Αποστολέας Θέμα: Γυναίκες οδηγοί  (Αναγνώστηκε 20039 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Christen

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Γυναίκες οδηγοί
« στις: 24/03/09, 14:47 »
Τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες οδηγούς? Πως αντιδράτε όταν μια αιθέρια ύπαρξη κατευθύνεται προς το μέρος σας από την αντίθετη κατεύθυνση με ελάχιστα τρομαγμένο ύφος και τα χέρια κολλημένα στο τιμόνι? Πλειοψηφία περιπτώσεων? η απλά μεμονομένα περιστατικά?


Edit Freemind
: Υπαρχει ηδη το banner στην υπογραφη. Περιττη διαφημιση εαν ξαναμπει
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/09, 17:23 από freemind »

Κοινωνικό δίκτυο ανθρώπων και αυτοκινήτων.

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #1 στις: 24/03/09, 21:24 »
Συμβουλη: Το να μπαινεις σε διαφορα φορα ( ;)) και να ανοιγεις διαφορα θεματακια τετοιου τύπου δεν ειναι καλη διαφημιση...

Τον εχω πετύχει και σε αλλο φόρουμ με την ίδια τακτική, ανοίγει ενα θεμα στο οποιο δεν απανταει ποτέ, αλλα κοτσαρει την εικονίτσα με το link φαρδια πλατιά από κάτω.. ;D
When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #2 στις: 24/03/09, 21:41 »
Συμβουλη: Το να μπαινεις σε διαφορα φορα ( ;)) και να ανοιγεις διαφορα θεματακια τετοιου τύπου δεν ειναι καλη διαφημιση...

Τον εχω πετύχει και σε αλλο φόρουμ με την ίδια τακτική, ανοίγει ενα θεμα στο οποιο δεν απανταει ποτέ, αλλα κοτσαρει την εικονίτσα με το link φαρδια πλατιά από κάτω.. ;D

ω ναι.......+1000000

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #3 στις: 25/03/09, 03:03 »
και εγώ (μισό να βάλω την κουκούλα) τον έχω δει σε άλλα φορουμ  :kick
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #4 στις: 25/03/09, 12:34 »
Λοιπον..αφου υπαρχει τετοιο θεμα θα πω την αποψη μου.Εχω τρακαρει 2 φορες.Και τις 2 φορες με τρακαρε γυναικα.Και τις 2 φορες ΔΕΝ εφταιγα εγω..αλλα παραβιασαν σημα και με χτυπησαν(οδηγαω μηχανακι).

Θεωρω οτι οι ανδρες στην πλειοψηφια τους εχουν μεγαλυτερη δεξιοτεχνια οσον αφορα την οδηγηση.Το θεμα το ειχα συζητησει με την δασκαλα της οδηγησης μου η οποια μου ειπε οτι ολα αυτα τα χρονια που διδασκει και αυτη παρατηρησε οτι οι αντρες ειναι πιο ικανοι οδηγοι κ οτι συνειδητα κανουν πιο πολλες βλακειες οταν οδηγανε.Οι γυναικες συμβαινει να ειναι πιο σφιγμενες στην οδηγηση..αλλα γενικα οδηγανε πιο ηπια απο τους αντρες(κατι που βεβαια δεν το θεωρω κακο μιας και δεν ειμαι φαν της ταχυτητας).

Αυτο βεβαια δεν θετει τον κανονα..γιατι εχω δει ανδρες πισω απο το τιμονι και να μην ξερουν που τους πανε τα τεσσερα..και γυναικες να παρκαρουν σε πολυ στενα σημεια με μολις λιγες κινησεις.

It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #5 στις: 25/03/09, 14:07 »
Ενα απο τα βασικα θεματα με τον τροπο που οδηγανε οι γυναικες ειναι η τακτικη του περιμενε και χτυπα τον.
Σε σημεια που δεν εχουν προτεραιοτητα (πχ stop, φαναρια κτλ...) και πανε να περασουν, σε βλεπουν που ερχεσαι απο μακρια,φρεναρουν αποτομα και ενω εσυ λες οτι γλυτωσες, 5 μετρα πριν τις περασεις σε στοχευουν καλα, πεταγονται και σε πετυχαινουν επιδεξια. Εχω υποστει την πειραματικη επαληθευση 2 φορες >:(. Σε αυτα τα 5 μετρα καταλαβαινεις ποσες κακες λεξουλες ξερεις.
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #6 στις: 25/03/09, 15:02 »
Απλα οι γυναικες στην πλειοψηφια τους δεν το εχουν το αθλημα. Χωρις υπερβολες εχουμε πληρωσει την αξια του αυτοκινητου της μανας μου (vw polo 1.4 2000) σε επισκευες. Και φυσικα το αυτοκινητο ακομα βγαζει προβληματα.

