Αποστολέας Θέμα: ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)  (Αναγνώστηκε 84522 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χρήστοςς

  • Βενιαμίν
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Άντρας
  • The temple of the king
    • Προφίλ
    • Γ.Σ.Νίκαιας
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #25 στις: 04/05/02, 16:26 »
Με λένε Χρήστο,είμαι από την Νίκαια Λάρισας,παίζω 9 χρόνια κιθάρα και είμαι 18 χρονών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
I close my eyes
only for a moment and the moments gone
all my dreams
pass before my eyes the curiosity.
"Dust in the wind"

Αποσυνδεδεμένος Kaberidis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
  • Η ζωη εινα πολυ μικρη ....
    • Προφίλ
    • POLIS KALLIS
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #26 στις: 07/05/02, 02:31 »
ΠΟΛΥΣ ,,, απο Μοναχο Γερμανιας .. Εδω και 14 χρονια μουσικος επαγγελματικα ... Κατεχω κιθαρα , ακ. και ηλ.μπασσο , αρμονιο ..  Αυτη τη στιγμη μαεστρος στα μπουζουκια Μοναχου ..
Μια μικρη πληροφορια .. Εαν ψαχνετε οδηγους χειρογραφτους στα επικερα κομματια ελατε στην σελιδα μου http://www.poliskallis.de/favorite.htm

Να στε καλα
Μην απελπιζεσαι ... Η ζωη εχει για τον καθε ενα τα καλα της

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #27 στις: 09/05/02, 10:23 »
Αντε, ας γραψω κι εγω...

Ξεκίνησα με κιθάρα, πριν πολλά χρόνια. Είμαι αυτοδίδακτος. Βασικά παίζω ηλεκτρική κιθάρα. Μετά άρχισα να γραντζουνάω κι άλλα όργανα, όπως ηλ. μπάσο, μπουζούκι, μπαγλαμά, drums, τουμπελέκι, κλπ.
Παίζω κυρίως ελληνική μουσική, από διάφορα είδη, κυρίως τα πιό πρωτότυπα... ή εφευρίσκω δικά μου ;)
Μένω στην Αθήνα, στα Ανω Πατήσια, αλλά έχω αφήσει λίγο από τον εαυτό μου στη Βραζιλία... Sou admirador do Brasil, da natureza, das mulheres, etc ;D

Αποσυνδεδεμένος zzz

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανεπαισθήτως μ' έκλεισαν από τον κόσμον έξω
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #28 στις: 10/05/02, 01:11 »
Είμαι ο Γιάννης, μένω στα Χανιά και είμαι νίντζα :)

Αποσυνδεδεμένος Γεωργία

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..η ζωή μου μία μουσική, και η μουσική η ζωή μου
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #29 στις: 12/05/02, 01:25 »
Είμαι 16 και παίζω πιάνο(τι το'θελα και το άρχισα;;;!!)
Δεν πειράζει που εισχωρούν και μη-κιθαρίστες, ε;;!


ρε zzz, τι νίντζα λες;  :)


Έχεις τα χρώματα, έχεις τα πινέλα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα..

Αποσυνδεδεμένος petros t.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια!!!!!!!!
    • Προφίλ
    • ellines foithtes tergesths
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #30 στις: 12/05/02, 18:15 »
γεια,
εμενα με λενε Πετρο παιζω κιθαρα γυρω στα 5 χρονια, αν θυμαμαι καλα!, μενω στο Πορτοχελι (Αργολιδα) αλλα τα τελευταια 2 και για τα επομενα 4,5... :'( ειμαι Τεργεστη (Ιταλια) και σπουδαζω ιατρικη ;)

Αποσυνδεδεμένος Τζουράς

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 139
  • Φύλο: Άντρας
  • Η Κύπρος είναι Ελλάδα
    • Προφίλ
    • Ρεπερτόριο Ελληνικού Τραγουδιο
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #31 στις: 14/05/02, 01:44 »
Είμαι ο Μάρκος Σεφερλής, (α καλό ε).

Σοβαρά τώρα. Ο Γιάννος είμαι, από Λευκωσία. Τώρα είμαι Καλιφόρνια για σπουδές μουσικής και ηχοληψίας. Παίζω κυρίως κιθάρα.

Σας χαιρετώ να στε καλά
Γιάννος Γεωργιάδης

Δείτε το Ρεπερτόριο Ελληνικού Τραγουδιού
http://www.repertorio.addr.com

Lord-George

  • Επισκέπτης
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #32 στις: 21/05/02, 13:46 »
Ummmmmm  JIM....(όπως είπε και ο Jim Morisson στη ταινία...)

Είμαι ο Γιώργος, ένας βλάχος από κάποιο χωριό της επαρχίας (νομός Κορινθίας), έχω μια ηλεκτρική και ένα κοπαδι πρόβατα, και είμαι αμετανόητος μεταλλάς, με ακούσματα όλων των ειδών μουσικής όμως. Απεχθάνομαι την ελληνική μουσική σκηνή εκτός 30-40 καλλιτεχνών-συγκροτημάτων. Έχω και ένα site έτσι για πλάκα, έχω και το email μου εκεί, οπότε μπορείτε να στείλετε γράμματα θαυμασμού, σεβασμού, ειλικρίνιας, μυνήματα ευχαριστίας, απειλητικά μυνήματα εκεί...

Τριγυρνάω στο forum σαν την άδικη κατάρα, μην διαστάσετε να με βρίσετε και να με καρφώσετε πισώπλατα. Όλες οι γνώμες δεκτές.
« Τελευταία τροποποίηση: 28/05/03, 22:44 από Γιώργος »

Αποσυνδεδεμένος Mixalis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #33 στις: 23/05/02, 12:20 »
Μιχαλης απο Λεμεσο. Παιζω κιθαρα και ακουω Σιδηρόπουλο λιγο Τρυπες οτι παει κι ερχεται στο ελληνικο ροκ και παλιο ξενο ροκ δεκαετιες 60-70..
μολις μαθουμε πως ειναι η ζωη
αυτη μας παιρνει μακρια..

Αποσυνδεδεμένος zaf1981

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
  • BE ROCK OR BE DEAD
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #34 στις: 02/06/02, 10:16 »
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΛΕΓΟΜΑΙ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΜΕΝΩ ΣΤΑ Α.ΠΑΤΗΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ, ΠΑΙΖΩ ΠΛΗΚΤΡΑ 9 ΧΡΟΝΙΑ, ΚΙΘΑΡΑ 4 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΦΥΣΑΡΜΟΝΙΚΑ  ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος jbliangas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσουν οι καμπύλες!!! (Της κιθάρας βρε)
    • Προφίλ
    • Προσωπική σελίδα
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #35 στις: 19/06/02, 13:34 »
Geia sas. Me lene Gianni, 14 xronon, apo Kastoria. Paizo 6 xronia kithara kai 3 flogera. Moy aresei o Alkinoos apo Ellinika kai oi Eagles,Sting,U2 apo ksena! ;D
Ζήτω ο Θρύλος!

Αποσυνδεδεμένος matilda

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I am you and what i see is me...
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #36 στις: 19/06/02, 14:00 »
geia sas...  ;D eimai 18 xronwn kai paizw piano edw kai 10 xronia.prin apo 5 xronia arxisa monh mou na ma8ainw kithara kai twra teleutaia agorasa saksofwno kai peiramatizomai!!!..Menw kypro (larnaka)  >:( alla polu sintoma feugw gia spoudes (mousikologia!)  
Seaze the day...

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #37 στις: 19/06/02, 14:29 »
Γεια σας και από μένα με λένε Πέτρο είμαι 19 και μένω αθήνα.Παιζω κιθάρα και τραγουδάω ενώ μου αρέσει πολυ να γράφω στίχους (ελληνικούς και αγγλικούς) και να ακούω μουσική.

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #38 στις: 19/06/02, 15:33 »
Ksekinisa edw kai 12 xronia na paizw paino alla ta teleytaia 8 me kerdise h kithara...protimw to hard rock metal na kai dne lew oxi se ola taeidi tis mousikhs
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος andyplarinos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #39 στις: 20/06/02, 05:02 »
Giea sas paidia. Me lene Andrea kai eimai katoikos Melbourne, Australia. Eimai Mihanikos Tilepikoinonion kai pezo klassiki kai ilektriki kithara kai keyboard gia peripou eikosi hronia. Mou aresoun to panta, classical, rock, jazz, blues, Elliniki mousiki idietera rebetika. Na ipenthimiso oti auto to site ine to kallietro Elliniko site pou eho dei mehri simera. Sinharitiria!!!
Ellate paithia, hreiazomaste tablatoures polles!!!!

Αποσυνδεδεμένος Anastrianna

  • Το καλικαντζαράκι
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "Neenie"
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #40 στις: 23/06/02, 15:37 »
Hello Guys!!! Eimai i EIRINI, 18 xronon!! Paizo kithara edo kai 3 xronia!! Eimai aytodidakti!! Episis tragoydao se mia mboyat poy kai poy!! Eimai apo Korydallo! Sinithos paizo rock kommatia kai metal ballades!!! Poronomai me SAVATAGE, PINK FLOYD, SCORPIONS, HELLOWEEN kai bebaia VASILI!!!!!
Birds fly over the rainbow,
why, oh why can't I?

