Αποστολέας Θέμα: Ιδιοτροπίες - κολλήματα  (Αναγνώστηκε 53763 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #125 στις: 24/06/07, 01:38 »
όταν είμαι στν δρόμο με τν μηχανή κάνω οχταράκια για να μν πατήσω τα σκουλικάκια, ακρίδες..κλπ που συναντώ στν δρόμο μου..

Μα τότε θα πρέπει να πηγαίνεις συνέχεια σε οχταράκια!  Πρόσεχε, βρε, θα σε περνάνε οι μπάτσοι για πιωμένη...  ;)

καλέ προσέχω... αλλά είναι κρίμα τα τοσοδούλικα...!
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #126 στις: 24/06/07, 06:04 »
Ξέχασα να αναφέρω ένα άλλο μεγάλο μου κόλλημα.Μισώ την τσίχλα.Αν είναι να την μασήσω μόνο και μονο για την γεύση.Σ'ένα λεπτό την έχω φτύσει επειδή μου προκαλεί εμετό.Μισώ να βλέπω τσίχλα στο τασάκι γενικά μασημένες τσίχλες.Μου τη δίνει να βλέπω γυναίκες να μασάνε την τσίχλα σαν κατσίκες.Είναι πολύ αντιαισθητικό για μένα.Ένα λάστιχο που μασάς στο στόμα σου. >:(

+1

πρώτον γενικα μισω την τσιχλα
δευτερον μου ερχεται εμετος επειδη μασαω και το στομαχι βγαζει οξυ για την χώνεψη λογο
οτι νομιζει οτι τρωω επειδη μασαω και μετα μου ερχεται απιστευτη ξινίλα και αναγουλα!
τριτον ειναι ηλιθιο να νομιζεις πως κρατας καλη στοματικη υγειηνη απο την τσιχλα
και μασανε ολοι σαν κατσικες!
και τεταρτο και χειροτερο απο ολα
ειναι οτα οι γυναικες μασανε με ανοιχτο το στομα για να το δειξουν
πραγματικα μου ερχετε τρελα!!
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #127 στις: 02/07/07, 23:34 »
Κανένας δεν θέλω να ακουμπάει τα πράγματα μου και ειδικά την κιθάρα μου.Και σε αυτήν την περίπτωση πέρνω ένα πάνι και μετά το καθαρίζω. ::)
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #128 στις: 04/07/07, 04:31 »
εγώ ΚΑΘΕ καλοκαιρι καθομαι ξυπνιος μεχρι τις 5 το πρωί (η ξυπνάω 5 το πρωι) και βλέπω ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ  ;D ;D ;D
ειναι παλιά σειρα του αντ1 με τον χαρη και την βαρβαρα
ΑΡΡΡΩΣΤΙΑ!
 :D :D :D
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Corky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 227
  • Φύλο: Άντρας
  • I belong to everything I believe...
    • Προφίλ
    • Psychorchestra
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #129 στις: 04/07/07, 21:11 »
Λοιπόν αναφέρω και εγώ λίγα απ'τα κολλήματά μου και θα επανέλθω αν σκεφτώ και τα υπόλοιπα...Καταρχην καλά αυτό με τα όργανα δεν το συζητώ. Δεν γουστάρω κανένας που να μην ξέρει να παίζει πολύ καλά, εως άριστα, να ακουμπάει τα όργανα μου.. Και άντε με την κιθάρα είμαι σχετικά ελαστικός.. Με το βιολί όμως μόνο ο δασκαλός μου το ακουμπούσε (γιατί σταμάτησα τώρα) και αυτός με δυσκολία.. Κανείς άλλος!!! Γενικά δεν γουστάρω να μου συμαζεύουν το δωμάτιο και τα πράγματα μου. Τα χάνω μετά και άντε να τα βρω. Με το φαγητό δεν έχω κολλήματα τρώω τα πάντα και με οποιονδήποτε τρόπο. Μπορείς να το πεις και κόλλημα το ότι δεν γουστάρω να με στήνουν στα ραντεβού. Όπως πάω εγώ στην ώρα μου να έρχεται και ο άλλος.. Αυτά προς το παρόν..  ;D ;D
Definite an' immortal freedom is all we want. Just free soul and free way of thinking.But can we achieve this?

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #130 στις: 05/07/07, 00:02 »
Πρωτον δεν θυμαμαι ποσα και ποια ειναι..
Δευτερν αν τα μαζεψω καηκαμε(τε)..

