Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....  (Αναγνώστηκε 11502 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Clapton

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • GET WIND
    • Προφίλ
    • Αναβάιλαμπλ πρός το παρόν
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #25 στις: 02/10/04, 19:11 »
Καλημερούδια απο Αθήνα!!!

Το βράδυ θα είμαι σε ένα γάμο προς Γλυφάδα μεριά... μετά έχουμε και γλέντια κλπ... αν δεν κολλήσω πουθενά θα έρθω σίγουρα!

Αλλιώς επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά!!!!

Λογικά άν δεν είσαι εσύ η νύφη κάποια ώρα θα μπορείς να την κάνεις και να σε δούμε στην συνάντηση  :P ;)


CU there .... =Clapton=

GET WIND  "We shall defend our music, whatever the cost may be. We shall play on the beaches, we shall play in the clubs, we shall play in the stadiums, we shall play in the fields and in the streets; we shall play in the hills; we shall never surrender!"

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #26 στις: 03/10/04, 12:06 »
Λοιπον,πηγα χθες στο μαγαζι.Με λιγα λογια...μπραβο μπραβο μπραβο!!! Εχω πολυ καιρο να παω σε μαγαζακι και να μου αρεσει τοσο πολυ το προγραμμα.Ωραιο δεσιμο το σχημα,πολυ καλες φωνες και καλη σκηνικη παρουσια με δυναμη και αρκετο κεφι αλλα και χιουμορ.Ευγε!Παντα τετοια! 8)
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #27 στις: 03/10/04, 15:27 »
Itan pragmati mia poli omorfi vradya,ta paidia paixane para poli kala,kanane para poli orees paralages sta tragoudia,kai ta ekfrasane me ton diko tous tropo xoris na xalasoun ta komatia.Synxaritiria paidia,mporei na min xero polla apo mousiki alla ayto pou elava os akroatis itan pragmatika katapliktiko.I alithia einai pos eixa akousei xana ton Kosta alla pragmatika ayto pou akousa itan poli idietero

Ki epeidi asxoloume perissotero me foni,tha eithela na doso idietera synxaritiria ston tragoudisti,file exeis katapliktiki xria,xexoristi kai poli sosti pano apo ola.Epaixes poly kala mazi tis ;).

Oso gia tin Maria ,ena exo napo,epeidi tin eida pos stravone opote ekane kapoio lathos kai meta tin ereixne ayto (an ontos ginotan ayto :-\) pistevo pos exei poly kali foni kai ta lathi me ton kero diorthononte ,oloi kanoume lathoi,akoma kai oi megaloi tragoudistes,kalo einai na min mas epireazoun pano sto tragoudi.Mou arese idietera sto "Oi filoi mou xaramata",ekei edose pragmata pou den eixa akousei mexri ekeini tin ora,kai itan pragmati poli oraia.Ta synxaritiria mou kai se sena Maria.

Oso gia to allo paidi,ton Alexi nomizo,mporo na po pos me tromaze ligo i foni tou :-[,eixe ligo byzantini xria,to opoio se kapoia tragoudia itan poli oraio,tha sas protina na tou dosete na pei to "Foniko"(itane mia fora) an den to eipate afou efyga

I alithia einai oti den milisa gia ton megalo pliktrologo :P ton Free mas,omos file mou dystixos den exo idea apo pliktra,mono apo to pliktrologio tou ypologisti mou,opote katalavaineis ,den mporo na po kati,an kai ena pou exo na po einai oti den akougotan kai idietera ,isos na min to akouga ki ego ontas asxetos ::)

Poly oreo itan kai to programma ton tragoudion kai i syndesimotita
Opos katalavainete paidia itan polu kaloi kai xasate osoi den eirthate
Synxaritiria paidia kai pali
Na eiste kala paidia,kali synexeia na exete
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #28 στις: 03/10/04, 16:52 »
Να πώ την αλήθεια...περίμενα να κάνει κάποιος άλλος την αρχή...Τώρα μπορώ να αρχίσω. Από που να αρχίσω δλδ. Η συγκέντρωση ήταν μαζική... όσον αφορά το μουσικό μέρος, οι προλαλησαντες τα είπαν πολύ ωραία...Πολύ καλό δέσιμο. ΠΟΛΥ καλοί μουσικοί ( τα τζαζε γυρίσματά του free και οι πολύ κάιριες πενιές των κώστα  & κώστα έδωσαν ρέστα...)πολύ ωραίος και '' χαλαρός '' ήχος, χωρίς να βγαίνει βιασμένα, έδειχναν ότι είχαν κιάλο να δώσουν. Από φωνές...τύφλα να έχουν τα fame story  ;D ;D. Στην αρχή πρέπει να πώ ότι ψίλοκόμπλαρα με την απουσία συγκεκτιμένων οργάνων (ηλεκτρική - κρουστά- μπάσο) αλλά το instumental όταν είναι καλά στημένο, είναι καλύτερο...Ε,ήταν. Πολύ κέφι, καλή παρέα, έ, υπήρξαν και κάτι παράπονα για ένεν paparazzi αλλά δεν χάλασε το κέφι (ελπίζω  :-\  :-* ). Η αφιέρωση του Κώστα (έπαψες αγάπη να θυμίζεις) προς το kithara.gr "πυροδότησε"  ;) συζητήσεις, αλλά τα μάλλον απαραίτητα δικαιολογητικά παρουσιάστηκαν στο break...Από εκεί και έπειτα δεν μπορώ να πω πολλά... :'( ... Σύνοψις: Εγώ μια φορά θα ξαναπάω...
« Τελευταία τροποποίηση: 03/10/04, 16:56 από symeon »
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #29 στις: 03/10/04, 23:19 »
Κατ' αρχήν να ζητήσω συγνώμη που έφυγα έτσι βιαστικά χωρίς να χαιρετήσω. Έτυχε κάτι επείγον δυστυχώς. Θα σας δω σε επόμενη μοναστηρότσαρκα καλυτερα παιδια.

Χαιρομαι που περάσατε καλα!

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #30 στις: 03/10/04, 23:58 »
ποιοι ησασταν τελικα??
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #31 στις: 04/10/04, 07:37 »
Ήμασταν οι
Figaro
Bassman +
Basswoman
Symeon
William Wallace +
Φίλος του WW
Arg0
Clapton
Dave

Αν ξέχασα κάποιον, με συγχωρείτε... :-\... με μία μικρή επισήμανση, το διορθώνω...
Τα παιδιά στην μπάντα φυσικά εξαιρούνται...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #32 στις: 04/10/04, 12:59 »
Να πω κι εγω το κομματι μου...

Εφτασα κατα τις 12 (Arg0 ειπαμε ;) ) κι εφυγα σχετικα αργουτσικα, αφου το προγραμμα των παιδιων ειχε περασει στο λαϊκο σκελος του... Τα συγχαρητηρια μου στους Δρυϊδες Της Πολεως, οι οποιοι ηταν εξαιρετοι σε ολα τους... Βελτιωσεις γινονται παντου και τα μικρο-λαθη ειναι λογικα και αναμενομενα σε ενα live (αλλιως θα ηταν playback ;) )... Πολυ ωραια τα περασματα απο τον Freemind και τα medley ηταν αποψα... Παντα τετοια


έ, υπήρξαν και κάτι παράπονα για ένεν paparazzi αλλά δεν χάλασε το κέφι (ελπίζω  :-\  :-* ).

Οι φωτο που ειναι?
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #33 στις: 04/10/04, 23:27 »
Οι φωτό είναι ακόμα στα χέρια μου...δεν έχουν σταλεί. Τώρα που τέλείωσαν επιτέλους οι εξετάσεις  ;D ;D ;D 8) ;D ;D ;D :P θα τις φτιάξω, θα γράψουμε και κάνενα σχόλια και θα τις στείλω. Τώρα πότε θα βγούν...ένας βασίλης το ξέρει... ;D
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....
« Απάντηση #34 στις: 07/10/04, 13:24 »
Ευχαριστουμε παιδια που ηρθατε να μας ακουσετε...Βασικα εγω δεν περιμενα οτι θα ερχονταν πολλα μελη, αλλα οχι μονο εμφανιστηκαν καποια "παραδοσιακα" χαμενα μελη, ηρθε και ο σμηνιτης Bassman ;D
Αντε, να τα ξαναπουμε σε καποιο πιο πολιτισμενο μαγαζι και με καλυτερο προγραμμα (=καθολου λαϊκο )..
ΑΑ...και την επομενη φορα, η αφιερωση θα ειναι το "Μια Συνουσια Μυστικη"... :P
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
84 Απαντήσεις
47578 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/03/11, 20:18
από Κιθαρόβιος
4 Απαντήσεις
4286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/03, 12:52
από Braindamaged
0 Απαντήσεις
2102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/04, 22:19
από ερεβος
5 Απαντήσεις
4473 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/04, 18:24
από Γιώτα Μή
3 Απαντήσεις
2795 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/04, 17:52
από poet
28 Απαντήσεις
11039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/05, 22:59
από Arg0
28 Απαντήσεις
12586 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/01/08, 16:13
από Ikaros
73 Απαντήσεις
24709 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/09, 15:03
από mace
20 Απαντήσεις
9361 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/08, 11:08
από triae
20 Απαντήσεις
7494 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/09, 00:37
από Spell@lchemist!