Αποσυνδεδεμένος ScorpVet

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
  • No Pain No Gain
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #41 στις: 27/06/02, 13:50 »
Διονυσης 17 απο Περιστερι.Προσπαθω να παιξω κλασσικη εδω και 7 μηνες ενω ηλεκτρικη.....κατι μερες ;)(ενας ακομα μαθητευομενος).Για μενα το κλασσικο rock ξεχωριζει σαν η ανωτερη μορφη τεχνης χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν φτανω να ακουω μεχρι και κανα trance wars για να "ανεβω"(μην τρεξετε να με βρισετε δεν το κανω συχνα) ;D.Αυτα
We built a tower of stone
Without flesh and bone
Just to see him fly
Don't know why
Now where do we go....

Αποσυνδεδεμένος loud

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ..το ΟΧΙ αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά του ΝΑΙ
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #42 στις: 02/07/02, 13:20 »
Γεια κι από μένα! Είμαι η Χρυσάνθη και νιώθω πολύ ασφαλής ανάμεσα σε τόσους άνδρες. οκ,λοιπόν, είμαι 27, φοιτήτρια α κ ό μ α φιλοσοφικής στην αθήνα, περιστεριώτισσα, έχω περάσει 3 χρόνια απ΄το κλασικό τραγούδι και επειδή βαριέμαι εύκολα είπα να ξεκινήσω μοντέρνο. Πληρώνομαι για να τραγουδάω ο,τι ελληνικό κυκλοφορεί δηλ. δουλεύω κανονικά ως τραγουδίστρια(Τα συμπεράσματα δικά σας..) Βγάζω το άχτι μου με κάτι φίλους που έχουμε ένα γκρουπάκι τους Ατλαντίς. Τώρα είμαι Κεφαλλονιά για δουλειά και διακοπές. Βαριέμαι φρικτά. είναι κανείς εδώ κοντά..πού κοντά,δηλαδή, για καφεεεέ..!
Φιλιά από μένα, παίδες, και κάτι τελευταίο. Ας μη βάζουμε ταμπέλες ρε παιδιά στη μουσική. Ωραίο είναι ό,τι έχει ψυχή, μωρέ, από cesaria evora και beattles μέχρι πίτσα παπαδοπούλου και πορτοκάλογλου!
..άμα δείτε την Αλήθεια πείτε της την περιμένω..

Αποσυνδεδεμένος christosl

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #43 στις: 04/07/02, 14:59 »
 Γεια σας και απο μενα.Καταγομαι απο την Παφο της Κυπρου αλλα εδω και δυο χρονια σπουδαζω στην Αθηνα.Ειμαι 21 ετων και παιζω κιθαρα απο τα  9 μου.Εκανα 3 χρονια κλασικη κιθαρα,1 χρονο μοντερνα και 3 χρονια θεωρια της μουσικης σε ωδειο.Ακουω αρκετα ελληνικη ροκ μουσικη και πολυ επιλεκτικα ξενη ροκ.

Αποσυνδεδεμένος Αδιάκριτος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι κοιτάς ρε παλιό...
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #44 στις: 08/07/02, 22:31 »
Paidia mallon ime o junior tis pareas.
     Hello (kat'arxhn) 8)
       Me lene basili kai ime 15 xronon. Exo 3 mines poy arxisa na gratzounao sthn kirioleksia mia akoystiki kithara (tin kahmenh, den kserete poso thn lypamai :'()
Exo ena xrono poy ksekinisa na paizo pliktra. Paizo episis kai se ena sigrotimataki me sinomilikous moy. Papakonstantinou-Pyx Lax-Maxairitsa kai alla tetoia einai i kiria trofi tou group mas. Zw kai basilebo sthn thessaloniki kai sigkekrimena stoys ampelokipous. To e-mail moy einai the_genius_b@hotmail.com. Ante re paidia stilte kanena minima gia na sizitisoume
Η τέχνη του να είσαι υπεράνω:
-
Αν σε σπρώξουν για να πέσεις ,μην πας να τους
εκδικηθείς ,πάνε να τους δείξεις ότι δεν έπεσες…
-

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
  • ...που είναι ο γατούλης;...
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #45 στις: 08/07/02, 23:40 »
Γεια χαρά σε όλους!

Είμαι ο Γιάννης (Σφήκας για όσους έχουν κατεβάσει από το kithara.gr τραγούδια που έχω στείλει) και είμαι 21 στα 22. Ασχολούμαι με μουσική από τα 7, πάνε τώρα 15 χρόνια. Έκανα γύρω στα 9 χρόνια κλασσική κιθάρα, ενώ τα τελευταία πέντε χρόνια παίζω σε διάφορα μπαράκια στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής μαζί με ένα άλλο παιδί ελληνική ροκ και έντεχνη μουσική. Παίζω κιθάρα και τραγουδάω. Επίσης, έχω ασχοληθεί γύρω στα δύο χρόνια με μπουζούκι. Ακούω όλα τα είδη της μουσικής (από σκυλάδικα έως κλασσική, ελληνικά και ξένα, ΤΑ ΠΑΝΤΑ!). Κατά τα άλλα, είμαι φοιτητής στο Πολυτεχνείο.

