Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)  (Αναγνώστηκε 63844 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« στις: 22/04/07, 16:48 »
Arghhhhh argghhhhhhhh caution attention beware προσοχη κλπ θα μπορουσε να ειναι ο τιτλος!

Λοιπον παιδακια για πολλους απο εμας στις 19 Μαιου ξεκινανε οι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(arghhhhgghghhg αχ με δαγκωσε καλε!)
Μιληστε και εσεις που εχετε δσει και εσεις που α δωσετε και εσεις που θα δωσετε!
Πειτε για τις προβλεψεις σας,για τς σχολες που θελετε,για το αγχος σας(εγω εχω μπολικο) και για τα συναισθηματα  σας γενικα.


Λοιπον προσωπικα βλεπω τις εξετασεις σαν ενα τεστ για μενα..Αν τις περασω θα χαλαρωσω πολυ παρα πολυ.Αυτη τη στιγμη ειμαι στην τσιτα...Λογω αγχους περισσοτερου το οποιο δν μπορω να αποβαλω!(μονο αν βαρεσω καποιον)..Απο κει και περα ολη τη χρονια διαβασα αρκετα και τωρα κανω αρκετα εντατικο διαβασμα.Η αληθεια ειναι οτι να λιωσω δεν μπορω.Αλλα μερικα μαθηματα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι τα εχω(ΑΕΠΠ, αοδε,φυσικη ισως,αοθ).Ο στοχος μου ειναι πανω απο 150000 και αυτο που θελω ειναι τα 170000(ναι παρτα :P)..απο 1η μαιου κοβω και ΕνΝΤΕΛΩς το πισι(τωρα μπαινω μερα παρα μερα μια ωρα ιντερνετ)

Απο κει και περα θεωρω το ολο συστημα εντελως γελειο.

αργκκκκκκκκα αργγκκκκκκκ-ΜΗΝ ΤΟ ΤΑΙΖΕΤΕ!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #1 στις: 22/04/07, 17:11 »
....μερικα μαθηματα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι τα εχω(ΑΕΠΠ, αοδε,...).

Τι ειναι αυτα?? Πριν 3 χρονια τελειωσα, το 2004, και ηδη εχω αγνωστες λεξεις... :o
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #2 στις: 22/04/07, 18:04 »
Τι ειναι ΑΕΠΠ ρε συ ? ? ? ?

Εγω, τι να σου πω... Αγχος εχω βέβαια (λογικό είναι) αλλά προσπαθώ να μην το σκεφτόμαι γιατι το πολύ αγχος τελικα είναι αιτία να τα πας χάλια. Διάβασμα σε λογικά πλαίσια. Δηλ. ούτε τρελά ξενύχτια, ούτε απο τις 5 το πρωί . Ελπιζω να πιασω πάνω απο 16000 και στοχος μου ειναι 18000 για να μπω στην σχολή που θέλω που εχει βαση 17600. αυτα. Τα δυνατα μου μαθήματα είναι η εκθεση κ η πληροφορική. Μαθηματικά αν δεν με πιασει κανενα τρελο αγχος θα γραψω καλά πιστεύω, γιατι τα προηγούμενα θέματα πανελληνίων τα λύνω ανετα. Αυτα...

Παντως, ξερεις τι πιστευώ ? Ότι αν εχεις διαβάσει όλη την χρονιά καλά, ο τελευταίος μήνας και ειδικά οι τελευταίες μέρες δεν είναι για να λιώνεις στο διάβασμα...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #3 στις: 22/04/07, 18:13 »
Α ρε τυχεροι..Εμεις διναμε 9 μαθηματα και ουτε επιλογες, ουτε τιποτα :( Αντε, καλη επιτυχια παιδες!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #4 στις: 22/04/07, 18:26 »
Μη μασάτε ρε! Όλα στο χέρι σας και στο κεφάλι σας είναι! Καλή επιτυχία σε όλους!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #5 στις: 22/04/07, 18:31 »
το μονο που με δυσκολευει απιστευτα ειναι το αοδε λογω της αδυνατης απολυτης αποστηθησης που απαιτει....αμα γραψω πανω απο 10 θα πεταω. Πληροφορικη γελοιο μαθημα θελω να γραψω 20. ΑΟΘ γελοιες ασκησεις στη θεωρια λιγο προσοχη και εισαι οκ. Μαθηματικα Κατ. απροβλεπτο μαθημα. Φυσικη το ιδιο με την διαφορα οτι αν διαβασεις 8εωρια εχεις στανταρ 60/100. Μαθηματικα Γεν. ευκολο αλλα κρυβει και παγιδες. Εκθεση ειναι υποθεση του καθενος, εγω θπολογιζω κανα 80/100.
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #6 στις: 22/04/07, 19:14 »
...Ο στοχος μου ειναι πανω απο 150000 και αυτο που θελω ειναι τα 170000(ναι παρτα :P).

Συγνώμη, αλλα την εποχή μου(πριν 4 χρόνια), για να βγάλω 150.000 μόρια, έπρεπε:
1.Να γράψω σε όλα 20
2.Να οδηγήσω σε παραίτηση τους διορθωτές των γραπτών μου
3.Να είμαι μέλος της ομάδας α.Μπάσκετ
                                      β.Ποδοσφαίρου
                                      γ.Κρίκετ
                                      δ.Βάδην, οι οποίες ομάδες θα έχουν κερδίσει σε Πανελλαδικό επίπεδο
4.Να κάνω εργασία για τη Χαμένη Ατλαντίδα, φέρνοντας παράλληλα και απολιθώματα.

Οπότε ή λέω βλακείες, ή εννοούσες 15.000 μόρια

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #7 στις: 22/04/07, 20:34 »
Εγώ...με κανα θαύμα μπορεί να πιάσω την σχολή που θέλω.(18900)..ή αν πέσουν εντελώς γελοία στα μαθηματικά - φυσική.... βασικά φυσική αισθάνομαι λίγο αδύναμος... προγραμματισμός είναι γελοίος αρκεί να διαβάσεις θεωρία...(τα ακούς Staggάρη;;; :P)... ΑΟΔΕ θέλει καλή αποστήθιση... μαθηματικά γενικής πιστεύω είναι αρκετά γελοία για κάποιον θετικό-τεχνολογικό... Τώρα τα μαθηματικά κατ. είναι λίγο ζόρικα μερικές φορές αλλά τα προηγούμενα θέματα είναι αρκετά εύκολα και πιστεύω κάτι θα κάνουμε και εκεί...
Η σχολή που θέλω έχει τρελή βάση 18900+ αλλά ποτέ δν ξέρεις... το καλό είναι πως έχω βρεί σχολές που γουστάρω κάργα μέχρι 15000 μόρια...οπότε μου έχει φύγει λίγο άγχος. 

Γενικά πάντως, λόγω του οτι έχω κουραστεί αρκετά, απο το διάβασμα...ανυπομονώ να γράψουμε και να τελειώνουμε για να ξεκουραστούμε και λίγο...
Άλλες φορές λέω, ειδικά όταν νευριάζω... "δεν γ@μιέτ@ι , άντε να γράψουμε ότι να ναι και να ξεμπερδέυουμε..."
Άντε καλή και καλή επιτυχία σε όλους. !!
« Τελευταία τροποποίηση: 22/04/07, 20:37 από Staggάρης »

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #8 στις: 22/04/07, 21:03 »
Παίδες καλή επιτυχία σε όλους.

Εγώ τέλειωσα το 2003, αλλά η περίοδος των εξετάσεων έχει μείνει χαραγμένη στο μυαλό μου.

Πάντως μη αφήσετε τον τελευταίο μήνα να πάει χαμένος. Κάντε επανάληψη στα θεωρητικά μαθήματα.

Σκεφτείτε το καλοκαίρι που ακολουθεί ως το απόλυτο καλοκαίρι ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑΣ!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #9 στις: 22/04/07, 21:07 »
Μην αγχώνεστε πάνω απ'όλα και καλή επιτυχία σε όλους. Εγώ πάνε και 10 χρόνια που έδωσα!

Σκεφτείτε το καλοκαίρι που ακολουθεί ως το απόλυτο καλοκαίρι ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑΣ!

Ναι, μετά από τις πανελλήνιες πήγα κατευθείαν φαντάρος, τρελή ξεγνοιασιά τι να σου πω?  ;D