Αυτα που μου ρχονται τωρα ειναι να τρωει καποιος συνεχεια με τα χερια..Μα οταν η μπριζολα τρωγεται και με τα χρησιμα εργαλειακια γτ το κανεις αυτο? :P
Να πιναει καποιος τυρια με το χερι και ειδικα φετα ενω το πηρουνι ειναι διπλα... :P
οταν διαβαζω(διαβαζα) το γραφειο να μην εχει τπτ πανω γιατι παθαινω νευρικο κλωνισμο 8)

Αυτα θυμαμαι :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #131 στις: 05/07/07, 00:10 »
Να πιanει καποιος τυρια με το χερι και ειδικα φετα ενω το πηρουνι ειναι διπλα... :P
Αυτό και εγώ με όλα αλλά κυρίως με τυριά. Γενικά η ώρα του γαφητού είναι ιερή. Αμα ήταν δυνατόιν θα προτιμούσα να τρώω μόνος μου μακριά από όλους. Όλα με ενοχλούνε. Ειδικά όταν κάποιος τρώει και κάνει θόρυβο... εκεί είναι που το χάνω.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #132 στις: 06/07/07, 16:09 »
Η ΒΡΥΣΗ!!! >:( >:( >:(

Εκνευρίζομαι πολύ όταν στάζει η βρύση!!! Μου τη δίνει πολύ να ακούω αυτό το εκνευριστικό τουκ...τουκ...τουκ...
Μπορώ να σταματήσω ό,τι κι αν κάνω εκείνη τη στιγμή για να την κλείσω!!! :P



Α, επίσης μου τη δίνει πραγματικά όταν βλέπω το γραφείο μου να είναι γεμάτο πράγματα! Μπορεί να μη διαβάζω εκεί - συνήθως διαβάζω στην κουζίνα και το σαλόνι :o ;D - αλλά το θέλω καθαρό!!! >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 06/07/07, 16:13 από gers »

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΣΙΛΙΗΣ(ΧΟΥ. ΜΟΥ.)

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 75
  • Φύλο: Άντρας
  • επανασταση
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #133 στις: 07/07/07, 10:10 »
...εμενα μου την βιδωνει αφανταστα το γεγονος οτι καθε φορα 3 ατομα μεσα στο σπιτι που καθονται 5 βηματα μακρυα απο το τηλεφωνο περιμενουν παντα να το σηκωσω εγω ,που συνηθως καθομαι 2-3 δωματια μακρυα απο τηλεφωνο,με την προφαση οτι θα ειναι σιγουρα για μενα.... >:(
"Πρεζες ηπαρχουν πολλες...δεν ειναι μονο η ηρωινη,η ηρωινη ομως σκοτωνει...αυτη ειναι η μονη
διαφορα..."

Αποσυνδεδεμένος συννεφάκι

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Γυναίκα
  • * floating around*
    • Προφίλ
    • Tomb Raider GR
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #134 στις: 07/07/07, 11:52 »
Μπορείς να κοιμηθείς σπίτι μου,
να τα κάνεις όλα λίμπα,
αλλά, ΜΗ!!!!, μην τυχόν και πατήσεις το σωληνάριο της οδοντόκρεμας
απο την μέση (και όχι απ'την άκρη!),
γίνομαι έξαλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ::)  ::)  ::)
"I shut my eyes and all the world drops dead, I lift my lids and all is born again. I think I made you up inside my head.."
                           S.P.

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #135 στις: 07/07/07, 12:11 »
Α, τότε με εμένα δε θα έχεις πρόβλημα.
Αφ' ενός με ενοχλεί κι εμένα αυτό, αφ' εταίρου χρησιμοποιώ οδοντόκρεμα που βρίσκεται σε μπουκαλάκι...  8)

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #136 στις: 07/07/07, 12:15 »
...εμενα μου την βιδωνει αφανταστα το γεγονος οτι καθε φορα 3 ατομα μεσα στο σπιτι που καθονται 5 βηματα μακρυα απο το τηλεφωνο περιμενουν παντα να το σηκωσω εγω ,που συνηθως καθομαι 2-3 δωματια μακρυα απο τηλεφωνο,με την προφαση οτι θα ειναι σιγουρα για μενα.... >:(
Χαχα το κάνουν και με εμένα αυτο. Ξέρεις τι να κάνεις?
Όταν σου πουν "Για εσένα είναι σίγουρα" πας και το σηκώνεις. Και αμα δεν είναι για εσένα , το κλείνεις. Έτσι στο ξεκάρφωτο. Και του λες, "δεν ήταν για εμένα , λάθος κάνανε.. Από τότε που το έκανα , πάνε και το σηκώνουνε όλοι σαν αρνάκια... :P

