Αποστολέας Θέμα: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 24214 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #75 στις: 07/06/08, 21:01 »
Ρε παιδιά έβαλα για κανα 10λεπτο να δω τηλεόραση (δεν παλεύεται παραπάνω) και μιλάνε συνέχεια για τον Σεργιανόπουλο!!! Κανένας σεβασμός πια!! Τον έχουν εξευτελίσει εντελώς τον άνθρωπο!!!  >:( >:(
Πάντως και ο θάνατος του Σεργιανόπουλου να μην ήτανε, πάλι ο προπαγανδιστικός μηχανισμός των λαικιστών πολιτικών μας, θα έβρισκε τον τρόπο να μας αποκοιμήσει με άλλες ασυναρτησίες. Για σοβαρά θέματα, μην περιμένετε να ακούσετε στην tv. Το κακό όμως είναι ότι σε αυτήν την περίπτωση εκμεταλλεύονται τον χαμό ενός ανθρώπου και τον πόνο των δικών του για να καλύψουν άλλα σημαντικά γεγονότα, όπως ο θάνατος της γυναίκας στην κέρκυρα που νομίζω ότι ήταν κ έγκυος από ένα μήνυμα στο myspace που μου ήρθε αλλά δεν είμαι σίγουρη κ.α. και αυτό για μένα είναι ασέβεια για τον ηθοποιό που δολοφονήθηκε για την γυναίκα που πέθανε έτσι άδικα και για όλους όσους αγνοούνται από τα μμε.
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #76 στις: 07/06/08, 22:12 »
Δεν ξέρω πως θα ακουστώ,αλλά έλεος πια...Συμπαθέστατος ο μακαρίτης αλλά και 3ημερο τηλεοπτικό εθνικό πένθος πάει πολύ... :P
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #77 στις: 08/06/08, 00:35 »
Δεν ξέρω πως θα ακουστώ,αλλά έλεος πια...Συμπαθέστατος ο μακαρίτης αλλά και 3ημερο τηλεοπτικό εθνικό πένθος πάει πολύ... :P

Eίναι πλέον μάχη μεταξύ αυτού και του Χριστόδουλου... May the more famous win....
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #78 στις: 08/06/08, 09:36 »
Συγγνωμη αλλα τα "βρομολογα μου" ηταν αυτα που ορισμενοι σε αυτο το θεμα υπονοουν για ενα ανθρωπο ο οποιος ειναι νεκρος.Σας πειραξαν οι λεξεις και δεν σας πειραζει και μαλιστα σε ενα τετοιο φορουμ,το γεγονος οτι 3-4 ανθρωποι εδω,προσβαλλουν ενα νεκρο γραφοντας απαξιωτικα οτι ψωνιζοταν και οτι ηταν τελειωμενος ναρκομανης;

Αν εχουν στοιχεια και ειναι τοσο μεγαλοι γνωστες της υποθεσης,ας πανε να καταθεσουν στον εισαγγελεα και οχι να κανουν το φορουμ του κιθαρα μεσημεριαναδικο.
Δε φτανει που οτι ωρα και να ανοιξεις την τιβι ακους και βλεπεις τα ιδια χυδαια υπονοουμενα,ειναι αναγκη να τα βλεπουμε και εδω και να τα αφηνετε;

Το και καλα βρισιμο σας πειραξε εδω στο μοναστηρι;Καταρχην σβυνοντας το μυνημα μου,φαινεται σα να πηρα θεση κατα του συγχωρεμενου,παρολο που εκανα και κανω το αντιθετο,να υποστηριζω τις επιλογες του καθενα εφοσον αυτες επηρεαζουν καλως η κακως την παρτη του και μονο.

Τι κοφτει τοσο πολυ μερικους αν ο αλλος την πινει;Αυτοι θα σαλταρουν η αυτος που πινει κοκα;Τι σας νοιαζει αν ο αλλος ειναι ομοφυλοφιλος;Σας εβαλε με το ζορι στο κρεββατι του και δε μπορουσατε να αρνηθειτε;

Δεν τρεχει τιποτα για να εξηγουμαστε και σεβομαι οτι δεν θελετε βρισιες κλπ εδω μεσα,αλλα αυτο που θελω να καταλαβετε ειναι οτι οι "βρισιες" αυτες ηταν ακριβης μεταφραση των κατινιων που εχουν γραφτει πιο πανω απο ορισμενους.Αυτους αγαπητοι διαχειριστες επρεπε να κοψετε και να τους πειτε οτι αν θελουν να βγαλουν χολη για τους ομοφυλοφιλους,τους Αλβανους,τους χρηστες και οτιδηποτε αλλο "αρρωστο" για αυτους,μπορουν να το κανουν ανετα και ελευθερα στο φορουμ της χρυσης αυγης η καποιο αναλογο.

Αυτα και παλι σορυ για το μπινελικι,αλλα ειρωνικες εξηγησεις για το γιατι κοπηκε το σχολιο μου να λειπουν.Κοπηκε γιατι περιειχε μια "βρομικη" λεξη και τελος.Οι ειρωνιες ας πανε στο καλο για να τελειωνουμε.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #79 στις: 08/06/08, 12:35 »
Φίλε 7, απαγορεύονται οι βωμολοχίες στο φόρουμ, το λέει και στους κανόνες που προσυπόγραψες.
Επίσης αυτοί οι κανόνες λένε ότι οι Mods και οι Admins έχουν το δικαίωμα να τροποποιούν ή να σβήνουν τέτοια μηνύματα χωρίς να χρειάζεται να εξηγήσουν τα αυτονόητα. Από κει και πέρα εγώ εξήγησα κιόλας το γιατί, πράγμα που δεν ήμουν υποχρεωμένος να κάνω.

