Ψηφοφορία

Είστε υπερ της θανατικής ποινής?

Υπέρ
10 (14.1%)
Κατά
61 (85.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 69

Αποστολέας Θέμα: Επαναφορα θανατικής ποινής  (Αναγνώστηκε 69296 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #250 στις: 16/09/07, 14:16 »
ρε παιδια ειρωνικά το είπε ο schizm.... :-\

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #251 στις: 16/09/07, 14:26 »
2 χρόνια μετά από ένα τόσο -προφανέστατα- σαρκαστικό post θίχτηκες βρε Steel Dragon?! Λες και δεν είναι ηλίου φαεινότερο πως ειρωνευόταν την ύπαρξη της θανατικής ποινής. Να χαρώ εγώ αντίληψη βρε παληκάρι μου.
« Τελευταία τροποποίηση: 16/09/07, 14:37 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #252 στις: 16/09/07, 14:28 »
Δεν νομίζω ότι πρέπει να ξαναρχίσουμε τον ίδιο κύκλο συζητήσεων ,πάλι απο την αρχή.

Steel Dragon

  • Επισκέπτης
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #253 στις: 16/09/07, 16:24 »
Παντως οι αλλοι ''Νομιζαν'' οτι ειναι ειρωνια , αλλιως ρε μεγαλε καντο πιο λιανα .
Κοψε τις πολλες ταινιες παντως , δε σου κανουνε καλο .
 

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #254 στις: 16/09/07, 16:43 »
Επειδή εσύ καλέ μου φίλε έχεις τις αντιδράσεις του Ραταπλάν, πρέπει να την πληρώσω εγώ; Μα στ' αλήθεια τώρα...κατανοώ πως δε σου έκοψε καν να εξετάσεις γιατί πριν από 2 χρόνια το συγκεκριμένο post δε σήκωσε θύελλα επιθέσεων απέναντι στις σαδιστικές μου μεθόδους, αλλά πέρασε έτσι, ίσως με ένα σαρδόνιο χαμόγελο ή απλώς αδιαφορία.

Ούτε μια υποψία περί ειρωνίας δεν πέρασε από το μεγαλόπρεπο μυαλό σου, όταν πρότεινα μεταξύ άλλων: Υποχρεωτική ακρόαση του Ταμπάκη, Ρίψη από την Ακρόπολη, Διαμελισμό με τη χρήση τρακτέρ, Θανάτωση όλης της οικογένειας του θύτη μαζί με το δικηγόρο του...στους ορφανούς, θα αφαιρούμε τη ζωή των φίλων τους...στους δε άφιλους, θα αφαιρούμε τις κάλτσες;

Δηλαδή πόσο πιο λιανά πρέπει να στο κάνει κανείς; Μήπως να γράφουμε με bold, κεφαλαία και size 50 "το άνωθεν κείμενο ειρωνεύεται τους θιασώτες της θανατικής ποινής";

Κι αν απλώς "νομίζεις" και δεν είσαι σίγουρος, μην προτρέχεις να χαρακτηρίσεις...ρώτα πρώτα, για να μην εκτίθεσαι από την αφέλεια, για να μην πω καμιά βαρύτερη κουβέντα. Κι όσο για τα "ρε" και τα "μεγάλε" κράτησέ τα για τα φιλαράκια σου.

Steel Dragon

  • Επισκέπτης
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #255 στις: 17/09/07, 01:40 »
Ενταξει καλε μου φιλε δεν εκατσα να το ερευνησω κιολας , και απο την αλλη γιατι εκτεθηκα ?
Στην πραγματικοτητα σε πειραξε πολυ , υπερβολικα θα λεγα ,  αν και δεν θα πρεπε αφου οπως ειπες ηταν ειρωνικο , οποτε εσυ ξερεις οτι εισαι καθαρος .
Τωρα κανε οτι θες ,βαριεμαι να μαλωνω μαζι σου και  δε θα ασχοληθω και παραπανω , εδω σταματει το ενδιαφερον μου .

Παντως , θες να γινουμε φιλαρακια , ρε Μεγαλε ?
 

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #256 στις: 17/09/07, 01:55 »
Μου φαίνεται εφεξής θα βάζω και disclaimer όποτε γράφω κάτι τόσο κραυγαλέα μη σοβαρό: για όσους το IQ είναι το αδελφάκι του iPod, το προηγούμενο κείμενο δεν εννοεί αυτό που νομίζουν!

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #257 στις: 17/09/07, 02:02 »
Αρχικά,Ηρεμία παίδες...Ειμαι κατά της θανατικής ποινής εξαιτίας της βαρβαρότητας του να αφαιρείς μια ζωή.
Όμως ως παραδειγματική τιμωρία θα εξόριζα τον οποιοδήποτε διέπρατε έγκλημα σε φυλακές σε κανα ξερονήσι,και θα του έριχνα ισόβια.
Και όταν λέμε ισόβια το εννοούμε ή,αλλιώς, μια εναλλακτική λύση τα 50 χρόνια στη φυλακή.
Αυτά.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #258 στις: 17/09/07, 17:27 »
άρα καλά έκαναν στην χουντα κ εξόριζαν στην μακρόνησο ε? Λες να το ξαναεφαρμόσουμε? Τωρα με το λαος στη βουλη κατι μπορει να γίνει....

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #259 στις: 17/09/07, 19:01 »
Αρχικά,Ηρεμία παίδες...Ειμαι κατά της θανατικής ποινής εξαιτίας της βαρβαρότητας του να αφαιρείς μια ζωή.
Όμως ως παραδειγματική τιμωρία θα εξόριζα τον οποιοδήποτε διέπρατε έγκλημα σε φυλακές σε κανα ξερονήσι,και θα του έριχνα ισόβια.
Και όταν λέμε ισόβια το εννοούμε ή,αλλιώς, μια εναλλακτική λύση τα 50 χρόνια στη φυλακή.
Αυτά.
ξερεις τι μαρεσει σε σενα?οτι θεωρεις βαρβαρο να αφαιρεις μια ζωη....

ομως το να αφαιρεις απο ενα ατομο τον κοσμο γυρω του(εξορια)δεν ειναι βαρβαρο ε?
οκ
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #260 στις: 17/09/07, 23:35 »
Δηλαδή θες να μου πείς πως αν π.χ. ένας βιαστης βιάσει μια γυναίκα,δεν του αξίζει,ε?Η ζωή της θα στιγματιστεί για όλο το υπόλοιπο και αυτός
σε 5 χρόνια θα είναι ελεύθερος.Ή μήπως σε κάποιον που αφαιρεί μια ζωή δεν του αξίζει η εξορία?
Εσένα κατα τη γνώμη σου ποια θα έπρεπε να είναι η τιμωρία σε αυτές τις περιπτώσεις?
άρα καλά έκαναν στην χουντα κ εξόριζαν στην μακρόνησο ε? Λες να το ξαναεφαρμόσουμε? Τωρα με το λαος στη βουλη κατι μπορει να γίνει....

Και σε εσένα ισχύει η ίδια ερώτηση.Για πες.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #261 στις: 17/09/07, 23:52 »
μωρε εγω πες ότι συμφωνώ μαζί σου σε αυτά.... Ξέρω όμως ότι θα διαφωνήσουμε στο ποιοι πρέπει να εξοριστούν... Γιατί, για τους βιαστές και τους δολοφόνους συμφωνούμε. Αν όμως λειτουργήσει όπως επι χούντας, δεν θα πάνε αυτοι.... θα πάνε και οι αντιεξουσιαστές, και οι αναρχικοι και δεν θα πάνε οι αστυνομικοι (ότι παρανομία και να κάνουν) ούτε κάποιος που θα σκοτώσει αλλά θα έχει τα μέσα στην κυβέρνηση

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #262 στις: 17/09/07, 23:54 »
Σε αυτό που λές συμφωνώ,αλλά δεν είπα οτι είμαι υπέρ της χούντας.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #263 στις: 18/09/07, 00:01 »
βρε παιδί μου, μια ερώτηση:

Εσυ, αν λειτουργούσε η εξορία ποιοι απο τους παρακάτω πιστεύεις ότι έπρεπε να εξοριστούν ? :

