Αποστολέας Θέμα: Σας εκανε κατι να αλλαξετε μουσικες προτιμησεις;  (Αναγνώστηκε 14073 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Νια, λιγο περιεργο θεμα..
Αλλα εξεπλαγην ολιγον οταν συνειδητοποιησα οτι εδω κ μια εβδομαδα ακουγα τελειως διαφοτερικα σονγκζ,
χωρις να το καταλαβω.Χαρη στο βαθυ αποτυπωμα των δοντιων μου στην λαμαρινα.. χαχ

Σας εχει συμβει τιποτα παρομοιο?
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Να σου πω, εγώ μέχρι την Α' Γυμνασίου άκουγα λαϊκοπόπ και γενικότερα τραγούδια του 3μήνου το πολύ 6μήνου. Έβλεπα όμως ότι τα συγκροτήματα που άκουγα ως τότε (one, hi-5 κ άλλες τέτοιες αυναρτησίες), διαλύονταν το ένα πίσω από το άλλο. Οπότε σκέφτηκα "Μα τι κάθομαι κ ασχολούμαι μαζί τους, αφού δεν είναι για τίποτα;". Εκείνο τον καιρό άρχισα να μαθαίνω και κιθάρα κ ο δάσκαλός μου που ήταν αυτό που λέμε "ψαγμένος", άρχισε να μου προτείνει τραγούδιστές και συγκροτήματα που θα μπορούσα να ακούω, γιατί του είχα πει το εξής παράδοξο, ότι δεν ακούω τίποτα, δεν με συγκινεί τίποτα. Μετά από 6 χρόνια κατέληξα να ακούω τη μουσική που ακούω τώρα και να εξακολουθώ να "ψάχνομαι" για καινούρια είδη μουσικής που ενδεχομένως να μου αρέσουν. Όσο για τα τραγούδια που άκουγα τότε, τώρα ούτε που τα θυμάμαι...  ;D

Τώρα βέβαια εσύ λες κάτι για λαμαρίνες κ υποθέτω με το φτωχό μου το μυαλό ότι το 'χεις ρίξει στα καψουροτράγουδα( :P), αλλά σε οποιονδήποτε μπορεί να συμβεί αυτό, οποτε μην άγχεσαι...     
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Mary_Ann

  • Η πριγκηπέσα του μεταλά
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I am in love with... MUSIC!!!
    • Προφίλ
Από πάντα άκουγα έντεχνο, αλλά μια λαμαρίνα με έκανε κ εμένα να δω κ κάτι άλλο... Το αγόρι μου (φανατικός μεταλάς) μου έβαλε να ακούσω μέταλ... Και μπορώ να πω ότι στην αρχή δεν μου άρεσε. Αυτός άκουγε συνέχεια όταν ήμασταν μαζί και άρχισα πια να την βλέπω αλλιώς... Κατάλαβα πως κ η μέταλ έχει κάτι να πει... Και το λέει έξω από τα δόντια (αναφερόμενη σε μουσική και στίχους). Όπως επίσης και οι μέταλ μπαλάντες μίλησαν περισσότερο στην ψυχή μου από τις έντεχνες... Ίσως γιατί το έντεχνο πάνω κάτω σχετίζεται με μπαλάντες. Αλλά στη μέταλ είναι ασυνήθιστο κ όταν γράφεται αφορά πόνο ψυχής κ ανάγκη έκφρασης. Είναι δλδ πιο αληθινό... Εξάλλου ο ήχος της μέταλ σε κάνει να πορωθείς... Και να νοιώσεις πραγματικά αυτό που ακούς... Και το παίξιμο είναι περίπλοκο κ εκπληκτικό... Οπότε έχω συνδυάσει πια στη ζωή μου να ακούω μέταλ, έντεχνο κ κλασσικό! Το ξέρω, είμαι ανώμαλη... Αλλά ΟΛΑ έχουν κάτι να πουν... Και αξίζει να το ακούσουμε...
Long roads... Long days... From sunrise to sunset... Sunrise to sunset....

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Χαρη στο βαθυ αποτυπωμα των δοντιων μου στην λαμαρινα.. χαχ

Κορυφαίο!

 Με τι ένταση ο ποιητής αποδίδει μέσα σε λίγες λέξεις το πάθος και την αγωνία του ερωτικού πόθου!!!

