Αποστολέας Θέμα: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 10790 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #25 στις: 12/12/07, 03:15 »
led zepp reunion και τελος λεμε...μακαρι να ειχα το λεφτα...με τοσα που θελει ομως για να παω, καλυτερα να παρω καμια στρατ αμερικανα! ;D
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #26 στις: 12/12/07, 13:35 »
Ρε Schizm τι ειναι αυτα που λες? Δηλαδη για να μην εισαι αρπαχτρας πρεπει να εχεις πολυ μικρο αντιτιμο?

Η απάντηση αφορά κάθε συγκρότημα που επανενώνεται και σύμφωνα με τους φίλους του δεν το κάνει για τα λεφτά. Από ιδεολογία και θεωρητικές υπερβάσεις χορτάσαμε. Περιμένω να δω ποιος έχει τα @@ να επανενωθεί και να κάνει τσαμπέ εμφανίσεις, έτσι γιατί γουστάρει να παίζει μουσικούλα, επαληθεύοντας όλους εκείνους που δε θεωρούν πως το έκανε για τα φράγκα. Όποιος δεν έχει ανάγκη και πιστεύει σε μη οινομικά κίνητρα για ένα reunion, ας το δείξει κι έμπρακτα κάποια στιγμή.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #27 στις: 12/12/07, 15:55 »
Η απάντηση αφορά κάθε συγκρότημα που επανενώνεται και σύμφωνα με τους φίλους του δεν το κάνει για τα λεφτά. Από ιδεολογία και θεωρητικές υπερβάσεις χορτάσαμε. Περιμένω να δω ποιος έχει τα @@ να επανενωθεί και να κάνει τσαμπέ εμφανίσεις, έτσι γιατί γουστάρει να παίζει μουσικούλα, επαληθεύοντας όλους εκείνους που δε θεωρούν πως το έκανε για τα φράγκα. Όποιος δεν έχει ανάγκη και πιστεύει σε μη οινομικά κίνητρα για ένα reunion, ας το δείξει κι έμπρακτα κάποια στιγμή.

Ναι ρε schizm αλλά σκέψου ότι για μια συναυλία δεν παίρνουν λεφτα μόνο οι 5,6 μουσικοί που παιζουν αλλά ένα σορο άλλα άτομα + το ότι μια συναυλία πρέπει κάποιος να την διοργανώσει, να νοικιάσει τον χώρο και αυτές είναι εταιρίες και άνθρωποι που δεν δουλεύουν για την αγάπη τους στην μουσική!!!

Επίσης φαντάσου αύριο να ανακοινωθεί ότι οι Zeppelin θα κάνουν μια παγκόσμια τουρνέ ας πουμε 20 εμφανίσεων μόνο και μόνο γιατι το γουστάρουν με εισιτήρια των 10€ για να καλυφθούν οι υπόλοιπες ανάγκες. Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει στα εκδοτήρια, τι ζήτηση θα υπάρχει, τι διαμαρτυρίες θα υπάρξουν απο ανθρώπους που δεν πρόλαβαν να πάρουν εισιτήριο! Τι φασαρίες θα δημιουργηθούν!

Κάτι τέτοιο μάλλον ουτοπικό είναι στην εποχή της μουσικής βιομηχανιας που ζούμε....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #28 στις: 12/12/07, 21:11 »
Ναι ρε schizm αλλά σκέψου ότι για μια συναυλία δεν παίρνουν λεφτα μόνο οι 5,6 μουσικοί που παιζουν αλλά ένα σορο άλλα άτομα + το ότι μια συναυλία πρέπει κάποιος να την διοργανώσει, να νοικιάσει τον χώρο και αυτές είναι εταιρίες και άνθρωποι που δεν δουλεύουν για την αγάπη τους στην μουσική!!!

Δε μίλησα για τσάμπα, αλλά για την κάλυψη του κόστους και μόνο, αναγνωρίζοντας πως για τέτοιες συναυλίες εργάζονται κι άλλοι πέραν του συγκροτήματος. Ας γίνει κάτι κατανοητό...εκτιμώ απεριόριστα το παρελθόν των LedZ, αλλά ούτε φανατικός δηλώνω, ούτε αφελής για να τρώω αμάσητα όλα αυτά τα ρομαντικά περί εκφραστικού ζητούμενου που δεν αφορά οικονομικά μεγέθη. Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα...όποιος δεν το κάνει ΚΑΙ για τα φράγκα, υπάρχουν πλείστοι όσοι τρόποι να το αποδείξει.

