Αποστολέας Θέμα: Rockwave Festival 2007  (Αναγνώστηκε 142568 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #50 στις: 14/02/07, 17:46 »
κατι ετοιμαζεται μαλλον στο σιτε της ντιντι ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #51 στις: 14/02/07, 17:53 »
AYTA EINAI ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #52 στις: 14/02/07, 17:54 »
μας προλαβες....


πλακα πλακα..μια χαρα την βγαζει φετος η DiDi...μια οι Maiden τωρα και οι Metallica...
« Τελευταία τροποποίηση: 14/02/07, 17:56 από fake7 »
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #53 στις: 14/02/07, 17:57 »
Αντε να δουμε!!!!Πολλα τα λεφτα!!!!!!Και αυτο το 80αρι τι ειναι ρε γμτ?Δεν μπορουσαν να εχουν 60 και vip?Θα μας βαλουν απο το λοφο να κοιταμε!Θα χτυπιομαστε με τα πευκακια...
Whiplash και four horsemen!!!!!!!!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος flea

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • FLEA your bass!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #54 στις: 14/02/07, 18:51 »
Ρε παιδια πως μιλατε για τιμες αφου δεν εχει βγαλει τιποτα η didi?Που το ξερετε?

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #55 στις: 14/02/07, 18:56 »
Ρε παιδια πως μιλατε για τιμες αφου δεν εχει βγαλει τιποτα η didi?Που το ξερετε?
www.rocking.gr μπες και δες...
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #56 στις: 14/02/07, 19:11 »
τουλαχιστον αξιζε η αναμονη απο τις 2.30 το μεσημερι.(βοηθησε και το μανατζερ βεβαια...)

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #57 στις: 14/02/07, 19:26 »
Εγώ ώς o κλασικός καθιερωμένος πλέον (Απόλλωνα μη σχολιάσεις!! :P) σπασίκλας, γκρινιάρης κλπ κλπ. δηλώνω περήφανα οτι δεν θα πάω metallica λόγω ιδεολογικών ασυμβατοτήτων σε διάφορους τομείς.... :P Όσο και αν θα ήθελα να δώ live Fade to Black ή Battery, δεν θα δώσω λεφτά σε αυτούς που έκλεισαν το Napster και έβγαλαν το St. Anger   ::)  Στην τελική, τόσα DVD υπάρχουν...

Απο την άλλη, ελπίζω για τίποτα Muse! Διόλου απίθανο μου ακούγεται και ψήνομαι πάρα πολύ! Αρκεί βέβαια να μην είχε άλλο τόσο το απλό εισιτήριο όσο στους Metallica  :-X

Άντε, να δούμε και τα υπόλοιπα ονόματα...
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #58 στις: 14/02/07, 19:35 »
χεχε...respect!! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #59 στις: 14/02/07, 23:12 »
Συγκρινεις το να βλεπεις ενα dvd με μια πραγματικη συναυλιακη εμπειρια;Ε οχι ρε φιλε, ειναι σα να λες δε μαμαω αλλα βλεπω τσοντες. ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #60 στις: 14/02/07, 23:17 »
δεν θα δώσω λεφτά σε αυτούς που έκλεισαν το Napster
Την δυνατοτητα δηλαδη των ανθρωπων να εχουν την προσπαθεια των αλλων "τζαμπα"..Οκ...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #61 στις: 15/02/07, 00:49 »
Κάνεις λάθος... Γιατί π.χ. όταν εγώ παίρνω ένα album απο Metallica καλή ώρα και περιμένω ένα album απο Metallica, και αντί για αυτό ακούω ένα St. Anger, όχι... Φυσικά και θα το κατεβάσω πρώτα, και μετά θα το ακούσω... Και αν μου αρέσει, φυσικά και θα αγοράσω το album κανονικά και θα το ξεσκίσω.

Μην ξεχνάμε οτι αυτή η ιστορία έγινε ενώ την έβγαζαν μια χαρά όλοι τους... Τι μύγα τον τσίμπησε τον άλλον για να προσπαθήσει να καταργήσει κάτι που όχι μόνο δεν καταργείται, αλλά σε μεγάλο βαθμό λειτουργεί υπέρ του? Και εδώ λέω εγώ, απλά προσπάθησαν να βγάλουν απο την μύγα ξύγγι... Τι λέμε τώρα...

Στατιστικά π.χ. τον καιρό που έβγαινε το "Kid A" και ακόμα περισσότερο το "Amnesiac" απο Radiohead άνθιζε τρομερά η ανταλλαγή mp3 μέσω του internet... Και εκεί που περίμεναν οι εταιρείες να μειωθούν οι πωλήσεις του album (μιας και το Amnesiac διέρρευσε εβδομάδες πρίν την κυκλοφορία του, σε πολύ μεγάλη έκταση) αντίθετα σημείωσε πολύ μεγάλη επιτυχία. Πόρισμα και προσωπική άποψη: Αν είναι κάτι καλό, ο κόσμος το αγοράζει και μια ορισμένη συνείδηση την έχει.

Φυσικά, πάντα θα υπάρχουν και αυτοί που δεν ακολουθούν αυτόν τον δρόμο αλλά νομίζω είναι ένα ποσοστό που καλώς ή κακώς δεν θα επηρρεάσει οριστικά τις πωλήσεις. Υπάρχουν πάρα πολλοί τρόποι με τους οποίους μπορούν συγκροτήματα να προσαρμοστούν στις συνθήκες χωρίς οικονομικά να υποστούν ζημία... Και τελικά, όπως και να έχει η προσπάθειά τους να καταργήσουν την ύπαρξη του προγράμματος μόνο άλλα τόσα διαφορετικά δημιούργησε, και τους ρεζίλεψε.... Πώς να το κάνουμε, κάποια πράγματα η κοινή λογική οφείλει να λέει οτι δεν αλλάζουν μόλις δημιουργηθούν, πέραν του αν συμφωνεί κανείς για την ύπαρξή τους ή όχι, ο μόνος τρόπος είναι η αρμονική και μελετημένη αφομοίωση τους με ένα αποτέλεσμα που να ωφελεί και την πλευρά του "νεωτερισμού" και του "κομφορμισμού" (το πήγα αρκετά γενικότερα είναι η αλήθεια, για αυτό δεν θέτω πολύ αυστηρά πλαίσια, απλά προσπάθησα να δώσω την γενική ιδέα).
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #62 στις: 15/02/07, 00:59 »
Εγώ εν μέρει συμφωνώ με τα λεγόμενα του kli klis, παρόλα αυτά είναι μια συναυλία που δεν χάνεται.
Ελπίζω μονάχα να μπορέσω να διαθέσω το ποσό, καθώς μάλλον θα έρθουν κ οι Sabbath (Heaven And Hell)
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #63 στις: 15/02/07, 03:13 »
κρατήστε τα λεφτά σας...θα δούμε πιπερίτσες φέτος  ;D

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #64 στις: 15/02/07, 03:40 »
Λες ρε πετρε να δουμε πιπεριες? ::) μακαρι...αλλα κ μουσα κ διαλυοντας κολοκυθες.... ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #65 στις: 15/02/07, 03:42 »
λέω λέω ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #66 στις: 15/02/07, 03:43 »
κρατήστε τα λεφτά σας...θα δούμε πιπερίτσες φέτος  ;D

Ποσα ακομα ρε γμτ ??? :Dκ θελω να παω κ στο reading... ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #67 στις: 15/02/07, 09:11 »
Metallica δαγκωτο...οι Πιπεριτσες απο οτι εχω δει ειναι απαραδεκτοι live(οπαδοι μην πεσετε να με φατε..αληθεια ειναι)..αλλα ετσι και αλλιως ειναι κ μπαντες αλλου βεληνεκους.Αντιθετα με τους Metallica..χε χε... ;D
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #68 στις: 15/02/07, 09:38 »
κρατήστε τα λεφτά σας...θα δούμε πιπερίτσες φέτος  ;D

Μακαρι να εχεις δικιο... Βεβαια το να φερεις τους RHCP δεν ειναι οσο ευκολο οσο νομιζουν μερικοι, αλλα αυτο ειναι κουβεντα για αλλο topic...

Απο 'κει και περα η ολη αναμπουμπουλα για τα ονοματα του Rockwave μια φουσκα ητανε, αφου το μονο που ανακοινωθηκε χθες ηταν οι Metallica, που στο κατω κατω της γραφης ηταν και λιγο αναμενομενο...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #69 στις: 15/02/07, 10:23 »
Θεωρώ πάντως ότι όποιος πάει να δει Metallica με 60€ minimum θα είναι πολύ θύμα...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #70 στις: 15/02/07, 10:38 »
Eγω παλι θεωρω οτι το ποσο ειναι κανεις διατεθειμενος να δωσει για να δει μια μπαντα που του αρεσει ειναι θεμα υποκειμενικο.Επισης το ποιος ειναι θυμα η οχι ειναι επισης υποκειμενικο.Το σιγουρο ειναι το ποιος ειναι κομπλεξικος θα ελεγα...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος zoltan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 125
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο Scofield δεν πιανεται.
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #71 στις: 15/02/07, 10:45 »
Metallica δαγκωτο...οι Πιπεριτσες απο οτι εχω δει ειναι απαραδεκτοι live(οπαδοι μην πεσετε να με φατε..αληθεια ειναι)..αλλα ετσι και αλλιως ειναι κ μπαντες αλλου βεληνεκους.Αντιθετα με τους Metallica..χε χε... ;D

Τι λες ρε,εισαι τρελος??Πραγματικα ειμαι περιεργος να δω τι εχεις δει και το λες αυτο... ???
Φιλικα, παντα...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #72 στις: 15/02/07, 10:52 »
Ειχα δει καποια στιγμιοτυπα απο συναυλιες κατα καιρους και μου φανηκαν πολυ πεσμενοι γενικα σε σχεση με οτι εχω ακουσει.Μου εκανε και μενα πολυ εντυπωση γιατι μου αρεσει πολυ αυτο το συγκροτημα(για ευνοητους λογους).Εκτος αυτου..υπαρχουν μπαντες και μπαντες οσον αφορα τα λαιβ.Αλλες ειναι καλες σε μερικα λαιβ μονο..αλλες παλι ειναι πολυ δυνατες οσον αφορα τα λαιβ..αλλες ειναι χαλια.Παντως απο οτι εχω δει..μεσω MTV και u tube...περιμενα κατι καλυτερο.Τωρα να επεσα στην περιπτωση να εχω δει μονο τα χαλια λαιβ τους..ειναι και αυτο μια πιθανοτητα..αλλα τοση γκαντεμια?
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #73 στις: 15/02/07, 11:04 »
Θεωρώ πάντως ότι όποιος πάει να δει Metallica με 60€ minimum θα είναι πολύ θύμα...

Κι ανησυχούσα κι εγώ, 3 σελίδες με post και δεν είπε κανείς ακόμα κανά κουλό... ;D

Καλά φιλαράκι εμείς είμαστε πολύ θύματα!!!! ;D Εσύ που δεν θα πας, καλά θα κάνεις και δεν θα πας, το τι θα κάνει ο καθένας με τα λεφτά του είναι δικό του θέμα και δεν νομίζω να σου πέφτει λόγος, και στο κάτω κάτω της γραφής δεν σου δίνει κανείς το δικαίωμα να βγαίνεις και να προσβάλεις ένα κάρο ανθρώπους λέγοντας τους "θύματα" και ότι άλλο έχω ακούσει κατά καιρούς από τον κλασικό γκρινιάρη σπασ@@ Έλληνα, που πάντα σκέφτεται με τον κλασικό "είμαι ελληνάρας, μάγκας και δεν θα μου τα φάνε" τρόπο...έλεος δλδ...

Μα για το θέο(και τον διάβολο ίσως... 8)) ρε γμτ...οι Metallica είναι...δλδ όταν πας και σκας 30 και 35 για να δεις συγκροτηματάκια του κώλου σε διάφορες μουσικές τρύπες είναι ok? Προωθείς το μέλλον της μουσικής, ε? :D Οκ πάω πάσο... ;D ;D

Και δεν έχουμε ακούσει ακόμα και το support, έτσι??Για wait να δούμε τι θα δούμε, γιατί δεν θα τα δώσουμε μόνο για τους Metallica, θα είναι κι άλλοι από πίσω... ;)

Κι οι RHCP να έρθουν(μακάρι!), πες π.χ. ότι τους βάζουν στην δεύτερη μέρα...παραπάνω θα έχει το εισιτήριο πιστεύω...κι εκεί τα ίδια θα λέμε... :(
Είναι κατάρα πιστεύω πια να γκρινιάζουμε με τις τιμές τόσα χρόνια... >:(

Βρε, όταν θα λέει..."Fuck Yeah!!...we're ready!!!...oh right my friend!!!...CREEPING DEATH!!!!!!!!!"...τα 100ευρώ θα σκέφτομαι??? ;D ;D ;D

Και κατά την δική μου άποψη όποιος πάει και δίνει ΚΑΘΕ σαβ/κο 20ευρώ στον κάθε Κόκκαλη,Βαρδινογιάννη,Ντέμη και βλέπει αυτό το αιώνιο χάλι...ή αυτοί που πάνε στα διάφορα ελληνάδικα-σκυλάδικα...τσάμπα τα δίνουν...αλλά δεν πάω να τους πω θύματα...ο καθένας κάνει το κέφι του...γι'αυτό chill out, γιατί.......

"scanning the scene
in the city tonight
We are looking for YOU
to start up a fight..."

Enjoy the ...metalliride... ;D ;D ;D ;D


Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Rockwave Festival 2007
« Απάντηση #74 στις: 15/02/07, 11:07 »
Θεωρώ πάντως ότι όποιος πάει να δει Metallica με 60€ minimum θα είναι πολύ θύμα...

Κι ανησυχούσα κι εγώ, 3 σελίδες με post και δεν είπε κανείς ακόμα κανά κουλό... ;D

Καλά φιλαράκι εμείς είμαστε πολύ θύματα!!!! ;D Εσύ που δεν θα πας, καλά θα κάνεις και δεν θα πας, το τι θα κάνει ο καθένας με τα λεφτά του είναι δικό του θέμα και δεν νομίζω να σου πέφτει λόγος, και στο κάτω κάτω της γραφής δεν σου δίνει κανείς το δικαίωμα να βγαίνεις και να προσβάλεις ένα κάρο ανθρώπους λέγοντας τους "θύματα" και ότι άλλο έχω ακούσει κατά καιρούς από τον κλασικό γκρινιάρη σπασ@@ Έλληνα, που πάντα σκέφτεται με τον κλασικό "είμαι ελληνάρας, μάγκας και δεν θα μου τα φάνε" τρόπο...έλεος δλδ...

Μα για το θέο(και τον διάβολο ίσως... 8)) ρε γμτ...οι Metallica είναι...δλδ όταν πας και σκας 30 και 35 για να δεις συγκροτηματάκια του κώλου σε διάφορες μουσικές τρύπες είναι ok? Προωθείς το μέλλον της μουσικής, ε? :D Οκ πάω πάσο... ;D ;D

Και δεν έχουμε ακούσει ακόμα και το support, έτσι??Για wait να δούμε τι θα δούμε, γιατί δεν θα τα δώσουμε μόνο για τους Metallica, θα είναι κι άλλοι από πίσω... ;)

Κι οι RHCP να έρθουν(μακάρι!), πες π.χ. ότι τους βάζουν στην δεύτερη μέρα...παραπάνω θα έχει το εισιτήριο πιστεύω...κι εκεί τα ίδια θα λέμε... :(
Είναι κατάρα πιστεύω πια να γκρινιάζουμε με τις τιμές τόσα χρόνια... >:(

Βρε, όταν θα λέει..."Fuck Yeah!!...we're ready!!!...oh right my friend!!!...CREEPING DEATH!!!!!!!!!"...τα 100ευρώ θα σκέφτομαι??? ;D ;D ;D

Και κατά την δική μου άποψη όποιος πάει και δίνει ΚΑΘΕ σαβ/κο 20ευρώ στον κάθε Κόκκαλη,Βαρδινογιάννη,Ντέμη και βλέπει αυτό το αιώνιο χάλι...ή αυτοί που πάνε στα διάφορα ελληνάδικα-σκυλάδικα...τσάμπα τα δίνουν...αλλά δεν πάω να τους πω θύματα...ο καθένας κάνει το κέφι του...γι'αυτό chill out, γιατί.......

"scanning the scene
in the city tonight
We are looking for YOU
to start up a fight..."

Enjoy the ...metalliride... ;D ;D ;D ;D



+1
It's all about the Groove!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
26 Απαντήσεις
11008 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/07, 15:59
από HeavyHead
45 Απαντήσεις
17725 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/07, 01:19
από dead_men_walking
84 Απαντήσεις
29306 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/07, 16:54
από Staggάρης
8 Απαντήσεις
4537 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/07, 10:33
από Fteo
31 Απαντήσεις
11688 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/07, 20:29
από Vaiking
179 Απαντήσεις
57294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/08, 04:28
από s.s.
151 Απαντήσεις
40989 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/09, 12:33
από stepap#12
104 Απαντήσεις
41467 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/11, 23:33
από Mrs Brightside
47 Απαντήσεις
15313 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/07/11, 19:23
από gers
1 Απαντήσεις
5748 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/05/15, 08:11
από Βραζίλης