Αποστολέας Θέμα: Τι μας τη δίνει στο Site?  (Αναγνώστηκε 181553 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #175 στις: 21/03/07, 10:04 »
Μου τη δίνει που δεν ξέρω τι να κάνω για να σταματήσει να μου εμφανίζει στην εικόνα "νέες απαντήσεις στα μηνύματά σας" μερικά παλιά νήματα, που δεν με ενδιαφέρουν πλέον.
Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιείς την ενημέρωση για καινούργιες απαντήσεις σ' ένα συγκεκριμένο νήμα;  :-\
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #176 στις: 21/03/07, 11:05 »
   Εμένα μου τι δίνει οτι σχεδόν ποτε δε βγαίνει έστω και ενα αντικειμενικό συμπερασμα για θέματα-αποριες πολύ αξιόλογα.. Ειναι βέβαια φυσιολογικο απ τη στιγμή που εμπλεκονται τόσα άτομα και γνώμες, αλλα ειναι και κρίμα κάποιος να μπερδεύεται περισσότερο τελικά...
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος Necromayhem - Η Επιστροφή

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Eίμαι Θεός... Και γουστάρω τρελά...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #177 στις: 24/03/07, 02:36 »
Που δεν εχει ετοιμο thread για το Δαντη και το No Madonna και την καταφωρη αδικια. Αν οντως εχει, πειτε μου, αλλιως να φτιαξω..
When Death releases you from me, just let my corpse decay, unburied,
I do NOT deserve the Luxury of a Grave...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #178 στις: 24/03/07, 04:50 »
Που δεν εχει ετοιμο thread για το Δαντη και το No Madonna και την καταφωρη αδικια. Αν οντως εχει, πειτε μου, αλλιως να φτιαξω..

Welcome back  ;)

Και δεν φτιάχνεις? Ολα τα είπαμε το Δάντη θ'αφήσουμε στην απ'έξω?  ;D

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #179 στις: 24/03/07, 09:18 »
Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιείς την ενημέρωση για καινούργιες απαντήσεις σ' ένα συγκεκριμένο νήμα;  :-\

Ισως αν εσβηνες την απαντηση σου σε 'κεινο το συγκεκριμενο νημα αν σε ενοχλει τοσο  :)
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #180 στις: 25/03/07, 10:06 »
Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιείς την ενημέρωση για καινούργιες απαντήσεις σ' ένα συγκεκριμένο νήμα;  :-\

Ισως αν εσβηνες την απαντηση σου σε 'κεινο το συγκεκριμενο νημα αν σε ενοχλει τοσο  :)

Το βρηκααα!
Πανε "προφιλ" και εκει στη δεξια πλευρα εχει ενα πινακακι. Σ'αυτο, κατω απο τον τιτλο "Αλλαγη προφιλ" υπαρχει η επιλογη "Ρυθμισεις ειδοποιησεων" και απο κει σου βγαζει ορισμενες συζητησεις και διαλεγεις αν θελεις να παιρνεις ειδοποιηση για νεες απαντησεις σε καποιες απο αυτες. Επισης κατω κατω υπαρχει η επιλογη "Διακοπη ειδοποιησεων",οποτε δε θα παιρνεις καμια. :)
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/07, 10:16 από Laura »
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #181 στις: 03/04/07, 03:16 »
Moυ τη δινει ο Εξαρχος....γιατι με στελνει συνεχεια στο ΚΤΕΛ των Σερρων για να του στελνω (η να μου στελνει) πραγματα απο τις Αγγελιες...γιατι εχει απειρες strato  και tele (και μου πηρε και τη δικια μου Japan)...γιατι τις καιει/γδερνει/σπαει/κοβει/ραβει (RELIC)...ειδικα στο τελευταιο εχει γινει ειδικος....γιατι αργει να ανεβασει το καινουργιο κοματι (λεει ξεκουραζεται αλλα με τοσο κοπο για relics τι περιμενεις)...γιατι εχει απειρα πεταλια...γιατι μενει τοσο μακρυα και δε μπορω να τον συναντησω να πιουμε καμια μπυρα....οπως και πολλους απο σας ρε παιδια. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Costa Ex@rho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΣΤΟΡΑ ΒΑΛΕ 16.5 ΚΙΛΑ ΠΕΤΑΛΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
    • Προφίλ
    • http://users.forthnet.gr/ath/pfragkos/exarhos.mp3
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #182 στις: 05/04/07, 01:16 »
 ;D ;D ;D ;D ;D
αρε φιλε μου εφτιαξες τη διαθεση!!!!