Αλλες 2 φορες κοντεψαν να με πατησουν γυναικες οδηγοι (μια και αντρας βεβαια...) επειδη δεν εβγαλαν φλας και εγω περασα τον δρομο υποθετοντας οτι θα συνεχισουν ισια.

Το πιο εκνευριστικο ειναι οταν σταματανε στο φαναρι και αρχιζουν και βαζουν κραγιον και μεικαπ και δεν ξερω και γω τι....

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #7 στις: 25/03/09, 16:24 »
Και για μένα η μέση γυναίκα οδηγός είναι χειρότερη από τον μέσo άντρα με βασικές αιτίες αυτού την κακή αντίληψη του χώρου και της ταχύτητας, τα αργα αντανακλαστικά σε συνδιασμό με την έλλειψη ψυχραιμίας τις κρισιμες στιγμές και το ότι τα τελευταία χρόνια οι γυναίκες προσπαθουν να αποδείξουν ( σε πολλά επίπεδα ) ότι είναι ιδιες με τους άντρες... γεγονός που λειτουργεί μόνο αρνητικά...
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/09, 20:10 από sakman »
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #8 στις: 25/03/09, 18:52 »
Οι άντρες κατά κανόνα έχουνε μεγαλύτερη ψυχολογική άνεση στην οδήγηση, αλλά και καλύτερη αίσθηση του χώρου. Ένα τρίτο χαρακτηριστικό των ανδρών είναι και η καλύτερη εκτίμηση μιάς μη συνηθισμένης κατάστασης στο δρόμο,πράγμα στο οποίο βοηθάει και η πρώτη από τις παραπάνω ιδιότητές τους . Οι γυναίκες από την άλλη είναι πολύ πιο προσεκτικές και σέβονται περισσότερο τον κώδικα, κάτι που με τις συνθήκες οδήγησης στην Ελλάδα τις καθιστά ορισμένες φορές επικίνδυνες, ενώ δεν θα έπρεπε.
Νομίζω ότι ο σεβασμός στον κώδικα, η καλή εκπαίδευση και η χορήγηση διπλώματος μετά από πραγματικές και δύσκολες εξετάσεις θα μας γλύτωναν από ένα σωρό τροχαία και όχι το αν πίσω από το τιμόνι οδηγεί ένας άντρας ή μιά γυναίκα. Όταν θα καταλάβουμε ότι το αυτοκίνητο δεν είναι τίποτε άλλο από ένα μέσο μεταφοράς όλα θα γίνουνε καλύτερα. Όταν όμως χρησιμοποιείτε για να βγαίνουν απωθημένα, τότε τα εκκλησάκια στους δρόμους θα εξακολουθούν να υπάρχουν για να μας θυμίζουν ότι εδώ σκοτώθηκαν άντρες , γυναίκες και παιδιά...
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/09, 18:55 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #9 στις: 25/03/09, 19:05 »
Επίσης πιστεύω οτι αξίζει το κόπο να σκεφτούμε οτι πλέον είναι δύσκολο για μια νέα γυναίκα οδηγό να κυκλοφορήσει στο δρόμο και να εξασκηθεί/εξελιχθεί σαν οδηγός όταν η συμπεριφορά που έχει να αντιμετωπίσει απο τους άντρες οδηγούς συνοψίζεται στις παραπάνω απαντήσεις.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #10 στις: 25/03/09, 21:54 »
