Αποστολέας Θέμα: Αγορα λαμπατου Ηigh Gain ενισχυτη (με αρκετα euros)  (Αναγνώστηκε 24149 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Λοιπον, γιορτες πλησιαζουν, δωρο Χριστουγεννων κτλ και ειπα "γιατι να μην ξαναματαχρεωθω για την γυναικα μου; (κιθαρα)"
Ετσι αποφασισα μετα απο αρκετο καιρο αποχης απο λαμπατα μηχανηματα να ξαναγυρισω σε κατι λαμπατο, και ετσι εβαλα για πουλημα καποια πραγματακια (μολις φυγουν ξεκιναω  ;D) και αρχισα να ψαχνω!
Εδω λοιπον θελω γνωμες, ειδικα απο κατοχους... Χωρις να θελω να το παιξω καπως, προτιμω γνωμες ανθρωπων που ειτε εχουν παιξει επανειλημενα με τετοια μηχανηματα ειτε τα εχουν/ειχαν ως δικα τους.
Επισης, περα απο οσα αναφερω εδω, αν καποιος εχει και αλλες προτασεις, ας μου πει, γιατι σε λιγο καιρο θα αρχισω τις γυρες στα μαγαζια για soundcheck  :D
Λοιπον, καταρχην, ψαχνω για εναν high gain ενισχυτη λαμπατο, καινουριο ή μεταχειρισμενο, οχι απο Αμερικη (δεν θελω να μπλεξω με μετατροπες ρευματος κτλ). Αν και δεν ειμαι τοσο του Nu metal ηχου, δε με χαλαει ο ενισχυτης να μπορει να βγαλει και brutal ηχο.
Απο και και περα, σαν ηχο ψαχνω απο καλα καθαρα, SRV Blues crunch, και πιο μοντερνο ηχο τοσο στα Lead οσο και στα ρυθμικα.
Ενδεικτικα θα αναφερω μερικους αγαπημενους καλλιτεχνες/συγκροτηματα (και αρα ηχους): SRV, Van Halen, Whitesnake, Gary Moore, Sambora, Maiden, Metallica (μεχρι εποχης Black album), Extreme, Skid Row και αλλα τετοια... Δλδ κυριως καλο ηχο 80s αλλα με ταση να... μπορει να brutal..ιαζει αν χρειαστει...
Φυσικα προτιμω κατι που να εχει ευελιξια (πχ 2-3 καναλια), χωρις ομως να αποκλειω και μονοκαναλους ενισχυτες...
Το ταβανι των χρηματων θα ειναι γυρω στα 2500 αντε 3000...
Εγω εχω καταληξει σε καποιους ενισχυτες που θα αναφερω και θα ηθελα τις γνωμες σας και τις εναλλακτικες σας προτασεις (αρκει να ειναι μεσα σε αυτα που ζηταω, μην αρχισετε τα "φιλαρακο παρε εναν class A" κτλ)
Λοιπον, οι δικες μου επιλογες, ειναι (χωρις σειρα προτιμησης)

Diezel (einstein, Herbert, VH4)
Engl (E670 SE, Invader 100)
Soldano (Hot Rod)
Mesa Boogie Mark IV
και ναι, ακομα και Spider Valve head!!! Τον ακουσα και ηταν πολυ καλος και φτηνος, που σημαινει οτι μπορω να παω για αυτον ΚΑΙ ακομα εναν πχ μεταχειρισμενο μονοκαναλο για εναν συγκεκριμενο ηχο...

Εχω ηδη ψιλο-αποκλεισει Rectifiers και Marshalls (εκτος ισως απο κανα Jubilee που αν και οχι high gain, μου αρεσει πολυ)...
Λοιπον κυριοι, σας ακουω...
« Τελευταία τροποποίηση: 03/12/07, 10:50 από Johnie Darko (Great Cornholio) »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος mariocaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 84
  • Mario SoLaSiLazaros Homo Musicalis
    • Προφίλ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΠΟΥΛΑΩ αυτον ΤΟΝ ENGL KAI ΣΚΕΦΤΗΚΑ Οτι μπορει να σ' ενδιαφερει
ειναι σε αυτα που ψαχνεισ φυσικα μπορεις να τον ακουσεις αν ενδιαφερεσαι.τον δινω μονο επειδη παιζω συχνα και κουβαλαω πολλα βαρη

ENGL  SOVEREIGN 2X12 '' MIDI

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Σε ευχαριστω φιλε μου, καταρχην να πω οτι θα προτιμουσα εφοσον προτεινεις κατι να κανεις κι ενα μικρο review (ηχο κυριως, σε συγκριση πχ με τον invader ή τον E670). Κατα δευτερον, ειναι λιγο αλμυρη η τιμη του για μεταχειρισμενος... Εγω τον δικο μου τον δινω μιση τιμη να φανταστεις...
Παντως γενικα μπανει στα υποψην... Αν μπορεις ομως δωσε και καμια γνωμη γενικα...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Aνεφερες οτι εχεις αποκλεισει marshall αλλα στη θεση σου θα κοιταζα και τους καινουργιους JVM.......ταιριαζουν απολυτα τοσο με τη περιγραφη των απαιτησεων σου, οσο και με τους καλλιτεχνες που αναφερεις και επιπλεον ειναι οτι καλυτερο εχει βγαλει η marshall εδω και πολλααααα χρονια....καμμια σχεση με τους tsl κ.λ.π

Απο οσους εχεις αναφερει εχω εμπειρια με τον Mark IV.............αναμφισβητητα καλος ενισχυτης αλλα τελικα.......too many bells and whistles....και στο λεω ως γκατζετακιας που αρεσκεται στο να πειραζει κουμπακια και knobs....

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Καλα μιλαμε μολις με προλαβες!
Μολις τωρα θα εγραφα οτι κοιταξα για τον JVM και ψιλο εντυπωσιαστηκα απο τα χαρακτηριστικα του και καποια κλιπακια που ειδα/ακουσα.
Τον εχεις ακουσει απο κοντα; Παντως και σε τιμη ειναι αρκετα καλος!
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
 Απο τη στιγμη που διαθετεις καλα χρηματα θελεις να δεις και τον roadking της mesa?
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Βασικα παει πιο ψηλα απο οσα θα διαθεσω, και πιστευω απο κατι λιγα που εχω ακουσει οτι στα high gain του ειναι πιο πολυ προς nu metal μερια...
Και για να πω την αληθεια, νομιζω οτι η τιμη του (γενικα boogie) ειναι υπερβολικη...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλα μιλαμε μολις με προλαβες!
Μολις τωρα θα εγραφα οτι κοιταξα για τον JVM και ψιλο εντυπωσιαστηκα απο τα χαρακτηριστικα του και καποια κλιπακια που ειδα/ακουσα.
Τον εχεις ακουσει απο κοντα; Παντως και σε τιμη ειναι αρκετα καλος!

Nαι τον εχω ακουσει. Δεν ειμαι κατοχος ωστε να μπορεσω να σου πω περισσοτερα πραγματα απο πιο μακροχρονια συμβιωση ομως τον δοκιμασα και αποκομισα ιδιαιτερα καλες εντυπωσεις...........εχει τον κλασσικο marshall ηχο, ενω σαφεστατα εχει πολυ περισσοτερο και αφθονο γκαζι απο οποιονδηποτε αλλο marshall μπορω να φανταστω..........αυτο απο μονο του δεν λεει και πολλα πραγματα ομως οταν το γκαζι εινια ταυτοχρονα και καλης ποιοτητας  :) :) :) :) :) :) (δεν ειμαι λατρης του nu metal ηχου...το αντιθετο)..........επιπλεον αυτο το κανει χωρις να θυσιαζει το καθαρο καναλι.....το  οποιο μπορει να μην ειναι fender αλλα απλα δεν εχει καμμια σχεση με τα καθαρα των marshall.......Mπορεις να τον ακουσεις νομιζω σε μαγαζι του κεντρου στα Εξαρχεια.....

