Αποστολέας Θέμα: Τι μας τη δίνει στο Site?  (Αναγνώστηκε 181574 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #125 στις: 07/12/06, 15:59 »
που σβήνονται μυνήματα

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #126 στις: 07/12/06, 16:06 »
που σβήνονται μυνήματα

Μου τη δίνει που σας ενδιαφέρουν μόνο τα μηνύματα σας!!! Το ότι γράφετε ότι μπαρούφα σας κατεβεί δεν σας νοιάζει καθόλου όμως!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #127 στις: 07/12/06, 17:09 »
Μπαρούφες σύμφωνα με ποιόν?

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #128 στις: 07/12/06, 19:12 »
Μπαρούφες σύμφωνα με ποιόν?

Σύμφωνα με τους σκεπτόμενους ανθρώπους που απαντάνε σχετικά με το θέμα που διαβάζουν και όχι ό,τι νάναι απλά για να γράψουν κάτι  ;)

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #129 στις: 07/12/06, 19:22 »
που πλεον για πολλους χρηστες το φορουμ εχει γινει πολύ σοβαρο με την εννοια οχι του να γραφουμε οτι βλακεια γινεται αλλα οτι αν κανουμε λιγο καυγαδακι και λιγο πλακα σε λογικα πλαισια πρεπει να επεμβει καποιος και να "σωσει" το θεμα..λες και αυτο δεν μπορει να γινει μετα απο λιγο...τεσπα..παραπονα υπαρχουν πολλα...νουνου ομως ενα...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #130 στις: 08/12/06, 23:33 »
-Mου τη δινει που τωρα πια το φορουμ δεν ειναι και τοσο μουσικο.Στα μουσικα νεα υπαρχουν ελαχιστες συζητησεις.Ολοι αναλωνονται στο ανθρωπος και ζωη οπου πεφτουν προσωπικες κοντρες συμφωνα με τα πιστευω και τις αντιληψεις του καθενος.Ενταξει ρε παιδια "κιθαρα" λεγεται το φορουμ.Σε αυτο συνεβαλε και το γεγονος οτι φυγαν αρκετα σχετικα μελη που οταν ειχα πρωτομπει συζηταγαν στα μουσικα θεματα..
Ενταξει ειχαμε τσακωμους διαφωνιες(ξυλοδαρμους) αλλα τουλαχιστον μιλουσαμε για μουσικη.Τωρα?Σαν να εχει χαθε το νοημα.Περισσοτερες ειναι οι συνατησεις που προσπαθουν να οργανωθουν παρα οι σοβαρες(η και ασοβαρες) συζητησεις. ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #131 στις: 09/12/06, 12:51 »
...Στα μουσικα νεα υπαρχουν ελαχιστες συζητησεις...

Αυτή τη στιγμή τα 14 από τα 20 τελευταία μηνύματα αφορούν Μουσικά νέα και Συζητήσεις, αλλά προσωπικά με ενδιαφέρουν μόνο τα 3 από αυτά. Τί είναι τα άλλα; "Καλύτερος Drummer", "καλύτερος πληκτράς", "τραγούδια που ακούσατε σήμερα πάνω από 10 φορές" και άλλα τέτοια δημοψηφίσματα που στο κάτω-κάτω δεν χρησιμεύουν σε τίποτα, αφού ο καθένας γράφει την υποκειμενική του άποψη(και συνήθως χωρίς επιχειρήματα), κανείς δεν διαβάζει περισσότερες από τις 4-5 προηγούμενες απαντήσεις πριν γράψει στο θέμα και φυσικά κανείς δεν κάθεται να διαβάσει τις απαντήσεις που θα δώσουν οι άλλοι μετά από αυτόν(εκτός για να δει αν θα γράψει τπτ κανένας για αυτά που έγραψε αυτός). Και επειδή σχεδόν όλοι γράφουν εκεί απλά για να γράψουν, μαζεύονται και πιάνουν 11/2 με 2 σελίδες και συνεχώς βρίσκονται μπροστά και θάβουν τα άλλα θέματα.  >:(
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #132 στις: 09/12/06, 17:09 »
Ναι μα θεματα του στυλ τι ακουσατε σημερα πανω απο 20 φορες εινα χαζα.Ολοι περνανε και αφηνουν την κουτσουλια τους καθε μερα..Και η αληθεια ειναι οτι δεν βγαινει τπτ.Αφου κανεις δεν διαβαζει του αποπανω κλπ.Μιλαω για κανα θεμα του στυλ HIM opinions κλπ :P ;D...Εννοω θεματα οπου μπορουμε να ξετυλιχτουμε!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #133 στις: 09/12/06, 18:00 »
που πλεον για πολλους χρηστες το φορουμ εχει γινει πολύ σοβαρο με την εννοια οχι του να γραφουμε οτι βλακεια γινεται αλλα οτι αν κανουμε λιγο καυγαδακι και λιγο πλακα σε λογικα πλαισια πρεπει να επεμβει καποιος και να "σωσει" το θεμα..λες και αυτο δεν μπορει να γινει μετα απο λιγο...τεσπα..παραπονα υπαρχουν πολλα...νουνου ομως ενα...


Δε θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο.....
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Fys

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #134 στις: 09/12/06, 18:21 »
Το site είναι πολύ καλό.. Απλά, δεν έχω δεί πουθενά τόσους δήθεν μαζεμένους.. Υπάρχουν κάποια άτομα εδώ μέσα και
ξέρουν ποιοί είναι, και επειδή ξέρουν δύο πράγματα παραπάνω, ειρωνεύονται και το παίζουν δάσκαλοι και υπεράνω, νομίζουν ότι έχουν κατακτήσει τον κόσμο... Υπάρχουν πάλι κάποιοι άλλοι που το παίζουν μουσικόφιλοι και άμα τους πείς για να κανένα καινούριο δίσκο, σε γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια.. Υπάρχουν άλλοι πάλι που δεν τους ενδιαφέρει να μάθουν κάτι από εδώ μέσα αλλά θέλουν να μπούν και να γράψουν την μαλ***α τους... Με λίγα λόγια, τα άτομα το χαλάνε.. Γενικά, σαν site, το βρίσκω πολύ οργανωμένο και απίστευτα εξυπηρετικό.
Shatter the myth, don't cut yourself, on your words against dreams made of steel, stronger than any faith that inflicts with pain and fear...
Chuck Schuldiner RIP (13/5/1967 - 13/12/2001)

Αποσυνδεδεμένος gloup81

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • If you shake my hand, better count your fingers
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #135 στις: 13/12/06, 15:25 »
Εμενα με ενοχλει το γεγονος οτι επειδη καποιοι δεν εχουν χιουμορ σαν ανθρωποι, πρεπει και οι υπολοιποι να ειναι 100% σοβαροι, χρησημοποιοντας συχνα προσβλητικες εκφρασεις, οι οποιες δεν γινοταν αμεσα αντιλιπτες απο τους αλλους.
Ανθρωποι ειμαστε, και δη Ελληνες, και ο χαβαλες ειναι στο αιμα μας.
Μην προσπαθειτε να δωσετε σε αυτο το φορουμ τον τιτλο του "πιο σοβαρου φορουμ" γιατι τοτε απλα ειναι καταδικασμενο.
Γενικευοντας, μου την δινουν οι διαχειριστες και ορισμενοι mods (οχι Parlats, δεν το λεω για σενα, εσυ κανεις σωστα την δουλεια σου)
Επειδη δεν εχω πολλα ποστς, δεν σημαινει οτι δεν παρακολουθω το φορουμ....

Αποσυνδεδεμένος kain

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Άντρας
  • Still On The Road
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #136 στις: 15/12/06, 06:13 »
Το σύστημα αυτόματης διόρθωσης των κειμένων.
Τί να το καλοπιάνω λέγοντάς του να μ' αφήσει να πληκτρολογήσω σαν άνθρωπος τους τίτλους tracklist αγγλόφωνου δίσκου, εφόσον δεν έχει νόημα το transliteration με ελληνικούς χαρακτήρες. Ανένδοτο αυτό...τσουπ! "Το κείμενό σας είναι γραμμένο σε greeklish! Παρακαλούμε γράψτε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες"
Τι να του εξηγώ πως πλέον η λογοκρισία δεν ισχύει στη λογοτεχνία, γι' αυτό καλά θα έκανε να αφαιρέσει τους αστερίσκους από τις "κακές" λέξεις στα κείμενα του κύριου Larkin. Εκεί αυτό... Αγύριστο κεφάλι.

