Αποστολέας Θέμα: Ψάχνω νέα μουσικά κομμάτια για την ραδιοφωνικη εκπομπή μου  (Αναγνώστηκε 6952 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)
Παίζω στο ραδιόφωνο της Γεωπονικής Σχολής Αθηνών(WEB ΡΑΔΙΟ ΓΑΙΑ)->
  http://www.gewponoi.com/radiogaia      και προετοιμάζω καθημερινά το δικό μου πρόγραμμα το οποίο θέλω να το     εμπλουτίσω με  νέες μουσικές επιλογές...όσοι ενδιαφέρονται να   προωθήσουν   τα μουσικά  κομμάτια τους, ας επικοινωνήσουν στο email μου :   DELL608@HOTMAIL.COM.
    Η εκπομπή μου δεν κειμένεται σε κάποιο συγκεκριμένο είδος τραγουδιών,      απλά λέμε "όχι" στα σκυλάδικα και "ναι" στους νέους καλλιτέχνες που      κάνουν τα πρώτα τους βήματα.
 
  Ευχαριστώ.

Επίσης την Παρασκευή 29/10 και ώρα 16:00  θα πραγματοποιήσω εκπομπούλα στο web radio Γαια http://www.gewponoi.com/radiogaia, μπορείτε να μπείτε και από το blog-άκι μου http://musicdellirium.blogspot.com
 

  Για LIVE επικοινωνία με την εκπομπή, δείτε στην δεξιά στήλη του blog.
  Θα παίξουμε και νέα συγκροτήματα!!! ;)
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Λοιπον.... muse-time is running out, green day-working class hero, i fought the law κλπ, sum 41-fat lip, in to deep κλπ... beatles-οτιδηποτε, charmillionare-goodmorning
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος yiannakis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 106
    • Προφίλ
Παίζω στο ραδιόφωνο της Γεωπονικής Σχολής Αθηνών(WEB ΡΑΔΙΟ ΓΑΙΑ)->
  http://www.gewponoi.com/radiogaia      και προετοιμάζω καθημερινά το δικό μου πρόγραμμα το οποίο θέλω να το     εμπλουτίσω με  νέες μουσικές επιλογές...όσοι ενδιαφέρονται να   προωθήσουν   τα μουσικά  κομμάτια τους, ας επικοινωνήσουν στο email μου :   DELL608@HOTMAIL.COM.
    Η εκπομπή μου δεν κειμένεται σε κάποιο συγκεκριμένο είδος τραγουδιών,      απλά λέμε "όχι" στα σκυλάδικα και "ναι" στους νέους καλλιτέχνες που      κάνουν τα πρώτα τους βήματα.
 
  Ευχαριστώ.

Επίσης την Παρασκευή 29/10 και ώρα 16:00  θα πραγματοποιήσω εκπομπούλα στο web radio Γαια http://www.gewponoi.com/radiogaia, μπορείτε να μπείτε και από το blog-άκι μου http://musicdellirium.blogspot.com
 

  Για LIVE επικοινωνία με την εκπομπή, δείτε στην δεξιά στήλη του blog.
  Θα παίξουμε και νέα συγκροτήματα!!! ;)

 
 
Συναδέλφισα!!!
 
Κ εγώ στο Ράδιο Γαία είμαι!!! (3ο έτος ΕΖΠ!!) Νομίζω ξέρω ποια είσαι!!  ;)
Έχεις συγκεκριμένη ώρα για εκπομπή?? Γιατί εγώ φέτος ακόμα ψάχνομαι!!!
Πάμε να τον απογειώσουμε τον σταθμό μας!!!!!   ;D   ;D   ;D

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Αν η εκπομπη περιλαμβανει ΚΑΙ metal, μπορειτε να παιξετε και καποια κομματια απο ελληνικα bands μελη των οποιων ειναι ΚΑΙ μελη του φορουμ...
Ενδεικτικα: Fragile Vastness - A Tribute To Life (προσωπικα τα αγαπημενα μου κομματια ειναι το Love And Loss και το Somewhere αλλα ολος ο δισκος ειναι διαμαντι)
Witchcurse - Heavy Metal Poison...για τους οld-school τυπους...μουσικη σε στιλ Saxon, Angel Witch, Iron Maiden up to 1983
In Vein - Veil Of Pain (οπου να 'ναι βγαινει και ολοκληρος ο δισκος μεχρι τωρα αυτο ειναι το σινγκλ υπαρχει και βιντεο στο γιουτιουμπ)
Horizon's End Full Discography...ισως το καλυτερο προγκρεσιβ συγκροτημα της Ελλαδας αυτη τη στιγμη...μαζι με τους Fragile Vastness...
Και βεβαια καποια bands που ειναι πιο γνωστα στο ευρυ κοινο: Rotting Christ, Firewind, Septic Flesh αλλα και συγκροτηματα της δεκαετιας του '80 (εννοειται Ελληνικα) οπως Vavel, Rust, SPITFIRE, Raw Silk, Northwinds.