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #137 στις: 07/07/07, 12:18 »
Χαχα το κάνουν και με εμένα αυτο. Ξέρεις τι να κάνεις?
Όταν σου πουν "Για εσένα είναι σίγουρα" πας και το σηκώνεις. Και αμα δεν είναι για εσένα , το κλείνεις. Έτσι στο ξεκάρφωτο. Και του λες, "δεν ήταν για εμένα , λάθος κάνανε.. Από τότε που το έκανα , πάνε και το σηκώνουνε όλοι σαν αρνάκια... :P

Χαχαχαχαχ respect ;D ;D
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #138 στις: 07/07/07, 16:14 »
...εμενα μου την βιδωνει αφανταστα το γεγονος οτι καθε φορα 3 ατομα μεσα στο σπιτι που καθονται 5 βηματα μακρυα απο το τηλεφωνο περιμενουν παντα να το σηκωσω εγω ,που συνηθως καθομαι 2-3 δωματια μακρυα απο τηλεφωνο,με την προφαση οτι θα ειναι σιγουρα για μενα.... >:(
Χαχα το κάνουν και με εμένα αυτο. Ξέρεις τι να κάνεις?
Όταν σου πουν "Για εσένα είναι σίγουρα" πας και το σηκώνεις. Και αμα δεν είναι για εσένα , το κλείνεις. Έτσι στο ξεκάρφωτο. Και του λες, "δεν ήταν για εμένα , λάθος κάνανε.. Από τότε που το έκανα , πάνε και το σηκώνουνε όλοι σαν αρνάκια... :P

Ευφυέστατο!  Θα το έχω υπ' όψιν μου!  ;D
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #139 στις: 07/07/07, 17:15 »
εγώ ΚΑΘΕ καλοκαιρι καθομαι ξυπνιος μεχρι τις 5 το πρωί (η ξυπνάω 5 το πρωι) και βλέπω ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ  ;D ;D ;D
ειναι παλιά σειρα του αντ1 με τον χαρη και την βαρβαρα
ΑΡΡΡΩΣΤΙΑ!
 :D :D :D
καλα ε...δεν ειναι αποθεωση..κοβω φλεβα....καφομαι κ εγω..αλλα μερικες φορες με περνει ο υπνος στην πολυθρονα.. ;D...α...ακι εγω ειμαι βαρβαρικια...δεν ειναι θεα..αυτη η τσιριδα ολα τα λεφτα...ΑΡΡΩΣΤΙΑ φιλε μ σκετη... ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #140 στις: 07/07/07, 17:24 »
αχ...πρωτα απο ολα τρωω και εγω τα νυχια μου καπνιζω..και παντα κοβω το 1/3 παο το χαρτακι..(ολοι με ρωτανε γιαυτο...εγω το βρισκω λογικο αμα θες γευση)...αν και παντα ο καπνος μου εχει αυτοκολλητο για να βαζω τα χαρτακια μ ποτε δεν τοι κανω...παντα κραταωο τα αδεια πακετα ή πακετακια ή τον αδειο καπνο....τι αλλο...α..ποτε δεν πεταω τα σκουπιδια...πλενω συχνα τα χερια μου.....μμμ....συχαινομαι τα ποδια ακομα και τα δικα μου..(μια μερα λες και το εκανε επιτιδες ενας φιλος μου πατησε ξυπολητος στο πανω μερος του κρεβατιου μου...φανταστητε που κοιμθηκα....αλλαξα 5 η ωρα το πρωι μεστην νυστα μου τα σεντονια....α...επισης οποιος καθαρισει το δωματιο μου γινετε εχθρος μου..οποτε το καθαριζω χαμνω τα παντα..α..και τελςος ποτε δεν πεταω στα σκουπιδια τα σχολικα μου βιβλια...μεχρι περσι ειχα κρατησει απο την πρωτη δημοτικου τα βιβλια μου..αλλα για να χωρεσει κ αλλο ατομο σε αυτην την τρυπα αμου τα πεταξαν....τεσπα/....γενικα εχω καποιες παραξενιες...α...δεν σας ειπα το καλυτερο....το παστιτσιο και τον μουσακα τον τρωω παντα αναποδα γτ δεν μαρεσει ο κυμας και τον βγαζω και επειδη μαρεσει πολυ η κρεμα και μαρεσει να την τρωω στο τελος....πωπω..καλε ποσεςε παραξενιες εχω.... ??? ??? ???...χαχα.....μαρεσει που εχω παραξενιες..κακο ειναι??
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #141 στις: 11/07/07, 13:52 »
το παστιτσιο και τον μουσακα τον τρωω παντα αναποδα γτ δεν μαρεσει ο κυμας και τον βγαζω και επειδη μαρεσει πολυ η κρεμα και μαρεσει να την τρωω στο τελος....
:o :o :o Αυτο το κανω και εγω!
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #142 στις: 11/07/07, 14:49 »
το παστιτσιο και τον μουσακα τον τρωω παντα αναποδα γτ δεν μαρεσει ο κυμας και τον βγαζω και επειδη μαρεσει πολυ η κρεμα και μαρεσει να την τρωω στο τελος....
:o :o :o Αυτο το κανω και εγω!
πλακα κανεις.....χαχα...τελικα κοπελα μου δεν ειμαστε παραξενες απλως γευσιγνωστιδες...χιχι..πλακιτσα... ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #143 στις: 11/07/07, 15:03 »
Μπορείς να το πεις και κόλλημα το ότι δεν γουστάρω να με στήνουν στα ραντεβού. Όπως πάω εγώ στην ώρα μου να έρχεται και ο άλλος..
Μη δωσουμε ποτε ραντεβου... ::)...δεν το κανω επιτηδες βρε παιδια..αλλα τι να πω...δεν μπορω να πηγαινω στην ωρα μου...εχω στησει και ανθρωπο και μια ωρα μεσα στο νερο... :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #144 στις: 11/07/07, 15:36 »
Συμφωνώ με μερικά κολλήματα που βλέπω πιο πάνω αλλά γενικά απ' ότι παρατηρώ δεν έχω πολλά...