Στο θέμα μας τώρα: ναι, πάρα πολλές φορές.
Γενικά ποτέ δεν ήμουν "κολλημένος" με ένα είδος μουσικής.
Ακούω τα πάντα και ψάχνω το καινούριο και ευτυχώς το internet είναι ένα υπέροχο εργαλείο για ταξίδια στην παγκόσμια μουσική.
Πλέον το ν'ακούσεις κάτι καινούριο δεν κοστίζει τίποτα και έχεις τα πάντα σε απόσταση ενός download!
Χώρια που το κόστος μιας λάθος επιλογής περιορίζεται στα 5' που περίμενες να κατεβεί!
Τέλειο.
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Το πιο "μπανγκ" σχετικα με το θεμα αυτο ηταν βασικα το οτι αρχισα να ΓΡΑΦΩ διαφορετικη μουσικη.
Προχθες εγραψα το 1ο μου λαβ σονγκ..
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος margaritarenia

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Γυναίκα
  • If I were a train I'd be late...again..
    • Προφίλ
τελειο τοπικ!!!!!

ρε εγω μεχρι την 2α γυμνασιου ακουγα Καλλιρη + Backstreet Boys..

το καλοκαιρι εκεινο ομως, πηγα ενα ταξιδι και το μονο σι ντι που ειχα μαζι μου ηταν το λαιβ των Τερμιτων..
επι 10 μερες το ακουγα λοιπον..και προσεχα στιχους, μουσικες κλπ κλπ...
οταν γυρισα ηταν απλως ΑΔΥΝΑΤΟ να ακουσω Θανο Καλλιρη ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Ariel_1

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Είμαι αυτό που κυνηγάω...
    • Προφίλ
Να αλλάξω για πάντα μουσικές προτιμήσεις δεν μου έχει τύχει. η μοναδική περίοδος που ας πούμε άκουγα κάτι διαφορετικό από έντεχνη ελληνική μουσική και από κλασικό ροκ ήταν στο πρώτο έτος. ο λόγος ήταν ότι όλοι οι φίλοι μου άκουγαν λαϊκά και ποπ οπότε με πήρε και εμένα η μπάλα. όταν όμως κατάλαβα ότι πλέον δεν έβαζα μουσική, συνηδειτοποίησα ότι ο λόγος ήταν ότι είχα βαρεθεί την Βίσση, την Βανδή και δεν θυμάμαι ποιον άλλον άκουγα- για να ακριβολογώ δεν έμαθα ποτέ τα ονόματά τους-.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Oχι..Απο τοτε που με θυμαμαι να ακουω μουσικη..Στις διακοπες στο αυτοκινητο(τρυπες :P) και αργοτερα στις μαγικες μερες του Ατλαντις( ::) :P) τα ιδια ακουω..Αντε η μεταβαση στην 2α 3η γυμνασιου στο μεταλ..Αλλα και παλι ακουω και ροκ..Αλλωστε οτι παραπανω να αρχισω να ακουω μεταλ και ροκ θα ακουω οποτε...
ε οταν τη δαγκανω απλα πηγαινω σε πιο ηρεμα κομματια.. ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Αυτό με τα καψουροτράγουδα το έχω πάθει κι εγώ. Αυτά τα τραγούδια είναι τόσο άμεσα που ώρες ώρες νομίζεις ότι γράφτηκαν ειδικά για σένα και την περίπτωσή σου. Γι' αυτό και έχουν τέτοια απήχηση. Όταν σου περάσει αυτή η φάση με τη λαμαρίνα, (και ειδικά αν προέρχεται από χωρισμό) θα τα θυμάσαι με συμπάθια αλλά δε θα θες να τα ακούς..  ;) Κατά τ' άλλα μουσικά ακούσματα έχω αλλάξει πολλά. Για την ακρίβεια θα έλεγα ότι δεν έχω αλλάξει απλά ενσωματώνω καινούριους ήχους στους ήδη αγαπημένους μου. Η μουσική είναι ωραία σε κάθε της μοφή..
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παράθεση
Αυτά τα τραγούδια είναι τόσο άμεσα που ώρες ώρες νομίζεις ότι γράφτηκαν ειδικά για σένα και την περίπτωσή σου.
Ακριβως , ακριβως , ακριβως ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Χαρη στο βαθυ αποτυπωμα των δοντιων μου στην λαμαρινα.. χαχ

Σας εχει συμβει τιποτα παρομοιο?

Μιας που είπες για λαμαρίνα, εγώ πέρσι που είχα ερωτευτεί για τα καλά (φέτος δεν προλαβαίνω λόγω πανελλαδικών  :-\) άκουγα συνέχεια (συνέχεια όμως!!!) το I can' t leave της Mariah Carey. Από τότε έχω να το ακούσω...
« Τελευταία τροποποίηση: 16/10/07, 14:31 από Πριγκηπέσσα »
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης (Gear)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψευδοπροφήτης
    • Προφίλ
    • Ψευδοπροφήτες
Το Master of Puppets το 87 (δύο χρόνια μετά το realease αλλά τεσπα)
Ψευδοπροφήτες

το νέο E.P των Ψευδοπροφητών "τρέξε" είναι πλέον διαθέσιμο από το site μας.

Αποσυνδεδεμένος Son of the sun

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 172
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Therion Official Website
Φετος πριν παω διακοπες ακουγα μεταλ κ ελληνικο ροκ αντε κ κανενα σκυλοτραγουδο που κ που...Στς διακοπες γνωρισα εναν τυπο ο οποιος ηταν κολυμενος με κλασικη μουσικη....Μ εβαζε συνεχεια τραγουδια,μου εδωσε κ κατι σιντια με μπ3 που ειχε μαζι τ...Κ απο τοτε ακουω συνεχεια...Ενω κλασικη μουσικη ακουγα μονο στς εξετασεις οταν εκαναν θορυβο τ παιδια τς γειτονιας!!!επειδη δν υπηρχε στ σπιτι αλλο σιντι με ορχηστρικη μουσικη!
The burden is mine...
The burden is mine....Alone....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ

ρε εγω μεχρι την 2α γυμνασιου ακουγα Backstreet Boys..

+1...  ::)
 
μεχρι την 1η εγω...
στο γυμνασιο αρχισα να ακουω κτ ελληνικα ροκακια κ ξενα ροκ/πανκ/ποπ...
2α κ 3η μυηθηκα σε ξενο ροκ, κ μετα πηρα τη κατιουσα προς το μεταλ γκοθ κτλ κτλ....  ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Το πιο "μπανγκ" σχετικα με το θεμα αυτο ηταν βασικα το οτι αρχισα να ΓΡΑΦΩ διαφορετικη μουσικη.
Προχθες εγραψα το 1ο μου λαβ σονγκ..

Πω ρε φιλε και εγω προχθες το βραδυ.Και να σκεφτεις οτι ειμαι καφρος πρωτης ταξεως αλλα εδω και 2 και κατι εβδομαδες εχω δαγκωσει τοσο πολυ τν λαμαρινα π κοντευει να κοπει.Οποτε ειμαστε ομοιοπαθεις ;) ;) ;D ;D ;D
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Metalle αδερφε μου σε νιωθω και συμπασχω με ολο μου το ειναι επειδη σε νιωθω..
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Α!
Επισης ο τρισκακιστος freemind με κανει να ακουω πιανα ολη μερα τωρα πια!
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος giorgos_z

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
γενικα πιστευω οτι οσο επιδιδομαστε στο οργανο που μας αρεσει(προσοχηηηηηηη οι πονηροι) τοσο εξελλισονται και τα μουσικα μας ακουσματα.ας πουμε πχ οτι οταν καποιος ξεκιναει την κιθαρα με ινδαλματα τους μειντεν και μετα απο κατι χρονια παιξιματος ακομα τους εξυμνει πιστευω οτι κατι δεν παει καλα...
εγω ακουγα πιο παλια black μπαντες οπως siebenburgen,summoning,elysian fields,limbonic art,darkthrone κια τετοιες φασεις γενικα.οταν λοιπον αρχισα να παιζω κιθαρα σταματησα σιγα αυτα τα ακουσματα διοτι αν και η αποκοσμη μαγεια που εχουν με κυριευει μεν,η μουσικη τους ειναι για 5χρονα.ισως πλην των emperor βεβαια.
τεσπα,εν συνεχεια και με βαση την εξελιξη μου περασα σε blues το οποιο αγαπησα και αγαπω και θεωρω οτι αμα ενας κιθαριστας δεν μπορει να παιξει σε blues φορμες τοτε παλι υπαρχει προβλημα και ας μην του αρεσει το ειδος.αποψη μου βεβαια αυτη(και του friedman βεβαιως βεβαιως)
υστερα προσπαθησα σε ψαξιμο-κιθαριστικα μιλαμε παντα ετσι- να βρω μια ισσοροπια τεχνικης αλλα και δυναμης.αυτη τη βρηκα στους megadeth(επι friedman παντα χαχα) ,σε priest και γενικα σε κλασσικα ακουσματα.ενταξει οι theater ηχουν παντα ωραιοι σε ενα κιθαριστα-μουσικο που σεβεται την μουσικη.
τελευταια ομως αν και οντας μεγαλος φαν των death ομολογω οτι δεν ειχα προσεξει τι γινεται στο individual thought patterns σε σχεση με αλλα σιντι(symbolic,human) που τα χα λυωσει...και εκει περα εξερευνω τα νεα ακουσματα μου...μερικα απο αυτα...atheist(απο πιο παλια βεβαια αλλα επειδη ταιριαζουν με τα επομενα) , control denied , pestilence , cynic κτλ...το τι κοινα εχουν τα προηγουμενα με λιγο ψαξιματακι θα καταλαβει καποιος...ειδικα οι cynic δεν ξερω τι γινεται αλλα σαν να μου κανουν τους theater να φαινονται mainstream συγκροτηματακι...βαρυ αυτο που λεω αλλα οποιος τους ακουσει και καταλαβει τι διαολο γινεται μεσα στα τραγουδια τους ισως το ξανασκεφτει...progressive death my friends.τεχνικη και δυναμη.οι metallers ας κοιταξουν αυτα τα συγκροτηματα...δεν θα χασουν
Κάθε σου ώρα κ'ένα λουλούδι σου τραγουδάει μέσα στην καρδιά
Ο χρόνος σου είναι η μουσική που πηγάζει απο μέσα σου βαθιά

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
οταν καταλαβα οτι με το να προσπαθεις να μημηθεις κατι το εμπορικο (metallica) καταντας ενα πιονι του στηματος των δισκογραφηκων
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος gregorious

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ο χρονος φιλαρακι.... ::)κ ισως η πρωτη φορα που ακουσα Tom Waits.... ;)Τωρα μου εχει παρει το κρανιο το tibwf απο τους Budos Band..

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μιας που είπες για λαμαρίνα, εγώ πέρσι που είχα ερωτευτεί για τα καλά (φέτος δεν προλαβαίνω λόγω πανελλαδικών  :-\) άκουγα συνέχεια (συνέχεια όμως!!!) το I can' t leave της Mariah Carey. Από τότε έχω να το ακούσω...

ωωωχ.....Ken-lee-κιά είσαι κι εσυ??? ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Μιας που είπες για λαμαρίνα, εγώ πέρσι που είχα ερωτευτεί για τα καλά (φέτος δεν προλαβαίνω λόγω πανελλαδικών  :-\) άκουγα συνέχεια (συνέχεια όμως!!!) το I can' t leave της Mariah Carey. Από τότε έχω να το ακούσω...

ωωωχ.....Ken-lee-κιά είσαι κι εσυ??? ;D ;D ;D

Εντελώς!!  ;D ;D ;D :P :P

Εγώ πάντως έχω αλλάξει άποψη από τότε π έκανα ποστ. Τελικά το καλύτερο από όλα είναι να ακούς τα πάντα και να γουστάρεις όπως κάνω εγώ...  8)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Seth21

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 168
    • Προφίλ
Και εγω παλια δεν ακουγα μεταλ, τα πιο βαρια που ακουγα ηταν πχ classic rock οποτε ειχα καποιες βασεις. Αλλα ενας φιλος μου με βαλε και ακουσα μια στιγμη dragonforce των οποιων τα σολαρισματα ακουγα ασταματητα επι 2-3 μηνες και απο τοτε αρχισα να ψαχνομαι και σιγα σιγα πηρα την κατρακυλα και γω. :P Εννοειται dragonforce δεν ακουω απο τοτε αφου τους σιχαθηκα τοσες φορες που τους ακουσα  ;D Και τελικα ανακαλυψα οτι και η ταχυτητα δεν ειναι το παν.  Επισης αρκετα με επηρρεασε και o Vai μπορω να πω. Παρολα αυτα αυτη την στιγμη τωρα ακουω duffy και μπορω να πω οτι μαρεσε.  :o Δεν ξερω μου φερνει στο μυαλο κατι απο καμπαρε του 70-80 , σιγουρα κατι απο παλια παντως  :P

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Φαινεται ειμαι ο μονος που οταν δαγκωνει την λαμαρινα θελει να τα σπασει ε?  ;D
Ιδανικο ειναι το master of puppets.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Με το master of puppets ηρεμέις όταν ερωτεύεσαι? :D
αντί να ακούσεις ένα Blackmore's night εκεί πέρα να στανιάρεις....χεχε  ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Φραση που σας εκανε εντυπωση.......

Ξεκίνησε από anastasioujim « 1 2 ... 14 15 » Λοιπά

356 Απαντήσεις
122801 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/04/09, 19:28
από bassman(4 String Suicide!)
118 Απαντήσεις
37646 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/03/08, 22:44
από Amylo
3 Απαντήσεις
4318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/06, 19:54
από D@ve Murray
37 Απαντήσεις
11544 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/08, 14:49
από Kiratzoharris
0 Απαντήσεις
1725 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 19:00
από John-wj
6 Απαντήσεις
3921 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/11/09, 15:17
από Dr Bluz (G.K.)
120 Απαντήσεις
31023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/10, 11:17
από Kosthrash
3 Απαντήσεις
2138 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/03/11, 01:05
από Ibanezακιας
2 Απαντήσεις
2213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/11, 14:57
από Eagle Of Kamelot
5 Απαντήσεις
4395 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/12, 21:35
από happydreamer