Αποστολέας Θέμα: How to download for free from rapidshare λιγη βοηθεια plz  (Αναγνώστηκε 5607 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Καλησπερα σε ολο το φορουμ  ;)
Θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται να κατεβασω κομματια απο το Rapidshare σαν free user επειδη μεχρι τωρα δν τα εχω καταφερει εκτος κ αν καποιος μου δωσει το link και ετσι ειμαι κατευθειαν σε αυτο που θελω να κατεβασω  :-\ :-\
Επισης αν μπορειτε πειτε μου πως μπορω μεσω audiograbber η αλλου προγραμματος να μετατρεψω σε mp3 αυτα τα κομματια
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα  ;)

ΥΓ αν αυτη δν ειναι η καταλληλη στηλη κ οι admins η οι mods ρινουν οτι πρεπει να μετακινηθει το θεμα αλλου ας το κανουν δν εχω κανενα προβλημα
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Πανελλήνια ποδηλατοπορεία!
« Απάντηση #1 στις: 30/04/10, 17:19 »
Πανελλήνια ποδηλατοπορεία την Κυριακή 9 Μαΐου σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδος.


Όσοι φίλοι του ποδηλάτου δεν μπορείτε να απολαύσετε την πόλη σας είναι μια καλή ευκαιρία. Όσο περισσότεροι μπορούμε να συμμετάσχουμε τόσο το καλύτερο. Είναι μια καλή ευκαιρία να αντιληφθούμε πόσο έχουμε υπερεκτιμήσει το αυτοκίνητο.

Διαδώστε το!

περισσότερες πληροφορίες στο site: www.podilates.gr

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Λιγη βοηθεια how to download for free from rapidshare
« Απάντηση #2 στις: 30/04/10, 17:25 »
Καλησπεριζω το φορουμ  ;)
ΘΑ ηθελα τη βοηθεια των ειδικων γι το πως θα μπορεσω να κατεβασω κομματια απο το γνωστο σε ολους rapidshare γτ μεχρι τωρα δν τα εχω καταφερει εκτος κ αν καποιος μου εχει δωσει το link οπως πχ σε κομματια συμφορουμιτων που ανεβαζουν σ αυτο το site  :-\ :-\ :-\
Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν κ πως μπορω να μετατρεψω τα downloaded files σε mp3 μεσω του audiograbber η οποιουδηποτε αλλου προγραμματος (απλα εχω το audiograbber γι αυτο το αναφερω)
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα  ;)

ΥΓ αν δν ειναι αυτη η καταλληλη στηλη τοτε οι admins η οι mods μπορουν ελευθερα να μεταφερουν το θεμα  :)
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Πανελλήνια ποδηλατοπορεία την Κυριακή 9 Μαΐου!





Η πορεία θα γίνει σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδος και είναι μια καλή ευκαιρία να απολαύσουμε την πόλη μας οδηγώντας το καθαρότερο μεταφορικό μέσο χωρίς τον κίνδυνο των αυτοκινήτων.

Είναι μια καλή ευκαιρία να πάρουμε φίλους και γνωστούς να γνωρίσουν πάλι αυτό το υπέροχο μεταφορικό μέσο και να καταλάβουν πέρα από το τι χάνουν, πόσο υπερεκτιμημένο είναι το αυτοκίνητο στη ζωή μας!


Διαδώστε το!

Περισσότερες πληροφορίες: www.podilates.gr

Αποσυνδεδεμένος Rosstrobon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Προτασεις για Overdive/Distorion πεταλι
« Απάντηση #4 στις: 30/04/10, 17:28 »
Λοιπον.Τα high gain του Εngl Screamer μου δεν με καλυπτουν για Heavy Metal και παραπανω φασεις.Οποτε θελω να κοιταξω για αγορα ενα καλο distortion πεταλι κυριως.Τα low gain του ενισχυτη με καλυπτουν απολυτα ενω για Hard Rock φασεις ειναι τελειος.Απο εκει και επανω εχει πλαδαρα μπασσα...

Εχω δει το Radial Tonebone και το MSD Telegun.Το πρωτο αν θα το παρω θα το παρω μεταχειρισμενο γιατι καινουργιο παει 400 ευρω που αυτην την στιγμη δεν εχω.Επισης και το Fat Foot του Telegun που παει και αυτο κοντα στα 400...

Εσεις τι εχετε να προτεινετε?

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Πανελλήνια ποδηλατοπορεία την Κυριακή 9 Μαΐου!


Η πορεία θα γίνει σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδος και είναι μια καλή ευκαιρία να απολαύσουμε την πόλη μας οδηγώντας το καθαρότερο μεταφορικό μέσο χωρίς τον κίνδυνο των αυτοκινήτων.
Είναι μια καλή ευκαιρία να πάρουμε φίλους και γνωστούς να γνωρίσουν πάλι αυτό το υπέροχο μεταφορικό μέσο και να καταλάβουν πέρα από το τι χάνουν, πόσο υπερεκτιμημένο είναι το αυτοκίνητο στη ζωή μας!

Διαδώστε το!
Περισσότερες πληροφορίες: www.podilates.gr

Αποσυνδεδεμένος rockguide

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
    • Rockguide.gr
OZZY OZBOURNE - 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ TERRAVIBE !!!
« Απάντηση #6 στις: 30/04/10, 17:40 »
OZZY OZBOURNE - 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ TERRAVIBE !!!
Μαζί του και ο δικός μας - GUS G.

περισσότερα
http://rockguide.gr/Article.php?PageId=120&ArticleId=154&Language=el

Αποσυνδεδεμένος rockguide

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
    • Rockguide.gr
Ozzy Osbourne - 25 Σεπτεμβρίου στο Terravibe Park!
« Απάντηση #7 στις: 30/04/10, 17:41 »
Ozzy Osbourne - 25 Σεπτεμβρίου στο Terravibe Park!
Μαζί του ο δικός μας Gus G!

περισσότερα
http://rockguide.gr/Article.php?PageId=120&ArticleId=154&Language=el

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Πώς να κατεβασω τζαμπα απο το rapidshare οεο?
« Απάντηση #8 στις: 30/04/10, 17:44 »
Καλησπεριζω το φορουμ
Θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε πως να κατεβαζω τραγουδια απο το γνωστο site rapidshare χρησιμοποιωντας ομως free acount
Επισης αν μπορειτε πειτε μου πως μπορω να μετατρεψω σε mp3 τα κομματια αφου κατεβουν χρησιμοποιωντας το audiograbber (η κ καποιο αλλο προγραμμα απλα γενικα για μετατροπη απο wave σε Μp3 χρησιμοποιω το audiograbber)
Ευχαριστω προκαταβολικα  ;)
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Artware Festival 2010 Πανεπιστήμιο Πατρών!
« Απάντηση #9 στις: 30/04/10, 19:27 »
Σας Περιμένουμε στις 14-15-16 ΜΑΙΟΥ στο Επίσημο Festival των Μηχανικών Η/Y Και Πληροφορικής, στο Κτήριο Β του Πανεπιστημιου Πατρών!!!
Το Site είναι για το Artware Festival 2010 είναι έτοιμο: www.artwarefestival.gr και μπορείτε να ενημερωθείτε για τις φετινές συμμετοχές ( για τις φετινές μπάντες ανα μέρα, στο κομμάτι "Συναυλίες" ).
Το επίσημο σποτάκι για το Artware Festival 2010 είναι το εξής:


και η φετινή μας αφίσσα είναι η εξής:
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Cass

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αγορα ηλεκτρικης+ενισχυτη για "νεο" κιθαρωδο.
« Απάντηση #10 στις: 30/04/10, 20:06 »
Γεια σε ολους κ ενα μπραβο για το forum απο ενα νεο μελος!

Λοιπον βρισκομαι στο σταδιο αγορας της 1ης μου ηλεκτρικης. Ασχολουμαι με κιθαρα περιπου 8χρονια αλλα κλασικη+ακουστικη μονο. Εχω πιασει κ παιξει ηλεκτρικη αλλα σε φιλους.
Τι ακουω κ παιζω : rock , hard-rock , blues , jazz , λιγο metal. Υπολογιζω να δωσω καπου 800€-1000€ για κιθαρα+ενισχυτη για αρχη.

Εχω ξεσκονισει αρκετα θεματα στο forum και σε συνδυασμο απο κουβεντες με φιλους εχω μια ιδεα.
Εχω δει καποιες ESP-Ltd και Epiphone ψαχνοντας online : LDT EC400 , LTD EC1000 , Epi LP Studio DLX , Epi LP Ultra II , Epi LP Custom
Απο ενισχυτες εχω τσεκαρει τους : VoX VT30 , RolandCube 30x , Marshall MG30FX , Line6 Spider IV30
Αρχικα πανω στα κοματια που ανεφερα τι γνωμες εχουμε? Ξερω οτι οι κιθαρες που ανεφερα ειναι σε διαφορετικες τιμες αλλα σαν "αρχαριος" τι θα μου κανει καλυτερα?
Η τι θα αντιπροτεινατε? Δεν εχω καποιο περιορισμο η κολλημα με τις εταιρειες που ανεφερα.(Στο LesPaul τυπου εχω xD)

Και μερικες extra ερωτησεις για τα εξης:
Στο θεμα pickups οι περισσοτερες εχουν μαμισιους humbuckers. Υπαρχει λογος να κοιταω για κατι αλλο? Εχω υπ'οψιν οτι ισως τους αλλαξω μελλοντικα βεβαια.
Jumbo frets η οχι? Προερχομενος απο κλασικες/ακουστικες κιθαρες, φιλος που παιζει κ τα 2 λεει καλυτερα να παω σε jumbos.
Ο ηχος που θα βγαλω τελικα σαν καινουριος στην ηλεκτρικη βασιζεται στον ενισχυτη, σωστα?
Θα μου κανει οποτε διαφορα μια κιθαρα απο 300 στα 800€ οπως θα μου κανει ενας ενισχυτης απο τα 150 στα 300?

Αυτα τα λιγα. Οποια απαντηση η προταση για αγορα η για θεωρια ειναι ευπροσδεκτη.
- Χαμογελατε .. κανει τους αλλους ν'ανησυχουν! -

Αποσυνδεδεμένος Rosstrobon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Προτασεις για Overdive/Distorion πεταλι
« Απάντηση #11 στις: 01/05/10, 00:24 »
Λοιπον τα High Gain του Engl Screamer μου δεν με καλυπτουν για φασεις απο Heavy Metal και πανω.Ετσι αναζητω καποιο καλο πεταλι για να πετυχω αυτο που θελω.

Εχω βαλει στο ματι το Radial Tonebone,το ΜSD Telegun και το Fat Foot Telegun.Το πρωτο αν θα το αγορασω θα το αγορασω μεταχειρισμενο γιατι καινουργιο ειναι βαρυ για την τσεπη μου αυτην την στιγμη.Το Fat Foot το ιδιο...

Για Hard Rock φασεις,πχ Scorpions,ο ενισχυτης με καλυπτει απολυτα αλλα πχ για Sabbath μου φαινεται πλαδαρος ο ηχος.Βασικα το πιο βαρυ που θα παιξω ειναι thrash,πχ Megadeth,Metallica και κατι πιο μοντερνο,πχ Nightwish...

Εχετε να προτεινετε κατι αλλο?


Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Placebo in Greece
« Απάντηση #12 στις: 01/05/10, 04:28 »

Αποσυνδεδεμένος kuiper

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1074
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ματιές στο σήμερα, στο χθες...
« Απάντηση #13 στις: 01/05/10, 07:26 »

 
Σάββατο  1 Μαΐου  2010

Ανατολή ηλίου  05.29  Δύση 19.16
Σελήνη  17 ημερών


Σαν σήμερα

το 1328… με τη Συνθήκη του Εδιμβούργου-Νόρτθαμπτον η Αγγλία αναγνωρίζει τη Σκοτία ως ανεξάρτητο κράτος μετά τους πολέμους για την ανεξαρτησία της.
το 1886… ξεκινάει στις ΗΠΑ η γενική απεργία, η οποία κατέληξε στη θέσπιση του 8ώρου. Το 1889 ανακηρύσσεται επίσημα ο εορτασμός της Εργατικής Πρωτομαγιάς.
το 1894… η Ιαπωνία κηρύσσει τον πόλεμο στην Κίνα.
το 1906… στη Γαλλία, στρατιωτικές δυνάμεις συλλαμβάνουν 1.000 άτομα που συμμετέχουν σε διαμαρτυρία για την Ημέρα της Πρωτομαγιάς. Την ίδια μέρα, στη Γερμανία, απολύονται 6.000 εργάτες.
το 1924… αιματηρά επεισόδια μεταξύ διαδηλωτών και αστυνομίας σημειώνονται στη μεγάλη συγκέντρωση, που οργανώνει το ΚΚΕ στην πλατεία Θεάτρου, με αποτέλεσμα να σκοτωθεί ένα άτομο και να τραυματιστούν 17.
το 1945… αυτοκτονεί ο υπουργός Προπαγάνδας των Ναζί Γιόζεφ Γκέμπελς, μία μόλις μέρα μετά την αυτοκτονία του Χίτλερ.
το 1960… στην Αβάνα της Κούβας, 250.000 άτομα διαδηλώνουν την Πρωτομαγιά κατά των ΗΠΑ.