Μοναδικο ερωτηματικο που εχω ακομα για τους συγχρονους marshall και ειδικα σε τετοιους αρκετα πολυπλοκους ενισχυτες ειναι η αξιοπιστια των μερων (απο την οποια ειχε καποια προβληματακια η εταιρεια στο προσφατο παρελθον (βλπ tsl)...θα δειξει ο χρονος΄.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παντως απο οτι βλεπω εχει αρκετο θορυβο... θα θελει noise gate οπωσδηποτε... τουλαχιστον στα drive...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος mpairas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 38
  • Φύλο: Άντρας
  • Kι ο πιο μεγαλος φοβος μου φοβαται μην και δεν τον
    • Προφίλ
λοιπον εξ εμπειριας 8α σου προτεινα να ακουσεις τον mesa rectifier Roadster ισως οτι καλυτερο εχει υπαρχει σε ρεκτιφιερ αυτη τη στιγμη,το καλο με το συγκεκριμενο amp ειναι οτι εχει 4 καναλια απο τα οποια τα 2 ειναι κα8αρα,το πρωτο ειναι ιδιο με τα αλλα ρεκτιφιερ ενω το δευτερο ειναι ιδιο με αυτο που εχουν οι lonestar!επισης εχει και 2 βρομικα καναλια!το καλο με το συγκρεκριμενο amp ειναι οτι εχει ξεχωριστο ριβερμπ για κα8ε καναλι οπως επισης σου παρεχει την δυνατοτητα να ριξεις τα βατ απο 100 σε 50 για κα8ε καναλι ξεχωριστα!

ειπες οτι δεν ενδιαφερεσαι για ρεκτιφιερ παντως ριξε μια ματια γιατι μετραει!
Απο κει και περα και ο Diezel vh4 ειναι καλος οσο τον εχω ακουσει,αλλα κ τα framus cobra kai dragon!me to cobra na einai ligo pio gazwmeno apo to dragon!me fantastika ka8ara kai oi 2!

Gia mena autoi einai oi top hi gain enisxites1pou aksizoun ta gafra tus!
Kι ο πιο μεγαλος φοβος μου φοβαται μην και δεν τον φοβη8ω..

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
παιδια θα παω να ακουσω και τον Marshall, εχω ψιλο κολλησει απο καποια κλιπακια που ακουσα και τις δυνατοτητες...
4 διαφορετικα καναλια με 3 επιλογες gain stage το καθενα (12 ηχους σαν να λεμε), 4 διαφορετικα reverb για καθε καναλι, 2 masters, full λαμπα, midi, και μαζι παιρνεις και μια πεταλιερα που τα ελεγχεις! (οχι σαν τους αλλους, πχ diezel... ειναι μεγαλη γυφτια να δινεις τοσα χρηματα και να μην παιρνεις μια στοιχειωδη πεταλιερα για να αλλαζεις καναλια).
Tεσπα, φυσικα τελικα θα παιξει ρολο μονο ο ηχος, και αυτο θα το διαπιστωσω απο κοντα μια απο αυτες τις μερες...
Παντως λεγετε γνωμες... Οσο για τους Boogie απλα πιστευω οτι λογω Αμερικης κτλ τους υπερπληρωνουμε στην Ελλαδα για αυτα που προσφερουν...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Εγώ θα σου πρότεινα τον ENGL SE... Από την λίγη μεν, υπεραρκετή δε εμπειρία μου με τον συγκεκριμένο ενισχυτή, το μόνο που έχω να πώ είναι πως είναι σκέτη ονείρωξη για κάθε κιθαρίστα που σέβεται τον ήχο του! Δεν τον συγκρίνω με κανέναν Marshall και Boogie. Και οι Diezel μου άρεσαν πολύ, αλλά και πάλι θα ψήφιζα τον ENGL.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παντως ο Marshall που λεμε εχει περιπου τα ιδια χαρακτηριστικα αν εξαιρεσεις το noise gate και ειναι στην μιση σχεδον τιμη... Ας μην ξεχναμε οτι σιγουρα παιζει ρολο και το θεμα τιμη/αποδοση. Παντως σαφως ολους οσους ειπα πιο πανω τους σκεφτομαι σοβαρα  ;)
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Αλήθεια, τον SE πόσο τον βρήκες?

