ζουμι πιστευω, ετσι θα ελεγχουν τους παντες... Οχι για να μας φακελωνουν (ηδη μας εχουν ολους φακελωμενους), αλλα για να μας ελεγχουν και να μας απαγορευουν την πρωτοβουλια...
Γιατι αλλο πχ να εχω την πρωτοβουλια τα λεφτα του μηνα απο τον μισθο μου που σηκωσα τωρα, να τα διαθετω εκει που ΕΓΩ κρινω σκοπιμο, και αλλο να διατιθενται αυτοματα ολες μου οι υποχρεωσεις (για να μην τρεχω μωρε) και μετα οτι μενει να μπορω να το χρησιμοποιησω οπου με αφηνουν...
Απλα ενα παραδειγμα ετσι; Αλλα φανταζομαι καταλαβαινετε το γενικοτερο πλαισιο...
« Τελευταία τροποποίηση: 30/09/10, 18:36 από Johnie Darko »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #26 στις: 30/09/10, 18:25 »
Στη τελική ελεύθερος είναι να κάνει ο καθένας οτι καταλαβαίνει.Όπως δίνουν δικαιώματα σε διάφορους συμπολίτες μας όπως μάρτυτες του Γιαχβέ και μουσουλμάνους έτσι πρέπει να δώσουν και σε μας τους ορθόδοξους Χριστιανούς που δε θέλουν να έχουν αυτή την σιωνιστική αηδία πάνω τους.

Η φραση που ελειπε απο την συζητηση. ::)


Το video επίσης συνοδεύεται από κατάλληλη περιγραφή...

"ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ - ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ - ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ - ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ"  ;)

When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #27 στις: 30/09/10, 19:59 »
Aμαν μπλεξαμεεεεεε...Μη ξεχναμε τον ΑΜΚΑ  και ου..
Προφανως ο εμπνευστης της συζητησης καπου θελει να μας παει..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #28 στις: 01/10/10, 01:46 »
Εγώ νομίζω ότι ο Johnie Darko το έβαλε σε σωστή βάση το πράγμα. Το πρόβλημα δεν είναι το φακέλωμα, ούτως ή άλλως πρόκειται για στοιχεία που έχουν ήδη. Αυτό που αλλάζει είναι ο τρόπος ελέγχου και η εξουσία που θα έχουν πάνω μας. Γιατί ας μη γελιόμαστε, οι κυβερνήσεις δεν είναι άγιοι και σίγουρα δεν κάνουν ότι κάνουν για το δικό μας όφελος. Τέτοια πράγματα και στο παρελθόν έχουν δείξει ότι δεν είναι σενάριο ΕΦ.

Έχοντας κάρτες και λοιπές συσκευές που θα αποθηκεύονται ταυτόχρονα όλα τα στοιχεία, που θα ελέγχονται ταυτόχρονα συναλλαγές κτλ κτλ θα ελέγχουν αυτόματα και τον καθένα μας ξεχωριστά πολύ πιο εύκολα κόβοντας αυτόματα την πρωτοβουλία κάθε ατόμου αφού οτιδήποτε θεωρείται ύποπτο θα εντοπίζεται και θα καταστέλεται άμεσα χωρίς καν να χρειάζεται να επέμβει η αστυνομία.

Και για να προλάβω απαντήσεις (επειδή ξέρω ότι θα έρθουν) του στυλ "γιατί, τι έχεις να κρύψεις?" και "αυτό καλό δεν θα είναι αφού το ύποπτο και παράνομο είναι ενάντια στο κράτος" και συνεπως "θα βοηθήσουν στην κοινωνική ειρήνη και στην εύρυθμη λειτουργία του κράτους" θα επαναλάβω ότι σίγουρα δεν θέλουν το δικό μας καλό, θέλουν το δικό τους, πράγμα λογικό στην ανταγωνιστική μας κοινωνία. Αλλά εμείς δεν θα έχουμε κανένα όφελος. Αν τα πράγματα κοινωνικά κάποια στιγμή χειροτερέψουν, που θα χειροτερέψουν, αν τα δικαιώματα μας είναι πετσοκομμένα και οι κινήσεις μας χαρτογραφημένες η μια μετά την άλλη ο λαός δεν θα έχει μέσω αντίδρασης πλέον. Φανταστείται κάθε ένας που συμμετέχει σε πορεία να εντοπίζεται και να στιγματίζεται άμεσα στην εκάστοτε "κάρτα" του με ότι συνέπειες αυτό θα συνεπάγεται. Αν αυτό το θεωρείται ασήμαντο τότε μάλλον ξεχνάτε τα βασικά δικαιώματα που υποτίθεται ότι έχει ο άνθρωπος ακόμα και στην σάπια δημοκρατία.

Ούτως ή άλλως τέτοια μέτρα έχουν δείξει ότι δεν φέρνουν αποτέλεσμα στις αφορμές για τις οποίες μπαίνουν. Ας μην ξεχνάμε τις κάμερες που είχε γίνει πανικός ότι θα καταπολεμήσουν την εγκληματικότητα και δεν συμμαζεύεται και η σχεδόν αποκλειστική τους χρήση γίνετια για την καταστολή διαδηλώσεων. Το ίδιο και για τους τσοπεράδες της Δ και ΔΙΑΣ που υποτίθεται τους έχουν για γειτονιές και τους βάζουν να κόβουν βόλτες αλλά η κυρίως δράσεις τους γίνεται σε εφόδους σε καταλήψεις και στέκια και σε πορείες. Το ίδιο ισχύει και για τους εξοπλισμούς της ΕΛΑΣ που γίνεται κυρίως στον κατασταλτικό τομέα ενώ έχουν σάπια περιπολικά και τεχνικό εξοπλισμό.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #29 στις: 01/10/10, 02:35 »
Όποιος αποφασίζει, να είναι "ΟΛΑ" φανερά, αυτός αποφασίζει και ποια θα παραμένουν κρυφά.
Δεν είναι λοιπόν το ποιους θα αποκαλύψουμε περισσότερο, αλλά το ποιους θα ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ περισσότερο.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #30 στις: 01/10/10, 09:47 »
Είμαστε όλοι "καταδικασμένοι" να είμαστε "φακελωμένοι" στις δημόσιες υπηρεσίες από την στιγμή που καταγράφεται η γέννησή μας. Αργότερα μεγαλώνουμε και παίρνουμε μια ταυτότητα με έναν αριθμό. Παλιά ήταν μια κόλλα χαρτί, μετά έγινε το χαρτί μικρότερο και πλαστικοποιήθηκε. Δεν ενοχλούσε τους φανατικούς χριστιανούς όσο ήταν γραμμένη με το χέρι και αναγραφόταν το "Χ.Ο.". Όταν όμως η ταυτότητα άρχισε να τυπώνεται από εκτυπωτή άρχισαν οι υστερίες περί "666" και "χαράγματος του Αντίχριστου" και "μείωσης των ελευθεριών" και "φακέλωμα" κλπ.
Παρομοίως, κανείς (απ'οσο ξέρω) δεν διαμαρτυρήθηκε για το ΑΦΜ, για τον εκλογικό αριθμό, για τον Αριθμό Μητρώου στο ταμείο ασφάλισης. Μόλις εμφανίστηκε ο ΑΜΚΑ, άρχισαν οι υστερίες όπως παραπάνω.

Υποθέτω λοιπόν ότι το πρόβλημα κάποιων είναι η μηχανογράφηση. Προσωπικά, προτιμώ να δαιμονοποιώ την γραφειοκρατία και την χαρτούρα και όσους την χρησιμοποιούν (από βουλευτές έως υπαλληλάκους) για δικό τους όφελος εις βάρος των πολιτών, και υπάρχουν ήδη αμέτρητες αποδείξεις για το γεγονός αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #31 στις: 01/10/10, 11:08 »
Ο κόσμος συνεχώς διαμαρτύρεται, για το φακέλωμα. Βέβαια του καθένα το νιονιό, πάει κατευθείαν στην ψηφιοποίηση της πληροφορίας και την μηχανογράφηση. Έλα όμως που ο κόσμος δεν διαμαρτύρεται γι΄αυτό. Αλλά στη διαφορετικότητα αντιμετώπισης του αποτελέσματος.
 
Δηλαδή, ο απλός πολίτης που κάνει μικρές μπινιές, στήνεται στον πάσαλο του ενός μέτρου και μαστιγώνεται μέχρι τελικής πτώσεως. Ο δε χοντροπαρανομούντας, απολαμβάνει Badida de Coco, ξαπλωμένος στην παραλία της Καραιβικής, χαζεύοντας τους γλάρους, με μόνο αντίτιμο ένα παχουλό λάδωμα.
 
Όσο λοιπόν πιο πολύ αποκαλύπτονται τα πράματα. Ο πολίτης από το ένα μέτρο, θα στηθεί στο 1 χ, χιλιοστό μαστιγώματος. Ο δε χοντροπαρανομούντας, θα δίνει ένα ακόμη πιο παχουλό λάδωμα και όλα θα βαίνουν καλώς με ακόμη πιο αμβλυμένη την παραπάνω γωνία.
 
Εγώ είμαι υπέρμαχος της μηχανογράφησης και το φακελώματος, εφόσον όμως στηθούνε όλοι στο 1 χιλιοστό απέναντι στους νόμους, δίχως να γίνονται διακρίσεις. Αλλά πρέπει να είναι κάποιος πολύ πυροβολημένος, για να πιστεύει ότι θα γίνει κάτι τέτοιο.
 
Λέτε ο απλός ο κόσμος, να μην θέλει να ξεσκεπαστούνε όλοι και όλα και να ζήσει μια καλύτερη ζωή  ? κι ας είναι φακελωμένα όλα!
Το θέμα είναι ότι πάντα θα είναι φακελωμένα τα μίσα, ή ακόμη και αν φακελωθούνε όλα, τα μισά θα αντιμετωπίζονται με τους νόμους του συντάγματος και τα άλλα μισά με τους Νόμους της Μαριωρής. Οπότε σου λέει, αν είναι να μας σκίζουνε εμάς περισσότερο, για να περνάνε οι άλλοι καλύτερα, καλύτερα να μας σκίζουνε λιγότερο.
 
Μόνο οργάνωση και ταχύτητα λοιπόν προσφέρει η μηχανογράφηση. Σα να βάλουμε την παρόμοια ταινία, στο fast forward με αρκετά αμβλυμένη την ψαλίδα των διακρίσεων.
 
 
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #32 στις: 01/10/10, 12:01 »
Παντως φαινεται να ειναι αρκετα απλα τα πραγματα..Μικροτερο κοστος για το κρατος πιο νοικυρεμενο φακελωμα με ολα σου τα στοιχεια σε ενα ''χαρτι''.Και περιμεντε ερχονται και αλλα οπως η καταγραφη συναλλαγων( :o ) με προσχημα και καλα τη φοροδιαφυγη αλλα και μετρα οπως ''ανωτατη αναληψη μετρητων 1500 ευρω'' που οπως φαινεται θα εφαρμοστει αμεσα..Γενικα η κατασταση παει για αντικατασταση του χαρτινου με πλαστικο χρημα που σημαινει οτι οποιαδηποτε κινηση του πολιτη θα καταγραφεται με προσχημα την εγκληματικοτητα,την φοροδιαφυγη,την ευκολια,το κοστος η ξερω γω τι αλλο.
Ευχαριστουμε την ''ελευθερη'' αγορα.Η αποδειξη πως ο orwell δεν ηταν κανενας τυχαιος..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #33 στις: 01/10/10, 12:48 »
Μικροτερο κοστος για το κρατος

Δεν εινε καθολου μικρο το κοστος, για να γινουν πραξη ολα αυτα που λετε παραπανω χρειαζοντε μεγαλα κεφαλαια συν μεγαλη τεχνογνωσια κ τεχνολογια, συν προσεκτικος σχεδιασμος κλπ, αμφιβαλλω με λιγα λογια οτι μπορει η ελλαδα ετσι ευκολα να φτιαξει τετοια συστηματα, εδω δε τα εχουν αλλες χωρες που εινε και αλλη ταξη μεγεθους οικονομικα.
When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #34 στις: 01/10/10, 13:27 »
Είμαστε όλοι "καταδικασμένοι" να είμαστε "φακελωμένοι" στις δημόσιες υπηρεσίες από την στιγμή που καταγράφεται η γέννησή μας. Αργότερα μεγαλώνουμε και παίρνουμε μια ταυτότητα με έναν αριθμό. Παλιά ήταν μια κόλλα χαρτί, μετά έγινε το χαρτί μικρότερο και πλαστικοποιήθηκε. Δεν ενοχλούσε τους φανατικούς χριστιανούς όσο ήταν γραμμένη με το χέρι και αναγραφόταν το "Χ.Ο.". Όταν όμως η ταυτότητα άρχισε να τυπώνεται από εκτυπωτή άρχισαν οι υστερίες περί "666" και "χαράγματος του Αντίχριστου" και "μείωσης των ελευθεριών" και "φακέλωμα" κλπ.
Παρομοίως, κανείς (απ'οσο ξέρω) δεν διαμαρτυρήθηκε για το ΑΦΜ, για τον εκλογικό αριθμό, για τον Αριθμό Μητρώου στο ταμείο ασφάλισης. Μόλις εμφανίστηκε ο ΑΜΚΑ, άρχισαν οι υστερίες όπως παραπάνω.

Υποθέτω λοιπόν ότι το πρόβλημα κάποιων είναι η μηχανογράφηση. Προσωπικά, προτιμώ να δαιμονοποιώ την γραφειοκρατία και την χαρτούρα και όσους την χρησιμοποιούν (από βουλευτές έως υπαλληλάκους) για δικό τους όφελος εις βάρος των πολιτών, και υπάρχουν ήδη αμέτρητες αποδείξεις για το γεγονός αυτό.
Το βλέπεις τελείως μονόπλευρα έτσι όπως το θέτεις. Δηλαδή πιστεύεις ότι το μοναδικό πράγμα που θα αλλάξει καθώς προχωράνε τα πράγματα και μας βάζουν έξυπνες κάρτες κτλ κτλ είναι ότι θα γλιτώσουμε χαρτούρα? Αυτός είναι ο μόνος και αποκλειστικός σκοπός τους?

Φυσικα και καλά κάνεις και δαιμονοποιείς ως ένα βαθμό την γραφειοκρατία γιατί έχει προκαλέσει πάμπολλα προβλήματα ειδικά η άκρατη γραφειοκρατία που υπάρχει στην Ελλάδα. Αλλα το να αδιαφορείς και για τους λόγους για τους οποιούς κατασκευάζουν έξυπνες κάρτες και λοιπές συσκευές για ευκολότερη πρόσβαση στα στοιχεία και τις κινήσεις των πολιτών είναι σαν να εθελοτυφλείς.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #35 στις: 01/10/10, 14:48 »
Μικροτερο κοστος για το κρατος

Δεν εινε καθολου μικρο το κοστος, για να γινουν πραξη ολα αυτα που λετε παραπανω χρειαζοντε μεγαλα κεφαλαια συν μεγαλη τεχνογνωσια κ τεχνολογια, συν προσεκτικος σχεδιασμος κλπ, αμφιβαλλω με λιγα λογια οτι μπορει η ελλαδα ετσι ευκολα να φτιαξει τετοια συστηματα, εδω δε τα εχουν αλλες χωρες που εινε και αλλη ταξη μεγεθους οικονομικα.
Xρειαζεται ενα μπατζετ για να γινει αλλα το λειτουργικο κοστος φυσικα κι θα μειωθει και ετσι θα υπαρξει αποσβεση εκτος του οτι ολα θα ειναι πιο ευκολα πλεον.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #36 στις: 01/10/10, 16:02 »
ουτε να ειμαστε προβατα αλλά ουτε και πλήρως αντίθετοι στο τι μελλει γενέσθαι σε αυτό το θέμα( φακέλωμα)

δεν καταλαβαίνω αυτους που κράζουνε τις νέες κάρτες κλπ ΑΛΛΑ ΤΟ FACEBOOK ΤΟ εχουν κάνει τμήμα του εγκεφάλου τους....



αν πραγματικά κολλάς στην μείωση γραφειοκρατίας-φακέλωμα τοτε run to the hills.δεν εχουμε να χάσουμε κάποιο αρχαίο και καλά κρυμμένο μυστικό .Αν πιστεύετε δηλαδη πως υπήρχε κάποτε ή πως υπάρχει Δημοκρατία τότε βγάλτε την λέξη κεφάλαιο και επεκτατικός  πόλεμος κα το ξανασυζητούμε
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αναγκαία η Παγκόσμια Κυβέρνηση
« Απάντηση #37 στις: 01/10/10, 16:21 »




αν πραγματικά κολλάς στην μείωση γραφειοκρατίας-φακέλωμα τοτε run to the hills.
Disagree..Η συνυπαρξη σε μια κοινωνια δεν παει πακετο με εναν κεντρικο ελεγχο απο καποιους.Απο την αλλη σε μια κοινωνια σαν τη δικη μας καπως ετσι ειναι..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
224 Απαντήσεις
73968 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/11, 16:09
από papous
6 Απαντήσεις
3102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/10/08, 19:05
από lampros.
12 Απαντήσεις
5023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/11/11, 14:21
από YmiRLinG
3 Απαντήσεις
6217 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/22, 12:07
από Βραζίλης