Λένε πως...


Το χαρτί αποτελεί περίπου το 20% του συνολικού όγκου των σκουπιδιών. Από αυτό, περισσότερο από το 90% είναι χαρτί συσκευασίας. Το τραγικό είναι ότι για το χαρτί αυτό, το οποίο συνήθως καταλήγει στις χωματερές, κόβονται κάθε χρόνο 5,3 εκατομμύρια δέντρα.
Τουλάχιστον άλλοι 9.000.000 άνθρωποι έχουν γενέθλια την ίδια μέρα με εσένα.
Το σκουλήκι της γης  έχει 5 καρδιές!
Η καμηλοπάρδαλη καθαρίζει τα αφτιά της με την γλώσσα της!
Το ζεστό νερό είναι βαρύτερο από το κρύο
Η ανθρώπινη καρδιά δημιουργεί τόση πίεση στο αίμα που αυτό θα μπορούσε φεύγοντας από την καρδιά να αναπηδήσει σε ύψος 10 μέτρων.


Λαϊκές ρήσεις.

Άλλου Παπά ευαγγέλιο

Αυτή η φράση ίσως να προέρχεται από μια Κεφαλλονίτικη ιστορία που λέει πως κάποιος παπάς αγράμματος πήγε να λειτουργήσει σ' ένα άλλο χωριό, γιατί ο παπάς του χωριού εκείνου ήταν άρρωστος. Ο παπάς όμως, στο δικό του Ευαγγέλιο, μια και ήταν αγράμματος, είχε βάλει σημάδια κι’ έτσι κατάφερνε να το διαβάζει. Εδώ όμως, στο ξένο Ευαγγέλιο, δεν υπήρχαν τα σημάδια, γιατί ο παπάς αυτού του χωριού δεν τα είχε ανάγκη, μια και ήταν μορφωμένος. Άρχισε λοιπόν ο παπάς να λέει το Ευαγγέλιο που λέγεται την Κυριακή του Ασώτου. Τότε κάποιος από το εκκλησίασμα του φώναξε! Τι διαβάζεις εκεί παπά; Αυτό δεν είναι το σημερινό Ευαγγέλιο...
Εμ. τι να κάνω παιδί μου. Αυτό εδώ είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.



Το τραγούδι της ημέρας.

!
 
 
Εφημερίδες: Πρωτοσέλιδα.

 
ΤΑ ΝΕΑ 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
ΕΘΝΟΣ
Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
ΤΟ ΒΗΜΑ
Αυριανή
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ


Χιούμορ




Η φωτογραφία της ημέρας





Αποσυνδεδεμένος kuiper

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1074
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ματιές στο σήμερα, στο χθες...
« Απάντηση #14 στις: 01/05/10, 08:01 »
 

 
Σάββατο  1 Μαΐου  2010

Ανατολή ηλίου  05.29  Δύση 19.16
Σελήνη  17 ημερών


Σαν σήμερα

το 1328… με τη Συνθήκη του Εδιμβούργου-Νόρτθαμπτον η Αγγλία αναγνωρίζει τη Σκοτία ως ανεξάρτητο κράτος μετά τους πολέμους για την ανεξαρτησία της.
το 1886… ξεκινάει στις ΗΠΑ η γενική απεργία, η οποία κατέληξε στη θέσπιση του 8ώρου. Το 1889 ανακηρύσσεται επίσημα ο εορτασμός της Εργατικής Πρωτομαγιάς.
το 1894… η Ιαπωνία κηρύσσει τον πόλεμο στην Κίνα.
το 1906… στη Γαλλία, στρατιωτικές δυνάμεις συλλαμβάνουν 1.000 άτομα που συμμετέχουν σε διαμαρτυρία για την Ημέρα της Πρωτομαγιάς. Την ίδια μέρα, στη Γερμανία, απολύονται 6.000 εργάτες.
το 1924… αιματηρά επεισόδια μεταξύ διαδηλωτών και αστυνομίας σημειώνονται στη μεγάλη συγκέντρωση, που οργανώνει το ΚΚΕ στην πλατεία Θεάτρου, με αποτέλεσμα να σκοτωθεί ένα άτομο και να τραυματιστούν 17.
το 1945… αυτοκτονεί ο υπουργός Προπαγάνδας των Ναζί Γιόζεφ Γκέμπελς, μία μόλις μέρα μετά την αυτοκτονία του Χίτλερ.
το 1960… στην Αβάνα της Κούβας, 250.000 άτομα διαδηλώνουν την Πρωτομαγιά κατά των ΗΠΑ.

Λένε πως...

Το χαρτί αποτελεί περίπου το 20% του συνολικού όγκου των σκουπιδιών. Από αυτό, περισσότερο από το 90% είναι χαρτί συσκευασίας. Το τραγικό είναι ότι για το χαρτί αυτό, το οποίο συνήθως καταλήγει στις χωματερές, κόβονται κάθε χρόνο 5,3 εκατομμύρια δέντρα.
Τουλάχιστον άλλοι 9.000.000 άνθρωποι έχουν γενέθλια την ίδια μέρα με εσένα.
Το σκουλήκι της γης  έχει 5 καρδιές!
Η καμηλοπάρδαλη καθαρίζει τα αφτιά της με την γλώσσα της!
Το ζεστό νερό είναι βαρύτερο από το κρύο
Η ανθρώπινη καρδιά δημιουργεί τόση πίεση στο αίμα που αυτό θα μπορούσε φεύγοντας από την καρδιά να αναπηδήσει σε ύψος 10 μέτρων.


Λαϊκές ρήσεις.

Άλλου Παπά ευαγγέλιο.
 
Αυτή η φράση ίσως να προέρχεται από μια Κεφαλλονίτικη ιστορία που λέει πως κάποιος παπάς αγράμματος πήγε να λειτουργήσει σ' ένα άλλο χωριό, γιατί ο παπάς του χωριού εκείνου ήταν άρρωστος. Ο παπάς όμως, στο δικό του Ευαγγέλιο, μια και ήταν αγράμματος, είχε βάλει σημάδια κι’ έτσι κατάφερνε να το διαβάζει. Εδώ όμως, στο ξένο Ευαγγέλιο, δεν υπήρχαν τα σημάδια, γιατί ο παπάς αυτού του χωριού δεν τα είχε ανάγκη, μια και ήταν μορφωμένος. Άρχισε λοιπόν ο παπάς να λέει το Ευαγγέλιο που λέγεται την Κυριακή του Ασώτου. Τότε κάποιος από το εκκλησίασμα του φώναξε! Τι διαβάζεις εκεί παπά; Αυτό δεν είναι το σημερινό Ευαγγέλιο...
Εμ. τι να κάνω παιδί μου. Αυτό εδώ είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.



Το τραγούδι της ημέρας. 

http://www.youtube.com/watch?v=fAOjvL3C_QM&feature=player_embedded#
! 
 
Εφημερίδες: Πρωτοσέλιδα.   

ΤΑ ΝΕΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
ΕΘΝΟΣ
Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
ΤΟ ΒΗΜΑ
Αυριανή
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Χιούμορ
 

 

Η Φωτογραφία της ημέρας
 




Αποσυνδεδεμένος kuiper

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1074
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
********
« Απάντηση #15 στις: 01/05/10, 08:48 »
******

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/06, 01:48
από Lightstringer
4 Απαντήσεις
3371 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/07, 19:47
από Steel Dragon
6 Απαντήσεις
4302 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/01/08, 15:36
από paloukwths
Λιγη βοηθεια

Ξεκίνησε από poliasxetos Εφέ

5 Απαντήσεις
3189 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/09, 12:30
από Dr Bluz (G.K.)
9 Απαντήσεις
3670 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/09, 19:03
από Απόλλων
8 Απαντήσεις
3312 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/02/10, 15:34
από kaloferis
3 Απαντήσεις
2068 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/10, 12:08
από Neikos
5 Απαντήσεις
3041 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/09/10, 13:16
από dio21
0 Απαντήσεις
19189 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/05/13, 10:11
από bluezlick
1 Απαντήσεις
2864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/10/15, 17:43
από AderfiTouEleous