Eytyxws, toylaxiston sthn prwth periptwsh, yparxei to copy/paste tou Word kai to magiko koumpaki Enter. :D

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #137 στις: 19/12/06, 22:13 »
που ακομη κ στις κατηγοριες εχουν δημιουργηθει κλικες!!!  :( ελεος δλδ!

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #138 στις: 20/12/06, 07:11 »
που σβήνονται μυνήματα

Μου τη δίνει που σας ενδιαφέρουν μόνο τα μηνύματα σας!!! Το ότι γράφετε ότι μπαρούφα σας κατεβεί δεν σας νοιάζει καθόλου όμως!


Parlats, μη λες εμείς και εσείς.Το ίδιο είναι τα μέλη με τους συντονιστές.
Απλά αναλαμβάνουν μια υπευθυνότητα.

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #139 στις: 20/12/06, 08:25 »
Το site είναι πολύ καλό.. Απλά, δεν έχω δεί πουθενά τόσους δήθεν μαζεμένους.. Υπάρχουν κάποια άτομα εδώ μέσα και
ξέρουν ποιοί είναι, και επειδή ξέρουν δύο πράγματα παραπάνω, ειρωνεύονται και το παίζουν δάσκαλοι και υπεράνω, νομίζουν ότι έχουν κατακτήσει τον κόσμο... Υπάρχουν πάλι κάποιοι άλλοι που το παίζουν μουσικόφιλοι και άμα τους πείς για να κανένα καινούριο δίσκο, σε γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια.. Υπάρχουν άλλοι πάλι που δεν τους ενδιαφέρει να μάθουν κάτι από εδώ μέσα αλλά θέλουν να μπούν και να γράψουν την μαλ***α τους... Με λίγα λόγια, τα άτομα το χαλάνε.. Γενικά, σαν site, το βρίσκω πολύ οργανωμένο και απίστευτα εξυπηρετικό.
Τα αρνητικά αυτά χαρακτηριστικά που αναφέρεις μπορείς κάλλιστα να τα συναντήσεις σε οποιαδήποτε "κλειστή" κοινωνία, είτε στο διαδίκτυο είτε στην πραγματική ζωή, αρα γνώμη μου είναι πως κακώς τα αναφέρεις αν και το γεγονός οτι διαχωρίζεις το forum απο αυτά μου δείχνει οτι μάλλον συμφωνούμε.
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #140 στις: 20/12/06, 10:08 »
Parlats, μη λες εμείς και εσείς.Το ίδιο είναι τα μέλη με τους συντονιστές.
Απλά αναλαμβάνουν μια υπευθυνότητα.

Η υπευθυνότητα των συντονιστών δεν είναι να τρέχουν κάποιους χρήστες και να σβήνουν τα συνεχή σπαμ τους, με πιάνεις jacksonas?  ;)
Η υπευθυνότητα των χρηστών πού είναι??  ::)

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #141 στις: 20/12/06, 10:50 »

Η υπευθυνότητα των χρηστών πού είναι?? ::)

στο να αναδεικνύουν την "υπευθυνότητα" των συντονιστών....ώστε να μπορούν έπειτα να την αμφισβητούν ;D
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #142 στις: 20/12/06, 13:42 »
Ναι βρε παιδιά, απλά μη χωρίζουμε το site σε υπαλλήλους και προιστάμενους.  :P
Ο καλός ο συντονιστής πάντως θέλει και το καλό spamer του για να αναδειχτεί (σωστά parlats?)  :)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #143 στις: 20/12/06, 13:50 »
Ναι βρε παιδιά, απλά μη χωρίζουμε το site σε υπαλλήλους και προιστάμενους.  :P