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #10 στις: 22/04/07, 21:31 »
εγω παντως αν και πανε δυο χρονια τωρα εχω να πω μονο ενα πραγμα....νομιζω οτι κατα βαθος ολοι ξερουμε τισ δυνατοτητες μας.οποτε παιδια φανειτε εξυπνοι και εκμεταλλευτειτε τα δυνατα σας σημεια...εβλεπα κατι παιδια να μην ξερουν βασικα πραγματα θεωρια και να προσπαθουν να λυσουν ακυρες ασκησεις..... ο χρονος ειναι περιορισμενος οποτε θελει εξυπνο προγραμματισμο....τπτ αλλο...εγω θυμαμαι απο το πασχα και μετα ειχα προγραμματισει ακριβως τι θα κανω καθε μερα...και πιστεψτε με υπερκαλυψα μεχρι και το μικροτερο κενο που μπορει να ειχα...οποτε παιδια προγραμματισμος και κυριως εξυπνος προγραμματισμος...
EDIT: ΑΑΑ... και μην ακουω βλακειες....και φυσιολογικο και αναγκαιο ειναι το αγχος....σε κραταει σε εγρηγορση και σου δινει ωθηση...σε φυσιολογικα πλαισια παντα. αν δν την παλευετε καθολου παλι τοτε κανα lexotanil!!!!( ειχαν λιποθυμησει 4 παιδια θυμαμαι την πρωτη μερα...!!!! πως το καταφεραν??? λοοοοοοολ )
 ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 22/04/07, 21:35 από rainbowe »

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΣΙΛΙΗΣ(ΧΟΥ. ΜΟΥ.)

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 75
  • Φύλο: Άντρας
  • επανασταση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #11 στις: 23/04/07, 23:21 »
Χμμμ...εγω θα δωσω για Μηχανολογους και Αεροναυπηγους Μηχανικους Πατρας που εχουν βαση περιπου 17.500 μορια.Ολη την χρονια δεν ξεσκιστηκα στο διαβασμα και τωρα πρεπει να ζοριστω λιγο,αλλα αυτο δεν με αγχωνει προς το παρων.Ελπιζω στο τελος να πανε ολα καλα!!!
                                  Καλη μας επιτυχια παιδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Πρεζες ηπαρχουν πολλες...δεν ειναι μονο η ηρωινη,η ηρωινη ομως σκοτωνει...αυτη ειναι η μονη
διαφορα..."

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #12 στις: 23/04/07, 23:24 »
Ιστορια αρχαιολογια=14443.
Αυτη τη στιγμη γραφω σε ολα πανω απο 15.
Το χω. Ελπιζω....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

monalizagreen

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #13 στις: 23/04/07, 23:25 »

Σκεφτείτε το καλοκαίρι που ακολουθεί ως το απόλυτο καλοκαίρι ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑΣ!

Ναι, μετά από τις πανελλήνιες πήγα κατευθείαν φαντάρος, τρελή ξεγνοιασιά τι να σου πω?  ;D

    καλομελέτα κι έρχεται και κατά 'δω...  8)

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #14 στις: 24/04/07, 11:55 »
(καλα ρε παιδια μονο ο ρουφους ειναι θεωρητικη???)
λοιπον παιδια μην αγχωνεστε για τις εξετασεις,μια χαρα γελοιες ειναι,πραγματικα πολυ πιο ευκολες απο τα τεστ που γραφετε στο φροντιστηριο....χαλαρα....και μετα απο καθε μαθημα χτυπατε και μια φραπεδια...
οσο για τον ρουφους που ειναι θεωρητικη προσεχε μεγαλε τη λογοτεχνια...πεφτει πολυ τσεκουρι σε ολους...εγω πχ νομιζα οτι θα παιρνα 17-18 και μ ρθε ενα 14.5 ξεγυρισμενο....
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Sandman1_1

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 463
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #15 στις: 24/04/07, 12:10 »
Το σίγουρο είναι το άγχος...
Έτσι όπως λειτουργεί η παιδία δεν σου αφήνει περιθώρια...
Από τις εξετάσεις θα πρέπει να κριθεί το ''μέλλον'' σου...(τουλάχιστον έτσι ήταν σε εμάς--με τις δέσμες κάποτε, κάπως έτσι θα είναι κ τώρα, δεν το έχω παρακολουθήσει και πολύ το ''καινούριο σύστημα'')
Αλλά μην μασάτε...πάτε να γράψεται ,αυτά που έχεται διαβάσει κ κοπιάσει τόσο καιρό, με καθαρή συνείδηση ότι και χάλια να γράψεται, έχεται κάνει την προσπάθειά σας και ότι θέλει να γίνει ας γίνει...

Αποσυνδεδεμένος Aggelo

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 38
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #16 στις: 24/04/07, 13:41 »
Καλή επιτυχία σε όλους ! Μην ακούτε ότι σας λένε πως κρίνεται το μέλλον σας. Δεν είναι απολύτως έτσι τα πράγματα. Θα το δείτε σε μερικά χρόνια. Να είστε c00L και δε θα καταλάβετε πόσο γρήγορα θα περάσει η χρονική περίοδος αυτή.