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #183 στις: 20/04/07, 15:26 »
Τα πολλά νευράκια κατά περιόδους, αμα πει να μπει η άνοιξη γινόμαστε κώλος εδώ μέσα και δεν μπορώ να καταλάβω και γιατι....

Αποσυνδεδεμένος Necromayhem - H Επιστροφή

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 71
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι Θεός.. Και γουστάρω τρελά..
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #184 στις: 29/06/07, 20:52 »
Που δεν ειμαστε κωλος ολη τη χρονια..
When Death releases you from me, just let my corpse decay, unburied,
I do NOT deserve the luxury of a Grave...

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #185 στις: 29/06/07, 21:14 »
(χωρις να θελω να γινομαι συνεχεια ο κακος της παρεας  :-\ ) εμενα μου την σπαει που συνεχεια μου σβηνονται μηνυματα απο εναν συγκεκριμενο μοντερατορα(ρωταω και μαθαινω!!!!)
πραγματικα δν ξερω αν εχει κατι προσωπικο μαζι μου ή οχι και δν με ενδιαφερει . απλως επειδη ειμαι μελος και σε αλλα φορουμ ξερω το τι και το πως.... αντιλαμβανομαι δλδ οτι οι κανονες ειναι για την ευρυθμη λειτουργια του φορουμ, προσπαθω να τους ακολουθω οσο πιο πολυ γινεται αλλα παρατηρω ειδικα σε αυτο το φορουμ μεγαλη αυθαιρεσια απο την πλευρα της εξουσιας (  :D ).

ειδικα οταν σβηνονται αγγελιες μου ( που εχω κατσει και κανα 15λεπτο για να τις γραψω μεχρι να βρω και τα λινκ και ολα) μονο και μονο επειδη δν εχουν φωτο (αν και λεω οτι θα βαλω την επομενη μερα !!! ) τρελαινομαι!!! ;D ;D ;D
δλδ νταξει ρε παιδια ..υπαρχει και κατι που λεγεται ελαστικοτητα.και δν νομιζω οτι καταστρεφω εγω το φορουμ αμα βαλω σε 1-2 μερες φωτο στην αγγελια. για να μην πω για την περιπτωση που σβηστηκαν αμεσως αγγελιες μου και απο κατω ηταν 2 χθεσινες αγγελιες χωρις φωτο.... :-X

δν ξερω αν ειμαι ο μονος αλλα οταν σβηνεται κατι που εχω γραψει τρελαινομαι!!! θα αρχισω να κατοχυρωνω μου φαινεται τα πνευματικα δικαιωματα για οτι γραφω εδω μεσα!!! :)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #186 στις: 29/06/07, 21:24 »
Αγαπητέ rainbowe επειδή σε μένα αναφέρεσαι και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το γράφεις, να σου εξηγήσω για πολλοστή φορά χωρίς να είμαι υποχρεωμένος γιατί έσβησα τις αγγελίες σου.  Πρώτα όμως να σου πω άμα είναι να γράφεις κάτι να έχεις το θάρρος και τα καρύδια να τα λες όλα. Εξηγούμαι:

Υπάρχουν κανόνες στις αγγελίες, όσο δεν τους τηρείς οι αγγελίες σου θα σβήνονται!!!

Σου έχω στείλει πμ σε ό,τι σου έχω σβήσει εξηγώντας σου τους λόγους.