Το διαχωρισμό αυτό δεν είδα κανέναν να τον κάνει εσύ τον υπέθεσες αυθαίρετα  ;)

Ο καλός ο συντονιστής πάντως θέλει και το καλό spamer του για να αναδειχτεί (σωστά parlats?) :)

Αυτό που λες είναι ο καλός μπάτσος και δεν έχουμε το ρόλο αυτό ούτε θέλουμε να έχουμε τέτοιο ρόλο. Επίσης δεν ζήτησε κανείς συντονιστής να αναδειχτεί ούτε πιστεύω ότι κάποιοι αποσκοπούν σε κάτι τέτοιο! Ομως όταν οι συχνοί spammers (και συ είσαι ένας από αυτούς), το παρακάνουν, τότε αναγκάζετε και τους συντονιστές να λαμβάνουν τα μέτρα τους!

Fullblownchaos

  • Επισκέπτης
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #144 στις: 20/12/06, 13:53 »
..μου την δινει αλλα απο την αλλη μου κανει και μεγαλη εντυπωση ¨που οι πιο πολλοι εδω μεσα ειναι καραφλωροι ..που ο ενας γλυφει τον αλλο..που υπαρχουν ατομα που τα ξερουν ολα..και που παλι υπαρχουν ατομα που λενε ολο λαλακιες..και γενικοτερα ..οι μισοι απο δω μεσα μιλανε χωρις να εχουν βγει παρα εξω απο το σπιτακι τους..γενικοτερα υπαρχει πολυ φλωρια εδω περα..παιζει να ειναι και το μεγαλυτερο σαιτ σε ποσοστο μαλακιας.αυτα

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #145 στις: 20/12/06, 13:55 »
Ο καλός ο συντονιστής πάντως θέλει και το καλό spamer του για να αναδειχτεί (σωστά parlats?) :)
Αυτό που λες είναι ο καλός μπάτσος και δεν έχουμε το ρόλο αυτό ούτε θέλουμε να έχουμε τέτοιο ρόλο. Επίσης δεν ζήτησε κανείς συντονιστής να αναδειχτεί ούτε πιστεύω ότι κάποιοι αποσκοπούν σε κάτι τέτοιο! Ομως όταν οι συχνοί spammers (και συ είσαι ένας από αυτούς), το παρακάνουν, τότε αναγκάζετε και τους συντονιστές να λαμβάνουν τα μέτρα τους!

H κλασικη κοντρα μπατσων-αναρχικων  ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #146 στις: 20/12/06, 13:56 »
..μου την δινει αλλα απο την αλλη μου κανει και μεγαλη εντυπωση ¨που οι πιο πολλοι εδω μεσα ειναι καραφλωροι ..που ο ενας γλυφει τον αλλο..που υπαρχουν ατομα που τα ξερουν ολα..και που παλι υπαρχουν ατομα που λενε ολο λαλακιες..και γενικοτερα ..οι μισοι απο δω μεσα μιλανε χωρις να εχουν βγει παρα εξω απο το σπιτακι τους..γενικοτερα υπαρχει πολυ φλωρια εδω περα..παιζει να ειναι και το μεγαλυτερο σαιτ σε ποσοστο μαλ***ας.αυτα

Αν και δεν το θέτεις το θέμα καθόλου κομψά, μπορείς να αναφέρεις παραδείγματα φλωριάς και λαλακίας όπως τα ονόμασες? Ισως έτσι βοηθήσεις και το σάιτ να βγει από το τέλμα και να μειώσει και το ποσοστό λαλακίας!

Fullblownchaos

  • Επισκέπτης
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #147 στις: 20/12/06, 14:08 »
..ουτε καν να κατσω να ασχολιθω ρε φιλε...τι να υποδειξω???ματια εχεις...υποθετω μια χαρα αντιλαμβανεσαι..ριξε μια ματια στα "ανθρωπος και ζωη"...κ στα λοιπα και θα δεις κ μονος σου κατι θεματα για παιδακια 8ετων...και κατι αποψεις οτι να ναι...εχει πολυ πραμα δεν χρειαζεται υποδειξη..
οσον αφορα στο σαιτ..αυτο ελειπε..να μποθνε και κανονες πως και τι και ποτε..πρεπει να αναφερουμε..ολο κανονες..εγω προσωπικα δεν τα γουσταρω μια αυτα..και ουτε θελω να κανω κουβεντα..κανει μπαμ το ολο σκινικο κ δεν χρειαζεστε εμενα να κανω υποδειξεις.
ουτε σωνεται ετσι η κατασταση.δεν μπορεις να πεις στον καθενα ξερεις φιλε μην μπαινεις εδω γιατι εισαι λιγο μαμουχαλος η κολλιμενος η μαλακακος κοινως...ενα πραγμα που ξενερωνει ακομα πιο πολυ ειναι οι συνεχεις κανονες χωρις λογο απολυτως..σε λιγο θα μας ποθνε να μιλαμε κ στον πληθυντικο.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #148 στις: 20/12/06, 14:39 »
Fullblownchaos...στη θέση σου δε θα τα έβλεπα τόσο τραγικά. Θα την έκανα από το παρόν forum που έφτασε στο επαίσχυντο σημείο να χρησιμοποιεί -άκουσον άκουσον- κανόνες και θα άνοιγα ένα για την πάρτη μου, όπου αφενώς θα απαγορεύονταν οι μαμούχαλοι...ωπ τι λέω...αυτό συνιστά κανόνα...θα επιτρέπονταν λοιπόν οι μαμούχαλοι, φλώροι, σπυριάρηδες, φλούφληδες και θα μπορούσαν άνετα να μου βρίζουν τη μάνα, το σόι και το αγαπημένο μου αρκουδάκι τον Φρούλη.

Πάντως με το στανιό είμαι κάτι παραπάνω από βέβαιος πως δε σε κρατάει εδώ μέσα κανείς. Αν σε πνίγουν τα πρέπει, επιλέγεις άλλη παραλία για το μπάνιο σου, μια και μοιάζει δεδομένο πως εδώ μέσα κυκλοφορούν πολλά φασιστικά στοιχεία.

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #149 στις: 20/12/06, 15:56 »
Κι εσύ fullblownchaos μετά από περίπου έναν μήνα στο site το είδες αυτό;;;;;; Ποιος είσαι ρε μεγάλε;;; Έβγαλες κιόλας συμπέρασμα...."οτι οι πιο πολλοί εδώ μέσα είμαστε καραφλώροι....λέμε μαλ***ες....ασχολιόμαστε με θέματα για παιδιά 8 ετών"... και πάει λέγοντας;;;;; Πρόλαβες σε έναν μήνα δηλαδή, διάβασες των περισσότερων όλα τα μηνύματα (  :o ) και έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα;;;; Πόσες ώρες την ημέρα διάβαζες μηνύματα ρε μεγάλε;;;;


Αλήθεια....πως είναι ο έξω κόσμος;;;;; Και ρωτάω για τον δικό σου κόσμο... ;)



Τώρα σχετικά με την "σχέση μπάτσου - αναρχικού".....δείτε λίγο για παράδειγμα το θέμα "Γράψτε κάτι για αυτόν που γράφει από πάνω σας"....εκεί κανένας συντονιστής δεν επεμβαίνει....δείτε λίγο και πως έχει εξελιχθεί το πράγμα.... ;)
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 09:19
από adr1anos
2 Απαντήσεις
4608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/08, 17:42
από Stathis1
4 Απαντήσεις
4036 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/12/08, 23:35
από profsokin
1 Απαντήσεις
2931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/08, 18:30
από fake7
0 Απαντήσεις
2413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/09, 23:02
από freemind
7 Απαντήσεις
7862 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 13:56
από MiXoLydian
0 Απαντήσεις
2471 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 15:39
από sofitia
6 Απαντήσεις
4022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/10, 03:34
από Joevaicci
0 Απαντήσεις
3291 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/11, 11:32
από kritikos22
15 Απαντήσεις
8051 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/14, 18:52
από GeorgeMam