Είναι 2 πράγματα πάντως που μου τη δίνουν τρελλά και δεν τα είδα γραμμένα οπότε τα αναφέρω:

1. Οι αναπάντητες. Εφ' όσων όταν δεν έχω μονάδες κάνω τον κόπο και κυκλοφορώ μονίμως με τηλεκάρτα ή με ψιλά για να μήν κάνω αναπάντητη, τότε δεν το ανέχομαι στους άλλους. Ιδιαίτερα δε το να σου κλείνουν το τηλέφωνο μόλις το σηκώσεις για να μή χρεωθούν. Εννοείται οτι εξαιρούνται οι αναπάντητες κατόπιν συνεννόησεως ("Θα σου κάνω αναπάντητη να κατέβεις" κτλ).

2. Όταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο με εκνευρίζει να μου μιλήσει κάποιος άλλος. Λογικό θα πείτε... Έλα ντε που το ίδιο απαιτώ κι από τον συνομιλιτή μου. Πραγματικά μόλις του μιλήσει κάποιος τρίτος το κλείνω στο καπάκι και τον ξαναπαίρνω αργότερα.

Αυτά...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος anabel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #145 στις: 11/07/07, 18:24 »
Αχ,τελειο θεμα,εγω νομιζω οτι μια χαρα φυσιολογικη ειμαι,τζαμπα με ελεγε η μαμα μου ιδιοτροπη.Με τα ορθογραφικα λαθη δεν εχω καποιο κολλημα.Γενικα εχω κολλημα στα ρουχα,εχω αλλo συρταρι για τα καθαρα και αλλο για αυτα που φορεσα εστω και μια φορα(αμα δεν τα βαλλω αμεσως για πλυσιμο),στο κρεβατι μου δεν ξαπλωνω ποτε μα ποτε με τα ρουχα,σε αλλα το κανω και ο αλλος δεν θελω να μου πειραξει το μαξιλαρι.Τρελενομαι να τρωω τσιχλα.Δεν μου αρεσει το τσιγαρο,αλλα εχω γινει παθητικη καπνιστρια και τρωω μερικα φαγητα πολυ περιεργα,π.χ τα φασολακια,κανω μιση ωρα να τα φαω γιατι πρεπει να βγαλλω στην ακρη τον μαιντανο και αυτα τα σπορια που εχουν μεσα.Το παστιτσιο το τρωω και εγω οπως το amylo  και η germanrork.Αυτα νομιζω,ε καλα εχω και αλλα,αλλα ειναι συνηθισμενα.