Η ''μετάφραση'' που έκανες στα λεγόμενα κάποιων δεν ήταν πολύ πετυχημένη.  ;)

Αλλο να υπονοείς κάτι και άλλο να το λες φάτσα κάρτα, νομίζω υπάρχει μια διαφορά.
Οσον αφορά το αν ήταν ναρκομανής ο μακαρίτης, νομίζω ότι δε σηκώνει καμιά αμφιβολία.
Για το αν ήταν ομοφυλόφιλος ή όχι, ποσώς μας αφορά και συμφωνώ μαζί σου και ό,τι και αν λέει ο καθένας μας, δε θα το μάθουμε.

Δεν κόβουμε κανέναν, μπορείτε να γράψετε ό,τι θέλετε φτάνει να είστε κόσμιοι, δε νομίζω ότι είναι ανέφικτο αυτό να γίνει.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #80 στις: 08/06/08, 13:10 »
Και παλι λεω δεν τρεχει τιποτα.
Συμφωνα με τους κανονες του φορουμ ημουν φαουλ και ειπα σορυ.Απλα σε καποια φαση καταντησε λιγο κατινε η κουβεντα και τα ψιλοπηρα με αποτελεσμα να γραψω οπως θα μιλαγα προσωπο με προσωπο σε αναλογη συζητηση.
Μην κανουμε και εδω οτι κανει ο καθε πικραμενος στην τιβι,δικαζοντας εναν νεκρο-ελεος δηλαδη.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #81 στις: 08/06/08, 14:11 »
συγνωμη εμενα γτ σβηστηηκε..ουτε εβριζα ..μια απλη παραθεση εκανα..και του μπερν δεν σβηστηκε...καλε παρη θα με τρελανεις; ???

Μέσα στην παράθεσή σου ήταν τα ''όμορφα'' λόγια του 7
κανεις λαθος..μεσα στην παραθεση μου ηταν τα ομορφα λογια του  bairn of mosul , γιαυτον τον λογο ενοχληθηκα πιο πολυ..γτ ενω υπαρχει το εν λογο ποστ σβηστικε το δικο μου...ειναι σχεδον το ιδιο με το απο πανω σου... :(
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #82 στις: 08/06/08, 14:34 »

Μην κανουμε και εδω οτι κανει ο καθε πικραμενος στην τιβι,δικαζοντας εναν νεκρο-ελεος δηλαδη.


αυτη η φραση τα λεει ολα....εχουν πεσει ολα τα μμε σαν αρπαχτικα προσπαθωντας να κερδισουν απο τον θανατο του ανθρωπου....μην το κανουμε και εδω.....κριμα δηλαδη...και ντροπη...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #83 στις: 08/06/08, 15:51 »
Amylo σταμάτα να γκρινιάζεις  :P

Το ζήτημα είναι ότι με το που μπήκε αυτό το θέμα, είναι αναπόφευκτο να βγουν υποστηρικτές και πολέμιοι του μακαρίτη.
Στα ΜΜΕ απλά έγινε ντόρος γιατί πούλαγε πολύ ο τύπος και βλέπουμε ότι πουλάει και μετά θάνατον.
Μέχρι να συμβεί κάτι άλλο και θα ξεχαστεί αμέσως όπως είχε γίνει με το θέμα του Αλεξ στη Βέροια.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #84 στις: 08/06/08, 16:00 »
Amylo σταμάτα να γκρινιάζεις  :P

oοχι ρε παρη δεν σταματαω..γτ απα υπηρχε δυνατοτητα να το ξανα δεις θα εβλεπες οτι δεν ειχα απαντησει στον 7 αλλα σε αυτον που προαενεφρερα ακι οχι μονο...η παραθεση δνε ηταν του 7...δεν υπηρχε βομωλοχια και να υπηρχε δεν ηταν δικια μου...και τεσπα..δεν μπορεις να σβηνεις ετσι μνμ χωρις να εχει τπτ και να μου λες να σταματησω να γκρινιαζω, και απ οτι ξερεις εγω δεν ειμαι γκρινιαρα :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #85 στις: 09/06/08, 08:48 »
 Νομίζω ότι εκφράστηκαν οι απόψεις απο όλες τις πλευρές στο θέμα.Δεν υπάρχει λόγος για επανάληψη των ίδιων απόψεων απλά και μόνο για συνεχείς διαφωνίες .Ο κάθε άνθρωπος έχει τις απόψεις του και πρέπει να σέβεται τις όποιες άλλες .Σε ένα τόσο θλιβερό γεγονός δεν νομίζω ότι πρέπει να του δώσουμε άλλη κατεύθυνση απο αυτή που πραγματικά έχει.Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει και ο καθένας μας ας τον θυμάται με όποιο τρόπο θέλει.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #86 στις: 10/06/08, 18:35 »
θυμομουν οτι ο σεργιανοπουλος ειχε κανει μαι ταινια σχετικα με την τουρκια και την βρηκα...μαζι με την ματσουκα
http://www.cine.gr/film_redir.asp?film=Oyunbozan%20-%20%D4%F1%E9%F0%EB%EF%20%D0%E1%E9%F7%ED%E9%E4%E9
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....