Αυτό έκανα και σήμερα. Φαίνεται όμως ότι έχεις συνηθίσει να περνάει το δικό σου και να κάνεις ό,τι γουστάρεις.
Να μας συμπαθάς αλλά εδώ μέσα είσαι φιλοξενούμενος και τους κανόνες δεν τους ορίζεις εσύ αλλά οφείλεις να τους υπακούς μιας και συμφώνησες ότι αυτό θα έκανες με την εγγραφή σου. Αν δεν θες να τους υπακούς τότε μπορείς ελεύθερα να μπαίνεις στα υπόλοιπα φόρουμ που κάνει ο καθένας ότι θέλει και να ξεθυμαίνεις εκεί.

Επίσης αν έχεις πρόβλημα με οποιονδήποτε να το συζητάς με πμ, βλέπω όμως ότι μόνο σούσουρο θες να προκαλείς οπότε και γω σου απαντάω ανοικτά στο φόρουμ.

Οπότε σου ξαναλέω: Οταν θα τραβήξεις τις φωτό από αυτά που πουλάς τότε να ξανανεβάσεις τις αγγελίες σου και όλες σε ένα θέμα.

PS1: Δεν έχω τπτ μαζί σου, ούτε σε ξέρω, το ίδιο κάνω με όλους, αν δεν με πιστεύεις προσωπικά δε δίνω δεκάρα.
PS2: Γουστάρεις να καρφώνεις από την άλλη φοβάσαι μη σε πουν ρουφιάνο. Αμα κάτι δεν πέσει στην αντίληψή μας, μπορείτε άνετα να μας το επισημάνετε.

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #187 στις: 29/06/07, 21:42 »
πρωτον εγω δν ειχα σκοπο ουτε να σου την πω ουτε να ανοιξω διαμαχη μαζι σου.γιαυτο και δν ανεφερα το ονομα σου. τωρα εσυ δν εχεις τι να κανεις και ψαχνεις για καβγαδες.  >:(

θα μεινω μονο στο οτι ειμαι ανανδρος και δν εχω καρυδια, οτι ειμαι ρουφιανος, στο οτι θεωρεις οτι εδω μεσα ειμαι φιλοξενουμενος (οπως δλδ και ολα τα αλλα απλα μελη? που τελικα αυτα κανουν το κιθαρα αυτο που ειναι ) και οτι εσυ εισαι ο μεγας αρχων.

ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...  ;)
( by the way  για ψαξε να βρεις αντιστοιχου υφους, λεξιλογιου και επιπεδου ποστ απο καποιον αλλο μοντεραιτορ... δν θα βρεισ!!σε διαβεβαιω. οποτε ξανασκεψου λιγο τη θεση σου,τις υποχρεωσεις της και αν τελικα την αξιζεις.)

Υ.Γ. μην ενδωσεις στην απολαυση να μου απαντησεις. εγω δν προκειται να συνεχισω.αρκετα κατεβηκα .... οχι αλλο!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #188 στις: 29/06/07, 21:46 »
Rainbowe, κανεις δεν αμφισβητει τα μελη, ομως ψαξε κι εσυ ενα μελος το οποιο να του γινεται επισημανση πως παραβιαζει καποιους κανονες του forum, και αυτο αντι να αλλαζει, συνεχιζει να το κανει και να κατηγορει τον υπευθυνο mod.
Μην κρινουμε με 2 μετρα και 2 σταθμα...
Απο την στιγμη που υπαρχει κανονισμος, πρεπει να τον σεβαστεις, ακομα και εαν δεν σου αρεσει. Οι αγγελιες ειναι ενα "ευαισθητο" μερος για οσους βαζουν και οσους ενδιαφερονται να τις δουν. Η απλη λογικη λεει πως εαν ενα μελος μονο παραβαινει τους κανονες και κανεις mod δεν του πει τιποτα γι'αυτο, τοτε και τα υπολοιπα μελη θα ζητησουν την ιδια αντιμετωπιση.
Ηρεμα λοιπον, γιατι η απαντηση του parlats ερχεται υστερα απο το δικο σου παραπονο.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #189 στις: 29/06/07, 21:48 »
Δυστυχώς για σένα ενδίδω στην απόλαυση να σου απαντήσω.

