Αποστολέας Θέμα: νεος  (Αναγνώστηκε 20289 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #25 στις: 28/12/09, 22:55 »
εεεε παιδια αμα ειναι να σκοτωθειτε καλυτερα να μην εκανα ποτε αυτο το θεμα :'(

ΑΑΑ μην ανυσηχεις ειναι συχνο το φαινομενο αυτο !!! και δειγμα ενδιαφεροντος και ανταλλαγης αποψεων...μια μεγαλη παρεα που εχει και τις διαφωνιες της... :D ;)
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #26 στις: 28/12/09, 23:05 »
Συμφωνώ σε μια τεράστια παρέα πάντα θα υπάρχει διάφορα απόψεων.άντε φιλεμου καλοπαιχτη.ενισχυτη αν δεν έχεις τσεκαρε vox vt15 .
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #27 στις: 28/12/09, 23:07 »
ευχαριστω και καλες ροκιες χαχα

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #28 στις: 29/12/09, 01:21 »
Και για να επανέλθουμε στο θέμα μας, δεν ξέρω από πού σκοπεύεις να την αγοράσεις αλλά δες και αυτά τα link από το Euroguitar...

http://en.euroguitar.com/guitar/cort/g/g250/114112.html

http://en.euroguitar.com/guitar/cort/g/g254/114111.html

και το Playback

http://guitare.playback-europe.com/cort-g250_tab-22611.html

Kαλές αγορές και καλόπαιχτη.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #29 στις: 29/12/09, 16:53 »
γεια σας μαγκες τι κανετε??λοιπον σημερα πηγα σε ενα ακομα μαγαζι και ειδα ακομα 2 κιθαρες την ibanez GSA60 και την ibanez GAX30 ακουω γνωμες για αυτες τις 2 κιθαρες ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #30 στις: 29/12/09, 19:05 »
κανένας?

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #31 στις: 29/12/09, 19:20 »
Μην βιαζεσαι 8) Θα σου πω για την GAX. Η πρωτη μου κιθαρα ηταν μια Ibanez GAX70, ταυρακι. Δεν ξερω τι διαφορες εχει με την 30, εκτος απο το pickguard, αλλα ηταν μια χαρα οργανο για αρχαριο. Βολικη και σχετικα ελαφρια, με ωραιο και δεμενο ηχο απο τους no name humbuckers της. Την κρατησα λιγοτερο απο χρονο βεβαια, αλλα δεν εφταιγε η κιθαρα γιαυτο, απλα ειχα μαζεψει κατι λεφτακια και αλλαξα σε φεντερ μεξικανα. To μονο μειον που θυμαμαι ειναι οτι εμεναν πολυ ευκολα οι γρατζουνιες πανω της...

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #32 στις: 29/12/09, 19:29 »
ναι ειναι πλ καλη αλλα μπορω να πω οτι μου αρεσε περισσοτερο η ibanez gsa60 και κατι ακομα ποια ειναι καλυτερη η cort G250 ή η ibanez GSA60???

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #33 στις: 29/12/09, 19:34 »
Kοιτα οπως ειπε ενα παλικαρι, η κιθαρα δεν ειναι μονο τα σπεκς. Εσυ θα κρινεις ποια ειναι η καλυτερη. Αφου παιξεις και με τις 2 κρινε ποια σου αφησε καλυτερη εντυπωση στο χερι, στο αυτι και στο ματι και παρ'την. Μιλαμε για χαμηλη τιμη, οποτε τα λαθη δικαιολογουνται. Αν ηθελες να σκασεις 1000+ θα σου λεγα να το ψαξεις πιο πολυ.