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Εδω δεν εχω κοιταξει ακομα, απο εξω 3000
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Ριξε μια ματια kai sto Powerball,Savage+Blackmoore της Engl...
Εμενα μ'αρεσουν περισσοτερο αυτοι οι ενισχυτες...
Μου τη δινει η μεσαυλα του boogie...

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
από τους καλλιτέχνες που αναφέρεις νομίζω οτι οι περισσότεροι χρησιμοποιούν Marshall και κυρίως κάτι βασισμένο σε plexo-ειδή!
Τώρα αν θες κάτι τύπου Marshall θα σου πρότεινα να δεις και τους ενισχυτές του metropoulos(είναι ποιο προσεγμένοι από ότι φαίνεται!) -> http://www.metroamp.com/amps_jtm45.php

επίσης κάποιος jcm 800 πάλι ίσως έκανε δουλειά, καθώς και ένας PEAVEY 5150
ακόμη δες και τους soldano.

Από ότι καταλαβαίνω το πρόβλημα των προτάσεων όλων μας είναι ότι κάποιες προτάσεις πατάνε με το ένα πόδι στο vintage classic (JTM) και κάποιες άλλες έχουν αποβάλει εντελώς το στοιχείο αυτό!εσύ θα διαλέξεις!είσαι στην κατηγορία τιμών που απλά ξεχωρίζεις τι ακριβώς ήχο θες, ανιχνεύεις τον guitar hero που βγάζει την χροιά της αρέσκεια σου και τον χτυπάς!!! 

υ.γ. πρόσεξε γιατί μπορεί με <2500 να χτυπάς έναν einstein + καμπίνα αλλά με τόσα χρήματα ίσως αγόραζες 2 πολύ καλούς ενισχυτές.
Πάντως όποιον και να αγοράσεις πιστεύω ότι θα τον χαρείς!!!

υ.γ.2 του blackmore όντως θα λέει...τώρα τον είδα!
Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Peavey ειχα παλιοτερα... δεν με ενθουσιαζουν, πολυ gain αλλα οχι πολυ "περιεχομενο"...
Τωρα ανυπομονω να παω για δοκιμες  ;D
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος TASOSGR

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Δες και για  telegun. παρ'ολο που δεν εχω ακουσει ο ιδιος, εχω ακουσει πολυ καλα λογια και οτι κανει παραγγελιες και στο εξωτερικο. αν δεν κανω λαθος στη θεσ/νικη ειναι αλλα δεν ξερω περισσοτερες πληροφοριες. αν ξερει κανεις ας στηλει στο παιδι να τον βοηθησει.

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Δες και για  telegun. παρ'ολο που δεν εχω ακουσει ο ιδιος, εχω ακουσει πολυ καλα λογια και οτι κανει παραγγελιες και στο εξωτερικο. αν δεν κανω λαθος στη θεσ/νικη ειναι αλλα δεν ξερω περισσοτερες πληροφοριες. αν ξερει κανεις ας στηλει στο παιδι να τον βοηθησει.