Επειδή δεν είπες το όνομά μου δε σημαίνει ότι δεν το "είπες".

Εχεις θράσος αλλά δεν έχεις θάρρος γιατί αν είχες θα έλεγες ότι στα πμ ήμουν ευγενέστατος και σου έλεγα τι πρέπει να γίνει αλλά οι απαντήσεις σου ήταν επιεικώς αγενείς. Επίσης θα έλεγες ότι αυτό το πράγμα έχει γίνει πολλάκις ειδικά με τις αγγελίες σου αλλά εσύ συνεχίζεις το βιολί σου. Παρόλα αυτά εσύ το παίζεις κλαμένος και αδικημένος.

Το αν αξίζω τη θέση δεν είσαι εσύ που θα το κρίνεις  ;)

Δε με νοιάζει να ψάξω τπτ, ψάξε εσύ λίγο γιατί γίνεται όλο αυτό.

PS: Ναι είσαι φιλοξενούμενος όπως όλοι μας! Αν τα μέλη του κιθάρα είχαν παρόμοιες νοοτροπίες με τη δική σου, ζήτω που καήκαμε.

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #190 στις: 29/06/07, 22:29 »
Rainbowe, κανεις δεν αμφισβητει τα μελη, ομως ψαξε κι εσυ ενα μελος το οποιο να του γινεται επισημανση πως παραβιαζει καποιους κανονες του forum, και αυτο αντι να αλλαζει, συνεχιζει να το κανει και να κατηγορει τον υπευθυνο mod.
Μην κρινουμε με 2 μετρα και 2 σταθμα...
Απο την στιγμη που υπαρχει κανονισμος, πρεπει να τον σεβαστεις, ακομα και εαν δεν σου αρεσει. Οι αγγελιες ειναι ενα "ευαισθητο" μερος για οσους βαζουν και οσους ενδιαφερονται να τις δουν. Η απλη λογικη λεει πως εαν ενα μελος μονο παραβαινει τους κανονες και κανεις mod δεν του πει τιποτα γι'αυτο, τοτε και τα υπολοιπα μελη θα ζητησουν την ιδια αντιμετωπιση.
Ηρεμα λοιπον, γιατι η απαντηση του parlats ερχεται υστερα απο το δικο σου παραπονο.
ρε freemind  ακριβως επειδη βλεπω οτι  δν ειμαι ο μονος που δν βαζει αμεσως φωτο στην αγγελλια και ομως η δικια μου σβηνεται αμεσως γιαυτο αντιδρω...

 τωρα μα δεις ειναι 3 αγγελλιες χωρις φωτογραφιες στην πρωτη σελιδα. οι δικες μου μολις μπηκαν βγηκαν...βλεπει και καποιος αλλος κατι περιεργο εδω??? ;)

ασε που μιλαω και γενικα για ποστ σε διαφορες ενοτητες. δλδ για λιγο ηρεμα!! με ποιο δικαιωμα θα μου σβηνει καποιος ποστ επειδη νομιζει οτι ειναι ασχετο με το θεμα που συζητειται... με ποιο δικαιωμα?? και με τι μετρα και σταθμα το σβηνει???

και για να τελειωνουμε , σε καταλαβαινω οτι εν μερει πρεπει να υπερασπιστεις και τον αλλο μοντερατορα απο "συναδελφικη αλληλεγγυη" (  :) ), αλλα εκανα ενα παραπονο και μου απαντησε με υβρεις και σε αυτο τον τονο?? "κουτι παραπονων" υπαρχει στα περισσοτερα φορουμ. εδω μεσα δν εχουμε δικαιωμα αποψης ?  σοβαρα ο τροπος και ο τονος του ηταν απαραδεκτος. οι χαρακτηρισμοι "θρασυδειλος", και "ρουφιανος" ειναι απαραδεκτοι. ποσο μαλλον οταν δν με ξερει καν. αλλα οταν δν υπαρχουν επιχειρηματα και κρυβομαστε πισω απο την ανωνυμια του διαδυκτιου!!...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #191 στις: 29/06/07, 22:36 »
Πάμε πάλι να εξηγήσουμε τα αυτονόητα.