Θα μπορουσα να σου προτεινω πολλα περισσοτερα αλλα αυτη τη στιγμη ψιλονυσταζω και δν μπορω να γραψω πολλα πραγματα

Αν θελεις στειλε μου ενα πμ να σου πω κ αλλα bands  ;)
Πανος

ΥΓ στη γεωπονικη εχουμε ερθει εκδρομη με το σχολειο...περσι...
« Τελευταία τροποποίηση: 03/11/10, 15:49 από blackmorefan »
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
μπορεις να βαλεις οτι θελεις αλλα να μην φαινεται μεγαλη διαφορα στα genre δηλ μην βαλεισ metal κ μετα καπακι ελαφρολαϊκο... γτ ειναι σαν να μπερδευεις τν σοκολατα με το ψαρι...  :P
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
μπορεις να βαλεις οτι θελεις αλλα να μην φαινεται μεγαλη διαφορα στα genre δηλ μην βαλεισ metal κ μετα καπακι ελαφρολαϊκο... γτ ειναι σαν να μπερδευεις τν σοκολατα με το ψαρι...  :P

Και ποιος ειπε οτι η σοκολατα δεν κολλαει με το ψαρι;

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Ειναι αντιθετες τροφες επομενως παθαινεις δηλιτηριαση κ το αποτελεσμα:  :vomit Το ιδιο θα παθεις κ με τα τραγουδια!
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Ειναι αντιθετες τροφες επομενως παθαινεις δηλιτηριαση κ το αποτελεσμα:  :vomit Το ιδιο θα παθεις κ με τα τραγουδια!

Οσον αφορα τις τροφες...εντελως καμια σχεση...ολα αυτα ειναι μυθοι τα περισσοτερα...αν το φαγητο ειναι καλης ποιοτητας και καλομαγειρεμενο δν υπαρχει προβλημα...εκτος κ αν μιλαμε για ατομα με καποια αλλεργια-παθηση-ευαισθητο στομαχι...

Τωρα οσον αφορα τα τραγουδια...ισα ισα το να ακουμε πολλα διαφορετικα ειδη μουσικης ειναι πολυ καλο στο να διευρυνουμε τους οριζοντες μας...και κανεις δεν ειπε να ξεκινησει με Beatles, μετα να βαλει Fragile Vastness και μετα να το γυρισει σε Αλκινοους Σωκρατηδες κλπ κλπ...καλη ιδεα θα ηταν η φιλη π ζητησε βοηθεια να κανει εκπομπες με "θεμα" δλδ μια εκπομπη με νεες μεταλ μπαντες, μια εκπομπη με νεες ξερω γω reggae μπαντες κ.ο.κ.....ας ξεφυγουμε κ λιγο απο το καθιερωμενο "αν παιζεις μεταλ στην εκπομπη θα παιξεις μονο μεταλ κ τπτ αλλο"...εγω στις εκπομπες που κανω στο ραδιο κιθαρα βαζω ξερω γω Dream Theater, Dio, Maiden, W.A.S.P. και μετα το γυρναω σε Ain't No Love In The Heart Of The City...ετσι ικανοποιω κ τους πιο μεταλλαδες αλλα κ τον Βραζίλη που δεν αντεχει τα μεταλ... :D ;D ;D ;D ;D ;D

ΥΓ για ν μν το ξεχασω....ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ....εκτος κ αν ακροατης σας ειναι ο γειτονας μου (δεν θα τον πετυχω καμια μερα π θα μ παει...αν δν τον κανω δολωμα για καρχαριες να μν με λενε Πανο  ;D )
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Δεν ξερω για τις τροφες τι συμβαινει επειδη δεν ειμαι διατροφολογος..... Τωρα για τα τραγουδια εγω απλως την συμβουλεψα κ δν ειπα οτι καποιος ειπε στο κοριτσι να βαλει ασχετα ειδη.... Δεν ξερω αν διευρινει τον πνευματικο μου οριζοντα με το να ακουω ασχετα genres... ξερω ομως οτι απο αισθητικη αποψη δεν ειναι και τοσο ωραιο.... Τωρα θα μου πεις οτι αυτο ειναι σχετικο... Αααα.... για τα σκυλαδικα συμφωνω απολυτα!! ;)
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Βασικα τωρα που ξαναδιαβασα τα μνματα μ φαινεται πως μπερδευτηκαμε.... Οντως το να ακουσς πολλα ειδη τραγουδιων βοηθαει στη διευρινση του πνευματικουμας οριζοντα αλλα και στην βελτιωση της μουσικης μας αντιληψης.... Αλλα στο ραδιο δεν ειναι ακουστικα ωραιο να ακους πρωτα maiden κ μετα αλκινοο! :P
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
και κανεις δεν ειπε να ξεκινησει με Beatles, μετα να βαλει Fragile Vastness και μετα να το γυρισει σε Αλκινοους Σωκρατηδες κλπ κλπ...καλη ιδεα θα ηταν η φιλη π ζητησε βοηθεια να κανει εκπομπες με "θεμα" δλδ μια εκπομπη με νεες μεταλ μπαντες, μια εκπομπη με νεες ξερω γω reggae μπαντες κ.ο.κ.

Προσεξε αυτο που γραφω φιλε...ουτε εγω ειπα να τα κανει ολα κουλουβαχατα σιγουρα δεν ειναι ωραιο αισθητικα...ισα ισα ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!  ;D απλα το οτι θα μπορουσε σε καθε εκπομπη να παιζει νεους καλλιτεχνες απο διαφορα genres θα ηταν πολυ καλο για ατομα  θελουν να ψαχτουν με νεους καλλιτεχνες απο διαφορους χωρους κ θα ειχε και ενα ευρυ ακροατηριο η εκπομπη της οχι δλδ μονο εντεχνους-μεταλλα-ροκαδες-σκυλια-χιπχοπαδες κλπ κλπ  ;)
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Σ'ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! :up Αυτο εννοειται!!!!
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)

Συναδέλφισα!!!
 
Κ εγώ στο Ράδιο Γαία είμαι!!! (3ο έτος ΕΖΠ!!) Νομίζω ξέρω ποια είσαι!!  ;)
Έχεις συγκεκριμένη ώρα για εκπομπή?? Γιατί εγώ φέτος ακόμα ψάχνομαι!!!
Πάμε να τον απογειώσουμε τον σταθμό μας!!!!!   ;D   ;D   ;D

Δεν έχω βγάλει ακόμα στάνταρ ωράριο αλλά σύντομα θα βγει.Δεν έχω καταλάβει εσύ κάνεις εκπομπή ή όχι?Αν ναι και  θες κάνουμε και καμιά μαζί...στείλε μου στο dell608@hotmail.com ποιες ώρες μπορείς. :)
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)
Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξή.Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι μόλις σταθεροποιηθεί το πρόγραμμα να αφιερώνω κάποιες εκπομπές σε συγκεκριμένα είδη.Ετσι  ώστε να ακουστούν όλοι... ;)
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)
Tην ΠΕΜΠΤΗ 4/10 και ώρα 18:00 θα πραγματοποιήσω εκπομπούλα στο web radio Γαία http://www.gewponoi.com/radiogaia, μπορείτε να μπείτε και από το blog-άκι μου http://musicdellirium.blogspot.com
Θα παίξουμε και νέα συγκροτήματα!!!
Περιμένω και δικές σας επιλογές/αφιερώσεις...
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Tην ΠΕΜΠΤΗ 4/10
Αν θελεις διορθωσε το ομως και στο blog σου..... ;D ;D ;D
Νομιζω ειναι 4/11... (νομιζω, δεν κοβω και την κοτσιδα μου :P)

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ειναι αντιθετες τροφες επομενως παθαινεις δηλιτηριαση κ το αποτελεσμα:  :vomit Το ιδιο θα παθεις κ με τα τραγουδια!

Πρωτα απ ολα το αντιθετες τροφες δεν πολυστεκει. Και δευτερον δεν παθαινει κανεισ δηλητηριαση απο το να φαει ψαρι μαζι με σοκολατα. Το ιδιο ακριβως γινεται και με τα τραγουδια. Δεν θα παθεις τιποτα αν ακουσεις μια μπλουζια και στο καπακι μια ντεθμεταλια ακολουθουμενη απο ενα σκυλαδικο. Αυτο, οπως και τα γαστρονομικα ειναι θεμα προσωπικου γουστου. Λιγοι, πιστευω θα ναι αυτοι που το προτιμουν..Μπορει και οχι, ποιος ξερει! Αναφορικα με το ραδιοφωνο, συνηθιζεται οι εκπομπες να ακολουθουν μια ετσι καπως συγκεκριμενη προσεγγιση σχετικα με τα ειδη που παιζουν, επομενως ναι, ισως ακουστει πολυ ξεκαρφωτο στο ραδιο η αλληλουχια μουσικων ειδων που ειπα.

Φιλικα παντα..  :)

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)
Tην ΠΕΜΠΤΗ 4/10
Αν θελεις διορθωσε το ομως και στο blog σου..... ;D ;D ;D
Νομιζω ειναι 4/11... (νομιζω, δεν κοβω και την κοτσιδα μου :P )

Ευχαριστώ για την διόρθωση...αν και δεν πρόλαβα να το διορθώσω...
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Tην ΠΕΜΠΤΗ 4/10
Αν θελεις διορθωσε το ομως και στο blog σου..... ;D ;D ;D
Νομιζω ειναι 4/11... (νομιζω, δεν κοβω και την κοτσιδα μου :P )

Ευχαριστώ για την διόρθωση...αν και δεν πρόλαβα να το διορθώσω...

Κι εγω ειχα μαθημα εκεινη την ωρα και δεν μπορεσα να σε ακουσω ενημερωσε αν θελεις για επομενες εκπομπες...

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
christinakigr. μπορώ να σου δώσω έτοιμες λίστες από το πολύ πετυχημένο μαγαζί που δουλεύω ως dj , με ανταλλαγματάκι το τηλεφωνάκι σου.


βέβαια τα αρχεία μπορεί να είναι λίγο....μεγάλα  ;) ;) ;)  αλλά στην τελική θα τα βολέψουμε.


με εκτίμηση.χωρίς να κόψω τρίχα από το σώμα μου.


Νικόλαος ΒΟΥΚΕΦΑΛΑΣ Παρδελάκης.

Αποσυνδεδεμένος Guitarholic_punk

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
  • punk's not dead!!!
    • Προφίλ
Ειναι αντιθετες τροφες επομενως παθαινεις δηλιτηριαση κ το αποτελεσμα:  :vomit Το ιδιο θα παθεις κ με τα τραγουδια!

Πρωτα απ ολα το αντιθετες τροφες δεν πολυστεκει. Και δευτερον δεν παθαινει κανεισ δηλητηριαση απο το να φαει ψαρι μαζι με σοκολατα. Το ιδιο ακριβως γινεται και με τα τραγουδια. Δεν θα παθεις τιποτα αν ακουσεις μια μπλουζια και στο καπακι μια ντεθμεταλια ακολουθουμενη απο ενα σκυλαδικο. Αυτο, οπως και τα γαστρονομικα ειναι θεμα προσωπικου γουστου. Λιγοι, πιστευω θα ναι αυτοι που το προτιμουν..Μπορει και οχι, ποιος ξερει! Αναφορικα με το ραδιοφωνο, συνηθιζεται οι εκπομπες να ακολουθουν μια ετσι καπως συγκεκριμενη προσεγγιση σχετικα με τα ειδη που παιζουν, επομενως ναι, ισως ακουστει πολυ ξεκαρφωτο στο ραδιο η αλληλουχια μουσικων ειδων που ειπα.

Φιλικα παντα..  :)
Ναι.... Βασικα τα παντα ειναι σχετικα γι'αυτο κ δεν προσβαλλει κανεις το γουστο κου καθενος (εκτος απο καποιους κομπλεξικους που παντα θα υπαρχουν) Τωρα εμεις δινουμε συμβουλες στην Χριστινα για τν εκπομπη... θα κανει οτι θελει. :)
Η κι8αρα ειναι η ποιο πιστη γκομενα!!!

Αποσυνδεδεμένος CHRISTINAGR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
    • Music Dellirium (Ράδιο ΓΑΙΑ)
H εκπομπή οργανώθηκε πιο πολύ από ποτέ.Μπείτε στο blog_aki μας http://musicdellirium.blogspot.com/ όπου έχουμε

αναρτήσει το τελικό πρόγραμμα εκπομπών και άλλα (όπως πως θα μας βρείτε στο facebook κ.τ.λ.)

 ::)
Ακούστε με στο WEB RADIO ΓΑΙΑ...
-> http://musicdellirium.blogspot.com

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
47 Απαντήσεις
12479 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/03/07, 21:40
από P.D.L.
0 Απαντήσεις
1987 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/09, 22:47
από Maestros
8 Απαντήσεις
3619 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/04/09, 20:42
από hot_sauce (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
1636 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/04/09, 16:25
από Μιχάλης13
2 Απαντήσεις
2457 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/09/09, 13:03
από andyniko
0 Απαντήσεις
5148 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/12/09, 07:42
από ipanatsi
1 Απαντήσεις
2171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/10/10, 08:42
από Βραζίλης
10 Απαντήσεις
4799 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/11, 18:16
από ohmygodtheykilledkenny
2 Απαντήσεις
2977 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/02/12, 21:02
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
31766 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/07/14, 13:05
από freemind