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #34 στις: 29/12/09, 19:41 »
σωστα τα λες αλλα δεν ξερω και πολλα απο ηλεκτρικες και δεν μπορω να ξεχωρισω τον ηχο

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #35 στις: 29/12/09, 19:50 »
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #36 στις: 29/12/09, 20:23 »
Την GSA60 την έχω δοκιμάσει και είναι καλή κιθάρα για τα λεφτά της. Μάλλον αρκετά κοντά σε αυτό που ψάχνεις. Η αλήθεια είναι ότι βρήκα τους μαγνήτες λίγο παραπάνω vintage (δηλαδή με χαμηλό output) απ' ό,τι περίμενα, αλλά ίσως αυτό να οφείλεται και στο γεγονός ότι πριν από αυτή είχα παίξει με 2-3 άλλες Ibanez οι οποίες ήταν πολύ πιο γκαζιάρες. Το μπράτσο είναι μεσαίο προς το λεπτό, αλλά σίγουρα όχι τόσο λεπτό όσο κάποιες Ιbanez που έχουν πιο σαφή metal προσανατολισμό και η ταστιέρα είναι αρκετά επίπεδη (όπως είναι συνήθως οι Ibanez) πράγμα το οποίο εσένα θα σε βολέψει λόγω προηγούμενης εμπειρίας με κλασσική κιθάρα. Κατά τα άλλα η ποιότητα κατασκευή είναι αρκετά καλή, για τη συγκεκριμένη κατηγορία τιμής πάντα. Ακόμα και τα χρώματα στα οποία είναι διαθέσιμη μού φάνηκαν ελκυστικά και γενικά το φινίρισμα ήταν προσεγμένο, πράγμα που δεν συμβαίνει πάντα σε φτηνές κιθάρες. Την άλλη κιθάρα που αναφέρεις δυστυχώς δεν την έχω υπόψη μου...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #37 στις: 29/12/09, 22:36 »
εγω την ειδα σε μαυρο χρωμα νομιζω οτι υπαρχει και σε μπλε απο οτι εχω διαβασει λενε οτι ειναι καλη . Μάλλον αυτή θα πάρω , μπορει να παμε και αυριο . Η άλλη που σας ειπα κανει 465ευρω και το καταστημα δεν κατεβαζει την τιμή με τίποτα.>:(
« Τελευταία τροποποίηση: 30/12/09, 00:11 από ΣταύροςXD »

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #38 στις: 29/12/09, 22:56 »
σταυρο νομιζω οτι πρεπει να κοιταξεις την αγορα απο εξωτερικο.αλλωστε αν δεν μπορεις και φοβασαι να βγαλεις  πιστωτικη καρτα μπορεις να την παραγγειλεις απο www.musicstore.de . και παλι αν υπολογισεις εξοδα αποστολης+κιθαρα+εξοδα για αντικαταβολη παλι σου βγαινει λιγοτερο!!!!
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος teo_gp

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Άντρας
  • Whatever happened to my rock'n'roll?
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #39 στις: 29/12/09, 22:57 »
εγω την ειδα σε μαυρο χρωμα νομιζω οτι υπαρχει και σε μπλε απο οτι εχω διαβασει λενε οτι ειναι καλη και ο πατερας μου ειπε οτι αυτη θα παρουμε μπορει να παμε και αυριο η cort που σας ειπα κανει 465ευρω και ειπε ο πατερας μου σε ενα συναδελφο του που ξερει αυτον που εχει το καταστημα να κατεβασει την τιμη και αυτος ειπε οτι δεν την κατεβαζει με τιποτα γιατι λεει παει κλ η δουλεια και δεν υπαρχει λογος να κατεβασω την τιμη >:(

Με αυτό το πλευρό να κοιμάται.
ΜΗΝ πληρώσεις τη μαγκιά του Έλληνα 200+ Ευρώ παραπάνω. Κάνε λίγη υπομονή και αγόρασέ την από εξωτερικό.
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
to see me lookin' back at you

http://www.myspace.com/grandzero

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #40 στις: 29/12/09, 23:02 »
εχω βρει μια ibanez  ολα μαζι κανει 350ευρω οσα εχω μαζεψει
Υ.Γ.ειμαι 14 τι να  κανω την πιστωτικη χαχα

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #41 στις: 29/12/09, 23:06 »
να τα μααααςςς...Σορυ ρε φιλε Σταυρο αλλα στον Τριμη πηγατε και ειπε οτι πανε καλα οι δουλειες και δεν κανει κατι καλυτερο ???
Εαν ναι ...ειναι κατ εξακολουθησην απαραδεκτος γιατι και σε εμενα ειπε το ιδιο σε αγορα κιθαρας 950 ευρω την οποια οταν του ειπα να κανει κατι καλυτερο γιατι ο Γερμανος την εχει 800 μου ειπε απλα να παω να την παρω απο εκει...στη συνεχεια βεβαια πηγα σε γνωστο μαγαζι της Γλυφαδας και μου εδωσε την ιδια κιθαρα ...100% φερμενη απο τον Τριμη σαν αντιπροσωπο και την πληρωσα 750ευρω !!!!!

τι να λεμε τωρα...........
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #42 στις: 29/12/09, 23:10 »
οχι, άλλος π.χ. ειχε μια epiphone με διαφορά από το internet .
« Τελευταία τροποποίηση: 30/12/09, 00:20 από ΣταύροςXD »

Αποσυνδεδεμένος teo_gp

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Άντρας
  • Whatever happened to my rock'n'roll?
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #43 στις: 29/12/09, 23:19 »
εχω βρει μια ibanez  ολα μαζι κανει 350ευρω οσα εχω μαζεψει
Υ.Γ.ειμαι 14 τι να  κανω την πιστωτικη χαχα

Όλα τα ιντερνετικά καταστήματα δουλεύουν πλέον και με χρεωστικές κάρτες με μηδενικό κόστος. Αν λοιπόν έχεις μια κάρτα αναλήψεων δίνεις αυτή και κάνεις δουλειά σου. Είπαμε να στηρίξουμε την εγχώρια αγορά αλλά ορισμένοι πάνε γυρεύοντας...
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
to see me lookin' back at you

http://www.myspace.com/grandzero

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #44 στις: 29/12/09, 23:28 »
εσεις απο που τις εχετε παρει τις κιθαρες σας???

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #45 στις: 29/12/09, 23:31 »
εχω βρει μια ibanez  ολα μαζι κανει 350ευρω οσα εχω μαζεψει
Υ.Γ.ειμαι 14 τι να  κανω την πιστωτικη χαχα

Όλα τα ιντερνετικά καταστήματα δουλεύουν πλέον και με χρεωστικές κάρτες με μηδενικό κόστος. Αν λοιπόν έχεις μια κάρτα αναλήψεων δίνεις αυτή και κάνεις δουλειά σου. Είπαμε να στηρίξουμε την εγχώρια αγορά αλλά ορισμένοι πάνε γυρεύοντας...

Καλά, αυτό δεν είναι απόλυτο. Πχ στο dv247 δεν δέχονται Electron της Alpha (Visa). Μπορείς όμως να κάνεις κατάθεση σε λογαριασμό τράπεζας.

οχι Τσελιος λεγετε ο μαγκας π.χ. ειχε μια epiphone 850 ευρω και απο ιντερνετ η ιδια κιθαρα 350 ευρω τι λεμε τωρα???

Ο Τσέλιος γενικά δεν κατεβάζει τιμές. Την Godin SA πχ που πήρα δεν την κατέβασε ούτε ευρώ, αν και είναι στενός φίλος κολλητού μου και πήγαμε μαζί. Παρόλα αυτά έχει γενικά λογικές τιμές και κοιτάει πάντα τι παίζει στον Thomann, μου φαίνεται περίεργο που έχει τόσο μεγάλη διαφορά τιμής.
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος ΣταύροςXD

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #46 στις: 30/12/09, 00:12 »
δεν ξερω παιδια αλλα οι κιθαρες του ηταν απο 250 ως και 2000 ευρω τι να πω ξερω και εγω.....
εγω την ειδα σε μαυρο χρωμα νομιζω οτι υπαρχει και σε μπλε απο οτι εχω διαβασει λενε οτι ειναι καλη . Μάλλον αυτή θα πάρω , μπορει να παμε και αυριο . Η άλλη που σας ειπα κανει 465ευρω και το καταστημα δεν κατεβαζει την τιμή με τίποτα.

Με αυτό το πλευρό να κοιμάται.
ΜΗΝ πληρώσεις τη μαγκιά του Έλληνα 200+ Ευρώ παραπάνω. Κάνε λίγη υπομονή και αγόρασέ την από εξωτερικό.

Αποσυνδεδεμένος geo134

  • Συναλλαγές: (3)
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #47 στις: 30/12/09, 00:44 »
Κοιτά φιλαρακι λοιπόν από ελληνικό κατάστημα απλά δεν αξίζει.πάρε παράδειγμα εμένα.δεν άκουσα τον Απόλλων σε αυτά που μου είχε προτείνει και τώρα 5 μήνες μετά ψαχνωμαι να αγοράσω πεταλιερα και να αλλάξω μαγνητες γιατί με τα λεφτά που έδωσα εδώ θα είχα πάρει κάτι δίπλα καλύτερο.ασε που τα μισά Ελληνικά καταστήματα δεν σεταρουν καν την κιθάρα.(όπως σε εμένα που ετρεχα 2 βδομάδες)
καλύτερα εξωτερικό φίλε.και σεταρισμενες και κοντά στην πραγματική τους τιμή.

ΥΓ:Απόλλων από ότι βλέπω είχες δίκιο για την αγορά μου οπότε μάλλον  θα ψαχτω πάλι για καινούργια κιθάρα από εξωτερικό αυτή την φορά
just.......rocking!!!

Αποσυνδεδεμένος Alexisonfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #48 στις: 30/12/09, 01:21 »
ναι ειναι πλ καλη αλλα μπορω να πω οτι μου αρεσε περισσοτερο η ibanez gsa60 και κατι ακομα ποια ειναι καλυτερη η cort G250 ή η ibanez GSA60???


Ως ιδιοκτήτης μιας  GSA60 εδώ και 3 χρόνια δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος, όλα αυτα που είπε ο Απόλλων παραπάνω για την εν λόγω κιθάρα ισχύουν κατα τη γνώμη μου, μόνο που εγω θεωρώ τον 2πλο μαγνητη λίγο πιο γκαζιάρικο.
Τα 240€ που την αργορασα τότε, νομίζω έπιασαν τόπο.

Από την άλλη, την Cort δε την έχω πιάσει στα χέρια μου, αλλά απ'οτι διαβάζω είναι κατι παρεμφερές με την GSA60, οπότε εγώ θα σου πρότεινα να διαλέξεις με κρητίριο την εμφάνηση, (ώστε να σε ''τραβάει'' να παίξεις) και με βάση το πόσο πια απ τις 2 κιθάρες θα σου κάτσει καλά στο χέρι, δηλαδή θα σε βολεύει περισσότερο, γιατί ούτως η άλλως η διαφορά στον ήχο σε κιθάρες αυτού του κόστους είναι μηδαμηνές, πόσο μάλλον σε αυτή τη περίπτωση που είσαι αναμεσα σε 2 κιθάρες με ιδιο τύπο μαγνητών (H-S-S)

Ελπίζω να βοήθησα, καλόπαιχτη να΄ναι , όποια και να'ναι!  :P
« Τελευταία τροποποίηση: 30/12/09, 01:22 από Alexisonfire »

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: νεος
« Απάντηση #49 στις: 30/12/09, 01:57 »
Ως ιδιοκτήτης μιας  GSA60 εδώ και 3 χρόνια δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος, όλα αυτα που είπε ο Απόλλων παραπάνω για την εν λόγω κιθάρα ισχύουν κατα τη γνώμη μου, μόνο που εγω θεωρώ τον 2πλο μαγνητη λίγο πιο γκαζιάρικο.

Ο διπλός σίγουρα είναι πιο γκαζιάρης σε σχέση με τους μονούς. Αυτό άλλωστε ισχύει σε όλες σχεδόν τις κιθάρες με παρόμοια διάταξη μαγνητών. Απλά εμένα δεν μού φάνηκε τόσο γκαζωμένος όσο οι μαγνήτες σε κάποιες άλλες Ibanez. Aυτό φυσικά δεν είναι απαραίτητα αρνητικό. Για κάποιον που τον ενδιαφέρουν είδη μουσικής που δεν χρειάζονται ιδιαίτερα high gain ήχους, μάλλον είναι προτιμότερο. Σε γενικές γραμμές μια τέτοια κιθάρα ίσως είναι ιδανική για έναν αρχάριο. Εγώ προσωπικά τις Ibanez δεν τις πολυσυμπαθούσα, αν και στην πορεία έχω βρει κάποια μοντέλα που μου αρέσουν, όπως η σειρά SA, κάποιες semihollow, οι παλιότερες Jet King, κλπ. Πέρα από τα προσωπικά γούστα όμως, δεν μπορώ να αρνηθώ ότι είναι όργανα αξιοπρεπή για τα λεφτά τους και σε γενικές γραμμές ποιοτικά και προσεγμένα.
 
ΥΓ:Απόλλων από ότι βλέπω είχες δίκιο για την αγορά μου οπότε μάλλον  θα ψαχτω πάλι για καινούργια κιθάρα από εξωτερικό αυτή την φορά

Φίλε, όπως σού είχα πει και στην άλλη συζήτηση, τα 160 Ευρώ που πλήρωσες για αυτή την κιθάρα ήταν μια λογική τιμή. Σε καμία περίπτωση όμως αυτή η κιθάρα δεν κοστίζει 350 Ευρώ ή όσο σού είπανε στο Νάκα. Εκτός αυτού, αν υπολογίσεις το επιπλέον κόστος των αναβαθμίσεων που έκανες (αγορά και τοποθέτηση μαγνητών), το τρέξιμο για να σού τη σετάρουν και το γεγονός ότι ακόμα έχεις προβλήματα όπως έχεις πει ο ίδιος, καταλαβαίνεις ότι θα μπορούσες να έχεις κάνει μια πολύ καλύτερη αγορά.

Για να μην ξεφύγουμε πάλι από τη συζήτηση, θα πρότεινα σε σένα (αλλά και σε όποιον βρίσκεται σε παρόμοια θέση) να παίξεις με όσο το δυνατόν περισσότερες κιθάρες μπορείς, ακόμα και κιθάρες που δεν σού αρέσουν εμφανισιακά. Ξέρω πως είναι δύσκολο στην Ελλάδα να δοκιμάσει κανείς κιθάρες, ειδικά ένα νέο παιδί, αλλά μόνο με συζητήσεις και με ψάξιμο στο Internet δεν θα καταφέρεις πολλά. Αν μπορείς πήγαινε στα μαγαζιά με κάποιο φίλο ή γνωστό που έχει μεγαλύτερη πείρα για να σού δώσει μια πιο αντικειμενική γνώμη. Όσο δοκιμάζεις τόσο θα αποκτάς εμπειρία και θα μπορέσεις να βρεις τι σού ταιριάζει καλύτερα. Οι πρώτες κιθάρες πάντα μάς φαίνονται τέλειες, αλλά εκεί μιλάει η απειρία και ο ενθουσιασμός. Όταν αποφασίσεις τι θέλεις να αγοράσεις, παζάρεψε όσο μπορείς με τους εγχώριους καταστηματάρχες. Αν δεν σού κάνουν καλή τιμή, πάρε από εξωτερικό. Πάρα πολλά άτομα εδώ μέσα έχουν αγοράσει από Γερμανικά, Γαλλικά και Αγγλικά καταστήματα. Στην πλειοψηφία τους δεν είχαν ιδιαίτερα προβλήματα και πήραν όργανα σε πολύ συμφέρουσες τιμές.

Καλές αγορές, καλή συνέχεια και καλή χρονιά σε όλους.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2601 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 12:30
από minas11
5 Απαντήσεις
5455 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/11, 23:40
από guitarmania
4 Απαντήσεις
3300 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:27
από r4diohead
19 Απαντήσεις
7480 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/11, 11:05
από spider3
2 Απαντήσεις
48269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/11, 13:20
από hot_sauce (φλουτσ)
6 Απαντήσεις
3308 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/12, 00:58
από Adrift
16 Απαντήσεις
44741 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/14, 00:59
από adr1anos
1 Απαντήσεις
6682 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/16, 13:40
από adr1anos
7 Απαντήσεις
4140 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/17, 19:19
από emg
4 Απαντήσεις
2061 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/21, 22:19
από windhunter