1) ο φοιτητής με τα πράσινα παπούτσια στη θεσσαλονίκη
2) οι φοιτητές που έκαναν κατάληψη
3) οι αστυνομικοί που έδειραν τους αλλοδαπούς στο βιντεάκι που έδειξαν οι ειδήσεις
4) οι αστυνομικοί που έδειραν τον φοιτητη στη Θεσ/νικη
5) αυτοί που κάνουν πορείες αλληλεγγύης
6) αυτοί που δέρνουν τους ξένους
7) το πρεζάκι απο την πλατεία εξαρχείων
8 ) αυτοί που πετάνε μολότοφ
9) αυτοί που ενώ είναι αστυνομικοί φοράνε κουκουλες και το παιζουν κουκουλοφόροι
10 ) όσοι μαύροι/αλβανοί/πακιστανοί κυκλοφορούν στην ελλάδα

πες μου με νούμερα (π.χ το 1 το 3 κ το 7) και θα σου πω κ εγώ
« Τελευταία τροποποίηση: 18/09/07, 00:03 από fairy-fairy αυτή διαφέρει :D :D »

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #264 στις: 18/09/07, 00:17 »
Αν και κάθε κατηγορία θέλει ανάλυση...Τα εξής νούμερα: 3,4,6,7,8,9
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #265 στις: 18/09/07, 00:23 »
καλα...αν και κάτι μου λέει ότι θες και το 5 και ότι αυτοι που δερνουν τους ξένους κατα βάθως συμφωνείς μαζί τους...Και αν όχι εσύ προσωπικα (δεν σε ξέρω) η πλειοψηφία των υποστηρικτών του ΛΑ.Ο.Σ

Για μενα αυτοί που θα έπρεπε να εξοριστούν (αν υπηρχε εξορια που εγω δεν συμφωνω. Ειμαι υπέρ των ισοβίων) είναι: 3, 4, 6, 9

Και σε ρωτάω οι 3, 4, 6, 9 θα πήγαιναν με την κυβέρνηση που έχουμε?

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #266 στις: 18/09/07, 00:34 »
όχι δεν συμφωνώ με τον ξυλοδαρμό των ξένων γενικά ούτε βέβαια και με το να μην γίνονται πορείες.Όλες οι απόψεις πρέπει να ακούγονται.Όσων αφορά τους ξένους και των ξυλοδαρμό,σέβομαι και εκτιμώ αυτούς οι οποίοι βγάζουν τίμια το ψωμί τους,αλλά δεν μπορώ να δεχτώ εκείνα τα μ@λ@κισμέν@ που ενώ είναι ξένη χώρα κοροιδεύουν και όταν περνάς από δίπλα τους και είναι πολλοί,σε κοιτάζουν με μισό ματι.

Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #267 στις: 18/09/07, 08:39 »
Νομίζω ότι η συζήτηση κατέληξε σε διάλογο δύο ατόμων .Δεν τα βρίσκετε με προσωπικά μηνύματα ??

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #268 στις: 18/09/07, 11:00 »
Δηλαδή θες να μου πείς πως αν π.χ. ένας βιαστης βιάσει μια γυναίκα,δεν του αξίζει,ε?Η ζωή της θα στιγματιστεί για όλο το υπόλοιπο και αυτός
σε 5 χρόνια θα είναι ελεύθερος.Ή μήπως σε κάποιον που αφαιρεί μια ζωή δεν του αξίζει η εξορία?
Εσένα κατα τη γνώμη σου ποια θα έπρεπε να είναι η τιμωρία σε αυτές τις περιπτώσεις?

εχεις λαθος λογικη για το σωφρονισμο
δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζεις,μονο και μονο η φραση σου''δεν του αξιζει''καθαρα δειχνει οτι ξεκινας απο αλλη,λανθασμενη βαση τη συζητηση.
κατα προσωπικη αποψη ο,τιδηποτε και να κανει καποιος δεν του αξιζει η εξορια,η θαν ποινη και τα βασανιστηρια.θεωρω οτι και τα 3 ειναι παραλλαγες της λογικης οτι ο ανθρωπος ειναι ζωο(ζωο και αυτος που τα δεχεται,και αυτος π τα εφαρμοζει).
ο πολιτισμενος ανθρωπος δεν εχει τη λογικη οφθαλμος εναντι οφθαλμου,δεν τιμωρεις για να εκδικηθεις,το εγκλημα εγινε,δεν θα γυρισει πισω....μα και ζωη να αφαιρεσει καποιος,να βιασει ολο το θεμα ειναι να σωφρονιστει και να επανελθει στην κοινωνια...οι τιμωριες κατα τη γνωμη μου ειναι αυτες π οριζει ο ποινικος κωδικας και ειμαι απολυτα συμφωνος και με τις κυρωσεις αλλα και με τον τροπο που εφαρμοζονται στην ελλαδα.δεν νομιζω να οριζει βασανιστηρια εξοριες,αλλα ακομα και η θαν ποινη π οριζεται εχει πεσει σε αχρηστια σωστα
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #269 στις: 18/09/07, 19:06 »
Αν και κάθε κατηγορία θέλει ανάλυση...Τα εξής νούμερα: 3,4,6,7,8,9
ΑΙΣΧΟΣ >:( Θα εξοριζες εναν αρρωστο συνανθρωπο σου ποτε???? Ασχετα με το οτι διαφωνω καθετα με την εξορια οπως και με την θανατικη ποινη εδω το θεμα ξεπερναει αυτες τις καταστασεις. Θα εξοριζες εναν ναρκωμανη που οι περιπτωσεις τους χαρακτιριζονται ως αρρωστες? Δεν θα σκεφτοσουν ουτε στιγμη να τον βοηθησεις? Αισχος και παλι αισχος.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #270 στις: 18/09/07, 23:34 »
sorry roufus.Το 7 ήταν λάθος εκ παραδρομής.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος pNd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #271 στις: 18/09/07, 23:50 »
sorry roufus.Το 7 ήταν λάθος εκ παραδρομής.


Εγω στο θεμα των ναρκομανων συμφωνω με τον προεδρο παντως.. τα λεει ετσι ωραια.. και με ορθα επιχειρηματα.. πανω απο ολα..


   




Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #272 στις: 19/09/07, 00:02 »
sorry roufus.Το 7 ήταν λάθος εκ παραδρομής.


Εγω στο θεμα των ναρκομανων συμφωνω με τον προεδρο παντως.. τα λεει ετσι ωραια.. και με ορθα επιχειρηματα.. πανω απο ολα..


   http://www.youtube.com/watch?v=xPaWlDVcI1w






Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Αυτός ο άνθρωπος είναι ψυχοπαθής; Ρε παιδιά, δεν μπορεί άνθρωπος στα καλά του να μιλάει έτσι! Και δεν είναι μόνο αυτό. Εγώ τον έχω ξανακούσει να μιλάει και αυτά που λέει είναι εντελώς παρανοϊκά...  :o :o
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #273 στις: 19/09/07, 09:41 »
sorry roufus.Το 7 ήταν λάθος εκ παραδρομής.


Εγω στο θεμα των ναρκομανων συμφωνω με τον προεδρο παντως.. τα λεει ετσι ωραια.. και με ορθα επιχειρηματα.. πανω απο ολα..


   http://www.youtube.com/watch?v=xPaWlDVcI1w






Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Αυτός ο άνθρωπος είναι ψυχοπαθής; Ρε παιδιά, δεν μπορεί άνθρωπος στα καλά του να μιλάει έτσι! Και δεν είναι μόνο αυτό. Εγώ τον έχω ξανακούσει να μιλάει και αυτά που λέει είναι εντελώς παρανοϊκά...  :o :o

ναρκωτικα θα παιρνει δεν εξηγειται αλλιως.βασικα δεν εχει καν ιδεα τι ειναι τα ναρκωτικα
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Επαναφορα θανατικής ποινής
« Απάντηση #274 στις: 20/02/08, 18:43 »
Ειπα να επαναφερω το θεμα μιας και αναμενονται εκτελεσεις στο "στρατοπεδο συγκεντρωσης" οπου καθαριζει η αμερικη οποιον δεν γουσταρει Γκουανταναμο. Συζητιεται να εκτελεστουν οι κατηγορουμενοι για την αεροπορικη επιθεση 11/9. Επισης το θεμα επανερχεται με το γεγονος οτι γινονται εκτελεσεις στην Κινα οπου θα γινουν οι επομενοι ολυμπιακοι αγωνες. Πιστευετε οτι θα πρεπει να μεινουμε απραγοι πανω σε τετοια θεματα?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
2022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/03/08, 20:59
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
14 Απαντήσεις
11596 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/07/08, 09:56
από studio54
1 Απαντήσεις
1763 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/01/09, 22:56
από x-versous
12 Απαντήσεις
9156 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/07/20, 13:16
από panixgr