Οι κανόνες περί φωτό μπήκαν πριν από λίγο καιρό. Είναι λογικό (στους περισσότερους) ότι δε μπορούμε να σβήσουμε όλες τις αγγελίες που μπήκαν πριν από τους κανόνες αυτούς.
Είναι όμως πολύ λογικό οι νέες αγγελίες να συμμορφώνονται!

Αν διάβαζες τους κανόνες πριν πατήσεις την "αποδοχή" θα διάβαζες ότι οι Mods έχουν το δικαίωμα να σβήσουν ή να τροποποιήσουν μηνύματα που είναι άσχετα, με ύβρεις κλπ. Αμα σ'αρεσει, αν όχι η πόρτα είναι η 3η δεξιά  ;)

Free στο είπα ότι θα στην έλεγε και σένα ότι με υποστηρίζεις.

Η άποψη είναι σεβαστή όταν περιέχει επιχειρήματα και όταν κάποιος την εκφέρει σωστά.
Εσύ όχι μόνο γράφεις τη μισή αλήθεια (ακόμα δεν απάντησες για όσα έγραψα), επιμένεις να θες να βγεις λάδι και ας έχεις και άδικο.
Ελλαδάρα αθάνατη δέξου τα τέκνα σου...

PS: Στο προφίλ μου μόνο πόσες φορές κατουράω δεν έγραψα, άλλοι έχουν κρυμμένα τα στοιχεία τους  ::)

« Τελευταία τροποποίηση: 29/06/07, 22:39 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #192 στις: 30/06/07, 04:32 »
Δεν ειναι θεμα συναδελφικης αλληλεγγυης..Ειναι θεμα κανονων του forum. Απο την στιγμη που δεχτηκες να μπεις στο forum, σημαινει πως δεχτηκες και τους κανονες του.
Σε ποια αλλα μερη του forum σβηστηκε μηνυμα σου; Και γιατι δεν επικοινωνησες με τους αντιστοιχους mods, αντι να φτασεις να το αναφερεις σαν προβλημα γενικα;
Στο forum αυτο, εγω, ο parlats, εσυ και αλλα εκατονταδες μελη, ειμαστε φιλοξενουμενοι. Εαν θελεις να εχεις λογο στη διαχειριση του, τοτε θα επρεπε να γινει συνδρομητικο. Κατι τετοιο θα ελυνε το προβλημα σου;
Και πως κατα παραξενο τροπο, μονο τα δικα σου μηνυματα σβηνονται, ενω υπαρχουν αλλα τοσα μελη! Μηπως υπερβαλλεις;
Ξερεις, σε ενα forum, δεν μπορει ενα μηνυμα που δεν προσφερει τιποτα πλεον να παραμεινει για παντα!
Πχ
"Τι ειναι το volume στη κιθαρα".
Μια ερωτηση που σιγουρα στις επομενες 3-4 απαντησεις, θα εχει καλυφθει..Αντε να συμμετασχουν αλλοι 4-5 για το χαβαλε..Απο εκει και περα, η συζητηση αυτη θα παει στις πισω σελιδες...Ας πουμε λοιπον πως το αφηνουμε.
Καποιο νεο μελος κανει αναζητηση "volume+κιθαρα", περιμενοντας να του βγουν αποτελεσματα για το volume της ηλεκτρικης κιθαρας σε εναν ενισχυτη,...
Για μαντεψε που θα πεσει σαν πρωτη επιλογη;
Επομενως, ελα στη θεση μας και θα καταλαβεις γιατι σε ορισμενα σημεια του forum αισθανεσαι πως σβηνονται μηνυματα σου.
Επισης, πρεπει να επισημανω πως πολλες φορες μηνυματα συγχωνευονται σε μεγαλυτερες και κεντρικοτερες συζητησεις, ωστε οι πληροφοριες να μην ειναι διασπαρτες!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #193 στις: 30/06/07, 09:06 »
ειναι προφανες πως δν θα βγαλουμε ακρη...ποσο μαλλον οταν δν παιρνω απαντησεις σε αυτα που ρωταω...