Συμφωνω απολυτα με τον Ιsnogood .Και επισης πιστευω οτι το θεμα οδηγηση δεν εχει να κανει με το φυλο.Ολα σχετιζονται με την αντιληψη του καθενος οταν πιανει στα χερια του το τιμονι και κατα ποσο ακολουθει τον ΚΟΚ.Τι γυναικα και ξεγυναικα?Λαθη κανουν ολοι και αντρες και γυναικες..Αμαν πια... ;D ;D
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #11 στις: 25/03/09, 22:14 »
Όπως και να το κάνουμε, σε άλλα θέματα είναι καλύτεροι οι άνδρες και σε άλλα οι γυναίκες. Στην οδήγηση και τα συναφή οι άνδρες κατα πλειοψηφία έχουν μεγαλύτερη κλίση (πχ πόσες γυναίκες πιλότους γνωρίζετε?), όμως αυτό δε σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι οι γυναίκες δε μπορούν να αντεπεξέλθουν στην καθημερινότητα των δρόμων. Η προκατάληψη σίγουρα επιδεινώνει την κατάσταση και δε βοηθάει πουθενά κι αυτό ισχύει και σε άλλες περιπτώσεις, πχ σε οδηγούς με Ν στο πίσω τζάμι (ακόμη κι αν δεν είναι οι ίδιοι νέοι οδηγοί) ή σε ακριβότερα αυτοκίνητα (αν κάνει την ίδια βλακεία ένα Καγιεν με ένα Χιουνται, το πρώτο θα φάει 3πλάσιες κόρνες και μούτζες), κι όλα αυτά σίγουρα δείχνουν τα κόμπλεξ μας σα λαός.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #12 στις: 25/03/09, 22:42 »
Από την εμπειρία μου σαν συνοδηγός και σαν πεζός, έχω να παρατηρήσω το εξής: Οι άντρες οδηγοί, έχουν καλύτερη αντίληψη του χώρου και άνεση στην οδήγηση, όμως σε μεγάλο βαθμό οδηγούν αλλαζονικά και ίσως καπως "κομπλεξικα" (ναι μάλλον ειναι λιγο υπερβολικος ο όρος, αλλα δεν μπορω αυτη τη στιγμή να βρω καταλληλότερο). Τι εννοώ? Ο άντρας οδηγός κατά βάση δεν ανέχεται να τον προσπεράσει α)ένα αμάξι λιγοτερο καλό από το δικό του, γιατί "αντε-ρε-που-θα-με-περασει-ο-μλκας-με-το-σαραβαλο-τωρα-θα-του-δείξω-εγώ!!", β)ένα αμάξι σαφώς καλύτερο από το δικό του, γιατί "τι-παραπάνω-έχει-το-αμάξι-του-κομπλεξάρα-κάγκουρα-απο-το-δικο-μου-τωρα-θα-δει!!" και γ)ένα αμάξι το οποίο το οδηγάει γυναίκα, γιατί "τι-δουλεια-εχεις-μωρή-και-πιάνεις-το-τιμόνι-τραβα-να-πλύνεις-κανένα-πιατο!!"... ::)
Έτσι ξεκινάνε ανόητες κόντρες που μπορούν ανετότατα να οδηγήσουν σε ατυχήματα... :-\ Απο γυναίκα που δεν εχει τόσο καλή αντίληψη, αλλά προσέχει όσο μπορεί, σπανίως να δεις τέτοια αντιμετώπιση, αντιθέτως οι γυναίκες φοβούνται πιο πολύ και σε περίπτωση προσπέρασης, απλα παραμερίζουν για να περάσει ο άλλος και να αποφευχθεί το ενδεχόμενο ατύχημα...
Ντάξει βέβαια όλα αυτά είναι γενικά, αλλά σε μεγάλο ποσοστό αυτό νομίζω συμβαίνει. ;)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #13 στις: 25/03/09, 22:52 »
Οι κινέζοι λένε: μια εικόνα = χίλιες λέξεις

άρα έχουμε:

26 δευτερόλεπτα βίντεο x 24 καρέ η κάθε εικόνα = 624 εικόνες

άρα το παρακάτω βίντεο αντιστοιχεί με 624.000 λέξεις τις οποίες είμαι ΣΊΓΟΥΡΟΣ πως θα της έσουρε ο τύπος στη συνέχεια....


Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #14 στις: 25/03/09, 23:06 »
Ναι κοίτα, κάθε μέρα γίνονται 100αδες ατυχήματα στον κοσμο, δεν νομίζω να γίνονται όλα από γυναίκες... ::)
Το ότι μπορεί να υπάρχουν κάποια βιντεάκια που απαθανατίζουν ατυχήματα με γυναίκες, δεν μου λέει απολύτως τπτ, θα μπορούσαν να υπάρχουν άλλα τόσα με άντρες...  ;)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #15 στις: 25/03/09, 23:08 »
ναι βρε...με το βίντεο δεν ήθελα να αποδείξω κάτι...

αλλά είμαι κι εγώ από αυτούς που πιστεύουν πως η οδήγηση δεν είναι άθλημα για τις περισσότερες γυναίκες...

όποτε βλέπω μαλ***α στο δρόμο λεω: "γυναίκα θα ναι..." και το 99% των φορών είμαι σωστός...
το βλέπω σχεδόν σε όλες τις οδηγούς που μπαίνω στ αμάξια τους...εκτός από μια που μου χε κάνει πολύ εντύπωση... :P
ακόμα και φίλες μου το πιστεύουν αυτό για τις γυναίκες...
νομίζω πως είναι αντικειμενική αλήθεια πια....

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #16 στις: 26/03/09, 01:20 »
 Μαλλον η αληθεια ειναι οτι γενικα οι αντρες ειναι ικανοτεροι οδηγοι, πιο ψυχραιμοι και με καλυτερα αντανακλαστικα ενω οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες και δεν εχουν μεσα τους το μικροβιο του γκαζοφονια και του καγκουρα. Στους μεν το αρνητικο ειναι οτι δοκιμαζοντας τα ορια τους και των αυτοκινητων τους ειναι σα να πηγαινουν γυρευοντας, στις δε οι αντιδρασεις σε περιπτωση αναγκης διακατεχονται απο πανικο, ειναι νευρικες και αψυχολογητες.
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #17 στις: 26/03/09, 01:22 »
..ειναι  αψυχολογητες...

Την οδήγηση περίμενες για να το καταλάβεις αυτό? ;D ;D ;D ;D
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Kelly Z

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Γυναίκα
  • salonica
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #18 στις: 26/03/09, 01:37 »
Παντως στο πιο ηλιθιο τρακαρισμα που βρεθηκα συνοδηγος (ηταν κοκκινο κι εβαλε μπροστα, και πηρε παραμαζωμα τους 2 μπροστινους) αντρας οδηγουσε!! :P

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #19 στις: 26/03/09, 01:48 »
Ρε παιδια λογικευτειτε λιγο..δλδ θελετε να πειτε οτι μια γυναικα υστερει αντιληψης απο εναν αντρα οδηγο?εγω ξερω εξαιρετικες οδηγαρες γυναικες παντως..Διαφωνω με αυτη την αντιμετωπιση
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #20 στις: 26/03/09, 02:36 »
όχι γενικής αντίληψης...
αλλά όσο έχει να κάνει με την οδήγηση...οι περισσότερες για κάποιον ανεξήγητο (?) λόγο δν το χουν

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #21 στις: 26/03/09, 07:38 »
Εγω παντως οσο υπαρχουν γυναικες οδηγοι δε καβαλαω μηχανακι, ουτε σαν οδηγος ουτε σαν συνοδηγος...
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος brougos7

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 73
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #22 στις: 26/03/09, 09:42 »
Ρε παιδια ελεος. Οδηγησαν γυναικες λεωφορεια, τραινα, αεροπλανα, πλοια, τι θελουν να οδηγησουν κ αυτοκινητα?
Ποια είναι η χειρότερη ευχή που μπορεί να δώσει κάποιος σε έναν drummer?
- Μπα που κακό χρόνο να 'χεις!!

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #23 στις: 26/03/09, 09:47 »
όχι γενικής αντίληψης...
αλλά όσο έχει να κάνει με την οδήγηση...οι περισσότερες για κάποιον ανεξήγητο (?) λόγο δν το χουν

Μήπως για τον απλούστατο λόγο οτι με το που πιάσουν τιμόνι, τις κράζουν όλοι?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναίκες οδηγοί
« Απάντηση #24 στις: 26/03/09, 10:29 »
γιατί τις κράζουν όλοι?
είναι πολιτικοί, πιλότοι, επιστήμονες και δεν υπάρχει προκατάληψη γι αυτά....
εσύ διαφωνείς?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
62 Απαντήσεις
20056 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/07, 18:50
από mr.bassman
3 Απαντήσεις
2838 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/06, 10:06
από Sts_Ikaros
8 Απαντήσεις
3831 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/07, 10:24
από PAPAJOHNNY
0 Απαντήσεις
4262 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/03/09, 14:51
από Arg0
5 Απαντήσεις
4238 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/10/09, 14:13
από Blue Wizard
5 Απαντήσεις
21564 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/15, 23:02
από Anaximandros
6 Απαντήσεις
3068 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/10, 22:35
από ισκιος
2 Απαντήσεις
15917 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/12, 18:09
από Anaximandros
68 Απαντήσεις
28225 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/14, 21:46
από noe13
6 Απαντήσεις
3370 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/15, 12:47
από Archangel