Αποστολέας Θέμα: GASοσυνάντηση εν Αθήναις! (ή και περίχωρα..πχ Λαγονήσι :P )  (Αναγνώστηκε 71309 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kosthrash

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1589
  • Φύλο: Άντρας
  • Guitarholic
    • Προφίλ
Εννοείται ότι η πρόταση που έκανα μπορεί να "τρέξει" παράλληλα με την πολύ καλή πρόταση του αγαπητού μας admin αλλα και του φίλτατου noe13, που παραχωρούν πολύ ευγενικά τον χώρο τους για μια πιο επίσημη και παρεϊστικη gasoσυναντηση, δηλαδή μπορεί κάποιος να συνεννοηθεί με συμφορουμίτες μέσω αυτού του θέματος για μια πιο "στοχευμένη" αλληλοδοκιμη εξοπλισμου σε κάποιο στουντιο, ενω παράλληλα (όχι την ίδια ημέρα φυσικά  ;D ) να παρευρεθούν σε μια πιο επίσημη και οργανωμένη gasoσυναντηση του Κιθάρα. Στόχος μου ήταν να "αναθερμάνω" το ενδιαφέρον για -γιατί όχι?- πολλές τέτοιες συναντήσεις.

Και κάτι άλλο που πιστεύω είναι σημαντικό: Καλό είναι να μην ανακοινώνουμε το gear δημόσια, αλλά με συνεννόηση μέσω πμ, δηλαδή είναι λίγο επίφοβο να λέμε πχ "θα είμαι εκεί την τάδε μέρα & ώρα με την PRS και τον Koch μου"  ;D
Life is too short for bad tone

Αποσυνδεδεμένος atav (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Άντρας
  • Κουλάδι ολκής!
    • Προφίλ
Και κάτι άλλο που πιστεύω είναι σημαντικό: Καλό είναι να μην ανακοινώνουμε το gear δημόσια, αλλά με συνεννόηση μέσω πμ, δηλαδή είναι λίγο επίφοβο να λέμε πχ "θα είμαι εκεί την τάδε μέρα & ώρα με την PRS και τον Koch μου"  ;D
Άντε καλέ, πές μου εσύ πού θα είσαι και μη φοβάσαι τίποτα!  ;D
Οὔτε τάματα οὔτε οἱ ἅγιοι ὠφελοῦν στὴν ἀρρώστια μου. Ἐγὼ εἶμαι παιδὶ τῆς θάλασσας. Μὲ κράζει καὶ θὰ πάω.
http://www.andor-sailing.gr

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
47 Απαντήσεις
38808 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/15, 20:16
από Καθόδιος (φλουτσ)
39 Απαντήσεις
34899 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/15, 19:48
από sfanfan