Αποστολέας Θέμα: Scars on broadway ή serj takian?  (Αναγνώστηκε 1942 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος felixk

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Scars on broadway ή serj takian?
« στις: 01/04/11, 19:48 »
Scars on broadway ή serj takian
οταν εσπασαν οι soad τα μελη τους εκαναν διαφορα προτζεκτς.ποιο απο τα 2 αυτα θεωρειτε πιο επιτυχημενο?εγω θεωρω οτι ο σερτζ απετυχε μπροστα στους scars on broadway.ολα ομως καλα.τωρα που ενωθηκαν οι soad.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Scars on broadway ή serj takian?
« Απάντηση #1 στις: 01/04/11, 21:14 »
Σε ποιό ακριβώς επίπεδο απέτυχε ο Serj μπροστά στους Scars? Τα albums του Serj είχαν πολύ περισσότερες πωλήσεις, έκανε πολύ μεγαλύτερες συναυλίες, έκανε συνεργασίες με φιλαρμονικές ορχήστρες, προχώρησε με το Axis of Justice, συμμετείχε σε projects. Αντίθετα ο Daron ουσιαστικά είχε το 1 album με τους Scars και πήγε αρκετά χειρότερα εμπορικά από ότι ο Serj. Που ακριβώς απέτυχε λοιπόν ο τελευταίος για εξήγησε.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Scars on broadway ή serj takian?
« Απάντηση #2 στις: 01/04/11, 22:00 »
Αν και ασχετος με το θεμα, η εμπορικη επιτυχια δε σημαινει παντα τοσα πολλα, ωστε να ειναι το κυριο κριτηριο για το αν προχωρησε καποιος μουσικος. Για παραδειγμα, εγω ηξερα μονο για τα solo albums του Tankian, ενω δεν ειχα ιδεα για το δισκο του m***kian.

Τωρα επανενωθηκαν, βεβαια, κι ολα καλα! (για εσας :P)

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Scars on broadway ή serj takian?
« Απάντηση #3 στις: 01/04/11, 22:40 »
Αν και ασχετος με το θεμα, η εμπορικη επιτυχια δε σημαινει παντα τοσα πολλα, ωστε να ειναι το κυριο κριτηριο για το αν προχωρησε καποιος μουσικος. Για παραδειγμα, εγω ηξερα μονο για τα solo albums του Tankian, ενω δεν ειχα ιδεα για το δισκο του m***kian.
Μα δεν είπα ότι το εμπορικό είναι το μόνο κριτήριο. Αλλά έρχεσαι στα λόγια μου αφού δεν ξέρεις τοςυ scars που είχαν μικρότερη εμπορική επιτυχία ενώ ο Serj παίζει παντού :P
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Scars on broadway ή serj takian?
« Απάντηση #4 στις: 02/04/11, 22:24 »
Serj ρε, ποιοι Scars? Αηδία σκέτη :P

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
14 Απαντήσεις
4039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/07, 17:45
από Δημήτρης (Gear)
0 Απαντήσεις
1362 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/09, 21:06
από Mrs Brightside
5 Απαντήσεις
3059 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/08/10, 21:26
από Mrs Brightside