Σελίδες:
  • #1 από Ikaros στις 25 May 2005
  •    Γεια σας

      Το Σαββατο το βραδακι θα ειμαι στην Αθηνα.Συγκεκριμενα προς Αιγαλαιω.Τι θα λεγατε να κανουμε μια συναντηση στο μπουρναζι μπροστα στο κλαμπ Ενζο ντε κουμπα στο Μπουρναζι στις 12 το βραδυ?Σκεφτομουν για κεντρο αλλα ειναι αδυνατο να κατεβω!
     
                                                                                    Ικαρος
  • #2 από prince στις 25 May 2005
  •   Θα είμαι εκεί,απλά το μέρος είναι πολύ δημοφιλές....
                                   Νικηφόρος
  • #3 από Iroukos στις 26 May 2005
  • βρε κώστα πας καλα; πως στα κομματια θα έρθω μπουρνάζι;
    κάπου που να βολευει ρε παιδι μου! δεν ξέρω αν θα έχω αμάξι!
  • #4 από Kική στις 26 May 2005
  • Εγώ θα είμαι κάπου εκεί γύρω (ξέρεις Κώστα).  Θα σας ψάξω.
  • #5 από Iroukos στις 26 May 2005
  • κατάλαβα! πάλι πρέπει να αγκαρεψω κόσμο! κανεις που να προσφέρετε...


    ...μπα, δε βλέπω τίποτα στον ορίζοντα!
    Τέλος πάντων!
    Α! Κώστα μάλον θα φέρω κ μια φίλη!  :)
  • #6 από prince στις 26 May 2005
  •      ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΙΚΑΡΕ...ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ...
                                                 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
  • #7 από Iroukos στις 27 May 2005
  • ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΙΚΑΡΕ...ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ...
     ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

    κ εμένα Ικαρε γιατι πως θα βρεθούμε;
    κινητο έχεις κουνίσου!
  • #8 από kareem στις 27 May 2005
  • Polu pithanon na doso kai ego to paron ekei. Tha xaro na sas do.
  • #9 από Βραζίλης στις 27 May 2005
  • To enzzo de cuba ειναι κλειστο. τουλαχιστον ηταν πριν μερικες εβδομαδες που πηγα. δεν ξερω αν ειναι για παντα ή για εργασιες. παρτε ενα τηλ να μαθετε
  • #10 από Ikaros στις 27 May 2005
  •    Σκεφτηκα να βρεθουμε μπροστα απο το συγκεκριμενο κλαμπακι κι ας ειναι κλειστο.Αυτο δε μας ενδιαφερει.Υπαρχουν αρκετα μερη να καθησουμε.Απλα,σκεφτηκα ως σημειο συναντησης το ενζο ντε κουμπα.
  • #11 από Ikaros στις 28 May 2005
  •    Μια μικρη αλλαγη.Αλλαξαν καποια πραγματα σχετικα με το ταξιδι.Αν ειναι ευκολο στις 12 το βραδυ να βρεθουμε στο θησειο.Ηδη οσους μποσουσα ενημερωσα.Ευελπιστω οι υπολοιποι να το δουν απο εδω.Λοιπον στις 12 στο Θησειο!Ειναι και κεντρικα και βολευει αρκετους
  • #12 από Kική στις 28 May 2005
  • Τώρα το λές ρε Κώστα γμτ... που να τρέχω Θησείο!!!
  • #13 από Iroukos στις 30 May 2005
  • κρίμα για όσους δεν ήρθαν!
    ήταν όμορφα έστω κ μεις οι λίγοι!
  • #14 από Ikaros στις 31 May 2005
  •    Ειναι κατι που μου εχει μεινει στο μυαλο...Ο dj στο ροκομπαρο:Αριστοφανης!εκανε ''περιεργες'' αλλαγες!εκει που επρεπε να δωσει ενταση την εκλεινε.Δεν πειραζει,ειχε γελιο!Αντε τωρα σας περιμενω στη Θεσσαλονικη...νας παω αδυτο να χαρουμε!!!
Σελίδες: