Αποστολέας Θέμα: Τι μας τη δίνει στο Site?  (Αναγνώστηκε 181586 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #150 στις: 20/12/06, 16:35 »
endiaferon...gemato floroi autoi oi selida ....xmmm...me diaperase ena rigos tora..mia sugkinish..mia esoteriki taraxi...mpas kai milaei gia allh selida..?? as mou epitrepetai auth h amfibolia...
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #151 στις: 20/12/06, 18:03 »
Φίλε Fullblownchaos μιλάς για φλώρους και παιδάκια αλλά ούτε την ηλικία σου έχεις βάλει στο προφίλ σου.  :P
Ξέρεις τι πιστεύω εγώ?Αν δε σου αρέσει ένα φόρουμ φεύγεις.Το να κάθεσαι να το κατηγορείς ενώ είσαι ο μόνος δε λέει κάτι.Αυτό το θέμα υπάρχει για να εκφράσουμε κάποια πράγματα που μας τη δίνουν στο φόρουμ.
Εσένα αμά σου τη δίνει όλος ο κόσμος βρες κάτι να κάνεις...γίνε δικτάτορας έστω!Απλά μην ασχολείσαι με παιδάκια. ::)



Fullblownchaos

  • Επισκέπτης
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #152 στις: 20/12/06, 23:21 »
..ti mou thn dinei eipa ksekathara..apo kei k pera o kathenas exei thn gnwmh tou.+ rixte mia matia sta topic se diafores kathgories k okz ama sas fainontai way too cool ola ayta exw egw lathos.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #153 στις: 21/12/06, 01:46 »
καιρο ειχαν να μας "κοσμισουν" ετσι... Ανα διαστηματα ολο και καποιος θα εμφανιζεται...
Θελω να κλαψω απο συγκινηση και υπερηφανεια...  :P

Τι σκατε ρε σεις;!
Τη γνωμη του ειπε ο ανθρωπος!
Ο καθεις εχει τα στανταρ και τα level του...
Και του δινετε και αξια και βημα να πει περισσοτερα...

Οπως σου ειπαν και παραπανω φιλτατε Fullblownchaos, αν σε χαλαει τοοσο πολυ ο χωρος μας, τα κουβαδακια σου....  ;)
Με ολη την φλωρια, ανωριμοτητα και λαλακια που με διακατεχει!!!  :-*
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #154 στις: 21/12/06, 03:08 »
ok απο σημερα παιδια θα ασχολουμαστε με θεματα που ειναι για μη φλωρους αλλα για βαρβατους αντρες κ βαρβατες γυναικες
ποσες γκομενες ή γκομενους ριξαμε σημερα?
ποσα αμαξια σπασαμε σημερα?
ποσα κιλα αλκοολ ή ποσο μαυρο ηπιαμε σημερα?
κτλ κτλ
εισαι ευχαριστημενος αγορινα μου τωρα?αντε φιλακια κ γρηγορα για υπνο μην φωναζει και η μαμα ;)
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #155 στις: 21/12/06, 10:02 »
..μου την δινει αλλα απο την αλλη μου κανει και μεγαλη εντυπωση ¨που οι πιο πολλοι εδω μεσα ειναι καραφλωροι ..που ο ενας γλυφει τον αλλο..που υπαρχουν ατομα που τα ξερουν ολα..και που παλι υπαρχουν ατομα που λενε ολο λαλακιες..και γενικοτερα ..οι μισοι απο δω μεσα μιλανε χωρις να εχουν βγει παρα εξω απο το σπιτακι τους..γενικοτερα υπαρχει πολυ φλωρια εδω περα..παιζει να ειναι και το μεγαλυτερο σαιτ σε ποσοστο μαλ***ας.αυτα

προφανως στη παρεα σου ειστε όλοι πολύ straight οποτε μπορεις να διακρινεις ευκολα τη φλωριά απο το αντριλικι...οκ ! αλλά υπαρχει κι αλλος κοσμος που κυκλοφορεί εκει εξω εκτος κι αν εισαι σώκλειστος...η διαφορά στο χαρακτηρα και τη συμπεριφορά των ανθρωπων υπαρχει απο τη πιο μικρη ομαδα μεχρι την μεγαλυτερη αν θεωρεις οτι μονο εδω υπαρχει η φλωριά και οχι και στο χωρο που κινεισαι και μεγαλωνεις τοτε μπορεις να κρινεις αυτο εδω το σαιτ οπως επιθυμεις...ξερω όμως οτι οταν δε γουσταρουμε κατι αποφευγουμε να ερχομαστε σε επαφή μαζι του.
Οπως και να χει αν υπαρχει ενα -εστω και ενα πραγμα- απο εδω μεσα το οποιο σε ενδιαφερει γιατι εχεις να μαθεις κατι ή να κερδισεις κατι απο αυτό νομιζω πως παραβλεπεις οτι θεωρεις αχρηστο και επικεντρωνεσαι μονο στο σημειο που σε ενδιαφερει αν δεν υπαρχει τιποτα τοτε αδιαφορεις για οτι γινεται εδω μεσα και για το ποιόν του καθε μελους και αποχωρεις....
Φανταζομαι οτι ετσι κανεις και στη καθημερινη σου προσωπική επαφη με τους ανθρωπους...αν δεν το κανεις τοτε μαλλον δε θα επρεπε να μιλας για φλώρια και καναρινια αλλά για στρουθοκάμηλους....

αντε γεια και καλά Χριστουγεννα με αυτους που αγαπάς....
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος IxNiLaTiS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ
    • Προφίλ
    • ixnilatis33
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #156 στις: 21/12/06, 10:47 »
Θα ήθελα η στήλη με τα Νέα Μυνήματα
να ήταν μεγαλύτερη και στο κέντρο της αρχικής σελίδας,
 
όπως πχ στο νόιζ.
https://soundcloud.com/ixnilatis-1   -  ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Νεκταρία

  • Μάνα του λόχου/forum
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κανείς δεν είναι κανενός.
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #157 στις: 21/12/06, 10:53 »
Μη με παρεξηγήσετε βρε παιδιά, αλλά διαβάζοντας την άποψη του Fullblownchaos μου δημιουργήθηκε μια απορία:

Αν οι πιο πολλοί εδώ μέσα είναι καραφλώροι, όπως χαρακτηριστικά λέει, οι περισσότερες εδώ μέσα τι είναι;

Μήπως καραφλώρες;;;; :P :P :P

Υ.Γ. Ξέρω, ξέρω δεν πάω καλά τώρα τελευταία... Το παλεύω όμως.... :-X

Πολλές φορές βαθιά αναρωτήθηκα
τριγύρω οι άνθρωποι αν μ΄ αγαπούνε
για ότι φαίνομαι ή αν αληθινά
για ότι είμαι εγώ κοντά μου ζούνε

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #158 στις: 21/12/06, 11:26 »
Θα ήθελα η στήλη με τα Νέα Μυνήματα
να ήταν μεγαλύτερη και στο κέντρο της αρχικής σελίδας,
 
όπως πχ στο νόιζ.

Η λίστα του νόιζ που λες, εμφανίζει 15 μηνύματα (αν είναι αυτή που κατάλαβα), η λίστα που έχουμε στο φόρουμ (στο "Κέντρο Πληροφοριών") εμφανίζει 20 μηνύματα και είναι ήδη στο κέντρο της σελίδας. Μήπως κατάλαβα λάθος;
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #159 στις: 21/12/06, 13:31 »
O Fullblownchaos εφυγε οικιοθελως η τον εστειλαν οι συντονιστες?

Παντως το ελεγε και στο ονμα του: Ηταν full blown μεσα στο chaos του....

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #160 στις: 21/12/06, 13:33 »
O Fullblownchaos εφυγε οικιοθελως η τον εστειλαν οι συντονιστες?

Παντως το ελεγε και στο ονμα του: Ηταν full blown μεσα στο chaos του....

Δεν νομίζω να τον έδιωξε κάποιος, αν και δεν ήταν και πολύ ευγενικός, δε μπορώ να πω ότι είχε συμπεριφορά που να άξιζε ban. Μάλλον οικειοθελώς αποχώρησε.

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #161 στις: 22/12/06, 15:53 »
Ναι μα θεματα του στυλ τι ακουσατε σημερα πανω απο 20 φορες εινα χαζα.Ολοι περνανε και αφηνουν την κουτσουλια τους καθε μερα..Και η αληθεια ειναι οτι δεν βγαινει τπτ.

Για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχεις δίκιο,γιατί έχω κατεβάσει υπέροχα τραγουδάκια χάρη σ' αυτό το θρεντ.
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #162 στις: 22/12/06, 16:20 »
εμενα μου την δινει που πολλα ατομα γραφονται στο φορουμ μονοκαι μονο για να βαλουν μια αγγελια. ελεος και ντροπη
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #163 στις: 23/12/06, 23:00 »
Ναι μα θεματα του στυλ τι ακουσατε σημερα πανω απο 20 φορες εινα χαζα.Ολοι περνανε και αφηνουν την κουτσουλια τους καθε μερα..Και η αληθεια ειναι οτι δεν βγαινει τπτ.

Για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχεις δίκιο,γιατί έχω κατεβάσει υπέροχα τραγουδάκια χάρη σ' αυτό το θρεντ.

μπράβο pascal! τα συγχαρητήριά μου και στον εμπνευτή του συγκεκριμένου topic!    ;D
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #164 στις: 17/01/07, 23:16 »
Μου τη δίνει:
1) η ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ εξουσίας μερικών mod που ότι θέματα δεν τους αρέσουν τα σβήνουν ακόμα κι αν είναι δημοφιλή και στην σωστή κατηγορία χωρίς να παρεμβαίνουν στην ομαλή λειτουργία του φόρουμ.

2) Το ότι οι συντονιστές έγιναν συντονιστές επειδή έκαναν φιλίες με τους πιο παλιούς συντονιστές.΄
Άσχετα αν κάνουν άνω κάτω τα θέματα!!!
Πάμπολλες φορές παραπονέθηκε κόσμος για θέματα που πήγαν στον κάδο χωρίς προφανή λόγο!

ένας mod πρέπει να είναι προστατευτικός,ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ και ποτέ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ! (ότι μ'αρέσει αρμόζει,ότι δε μ'αρέσει είναι ανάρμοστο)

3)Υπάρχουν 2 είδη ανθρώπων.Οι συντονιστές και οι άλλοι!! :o δικό σας είναι το μαγαζί αλλά μη κάνετε και εμάς τους να νιώθουμε παρείσακτοι!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #165 στις: 17/01/07, 23:37 »
Λοιπόν να εξηγήσω 2-3 πράγματα.

1) Κανένας συντονιστής δεν αποφασίζει για ένα θέμα έτσι επειδή ξύπνησε στραβά αλλά μετά από συνεννόηση με τους υπόλοιπους συντονιστές και βέβαια τους administrators.

2) Οι φιλίες δεν παίζουν ρόλο, μόνο οι administrators ορίζουν τους συντονιστές.

3) Υπάρχουν οι χρήστες του σάιτ και κάποιοι από αυτούς τους χρήστες έχουν κάποια δικαιώματα παραπάνω ώστε το σάιτ να λειτουργεί το δυνατόν ομαλότερα. Οχι δεν συγκρίνεται με τον κοσμάκη και την αστυνομία, όμως πρέπει να καταλάβετε ότι πρέπει να υπάρχει μια άλφα τάξη σε κάποια πράγματα, αν δεν είναι αυτό θεμιτό από σας λυπάμαι.

Το μαγαζί ανήκει στους administrators που το πληρώνουν και το κρατούν εν ζωή, εμείς οι συντονιστές απλά προσφέρουμε από τον χρόνο μας ώστε να βοηθήσουμε το σάιτ να έχει κάποιο επίπεδο. Σίγουρα δεν μπορεί να είστε και τα 16000 άτομα πάντα ευχαριστημένα αλλά προσπαθούμε όσο μπορούμε.

Δεν είδα κάποιον από σας να προτείνει κάποιες λύσεις καλυτέρευσης του σάιτ, ξέρετε μόνο να φωνάζετε κάποιοι και να δημιουργείτε πρόβλημα από το πουθενά.

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #166 στις: 18/01/07, 00:05 »
Πρόταση:
Όταν σε ένα θέμα γράφουν 10-30 άτομα να μην πηγαίνει κάδο αφού είναι προσβλητικό για όλους αυτούς.
Είναι σα να λέτε ότι ασχολούμαστε με σκουπίδια γι αυτό και ο κάδος.
Εκτός και αν το θέμα ή κάποιο post είναι αντίθετο με τους κανόνες λειτουργείας του φόρουμ που όλοι στο επίμαχο θέμα σεβαστήκαμε απόλυτα.
Έχει συμβεί παρόμοια κατάσταση με θέματα που κανείς δεν κατάλαβε γιατί πήγαν κάδο...
Επίσης σαν λύση προτείνω να ψάξετε για θέματα του τύπου "sold","ευχαριστώ για τη βοήθεια το πρόβλημα λύθηκε" ή κάποιο θέμα που για κάποιο λόγο δε φαίνεται να έχει μέλλον.Ας μην πιάνουν χώρο.
Αν θέλετε θα σας προτείνω κι εγώ κανένα θέμα για σβήσιμο που σας διέφυγε.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #167 στις: 18/01/07, 10:18 »
Στον κάδο δεν πάνε μόνο τα θέματα που εμπεριέχουν ύβρεις, τσακωμούς και γενικά άχρηστο περιεχόμενο. Πάνε και θέματα τα οποία κρίθηκαν ότι έχουν επιτελέσει το σκοπό τους στην κατηγορία που βρίσκονται. Αν σωστά ή λάθος μεταφέρθηκαν εκεί μπορείτε να προτείνετε την επαναφορά τους και αν υπάρχει σοβαρός λόγος τότε επαναφέρονται.

Εννοείται ότι μπορείς και συ και όλοι οι χρήστες του σάιτ να προτείνετε ό,τι θέλετε που θα καλυτερεύσει το σάιτ. Δεν είναι δυνατόν τα λίγα άτομα που συντονίζουν να τα κάνουν όλα. Οποιες προτάσεις, υποδείξεις, παραλείψεις εκ μέρους μας κλπ έχετε, ευχαρίστως να τις πείτε.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #168 στις: 18/01/07, 10:33 »
Τα θέματα που μεταφέρονται στον κάδο δεν πάνε λόγω αρεσκείας ή δυσαρέσκειας των συντονιστών.
Εγώ προσωπικά έχω το 1/5 των μηνυμάτων μου στον κάδο.Θα έπρεπε να προσβληθώ?
Αν για παράδειγμα παίξω και γω το παιχνίδι με τους ιππότες τότε θα υπάρχει πάλι θέμα δυσαρέσκειάς μου απέναντι στο συγκεκριμένο θέμα?

Άλλωστε jacksona εσύ περηφανεύεσαι που είσαι ο άρχοντας του κάδου και τώρα  θεωρείς πως ασχολείσαι με σκουπίδια?

Επειδή μου δημιουργήθηκε μια απορία...jacksona βασιζόμενος σε ποια γνώση ισχυρίζεσαι ότι γίνεται κάποιος συντονιστής μέσω της φιλίας του με παλιότερους συντονιστές?Γιατί αν ξέρεις κάτι τέτοιο τότε θα ξέρεις ότι ένας συντονιστής δεν έχει δυνατότητα να κάνει συντονιστή άλλο μέλος του forum.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #169 στις: 18/01/07, 23:28 »
Άλλωστε jacksona εσύ περηφανεύεσαι που είσαι ο άρχοντας του κάδου και τώρα  θεωρείς πως ασχολείσαι με σκουπίδια?

Επειδή μου δημιουργήθηκε μια απορία...jacksona βασιζόμενος σε ποια γνώση ισχυρίζεσαι ότι γίνεται κάποιος συντονιστής μέσω της φιλίας του με παλιότερους συντονιστές?Γιατί αν ξέρεις κάτι τέτοιο τότε θα ξέρεις ότι ένας συντονιστής δεν έχει δυνατότητα να κάνει συντονιστή άλλο μέλος του forum.

Δεν είπα ποτέ πως ο κάδος έχει σκουπίδια!
Είπα πως οι συντονιστές στέλνουν εσφαλμένα πολλά θέματα στον κάδο επειδή τα αντιμετοπίζουν ως σκουπίδια ενώ δεν είναι!
Επίσης παρατήρησα πως είναι λογικό να γίνονται κάποιες παρέες εδώ όπως και παντού.
Εγώ για παράδειγμα με κάποιους τα πάω πολύ καλά ενώ με άλλους όχι.
Μία μεγάλη παρέα είναι και οι συντονιστές οπότε θεώρησα πως έγινε αυτό επειδή ο φίλος έβαλε το φίλο.
Εδώ το παραδέχομαι πως σας αδίκησα.
Όμως σε κάθε περίπτωση οι συντονιστές πρέπει να προσέχουν λίγο περισσότερο.
Δεν είναι δυνατόν η πλειοψηφία να αντιδράει για κάποια θέματα που πάνε στον κάδο και κανείς συντονιστής να μην κάνει κάτι γι αυτό.
Δε μιλάω για το θέμα αν βάζετε after shave.Για το knightfight λέω.
Δε σημαίνει πως θα ανοίξουμε ένα θέμα για κάθε online game.Απλά αυτό είχε απήχηση και έκανε πολλά μέλη να επισκέπτονται πιο συχνά το site.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #170 στις: 18/01/07, 23:40 »
Ναι, αλλα γιατι να μην κανετε καποια προταση στο site που φιλοξενει το online game να αποκτησει ενα forum αποκλειστικα για εσας και τα clan σας ( ή οπως αλλιως τα ονομαζετε ), παρα περιμενετε απο το kithara να μετατρεπεται σε chat forum για ενα μονο παιχνιδι! Καθε φορα που κανει καποιος post, ξερεις πως εμφανιζεται στην αρχικη σελιδα! Δηλαδη ειναι ωραιο να υπαρχει μια λιστα απο τα ιδια και τα ιδια, ενω υπαρχουν και αλλες συζητησεις? Τουλαχιστον στον καδο, δεν θα φαινονται τα μηνυματα στη δημοσια λιστα. Και τελοσπαντων μιλαμε για ενα θεμα το οποιο δεν ειναι και ουσιωδες αν το σκεφτει κανεις!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #171 στις: 19/01/07, 07:48 »
jacksona χρειάζεται να σε ξαναρωτήσω που κατάλαβες οτι εξαιτίας του παιχνιδιού αυτού υπάρχουν μέλη που επισκέπτονται πιο συχνά το site?
Γιατί αν δε με απατά η μνήμη και η παρατηρητικότητά μου τα μέλη αυτά ήταν ήδη ενεργά και επισκέπτονται συχνά το forum.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #172 στις: 19/01/07, 09:54 »
Jacsona...αν βάλουμε και μερικά δωράκια να παίρνουν τα μέλη εδώ μέσα με τα click που κάνουν , θα έχουμε ακόμη περισσότερα μέλη. Είναι επιχείρημα αυτό? Αλίμονο εαν ήταν κριτήριό μας να κάνουμε αυτό που αρέσει σε μια ομάδα μελών. Σε άλλη ομάδα μπορεί να αρέσει να βλέπουν την Pamela γυμνή. Αν είναι έτσι να το κάνουμε και αυτό...
Chatοθέματα δεν επιτρέπονται και οι όποιες παρεκλίσεις από αυτή τη θέση είναι προσωρινές...
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος George Sadoor

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
  • Love-Hate-Death-Crime-Fear- Pain
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #173 στις: 15/02/07, 12:31 »
Δεν έχω βρεί κάτι (ακόμα :P) που να μου την δίνει!
Δεν είναι η αγάπη τίποτε άλλο παρά ένα ψέμα...!

Αποσυνδεδεμένος Ελπινίκη

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #174 στις: 17/03/07, 20:48 »
Τίποτα, ακόμα και οι διαφωνίες είναι εποικοδομητικές.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 09:19
από adr1anos
2 Απαντήσεις
4608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/08, 17:42
από Stathis1
4 Απαντήσεις
4036 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/12/08, 23:35
από profsokin
1 Απαντήσεις
2931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/08, 18:30
από fake7
0 Απαντήσεις
2413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/09, 23:02
από freemind
7 Απαντήσεις
7862 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 13:56
από MiXoLydian
0 Απαντήσεις
2471 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 15:39
από sofitia
6 Απαντήσεις
4022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/10, 03:34
από Joevaicci
0 Απαντήσεις
3291 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/11, 11:32
από kritikos22
15 Απαντήσεις
8051 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/14, 18:52
από GeorgeMam