βλεπω οτι  δν ειμαι ο μονος που δν βαζει αμεσως φωτο στην αγγελλια και ομως η δικια μου σβηνεται αμεσως γιαυτο αντιδρω...τωρα μα δεις ειναι 3 αγγελλιες χωρις φωτογραφιες στην πρωτη σελιδα. οι δικες μου μολις μπηκαν βγηκαν..

 με ποιο δικαιωμα θα μου σβηνει καποιος ποστ επειδη νομιζει οτι ειναι ασχετο με το θεμα που συζητειται...και με τι μετρα και σταθμα το σβηνει???

αλλα εκανα ενα παραπονο και μου απαντησε με υβρεις και σε αυτο τον τονο?? "κουτι παραπονων" υπαρχει στα περισσοτερα φορουμ. εδω μεσα δν εχουμε δικαιωμα αποψης ?  οι χαρακτηρισμοι "θρασυδειλος", και "ρουφιανος" ειναι απαραδεκτοι.

εγω σε αυτα τα τρια σημεια ηθελα να σταθω , στα οποια και δν πηρα καμια απαντηση. εν τελει , εξεφρασα ενα παραπονο, μια διαφορετικη γνωμη, μια αδικια(κατα την προσωπικη μου κριση παντα!) και εξελαβα υβρεις απο τον ενα και γενικολογες και ασχετες με το ερωτημα απαντησεις απο τον αλλο mod. δν θα το τραβηξω αλλο. τα γραπτα μενουν στην διαθεση ολων των μελων.ας κρινουν αυτοι.

Υ.Γ.1  Αφου λοιπον διατυμπανιζετε την δημοκρατικοτητα αυτου του φορουμ γιατι δν υπαρχει και ενα "κουτι παραπονων" οπως σε τοσα αλλα φορουμ???μηπως...
Υ.Γ.2  Σε αντιθεση με τις προτροπες του parlats δν προκειται να φυγω απο το φορουμ. εδω μεσα δν ειμαι ουτε για να κανω φιλους ουτε για να γεμιζω τις αδειες ωρες μου. θελω να εκμεταλλευτω τη δυνατοτητα των αγγελλιων και να μαθω 5 πραγματα παραπανω για την κιθαρα, κατι που το προσφερει πολυ καλα αυτο το site, ή μαλλον καλυτερα τα απλα μελη του. αυτα τα μελη με τα 500 το πολυ  ποστ που γραφουν κατι μονο οταν πραγματικα εχουν κατι να πουνε.


Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #194 στις: 30/06/07, 09:17 »
Απαντήσεις σου έδωσα απλά προσπέρασες το ποστ χωρίς καν να το διαβάσεις.
Για δες:

βλεπω οτι  δν ειμαι ο μονος που δν βαζει αμεσως φωτο στην αγγελλια και ομως η δικια μου σβηνεται αμεσως γιαυτο αντιδρω...τωρα μα δεις ειναι 3 αγγελλιες χωρις φωτογραφιες στην πρωτη σελιδα. οι δικες μου μολις μπηκαν βγηκαν

Αμα κάτι δεν πέσει στην αντίληψή μας, μπορείτε άνετα να μας το επισημάνετε.

Επίσης:

με ποιο δικαιωμα θα μου σβηνει καποιος ποστ επειδη νομιζει οτι ειναι ασχετο με το θεμα που συζητειται...και με τι μετρα και σταθμα το σβηνει???

Αν διάβαζες τους κανόνες πριν πατήσεις την "αποδοχή" θα διάβαζες ότι οι Mods έχουν το δικαίωμα να σβήσουν ή να τροποποιήσουν μηνύματα που είναι άσχετα, με ύβρεις κλπ. Αμα σ'αρεσει, αν όχι η πόρτα είναι η 3η δεξιά  ;)

Οσο για το κουτί παραπόνων μπορείς να το προτείνεις όμορφα και ωραία και αν οι admins το βρουν ως καλή ιδέα θα το υλοποιήσουν.

PS1: Οι αγγελίες είναι για αγοραπωλησίες μουσικών οργάνων, αν θες να μαθαίνεις για κιθάρες κλπ καλύτερα να τσεκάρεις λίγο περισσότερο τις κατηγορίες, Μουσικά Οργανα και Εξοπλισμός και Μουσικά Νέα και Συζητήσεις  ;)

PS2: Δεν σε προέτρεψα να φύγεις, σου έδωσα την επιλογή να κάνεις όποιο από τα 2 θες. Αν επιλέξεις να μείνεις όμως θα ακολουθείς τους κανόνες.

Τώρα που είδες τις απαντήσεις σε αυτά που ρωτάς, θα μας απαντήσεις και συ σ'αυτά που σε ρώτησα?
« Τελευταία τροποποίηση: 30/06/07, 09:58 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #195 στις: 30/06/07, 11:36 »
Rainbowe, μπορει να θεωρηθηκα αοριστολογος, ομως σε προτρεπω να διαβασεις τους κανονες του forum.
Μεχρι τοτε, δεν μπορω να συμμετεχω σε μια συζητηση, στην οποια σκοπος ειναι η κατηγορια για καποιες κινησεις του forum
Επισημαινω παλι πως εισαι το μονο μελος το οποιο παραπονιεται για τις κινησεις των mod σε γενικο επιπεδο.
Επισης, σου εξηγησα το λογο που καποια posts "εξαφανιζονται". Και δεν νομιζω πως ηταν αοριστη απαντηση αυτο! Εαν δεν μενεις ικανοποιημενος με αυτην, τοτε δεν μπορω να πω κατι παραπανω.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #196 στις: 30/06/07, 15:27 »
Τελευταια τα παντα. Εχει γινει τελειως βαρετο. Κυριως ομως η απαθεια και το ενδιαφερον του κοσμου για ασημαντα πραγματα με μηδενικη ουσια.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #197 στις: 30/06/07, 15:32 »
Να υπενθυμισω ομως, πως αυτα που εμεις θεωρουμε ασημαντα, καποιοι αλλοι τα θεωρουν σημαντικα και το αντιστροφο! Και ιδιαιτερα σε ενα site οπου η διασπορα των μελων ειναι μεγαλη ( δεν ειναι μαζεμενοι μ ονο σε αττικη, θεσσαλονικη, κλπ ), πρεπει να σεβαστεις πως καποιες συζητησεις, δεν ειναι σημαντικες για ολους.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #198 στις: 30/06/07, 15:36 »
Φίλε roufus, ελπίζω να μην υπονοείς το θέμα σχετικά με την πυρκαγιά στη Πάρνηθα...
« Τελευταία τροποποίηση: 30/06/07, 15:38 από Zeppelin »
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Τι μας τη δίνει στο Site?
« Απάντηση #199 στις: 30/06/07, 15:43 »
Δεν υπονοω τιποτα. Οτι ειπα το ειπα ξεκαθαρα. Και φυσικα δεν μιλαω μονο για το θεμα για την Παρνηθα. Που δεν αφορα μονο την παρνηθα αλλα και οελς τις πυρκαγιες που γινανε ταυτοχρονα αυτες τις μερες τεσπα. Δεν προκειται να απολογηθω και να εξηγηθω κιολα. Απλα εχει γινει βαρετο και εχει χαθει η ουσια. Σε ολα τα θεματα. End of story.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 09:19
από adr1anos
2 Απαντήσεις
4608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/08, 17:42
από Stathis1
4 Απαντήσεις
4035 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/12/08, 23:35
από profsokin
1 Απαντήσεις
2931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/08, 18:30
από fake7
0 Απαντήσεις
2413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/09, 23:02
από freemind
7 Απαντήσεις
7860 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 13:56
από MiXoLydian
0 Απαντήσεις
2470 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 15:39
από sofitia
6 Απαντήσεις
4020 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/10, 03:34
από Joevaicci
0 Απαντήσεις
3291 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/11, 11:32
από kritikos22
15 Απαντήσεις
8050 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/14, 18:52
από GeorgeMam