Ναι, στη θεσσαλονικη ειναι, περιμενω αυτες τις μερες να μου στειλει εναν καστομ ενισχυτη θηριο, οποτε σε λιγες μερες θα σας πω εντυπωσεις  ;D
Πανε ακριβα οι καστομιες του παντωως να ξερετε, μολις ερθει ομως μπορειτε να ερθετε να τον ακουσετε  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος woodaki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 217
  • NoRemorse
    • Προφίλ
Εγω σαν χρηστης και περηφανος κατοχος ενος Ashdown Fallen Angel 60w δεν θα μπορουσα παρα να παινεψω το σπιτι μου. 2 Καναλια: καθαρο: απο καθαρα και κρυσταλλινα καθαρα (μη φανταστεις και roland) εως crunchy. Βρωμικο καναλι (2 gain stages) Το πρωτο με το gain στο τερμα ειναι ενα πιο τιγκαρισμενο jcm800 Van Halen Whitesnake Slash Randy και λοιποι κυριοι των 80ς θα βρουν την υγεια τους εδω. Γεματος και με ευκρινεια ηχος.  Το 2ο gain stage ειναι που παιρνει φωτια το συμπαν εδω ολοι οι 90ς καθως και οι ποιο nu τυποι θα βρουν την υγεια τους. Σφιχτα μπασα και πριμα,τα μεσαια "δαγκωνουν" ενω το sustain μου φαινεται εξωπραγματικο. Να διευκρινησω οτι ακουει πολυ στα χερια οποτε οτι μ'''''ια παιζεις δεν την συγχωρει σε αντιθεση με αλλους ενισχυτες που καλυπτουν το ατσαλο παιξιμο.
Στην αρχη αρχη παιζω με το καθαρο τιγκα στο gain (crunch) μετα μεχρι το 4:32 με το πρωτο gain stage και απο κει και επειτα με το 2ο. Ριξε μια αυτια δεν χανεισ τπτ!  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 07/12/07, 01:43 από woodaki »
I'm bad to the bone!

Αποσυνδεδεμένος Gabriel6th

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 981
  • Φύλο: Άντρας
  • Are you talking to me?
    • Προφίλ
όταν ακούω όχι μέταλ και high gain στο μυαλό μου έρχεται ήχο Lenny Kravitz στο fly away... Θα πρότεινα τον Ashdown αλλά με πρόλαβε ο κάτοχος :D

Αν έχεις την δυνατότητα, παίξε και με THD Flexi 50.  Δεν ξέρω σε τί λεφτά παίζει καινούριος ή μεταχειρισμένος, αλλά όσο ήμουν αγγλία έπαιξα με έναν για καμια ώρα και με πιάσαν τα υπαρξιακά μου. Αποκάλυψη μηχάνημα. Λόγω της ευέλικτης φύσης του όμως ανάλογα με ηχείο και λάμπες (που μπορείς να κάνεις άπειρους συνδυασμούς) ο ένας με τον άλλον μπορεί να απέχουν παρασάγγας...
Όχι άλλο Κάρβουνο.
Torrents:
19 Βιβλία για Κιθάρα

Αποσυνδεδεμένος jkstigma

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 305
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αφού έχεις σκοπό να σκάσεις πολλά για high gain amp....

πάρε ένα VHT ή τον 3καναλο το diezel!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Woodaki, ωραιο το βιντο, εχεις και εφε στη λουπα στην αρχη?
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος woodaki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 217
  • NoRemorse
    • Προφίλ
Ναι σε ολη τη διαρκεια του εχω ενα Rocktron Short Timer Stombox! (Delay)
I'm bad to the bone!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
154 Απαντήσεις
75146 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/07, 12:54
από Vaiking
23 Απαντήσεις
9066 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/07, 22:07
από Jezus
14 Απαντήσεις
7423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/08, 15:24
από themos
8 Απαντήσεις
5000 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/08, 22:44
από Jezus
5 Απαντήσεις
4839 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/09, 02:29
από nikosgr123
12 Απαντήσεις
5024 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/10, 03:24
από Ddarkkor
19 Απαντήσεις
8789 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/02/14, 15:46
από Καθόδιος (φλουτσ)
21 Απαντήσεις
16590 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/09/17, 12:48
από Καθόδιος (φλουτσ)
12 Απαντήσεις
8175 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/17, 23:50
από saved
43 Απαντήσεις
24288 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/23, 14:31
από Kosthrash