Αυτά! Καλά να περνάτε όλοι!

Johnny


Johnny

Αποσυνδεδεμένος notos_rock

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 54
  • ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #46 στις: 09/07/02, 13:00 »
να'μαι κι εγώ...ετών 20 απο το Νότο της Ελλάδας.η ζωή μου μοιράζεται σε δύο νομούς της Κρήτης.δηλ. στο Ηράκλειο απ'όπου κατάγωμαι και στο Ρέθυμνο όπου σπουδάζω Φιλοσοφία.παίζω ακκορντεόν 12 χρόνια,κιθάρα περίπου 4 και φλογέρα 7.είμαι υποψήφια και για φυσαρμόνικα.όταν το αποφασίσω θα το καταλάβετε διότι θα χρειαστώ τη βοήθειά σας... ;D
καλά ταξίδια να έχετε στα μονοπάτια της μουσικής...κι απο μένα,για να σας χαιρετίσω,σας στέλνω ένα μελαγχολικό Β7... ;)

Αποσυνδεδεμένος mikriarktos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #47 στις: 10/07/02, 22:07 »
giannis apo pirea  26 xronon.pezo kithara 8 peripou xronia kai tragoydao.meno pirea....poli pirea vlepo edo mesa kao xerome !!!!!!
το αργα για μας ειναι νωρις

Αποσυνδεδεμένος Rory

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
  • Hail to Randy,Stevie,Rory
    • Προφίλ
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #48 στις: 11/07/02, 15:24 »
Εγω μενω στο ιδιο χωριο με τον Λορδο..Οταν δεν αρμεγω τα γελαδια και δεν κυνηγω τη μικρη Μαριγουλα τη γειτονισσα παιζω κιθαρα...Η μακροχρονη σχεση μας κρατα δεκα χρονια σχεδο με την κλασσικη και δυο με την ηλεκτρικη...Αν και μικρος επαιζα εντεχνα-ποιμενικα ασματα για να σαλαγαω τα γιδερα, τελευταια παιζω απο blues/rock (Gallagher,SRV) και classic rock (Zeppelin,Deep Purple,Pink Floyd) εως hard rock(Guns an' Roses) και metal (Metallica,Megadeth,Maiden,Savatage,Sabbath,Priest,ka) που ως αποτελεσμα εχει να ψαχνω καθε βραδυ να μαζεψω οσα προβατακια επαιζησαν απο τα solo μου...Βεβαια με τη μεθοδο αυτη ξεχωριζουν τα ανθεκτικα στη φρικη προβατακια και σε λιγο καιρο θα εχει ολοκληρωθει η δημιουργια μιας νεας ρατσας προβατακιων που οταν ακουσουν metal μεταμορφωνονται σε λυσσαλαια ταρατα!!! Αυτααααααα για μενα.. Φιλε Lord βελτιωσου και εισαι μεσα στα σχεδια....
Take the monie an' run,duckie...

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ? (Βιογραφικά μελών του forum)
« Απάντηση #49 στις: 17/02/03, 23:02 »
Ειμαι ο Γιαννης, 19 χρονων απο Ηρακλειο. Σπουδαζω στην Αθηνα, Γεωγραφια. Ασχολουμαι με την κιθαρα, αυτοδιδακτος εδω κ 8 χρονια, οπως επισης κανω πως τραγουδαω. Γραφω συνηθως στιχους, κ οταν εχω κεφι μελοποιω κ τα κομματια που γραφω...
« Τελευταία τροποποίηση: 03/04/03, 17:53 από FiGaRo »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3332 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/07/06, 18:10
από {SLASH}
69 Απαντήσεις
70608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/07/11, 16:39
από kyriakos_t
23 Απαντήσεις
7690 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/08, 21:42
από Ammon Jerro
16 Απαντήσεις
12426 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/08/09, 14:56
από felecaster
2 Απαντήσεις
1880 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/06/10, 16:46
από ilianthos-Kanlis
5 Απαντήσεις
6966 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/11, 23:35
από Πέτροc
31 Απαντήσεις
9811 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/12, 20:16
από Καθόδιος (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1770 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/07/14, 09:17
από ivikos
0 Απαντήσεις
17200 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/17, 23:27
από Guitar Fan
8 Απαντήσεις
7592 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/21, 10:40
από Ikaros