Σελίδες:
  • #1 από Zoso στις 24 Oct 2006
  • Οφείλω να παραδεκτώ, οτι αγνοούσα την ύπαρξη τους μέχρι πριν λίγο καιρό, αλλά τους ανακάλυψα πρόσφατα, και τώρα 'δουλεύω' πάνω τους... Σχόλια από μένα, θετικά.. Ενδιαφέρουσα δουλειά.. Απόψεις;


    Παρτε και λινκ: www.rodgab.com
  • #2 από V for Vasilis στις 10 Nov 2006
  • Απλά απίστευτοι...

     8)
  • #3 από YmiRLinG στις 10 Nov 2006
  • Οταν τους ειχα δει πρωτη φορα μου πηρε πολυ ωρα να συνελθω απο αυτο που ειδα. απιστευοι
  • #4 από the bard στις 10 Nov 2006
  • Εχω ακουσει μονο τη διασκευη τους στο Orion των Metallia.Φοβερη δουλεια! :D
  • #5 από pan-The_gunslinger στις 01 Dec 2006
  • Δυνατό σχήμα οι δύο αυτοί καλλητέχνες. Πρώτη φορά έκανα ένα search απο τη δική σου πρόταση και οφείλω να ομολογήσω πως δεν το μετάνοιωσα. Είναι πάρα πολύ καλοί και ταιριάζουν άψογα μεταξύ τους.
  • #6 από The JeSTeR στις 02 Dec 2006
  • καταρχήν, η ιστορία τους, σαν ντουέτο, είναι η απίστευτα ρομαντική εκδοχή του πιο ονειρεμένου τρόπου που θα ήθελα να ζήσω.

    Κατα τα άλλα, είναι ένα απίστευτο δίδυμο, (γυρέψτε τα βιντεάκια της Γκαμπριέλλα για το Total Guitar, όπου διδάσκει τεχνική Flamenco, θα κλάψετε) που εκτός από την κλασσική κιθάρα και την φλαμένγκο κιθάρα, έχουν δουλέψει, και αγαπούν, τη Μεταλ. Βιρτουόζους κιθαρίστες με thrash και speed ανησυχίες.... Τι να ζητήσει πλέον κανεις?

    απλα απολαυστικοί. Μου θύμισαν γιατι η ορχηστρική μουσική, μπορεί κάποτε να είναι τόσο σπουδαία...
  • #7 από arisrev στις 22 Dec 2009
  • Πάρτε και μία συνέντευξη που έδωσαν στην Ελλάδα. Γύρισαν και video clip στην Ακρόπολη..
    http://www.asante.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=431:ryg&catid=12:2009-02-11-18-29-34&Itemid=51
  • #8 από Dr Bluz (G.K.) στις 22 Dec 2009
  • Δεν μπορω να πω οτι μου αρεσουν τα παντα που εχουν βγαλει...
    Και εχω ακουσει και πραγματα που με αγγιξαν πιο πολυ. Αλλα οφειλω να παραδεχτω οτι ειναι καλοι. ;)
  • #9 από hot_sauce (φλουτσ) στις 22 Dec 2009
  • παίξαν την Παρασκευή στο Gazarte?? ?? ??  :o
Σελίδες: