Ψηφοφορία

Ποιος θα ναι ο νικητής του ντέρμπι?

Ολυμπιακός φυσικά!
3 (42.9%)
Παναθηναικός, δεν το συζητώ!
3 (42.9%)
Θα λήξει ισόπαλο!
0 (0%)
Έλα ντε?
1 (14.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 7

Η ψηφοφορία έληξε: 26/08/07, 18:46

Αποστολέας Θέμα: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!  (Αναγνώστηκε 13234 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ποιός άραγε θα νικήσει στον πρώτο αγώνα του πρωταθλήματος, Παναθηναικός ή Ολυμπιακός?
Άντε, σκοτωθείτε ελεύθερα... ;D

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #1 στις: 23/08/07, 18:47 »
Προεκλογική σούπα,και μεγάλο Χ... 8)

Όχι,όχι...Πολιτική και Ποδόσφαιρο δεν συσχετίζονται... ;D

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #2 στις: 31/08/07, 02:56 »
Απάντησα ''Έλα Ντε'' και θα απαντούσα το ίδιο ακόμη και αν ο Ολυμπιακός ή ο Παναθηναϊκός έπαιζε με ομάδα Α Τοπικής. Δε γίνεται ο Παναθηναϊκός να χάνει από Κέρκυρα ή και ο Ολυμπιακός από άλλες τέτοιες ομάδες! Μπορεί να μην είμαι έξυπνο άτομο, όμως η ελάχιστη εξυπνάδα που μπορεί να διαθέτω, μου επιτρέπει να μην παραμυθιάζομαι.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #3 στις: 02/09/07, 23:11 »
Μια ωραιότατη ισοπαλία δίκαιη και ωραίο κλίμα μέχρι λίγο πριν το τέλος...
Μήπως παρατήρησε κανείς με ποιο δάχτυλο έξυνε το κεφάλι του ο Αντζας όταν έβγαινε από το γήπεδο?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #4 στις: 02/09/07, 23:13 »
Χα χα! Οντως!  :P

Ο λεοντιου γιατι αντεδρασε ετσι και χτυπησε τον γκαλετι?
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #5 στις: 02/09/07, 23:14 »
Κάτι θα του πε προφανώς εκεί κοντά που ήταν...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #6 στις: 02/09/07, 23:16 »
Παντως ο γκαλετι κυριος! Καμια αντιδραση! (και καμια καρτα στον λεοντιου βεβαια!  >:()

Α ρε που ειναι ο καστιγιο,να επεφταν τιποτα ψιλες!!!  :P
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #7 στις: 02/09/07, 23:18 »

Κάτι θα του πε προφανώς εκεί κοντά που ήταν...
Για να κάνει μετά την πάπια ο Γκαλέτι κάτι τέτοιο θα συνέβη προφανώς!.. :P
Ο Άντζας πάλι, ποιός ο λόγος να κολλήσει μαγκές λίγο πριν το τέλος? ???

Και κάτι ακόμα ρε γμτ...
Ο προπονητής του Παναθηναικού τι ακριβώς σκεφτόταν όταν αποφάσισε να ρίξει το Νίνη μέσα? Έλεος ρε παιδιά, κι έβγαλε το Δημούτσο που τα πήγαινε και πολύ καλά! :(

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #8 στις: 02/09/07, 23:21 »
Αγνωσται αι βουλαι των προπονητων!   ;D

Παντως σαν γενικη εικονα,γκαλετι και λουα λουα με ενθουσιασαν,ειδικα στο πρωτο ημιχρονο. Η αμυνα του ολυμπιακου ηταν η συνηθισμενη ομως!  :P
Κριμα που δεν εβαλε νουνιες πιο νωρις!
Ο παναθηναικος δεν μου αφησε καθολου καλη εικονα. Δεν ξερω γιατι... 
(για τυχον παρεξηγησεις ειμαι ΑΕΚ  ;))
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #9 στις: 02/09/07, 23:21 »
Λεοντίου παλικάρι...Λιοντάρι... ::)Άμα είσαι μάγκας με @ δεν "ακουμπάς" τον άλλο και φεύγεις... :-X

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #10 στις: 02/09/07, 23:23 »
Πλακα ειχε ο Αντζας..Ναι μεν ττον ψιλοχτυπησε στη φαση αλλα και πηγε μετα μτα με τσαμπουκα :P..Ειχαμε τυχη παντως..μπορουσαμε να ειχαμε φαει γκολακι...Υεσπα..επιτελους μια φορα μ αρεσε ο Λεοντιου..απο την αλλη ο Βυντρα οπως παντα..να την πω τη λεξη?.οχι αστο...ΚΟΠΡΑΝΑ..Στην επιθεση τιποτα το σπουδαιο..αυτα...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #11 στις: 02/09/07, 23:31 »
Πολύ καλός όντως ο Λεοντίου...ελπίζω να μη χτύπησε πολύ....
Ο Παναθηναϊκός σε κάποια φάση ή και γενικότερα ήταν σκορποχώρι στην άμυνα,πολλά κενά.
Ο Ολυμπιακός μια χρυσή μετριότητα.
Θέλουν δουλειά όλοι μπας και σταυρώσουμε κανα βαθμό στην Ευρώπη.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #12 στις: 02/09/07, 23:32 »
Υπηρχε κ αλλη ομαδα εκτος απ τον Ολυμπιακο σημερα στο γηπεδο?Εγω ενα εχω να πω..Οτι οταν ο γαυρος δεσει σαν ομαδα θα ψαχνετε να κρυφτειτε...Bytheway για ποιο λογο συνεχιζει να παταει εστω κ χορταρι αυτος ο Νε οταν εχουμε Κωνσταντινου κ Νουνιεζ εξω... ???
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #13 στις: 02/09/07, 23:47 »
Έχουμε να δούμε hardcore θέαμα πάλι στην Ευρώπη με αυτή την άμυνα. Αυτός ο Ντομί αποτελεί το λόγο που αυξήθηκαν κατακόρυφα οι πωλήσεις των ηρεμιστικών. Άθλιος, ασυνάρτητος, αλλού γι' αλλού.

Αν δεν υπήρχε κι αυτό το παληκαράκι ο Λούα Λούα που απέδειξε πως κι ένας μέτριος Ευρωπαϊκά παίχτης μπορεί να κάνει τη διαφορά, αν ξέρει μισή μπάλα και βλέπει γήπεδο, δε θα άντεχα περαιτέρω το γιούργια ποδόσφαιρο. Θέλω να είμαι επιεικής όμως, διότι είναι ακόμα νωρίς για αμφότερους. Κάνει μπαμ όμως αν ένας παίχτης το ξέρει το τόπι ή όχι.

Ας πούμε ο Ζεβλάκοφ δεν το κατέχει. Ο Πάτσα ήταν χαμένος στο διάστημα. Ο δε Τοροσίδης ανύπαρκτος. Η άμυνα συνολικά θα χορεύει καλαματιανό στον όμιλο, αν δεν κατορθώσει να επιδείξει ένα ελάχιστο συνοχής.

Ένα παιχνίδι γενικά που καλό είναι να το σβήσουμε από τη μνήμη μας το συντομότερο.

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #14 στις: 03/09/07, 00:11 »
Έκανα το λάθος και άκουσα τις δηλώσεις του πορτογάλου...Μιλάμε για πολύ γέλιο,με αυτόν θα πάτε μπροστά...Άλλος ένας προπονητής των επιτυχιών για την "πανάθα"...Πριν πέσετε να με φάτε,διαβάστε τί είπε... ::)

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #15 στις: 03/09/07, 00:22 »
Πάντως το να αλλάζει κάθε ομάδα συνεχώς προπονητή δεν είναι κι ό,τι καλύτερο!! :-\
Πρέπει κάποτε να καταλάβουν πως όπως χρειάζεται να δέσουν οι παίκτες μεταξύ τους, έτσι χρειάζεται να δέσει κι ο προπονητής με την ομάδα!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #16 στις: 03/09/07, 00:26 »
Έκανα το λάθος και άκουσα τις δηλώσεις του πορτογάλου...Μιλάμε για πολύ γέλιο,με αυτόν θα πάτε μπροστά...Άλλος ένας προπονητής των επιτυχιών για την "πανάθα"...Πριν πέσετε να με φάτε,διαβάστε τί είπε... ::)


«Δεν μπήκαμε καλά. Στα πρώτα λεπτά, δεν είχαμε την πρωτοβουλία των κινήσεων. Χάσαμε τον έλεγχο και ο Ολυμπιακός δημιούργησε κάποιες ευκαιρίες στο πρώτο 20 λεπτό. Από τότε μέχρι το τέλος, καταφέραμε να ισορροπήσουμε. Στο δεύτερο , ήμασταν πολύ καλύτεροι και πιέσαμε αρκετά. Προσπαθήσαμε να κερδίσουμε μπάλες στην αντίπαλη περιοχή. Κυριαρχήσαμε στο δεύτερο.  Απλώς πρέπει να βελτιωθούμε στην τελική φάση, στο τελικό σουτ ώστε να έχουμε καλύτερες επιλογές. Συγχαρητήρια στους παίκτες μου, γιατί παρά το σχετικά άσχημο ξεκίνημα, έπαιξαν καλύτερα στο δεύτερο και διεκδικήσαν μέχρι τέλους τη νίκη», τόνισε ο Πεσέιρο που στη συνέχεια αναφέρθηκε στην χρησιμοποίηση του Μάντζιου αντί του Ν΄Ντιογέ.

«Ο ΠΑΟ έχει τέσσερις εξαιρετικούς επιθετικούς. Ο Ντάμε όντως ήταν άρρωστος τις προηγούμενες μέρες, αλλά έγινε και για λόγους τακτικής. Ο Βαγγέλης δεν θα σπαταλούσε τόση πολύ ενέργεια. Και οι δύο τους έπαιξαν πολύ καλά. Είναι κρίμα που κάναμε δύο αναγκαστικές αλλαγές και δεν είχαμε την ευκαιρία να δοκιμάσουμε περισσότερα πράγματα. Ο Ντάμε θα μπορούσε να παίξει πολύ παραπάνω αλλά λόγω των μη φυσιολογικών συνθηκών, έπρεπε να περιμένουμε.

Για την διαφορετική εικόνα στα δύο ημίχρονα, ο Πεσέιρο είπε: «Δεν μπήκαμε πολύ δυνατά, έτσι όπως το θέλαμε. Δεν καταφέραμε να ελέγξουμε το παιχνίδι με την κατοχή της μπάλας όπως θέλουμε πάντα να κάνουμε. Πολλές φορές, ο Ολυμπιακός δημιούργησε φάσεις από δικά μας λάθη στο κέντρο και στην άμυνα. Εφόσον δεν μπορέσαμε να κρατήσουμε περισσότερο τη μπάλα, δημιουργήθηκαν και οι περισσότεροι κίνδυνοι. Η ομάδα ήταν πολύ ανοικτή. Υπήρχαν μεγάλες αποστάσεις από τους επιθετικούς. Θεωρώ ότι αυτό έφταιξε, αλλά πιστεύω ότι θα βελτιωθούμε, κάτι που δείξαμε στο δεύτερο ημίχρονο. Οι μέσοι είχαν πιο μικρές αποστάσεις με την άμυνα και μπορούσαν να πιέσουν. Αυτό που μας έλειψε ήταν η τελική πάσα και το τελικό σουτ και αυτό θα προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε και έχουμε την δυνατότηα να το κάνουμε».

Ο Πορτογάλος δεν έμεινε ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα αλλά έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες για την προσπάθεια τους: «Δεν είμαι ευχαριστημένος που δεν μπορέσαμε να κερδίσουμε. Ήταν όμως δίκαιο αποτέλεσμα. Εμείς θέλαμε τη νίκη και φάνηκε στο δεύτερο ημίχρονο. Όσο περνούσε ο χρόνος, πιέζαμε ενώ ο Ολυμπιακός φάνηκε πως βολευόταν με την ισοπαλία κάνοντας καθυστερήσεις.

«Περίμενα αυτά που κάναμε στο δεύτερο να τα κάναμε και στο πρώτο. Είμαι όμως ευχαριστημένος από την προσπάθεια τους, από την συμπεριφορά τους και από τον τρόπο που έδειξαν πως ήθελαν το παιχνίδι».

Σε ερώτηση για το αν έπρεπε να αποκτηθεί και άλλος φορ, απάντησε αρνητικά: «Δεν συμφωνώ ότι έπρεπε να πάρουμε και άλλο επιθετικό. Μου αρέσει η ομάδα που έχω και οι ποδοσφαιριστές που διαθέτω. Θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε. Έχω πολλούς παίκτες με μεγάλη ποιότητα».


Πες μου που ακριβως γελαμε... ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #17 στις: 03/09/07, 00:39 »
1)Κυριαρχήσαμε στο δεύτερο.  Απλώς πρέπει να βελτιωθούμε στην τελική φάση, στο τελικό σουτ ώστε να έχουμε καλύτερες επιλογές.

2)Εμείς θέλαμε τη νίκη και φάνηκε στο δεύτερο ημίχρονο. Όσο περνούσε ο χρόνος, πιέζαμε ενώ ο Ολυμπιακός φάνηκε πως βολευόταν με την ισοπαλία κάνοντας καθυστερήσεις.

3)Σε ερώτηση για το αν έπρεπε να αποκτηθεί και άλλος φορ, απάντησε αρνητικά: «Δεν συμφωνώ ότι έπρεπε να πάρουμε και άλλο επιθετικό. Μου αρέσει η ομάδα που έχω και οι ποδοσφαιριστές που διαθέτω. Θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε. Έχω πολλούς παίκτες με μεγάλη ποιότητα».

Καλό και το internet,αλλά δηλώσεις γίνονται και στη "μεικτή ζώνη" από προπονητές/παίκτες...Αν δεν τις άκουσες,είναι δικό σου πρόβλημα...Ελπίζω να τις απομαγνητοφωνήσουν για να γελάσεις και εσύ...Αν και μου φαίνεσαι λίγο δύσκολος στο γέλιο...Μπορεί να έχω και εγώ άλλη αίσθηση του χιούμορ από τη δική σου...

Btw,παρεξηγήθηκες που σου έθιξα τον προπονητή?Πού να ακούσεις τί λέω για το Λεμονή... ;D
Ε,ρε τί τραβάμε με τους εύθικτους οπαδούς... ::)

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #18 στις: 03/09/07, 00:52 »
Μια χαρά τον βρίσκω τον Πεσέιρο...

Παίδες, προβλέπω πολλά ευρωπαικά μπαλάκια να τρώμε...

Μακάρι να διαψευστώ!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #19 στις: 03/09/07, 00:57 »
Nick οταν λες κυριαρχησατε?Ειχατε κατοχη?Wow...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Jose

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • ..you'll reap the harvest you have sown...
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #20 στις: 03/09/07, 01:00 »
Δεν ξερω για τον βαζελο αλλα εμεις (γαυρος ο ομιλων) βλεπω να τρεχουμε κ να μην φτανουμε!

Δεν σχολιαζω το αυτονοητο οτι ο λεμονης θα φυγει μια νυχτα του νοεμβρη!
:> 4  8  15  16  23  42

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #21 στις: 03/09/07, 01:38 »
Nick οταν λες κυριαρχησατε?Ειχατε κατοχη?Wow...

Δεν τα λέω εγώ φίλε Lunafreak,παράθεση έκανα...Διάβασε λίγο προσεκτικότερα τί γράφω και παραπάνω...Wow! ;D
Btw,την ειρωνεία για το Λεοντίου την παίρνω πίσω,γιατί το παιδί έπαθε ζημιά και θα μείνει 5 μήνες εκτός αγώνων...Αν και φίλος του Ολυμπιακού... 8)

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #22 στις: 03/09/07, 01:53 »
Λιγο καλυτερα απο τα φιλικα, λιγο χειροτερα απο τη μεση ποιοτητα του πρωταθληματος...Κοινως...Ακομα και η γατα μου βαρεθηκε :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #23 στις: 03/09/07, 02:22 »
Nick οταν λες κυριαρχησατε?Ειχατε κατοχη?Wow...

Δεν τα λέω εγώ φίλε Lunafreak,παράθεση έκανα...Διάβασε λίγο προσεκτικότερα τί γράφω και παραπάνω...Wow! ;D
Btw,την ειρωνεία για το Λεοντίου την παίρνω πίσω,γιατί το παιδί έπαθε ζημιά και θα μείνει 5 μήνες εκτός αγώνων...Αν και φίλος του Ολυμπιακού... 8)

φανηκε στο ρεπλει οτι ηταν σοβαρος τραυματισμος!!Θα το ελεγα ανατριχιαστικο,θυμησε λαρσον και αλαν σμιθ για οσους ξερουν..Κριμα....Σπασιμο πρεπει ναναι απο οτι καταλαβα

ΥΓ.Το μας ηταν μουφα δνε το συζητω...Οπως καθε ντερμπυ...
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Προβλέψεις για το ντέρμπι της Κυριακής!
« Απάντηση #24 στις: 03/09/07, 15:30 »
Btw,παρεξηγήθηκες που σου έθιξα τον προπονητή?Πού να ακούσεις τί λέω για το Λεμονή... ;D
Ε,ρε τί τραβάμε με τους εύθικτους οπαδούς... ::)

Οχι ρε προς Θεου...
Σιγα τωρα,απλως οι δηλωσεις ηταν κλασικες...και δεν βρηκα κατι "τρελο"..(θυμισου Μαλεζανι-Σολιντ-Αναστασιαδη)
Και μια χαρα κοιμηθηκα,και τον κυριο Πεσειρο δεν τον ξερω,δε με ταιζει,δε με ποτιζει... ;D ;D ;D
1.Παντως ο ΠΑΟ ηταν καλυτερος στο Β' αλλα δεν υπηρχε παικτης για την εξτρα πασα...ο Καραγκουνης ειναι μονο αμυντικο χαφ και τιποτα αλλο οπως ακριβως ο Τζεραρντ...(δεν τους συγκρινω αλλα ειναι παικτες που εχουν βαφτισει τον εαυτο τους δεκαρακια...)
2.Η αληθεια ειναι οτι ο ΟΣΦΠ εκανε καθυστερησεις στο τελος...
3.Κακα τα ψεμματα οι προπονητες ειναι αδηφαγα ζωα...Σιγουρα ηθελε καποιον καλυτερο επιθετικο...αλλα τι να πει...?

Παντως θα εχει ενδιαφερον η χρονια...θα τα λεμε...και ελπιζω να δουμε και κανα γκολ παραπανω οπως και κανενα καλυτερο αγωνιστικο χωρο...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
1901 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/11, 12:02
από diji grampsas
1 Απαντήσεις
1592 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/09/11, 11:19
από diji grampsas
7 Απαντήσεις
2998 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/12/13, 01:32
από x-versous
0 Απαντήσεις
2525 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/17, 17:22
από ivikos