Και τέλος, ετοιμαστείτε ψυχολογικά για ότι θα δείτε να συμβαίνει στις σχολές που θα περάσετε.. :P :P :P

Με το "Μην ακούτε ότι σας λένε πως κρίνεται το μέλλον σας." που γράφω, δεν αναφέρομαι στον Sandman1_1. Γενικά μιλαώ  ;D ;D 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 24/04/07, 13:43 από Aggelo »

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #17 στις: 24/04/07, 14:01 »
Εγώ ήμουν από τους τυχερούς που έδιναν για πρώτη φορά με το καινούριο τότε σύστημα.......αυτό σήμαινε περίπου 30 μαθήματα πανελλήνιες σε δύο χρόνια....τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #18 στις: 24/04/07, 14:24 »
εμενα δε με νοιαζει τι θα γραψω....μετα το σχολειο θα ανοιξω καφετερια...χοντρα λεφτα αν παει καλα....απλα θελω να μπω σε μια σχολη για αναβολη μεχρι τα 50  :P ;D
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #19 στις: 24/04/07, 16:52 »
ΑΕΠΠ ειναι η Αναπτυξη Εφαρμογων σε Προγραμματιστικο Περιβαλλον ρε παιδια ;D
Ναι και εννοουσα πανω απο 15000 μορια :P

Παντως η ψυχολογικη πιεση που ασκει αυτο το συστημα με τα κωλοφροντηστηρια ειναι τρομερο.Ασχετο αλλα τωρα αντι να διαβαζω καθομαι στο κιθαρα :P..Αλλα ειναι κατι παλιοασκησεις στα μαθηματικα που δεν λυνοντουσαν.... >:(

Εγω τα δυο μαθηματα που τελικα φοβαμαι παρα πολυ ειναι το ΑΟΔΕ γιατι υπαρχει μεγαλη περιπτωση να μπλοκαρω και τα μαθηματικα γενικης οπου μπορει φετος να γινει μεγαλη εκπληξη.... 8)


Παντως δεν καταλαβαινω κατι.Αυτη κοολοκυβερνηση και αυτο το υπουργειο γιατι δεν αλλαζουν αυτο το κολοβιβλιο του ΑΟΔΕ..Θελουν να κανουν τα χα τις μεγαλες αλλαγες και μας εχουνε με ενα βιβλιο που γραφτηκε μεσα σε ενα πολυ μικρο χρονικο διαστημα μεσα στο καλοκαιρι.Ενα βιβλιο που ειναι μια ατσαλη συρραφη βιβλιου του πανεπιστημιου.Το βιβλιο που και οι ιδιοι που το γραψαν δεν θελουν να θυμουνται...Πραγματικα ειναι ηλιθιοι ολοι τους..Και οι προηγουμενοι που το αφησαν να χρησιμοποιηθει και αυτοι που δεν το αλλαζουν...

Εγω παντως τελειωσα τη 2η επαναληψη σε ολη την υλη του ΑΟΔΕ(Η πρωτη ηταν ελλειπης) και επισης τελειωνω ασκησιακη επαναληψη στη φυσικη και θεωρητικη στα μαθηματικα.

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ!Αυτο το καλοκαιρι θα ειναι μοναδικο αν εχουμε περασει!!!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #20 στις: 24/04/07, 21:47 »
Το καλοκαίρι, δεν θα το ξέρετε το οτι θα έχετε περάσει!!!!   :P :P :P :P
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #21 στις: 24/04/07, 22:44 »
Λοιπον..εγω εδωσα εξετασεις προ δεκατιας.Στην 4η δεσμη που περιλαμβανε Ιστορια,Μαθηματικα,Εκθεση και Πολιτικη Οικονομια.Θυμαμαι οτι ξυπναγα καθε μερα στις 7 για να διαβασω και τελειωνα στις 8-9 το βραδυ.Υστερα πηγαινα μια βολτα στην παραλια(ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου) για να ξελαμπικαρω η καθομουν και επαιζα κιθαρα(ναι ναι..τοτε επαιζα κιθαρα!).Ειχα απιστευτο αγχος και θυμαμαι οτι τοτε ξεκινησε η τριχοπτωση(τωρα πλεον ειμαι καραφλας! ;D).Δεν τα καταφερα με την 1η να εισαχθω σε καποιο ιδρυμα..αλλα με την 2η.Ε η 2η χρονια ηταν παιχνιδακι χωρις το σχολειο και μονο με φροντιστηριο.Τελος παντων για να μην σας κουραζω.Κλασσικες συμβουλες.Καντε μικρα διαλλειματα.Πηγαιντε καμια βολτα εστω ενα μισαωρακι να ξελαμπικαρετε οποτε μπορεσετε.Παιξτε κιθαρα,μπασο,πιανο,τυμπανα..οτι τραβαει η ορεξη σας τελοπαντων.Αμα για καποιο λογο δεν γραψετε οπως θελετε μην τα βαψετε μαυρα..υπαρχουν επιλογες.Και με το που θα τελειωσετε τις εξετασεις..απλα καντε τα ολα ΛΙΜΠΑ!Αυτα..ΠΑΙΔΕΣ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! 8)
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #22 στις: 25/04/07, 15:43 »
Ατιμε Κυρατζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειπα και εγω να μπω στο κιθαρα (μετα απο κατι αιωνες αποχης) και πεφτω πανω στο θεμα σου!Δινω και εγω φετος και ευχομαι και θα προσπαθησω να πιασω απο 18.600 εως 19.000 μορια.Το κακο με μενα ειναι οτι,εκτος απο το τρελο αγχος,εχω φαει κολλημα μονο με 2 σχολες,Οδοντιατρικη και Πολιτικων μηχανικων.Αν δηλαδη δε γραψω τοσο οσο πιστευω ειμαι μετεωρος.Παρα πολυ κακο αυτο.Τεσπα,κανω πλεον μονο θετικες σκεψεις...Επισημως και εγω σας αποχαιρετω για τους επομενους 2 μηνες...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αυτο το μηνυμα θα αυτοκαταστραφει :P :P :P :P)
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #23 στις: 26/04/07, 21:33 »
και οχι δεν θα τους κανουμε τη χαρη να το βαλουμε κατω εαν αποτυχουμε... η πανελληνιες δεν ειναι μονοδρομος στη ζωη, απλα μια εμπειρια που καθε ανθρωπος πρεπει να βιωσει ωστε να αντιληφθει πως αντιδρα στην πιεση
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #24 στις: 26/04/07, 21:44 »
και οχι δεν θα τους κανουμε τη χαρη να το βαλουμε κατω εαν αποτυχουμε... η πανελληνιες δεν ειναι μονοδρομος στη ζωη, απλα μια εμπειρια που καθε ανθρωπος πρεπει να βιωσει ωστε να αντιληφθει πως αντιδρα στην πιεση
καλα δν θελω να σας τη σπασω και ουτε διαφωνω απολυτα, αλλα μην βλεπουμε τισ πανελληνιες απλως σαν μια εμπειρια.... ειναι μια δοκιμασια..οπως τα περισσοτερα πραγματα στη ζωη.αλλοι θα επιτυχουν και αλλοι θα αποτυχουν. απλως ειναι απο τισ λιγεσ δοκιμασιες στη ζωη που μας δινεται η δυνατοτητα προετοιμασιας...δλδ ειναι στο χερι μας.
υ.γ.1    γενικα εγω "πιαστηκα" απο αυτο που ειπες περι εμπειριες....γιατι πολυ ακουγεται σε αυτη τη χωρα...
"ολα μια εμπειρια ειναι ...εεε ενταξει δν χαθηκε και ο κοσμος μια εμπειρια ειναι....ηρθα στο παιχνιδι για την εμπειρια (  ;D ;D ;D )"... νταξει μην τα δικαιολογουμε ολα με αυτο τον τροπο..
υ.γ.2  μπορει να μιλαω απο πολυ πλεονεκτικη θεση αλλα νομιζω οτι εχουν μια βαση αυτα που λεω...οποτε μην πεσετε να με φατε ολοι ;)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3469 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 07:15
από .:°:. Apollon .:°:.
48 Απαντήσεις
12945 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/08, 14:45
από GermanRock
294 Απαντήσεις
87293 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/08, 12:43
από Mithrandir
2 Απαντήσεις
2477 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/08, 15:48
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
33 Απαντήσεις
13649 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 02:17
από themos
4 Απαντήσεις
4408 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/09, 09:27
από Ο Νέος Κιθαρωδός
7 Απαντήσεις
3760 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/10, 21:52
από MiXoLydian
44 Απαντήσεις
11449 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/10, 15:53
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
47269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/11, 21:29
από Korgy
3 Απαντήσεις
2698 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/11, 17:06
από hot_sauce (φλουτσ)