Παράθεση
Επίσης φαντάσου αύριο να ανακοινωθεί ότι οι Zeppelin θα κάνουν μια παγκόσμια τουρνέ ας πουμε 20 εμφανίσεων μόνο και μόνο γιατι το γουστάρουν με εισιτήρια των 10€ για να καλυφθούν οι υπόλοιπες ανάγκες. Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει στα εκδοτήρια, τι ζήτηση θα υπάρχει, τι διαμαρτυρίες θα υπάρξουν απο ανθρώπους που δεν πρόλαβαν να πάρουν εισιτήριο! Τι φασαρίες θα δημιουργηθούν!

Θες να μου πεις πως όποτε μια συναυλία γίνεται sold out (και είναι διόλου σπάνιο το φαινόμενο), πλήθη κόσμου βγάζουν τα γιαταγάνια και ξεκινούν αναμετρήσεις και γιουρούσια; Πριν ένα χρόνο έδωσαν συναυλία οι Rolling Stones (που παρεμπιπτόντως φημίζονται για την έφεσή τους στα μπικικίνια) στο Ρίο της Βραζιλίας με δωρεάν εισιτήριο (ασχέτως του συνολικού κόστους της συναυλίας). Μήπως έπρεπε να τους μηνύσουν κι όλας επειδή διά αυτής της επιπόλαιης αυτής επιλογής έθεσαν σε κίνδυνο τις ζωές των οπαδών τους; Και να σου πω και κάτι...αν είναι οι συναυλίες τέτοιων συγκροτημάτων να γίνονται με 10€, είμαι διατεθειμένος να ανεχθώ τις "παράπλευρες απώλειες" από μερικούς ηλίθιους που δεν κατανοούν πως υπάρχουν και περιορισμοί, είτε το εισιτήριο είναι 70€, είτε 1€.

Παράθεση
Κάτι τέτοιο μάλλον ουτοπικό είναι στην εποχή της μουσικής βιομηχανιας που ζούμε....

Και της οποίας είναι μέρος κι οι κάθε Led Zeppelin. Μην το λησμονούμε.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #29 στις: 12/12/07, 21:24 »
Και της οποίας είναι μέρος κι οι κάθε Led Zeppelin. Μην το λησμονούμε.

Σίγουρα ναι, γι αυτό και το ανέφερα...

Κοίτα για τις φασαρίες και τις διαμαρτυρίες ίσως το παρατράβηξα λίγο...
Δεν είμαι ιδιαίτερα τρελαμένος με τους Zeppelin απλά πιστεύω ότι είναι δύσκολο να γίνει συναυλία τέτοιων ονομάτων τζάμπα ή με συμβολικό εισιτήριο!
Τώρα αν ισχύει αυτό που λες για τους stones στο Ριο ίσως πρέπει να αναθεωρήσω κάποια πράγματα......
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #30 στις: 13/12/07, 01:05 »
Τώρα αν ισχύει αυτό που λες για τους stones στο Ριο ίσως πρέπει να αναθεωρήσω κάποια πράγματα......


Κάνοντας μια απλή διαδικτυακή αναζήτηση μπορείς να επιβεβαιώσεις την είδηση από πάρα πολλές πηγές...ενδεικτικά. Κι εδώ review και εικόνες.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #31 στις: 13/12/07, 02:32 »
OK, φοβερή φάση, θα ήθελα πάρα πολύ να το είχα ζήσει...

Αλλά μάλλον και αυτό για διαφημιστικούς λόγους έγινε (έναρξη περιοδείας στη νότια Αμερική) γιατί θυμάμαι πολύ καλά πόσο είχαν τα εισιτήρια τους στην συγκεκριμένη περιοδεία... (που μάλλον ήταν και η τελευταία - άσχετο αλλά πονάει  :( )

Το θέμα είναι να κάνεις ολόκληρες περιοδείες τζάμπα και όχι μεμονομένα live...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #32 στις: 13/12/07, 14:08 »
Το θέμα είναι να κάνεις ολόκληρες περιοδείες τζάμπα και όχι μεμονομένα live...

Ας ξεκινήσουν από κανένα live πρώτα και συζητάμε και τις περιοδείες αργότερα. Δεν τους έχει βάλει και κανένας το μαχαίρι στο λαιμό να γυρίσουν και τον κόσμο δα. Και το minimum να έκαναν, όλα καλά θα ήταν. Αλλά είναι πολλά τα λεφτά Άρη και υπάρχουν και 4σέγγονα να αποκαταστήσουν.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #33 στις: 14/12/07, 02:47 »
Παιδιά μόλις είδα την συνέντευξη του καρβέλα στη ζουγκλα.
Είπε κάτι που μόλις το άκουσα θυμήθηκα τη συζητηση που είχαμε σε αυτό το θέμα με τον schizm...
Λοιπόν λέει ότι ξεκινάει εμφανίσεις σε έναν χώρο όπου δεν θα έχει ούτε "είσοδο" ούτε στανταρ τιμές στα ποτά!
Ο καθένας θα πληρώνει ότι έχει, ότι θέλει και ότι πιστεύει ότι άξιζε αυτό που παρακολούθησε...

Αυτό πιστεύω (αρκει να το δούμε και στην πράξη) ότι είναι η καλύτερη απάντηση σε αυτούς που υποστηρίζουν (και πρώτον βάζω τον εαυτό μου) ότι στις μέρες μας δεν μπορει κάποιος να τραγουδάει μόνο για την ταυλα του!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #34 στις: 14/12/07, 02:51 »
Αυτό πιστεύω (αρκει να το δούμε και στην πράξη) ότι είναι η καλύτερη απάντηση σε αυτούς που υποστηρίζουν (και πρώτον βάζω τον εαυτό μου) ότι στις μέρες μας δεν μπορει κάποιος να τραγουδάει μόνο για την ταυλα του!!!

Δεν νομίζεις όμως ότι ο Καρβέλας το κάνει εκ του ασφαλούς? Έχοντας ήδη τόσα κέρδη από προηγούμενες δουλειές του. Κι εκτός αυτού, ο καθένας μπορεί να το κάνει για την... ταύλα του ( ;D) αλλά όταν η μουσική είναι το μόνο βιοποριστικό σου μέσο δεν αφήνει πολλά περιθώρια για να το κάνεις αποκλειστικά και μόνο γι'αυτό. Ναί, πάντα θα'σαι μέσα στην ταύλα ( ;D) όταν παίζεις, ως μουσικός, αλλά χρειάζεται και το ρευστό όπως και να το κάνεις. Ποτέ δεν ήμουν προσωπικά υπέρ των καθαρά "μισθοφόρων" μουσικών, αλλά κι αυτοί οι άνθρωποι από κάπου πρέπει να βγάλουν τα προς το ζην, έτσι?

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #35 στις: 14/12/07, 03:50 »
Δεν νομίζεις όμως ότι ο Καρβέλας το κάνει εκ του ασφαλούς? Έχοντας ήδη τόσα κέρδη από προηγούμενες δουλειές του. Κι εκτός αυτού, ο καθένας μπορεί να το κάνει για την... ταύλα του ( ;D) αλλά όταν η μουσική είναι το μόνο βιοποριστικό σου μέσο δεν αφήνει πολλά περιθώρια για να το κάνεις αποκλειστικά και μόνο γι'αυτό. Ναί, πάντα θα'σαι μέσα στην ταύλα ( ;D) όταν παίζεις, ως μουσικός, αλλά χρειάζεται και το ρευστό όπως και να το κάνεις. Ποτέ δεν ήμουν προσωπικά υπέρ των καθαρά "μισθοφόρων" μουσικών, αλλά κι αυτοί οι άνθρωποι από κάπου πρέπει να βγάλουν τα προς το ζην, έτσι?

Ναι και εγω λίγο πολύ αυτά έλεγα σε προηγούμενα ποστ, αλλά επειδή λέγαμε για τους Zeppelin, δεν μπορείς να πεις οτι και αυτοί όπως και ο καρβέλας (ωραία σύγκριση ε?) δεν έχουν βγάλει αρκετα από προηγούμενες δουλειες...
Τώρα αν μιλάς για τους μουσικούς που θα παίζουν με τον καρβέλα τι να πω, λογικά αυτοί θα έχουν συμφωνήσει να παίρνουν στανταρ χρηματα γιατί αυτοί σίγουρα δεν έχουν τα λεφτα του καρβέλα για να μπορούν να παίζουν για την ταύλα (πετυχημένο ε?) τους...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #36 στις: 14/12/07, 13:36 »
ρε παιδιά για ποιό τσάμπα μιλάμε? γιατί να είναι τσάμπα ή φτηνά? γιατί? με την ίδια λογική θα έπρεπε και φτασμένοι ηθοποιοί να μοιράζουν τσάμπα εισιτήρια στα θέατρα, ή τα μεγάλα-πλούσια-φτασμένα κινηματογραφικά στούντιο να μοιράζουν δωρεάν εισιτήρια για τις ταινίες...ειλικρινά δν το καταλαβαίνω αυτό...στο 2007 είμαστε και συζητάμε για τσάμπα?

από που κι ως που δλδ? εγώ ήμουν διατεθειμένος να δώσω και 1000 και 2000 ευρώ για να πάω σε αυτήν την συναυλία...γιατί να μου πάρει την σειρά κάποιος που δεν τα δίνει αυτά τα λεφτά? και δν με ενδιαφέρει αν ο page πάρει καινούργια ferrari ή ο Plant αγοράζει με 100άδες τα silk πουκαμισάκια του...δν με ενδιαφέρει...απλά...πιστεύω όλοι μας θα εκπλαγούμε έτσι και μάθουμε πόσο μεγάλη ήταν η ζήτηση ακόμα και με αυτές τις τιμές...φανταστείτε να ήταν και τσάμπα...πανικός...

και στο κάτω κάτω αυτό σημαίνει να έχεις ένα όνομα σαν των zeps, flοyd, sabbath etc...μπορείς να το εξαργυρώνεις σε $$$ ή δόξα ανά πάσα στιγμή...εδώ δίνουμε 30-40 ευρώ για να δουμε συγκροτηματάκια της πλάκας με την πεποίθηση ότι βοηθάμε στην ανανέωση της μουσικής που αγαπάμε, εν θα δώσουμε παραπάνω για να δούμε τους led zeppelin...αν ακυρώσουμε και αυτούς πάει τέλειωσε...

εγώ ακόμα βέβαια, δεν έχω κατανοήσει αυτό το "θα έπρεπε να έιναι τσάμπα...." ::)

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: LED ZEPPELIN REUNION ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #37 στις: 14/12/07, 15:09 »
ρε παιδιά για ποιό τσάμπα μιλάμε? γιατί να είναι τσάμπα ή φτηνά? γιατί? με την ίδια λογική θα έπρεπε και φτασμένοι ηθοποιοί να μοιράζουν τσάμπα εισιτήρια στα θέατρα, ή τα μεγάλα-πλούσια-φτασμένα κινηματογραφικά στούντιο να μοιράζουν δωρεάν εισιτήρια για τις ταινίες...ειλικρινά δν το καταλαβαίνω αυτό...στο 2007 είμαστε και συζητάμε για τσάμπα? εγώ ακόμα βέβαια, δεν έχω κατανοήσει αυτό το "θα έπρεπε να έιναι τσάμπα...." ::)

Και δε χρειάζεται να το κατανοήσεις, γιατί ποτέ δεν τέθηκε στη βάση της υποχρέωσης. Προσωπικά εξέφρασα έναν ευσεβή πόθο και κατέθεσα την αντίθεσή μου προς την πεποίθηση που θέλει τέτοιες επανενώσεις να γίνονται για χάρη της τέχνης, σνομπάροντας το χρήμα, γιατί -έτσι τέθηκε- "δεν τα έχουν ανάγκη". Κάλεσα λοιπόν -θεωρητικά πάντα- όποιον δεν τα έχει ανάγκη να το αποδεικνύει κι έμπρακτα, όπως παράλληλα ένας ηθοποιός που σέβεται την τέχνη του επιλέγει να ξεφύγει από τους παχυλούς μισθούς του Χόλιγουντ, παίζοντας σε μια ανεξάρτητη παραγωγή για φρογκοδίφραγκα. Υποχρέωση φυσικά και δεν υπάρχει και δεν πρέπει να υπάρξει...δεν τρώμε όμως και κουτόχορτο, όταν μας παραθέτουν ως κίνητρο την υπέρμετρη αγάπη για τη μουσική και μόνο.

Παράθεση
από που κι ως που δλδ? εγώ ήμουν διατεθειμένος να δώσω και 1000 και 2000 ευρώ για να πάω σε αυτήν την συναυλία...γιατί να μου πάρει την σειρά κάποιος που δεν τα δίνει αυτά τα λεφτά? και δν με ενδιαφέρει αν ο page πάρει καινούργια ferrari ή ο Plant αγοράζει με 100άδες τα silk πουκαμισάκια του...δν με ενδιαφέρει...απλά...πιστεύω όλοι μας θα εκπλαγούμε έτσι και μάθουμε πόσο μεγάλη ήταν η ζήτηση ακόμα και με αυτές τις τιμές...φανταστείτε να ήταν και τσάμπα...πανικός...

Δηλαδή το μέτρο σύγκρισης του καλού μουσικόφιλου πρέπει να είναι οι καταθέσεις στην τράπεζα που διαθέτει; Αν είναι έτσι, ας φροντίσουν εφεξής στις συναυλίες να βάζουν κατώτατο πλαφόν τα 1000€ που αναφέρεις, αφενός για να γλυτώσουμε από την πλέμπα, αφετέρου να αυξήσουμε και τα κέρδη των τραπεζών από τα δάνεια που θα πάρουν οι φίλοι των συγκροτημάτων. Δεν περίμενα πάντως πως θα φτάναμε ποτέ να προτιμάμε υψηλή τιμή εισιτηρίου, για να απολαμβάνουμε ως προνομιούχοι μια συναυλία στα μέτρα μας.

Παράθεση
και στο κάτω κάτω αυτό σημαίνει να έχεις ένα όνομα σαν των zeps, flοyd, sabbath etc...μπορείς να το εξαργυρώνεις σε $$$ ή δόξα ανά πάσα στιγμή...εδώ δίνουμε 30-40 ευρώ για να δουμε συγκροτηματάκια της πλάκας με την πεποίθηση ότι βοηθάμε στην ανανέωση της μουσικής που αγαπάμε, εν θα δώσουμε παραπάνω για να δούμε τους led zeppelin...αν ακυρώσουμε και αυτούς πάει τέλειωσε...

Καλά η μουσική ούτε άρχισε, ούτε τελείωσε με τους LedZ, για να ανησυχούμε κι όλας γι' αυτήν την πρώτη αν τους ρίξουν από το βάθρο τίποτα εμπαθείς τύποι σαν κι εμένα. Ο καθένας καθορίζει τις αξίες του άλλωστε. Δε διαφωνώ με το τι μπορούν να κάνουν ως όνομα οι προαναφερθέντες, αλλά όλοι κρίνονται...όπως έγινε κάποτε και με τους Metallica και το Napster φερ' ειπείν. Και δεν το θέτω ως παράδειγμα, διόλου τυχαία.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
2799 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/09, 22:44
από Born To Be Wild
27 Απαντήσεις
10767 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/07, 11:22
από Zeppelin
8 Απαντήσεις
4665 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/07, 10:20
από fuZZed
25 Απαντήσεις
7548 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/09/07, 15:32
από Acanthor
29 Απαντήσεις
10553 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/09, 11:17
από MakisSRV
47 Απαντήσεις
15635 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/09, 20:59
από D@ve Murray
9 Απαντήσεις
3377 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/10/10, 23:32
από Kiratzoharris
11 Απαντήσεις
3852 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/05/12, 11:30
από guitalele
4 Απαντήσεις
2460 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/03/13, 19:47
από kbasilis
0 Απαντήσεις
3462 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/12/13, 18:53
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)