 :-* :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος Αλκιβιάδης

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 255
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #146 στις: 19/07/07, 20:20 »
Με ενοχλεί υπερβολικά ο ήχος από το κομπολόι, δεν ξέρω γιατί, αλλά είναι εκνευριστικός.

Επίσης δεν ανέχομαι τη μυρωδιά του σκόρδου.

Κάτι άλλο που με ενοχλεί υπερβολικά είναι να βλέπω άλλους να τρώνε τα νύχια τους.

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #147 στις: 20/07/07, 00:54 »
   Αν δεν πιω καφέ το πρωϊ με την ησυχία μου, η μέρα μου δεν ξεκινά καλά και όλα μου πάνε στραβά. Σαν ιεροτελεστία -  δεν θέλω να με διακόπτουν όταν πίνω τον καφέ μου γενικότερα και ειδικά όταν δεν με αφήνουν να τελειώσω τις τζούρες μου από τον φραπέ μου και τρέχω με την ψυχή στο στόμα, εκνευρίζομαι.

   Δύσκολα έβαζα τελεία στα κείμενά μου από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Είχα πάντα τη συνήθεια να "σέρνω" τις παραγράφους μου, είχα πρόβλημα στις εκθέσεις μου. Αν και μία καθηγήτριά μου το λάτρευε.

   Είμαι πολύ αφοσιωμένη στην εικόνα του σπιτιού μου. Οπότε, δεν μου αρέσει να αλλάζουν θέση στα αντικείμενά μου αφού η ίδια προσέχω ακόμη και τα εκατοστά που θα πρέπει να απέχουν μεταξύ τους.

   Όταν οδηγώ και ακούω μουσική, με ενοχλεί να μου χαμηλώνουν το ραδιόφωνο για να μου πιάσουν κουβέντα. Όταν είμαι στο αυτοκίνητο είμαι στην κοσμάρα μου.

   Εκνευρίζομαι παραπάνω από όσο θα έπρεπε όταν με διακόπτουν την ώρα που συζητώ, όταν με ειρωνεύονται και όταν υποτιμούν την νοημοσύνη μου.

   Δεν έχω κανένα πρόβλημα να δανείζω τα πράγματά μου - ακόμη και το αυτοκίνητό μου - αλλα αποκλείεται να μοιραστώ τον καφέ μου.

   Όταν γυρνάω από τη σχολή ή από τη δουλειά κουρασμένη και με νεύρα σπασμένα, με ενοχλεί να φλυαρεί κάποιος με τις ώρες και να μην καταλαβαίνει πως θέλω να ηρεμήσω.

  Αργώ πολύ να τελειώσω το φαγητό μου. Αυτό μάλλον εκνευρίζει τους άλλους ;D 

  Περπατώ μονίμως ξυπόλητη - χειμώνα καλοκαίρι.

  Το να ξυπνώ απότομα - με αρρωσταίνει απλά.



« Τελευταία τροποποίηση: 20/07/07, 02:05 από Μένια.. »
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #148 στις: 20/07/07, 04:37 »
ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ το τριβουν μεταξυ τους κουταλια-πηρουνια-μαχαιρια κλπ...μου σηκωνεται η τριχα..το ιδιο ισχυει κ μονο στη σκεψη οτι καποιος δαγκωνει κατι απ τα παραπανω γι αυτο κ δν μπορω να τρωω με ανθρωπο που τρωει με τα δοντια..Παιζει να φυγει μπουκετο να μην τα ακουω μια κ καλη ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #149 στις: 20/07/07, 17:46 »
 
  Αργώ πολύ να τελειώσω το φαγητό μου. Αυτό μάλλον εκνευρίζει τους άλλους ;D 

 



Με εκνευριζει οταν ο αλλος κανει 150 ωρες να τελειωσει με το φαγητο.......αληθεια  ;D



Α, και δε μπορω να βλεπω να πετανε σκουπιδια κατω, τρελαινομαι...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose