Αποστολέας Θέμα: Kανενα jamαρισμα???  (Αναγνώστηκε 40577 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #175 στις: 05/02/10, 21:47 »
ευχαριστω Βαγγελη για την παραγγελια ;)
το αλλο δεν μπορω να το ανεβασω ρε γ**ωτο ειμαι γκολ :beer
ειπαμε και στο τηλ.σε καμια εβδομαδα θα ειμαι καλα. :D

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #176 στις: 05/02/10, 22:07 »
Ενα μεγαλο ευχαριστω για την παρεα ....περασα πραγματικα καλα παιζοντας για φιλαρακια.... ;)

Αντε να ετοιμαζεται το 2ο γκρουπ !!!!!

Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος bobkatsionis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Άντρας
  • To avoid criticism: Do nothing and be nothing.
    • Προφίλ
    • Find me at Myspace!
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #177 στις: 06/02/10, 05:39 »
To 3ο σολακι με κατι ταππινγκ ποιος ειναι? +10!!!!

Και επισης αυτος που τα δινει στη μεση ακριβως του file ειναι γ**ω!+11!!!!

Κλασσικα ακουγεται οτι αυτοι που δεν ειναι πολυ καλοι(δεν ειναι κακο αυτο) προσπαθουν να παιξουν παπαδες και να παιξουν παραπανω αποτι μπορουν,
ενω αυτοι που "το χουν" παιζουν απλα και ουσιαστικα.Αυτο ειναι και το νοημα ομως ε?

Μπραβο σε ολους ομως.Και μου εκανε εκπληξη οτι ακουσα πολυ σωστες χροιες απο τους περισσοτερους!!!!!
Keyboard and Guitar player of FIREWIND & OUTLOUD.

Recording Engineer,Director,Photographer for PROGRESSIVE VISION GROUP.

www.myspace.com/katsionis
www.myspace.com/soundsymmetrystudio
www.facebook.com/bobkatsionis

E-mail : bob_katsionis@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 738
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #178 στις: 06/02/10, 12:56 »
To 3ο σολακι με κατι ταππινγκ ποιος ειναι? +10!!!!

Και επισης αυτος που τα δινει στη μεση ακριβως του file ειναι γ**ω!+11!!!!

Κλασσικα ακουγεται οτι αυτοι που δεν ειναι πολυ καλοι(δεν ειναι κακο αυτο) προσπαθουν να παιξουν παπαδες και να παιξουν παραπανω αποτι μπορουν,
ενω αυτοι που "το χουν" παιζουν απλα και ουσιαστικα.Αυτο ειναι και το νοημα ομως ε?

Μπραβο σε ολους ομως.Και μου εκανε εκπληξη οτι ακουσα πολυ σωστες χροιες απο τους περισσοτερους!!!!!

Το τριτο σολο ηταν δικο μου και για το αλλο μαλλον αναφερεσαι σε αυτο του Kostasvap το οποιο ειναι απ τα αγαπημενα μου μαζι με του steltrucci. Αν δεν κανω λαθος δλδ γιατι χανω λιγο την σειρα. Επισης ξεχωρισα του groovy που ειναι κλασικο και επισης του kostas80 για τον ιδιαιτερο στρατ ηχο του. Σιγα σιγα θα τους πω ολους! hehe...Ναι παρατηρησα κι εγω περιπτωσεις που ενω σε απλες ουσιαστικες μελωδιες ειναι πολυ καλοι αλλα σωνει και καλα πρεπει να χωσουν και το shred χαλώντας λιγο την ολη εικονα του σολο.

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 738
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #179 στις: 06/02/10, 13:05 »

Μπραβο σε ολους ομως.Και μου εκανε εκπληξη οτι ακουσα πολυ σωστες χροιες απο τους περισσοτερους!!!!!

Να πω ενα ευχαριστω εκ μερους ολων! Αλλα τα πιο πολλα μπραβο δεν πανε σε μας που φαγαμε 10 λεπτα να ηχογραφησουμε ενα σολο, αλλα στα παιδια που καθισαν και συγκεντρωσαν ολο το υλικο και το ενωσαν.

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #180 στις: 06/02/10, 13:29 »
Το τριτο σολο ηταν δικο μου και για το αλλο μαλλον αναφερεσαι σε αυτο του Kostasvap το οποιο ειναι απ τα αγαπημενα μου μαζι με του steltrucci.

Τhanx mate.. Υπηρχαν πολλα καλα σολο και καλες ιδεες και Licks. Εμενα μου αρεσε του snowy αν καταλαβα καλα.. το προτελευταιο νομιζω σολακι.. και μου αρεσε πολυ η εισαγωγη του Letmeknow θυμιζε πολυ vai το πρωτο πρωτο μερος! Μπραβο σε ολους υπαρχουν φοβερες ιδεες χωρις πλακα! Ανυπομονω και για το 2ο round και ευχομαι αυτο να γινεται συχνα παιδια! Με πληθωρα απο backings! Το τζαμαρισμα αλλωστε ειναι οτι πιο δημιουργικο και ποτε δε βαριεσαι να ακους για το λογο οτι απολαμβανεις πληθωρα παιξιματων ηχων ιδεων... φοβερο νομιζω.
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #181 στις: 06/02/10, 13:35 »
παίδες.....συχγαρητήρια!!
τα σπάσατε....
όπως είπαν πολλοί.....πραγματικά ΔΕΝ βαριέσαι το 13λεπτο....εγώ το ξανακούω άνετα....!!
ετοιμάστε γρήγορα τον 2ο κύκλο!!!

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #182 στις: 06/02/10, 13:39 »
αυτο που πραγματικα με εκπλησει στο κομματι ειναι το γεγονος οτι κανεις δεν ειχε ιδεα του τι θα επαιζε ο αλλος ...και τελικα βγαινει πολυ μελοου και σωστο σαν συνολο.  

ασε που πρεπει να βελτιωσω την κουλαμαρα μου χεεχεχεχεεχε

Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος dimgall

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #183 στις: 06/02/10, 16:07 »
εστειλα και γω το δικο μου..

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #184 στις: 06/02/10, 17:24 »
εστειλα και γω το δικο μου..

Δεν έλαβα πμ απο σένα..
Πού το έστειλες?
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος dimgall

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #185 στις: 06/02/10, 18:07 »
εστειλα και γω το δικο μου..

Δεν έλαβα πμ απο σένα..
Πού το έστειλες?

sto    lenisantonis@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #186 στις: 06/02/10, 18:52 »
όχι λάθος, ανέβασε το στο γνωστό box.net και στείλε μου το λίνκ με πμ :) :)

(εγώ τα μαζεύω τώρα)

Όπως πολύ σωστά πάντως παρατήρησε ο bob katsionis σε μεταξύ μας πμ δεν χρειάζεται να στέλνετε αρχείο με σκέτο το σόλο.
Μόνο το παναρισμένο...σόλο δεξιά-backing αριστερά.

(...κι εγω όταν πρότεινα τον τρόπο αυτό στις πρώτες σελίδες αυτό είχα υπόψη μου, απλά μετά ο letmeknow ζήτησε και το σόλο ξεχωριστά και εγώ μετά ξέχασα να σας πω οτι το αρχείο αυτό ουσιαστικά δεν μου χρειάζεται για να κάνω την μίξη)
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος dimgall

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #187 στις: 06/02/10, 19:04 »
όχι λάθος, ανέβασε το στο γνωστό box.net και στείλε μου το λίνκ με πμ :) :)

(εγώ τα μαζεύω τώρα)

Όπως πολύ σωστά πάντως παρατήρησε ο bob katsionis σε μεταξύ μας πμ δεν χρειάζεται να στέλνετε αρχείο με σκέτο το σόλο.
Μόνο το παναρισμένο...σόλο δεξιά-backing αριστερά.

(...κι εγω όταν πρότεινα τον τρόπο αυτό στις πρώτες σελίδες αυτό είχα υπόψη μου, απλά μετά ο letmeknow ζήτησε και το σόλο ξεχωριστά και εγώ μετά ξέχασα να σας πω οτι το αρχείο αυτό ουσιαστικά δεν μου χρειάζεται για να κάνω την μίξη)

εχεισ πμ ευχαριστω!!

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 738
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #188 στις: 06/02/10, 19:34 »
όχι λάθος, ανέβασε το στο γνωστό box.net και στείλε μου το λίνκ με πμ :) :)

(εγώ τα μαζεύω τώρα)

Όπως πολύ σωστά πάντως παρατήρησε ο bob katsionis σε μεταξύ μας πμ δεν χρειάζεται να στέλνετε αρχείο με σκέτο το σόλο.
Μόνο το παναρισμένο...σόλο δεξιά-backing αριστερά.

(...κι εγω όταν πρότεινα τον τρόπο αυτό στις πρώτες σελίδες αυτό είχα υπόψη μου, απλά μετά ο letmeknow ζήτησε και το σόλο ξεχωριστά και εγώ μετά ξέχασα να σας πω οτι το αρχείο αυτό ουσιαστικά δεν μου χρειάζεται για να κάνω την μίξη)

Χρειαζεται μονο σε περιπτωση που τα σολο εχουν stereo delay ή γενικα οποιοδηποτε στερεο εφε. Λεπτομερεια θα μου πεις...

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #189 στις: 06/02/10, 19:49 »
yes.  :)
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #190 στις: 06/02/10, 21:45 »
διορθωσα που θα πηγαινουν τα σολο.
και δεν μου το ελεγες βρε groovymood001 και παλευα να κολλησω 2 αρχεια πανω στο backing?
φανηκε  οτι αφου το προτεινες και δεν μου ειπες τιποτα με αυτον τον τροπο θα δουλευες και εσυ.
anyway καλη συνεχεια και σε καμια βδομαδα που θα γυρισω θα ακουσω τον 2ο γυρο.

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #191 στις: 07/02/10, 01:22 »
Λοιπόν, μέχρι στιγμής έχω τις εξής 4 συμμετοχές..

bob katsionis, dimgall, joevaicci, Panos the Greek.

Δεν θα τηρήσω σειρά ανάλογα με το ποιός το έστειλε πρώτος, θα βγάλω δική μου σειρά.
Περιμένω κι άλλους για να έχει και ο δεύτερος κύκλος ενδιαφέρον.

Μπορεί να μην φτάσει σε συμμετοχές τον 1ο αλλά θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 συμμετοχές (και αν είναι και περισσότερες ακόμα καλύτερα)

Don't be shy!!... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 07/02/10, 20:44 από groovymood001 »
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #192 στις: 07/02/10, 09:24 »
Καλημερα φιλαρακια!Μου αρεσε πολυ το τρακ...Δηλωνω συμμετοχη!ελπιζω στις επομενες 3 μερες να το ετοιμασω....Γουσταρω,+100000000!
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 738
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #193 στις: 07/02/10, 14:58 »
Λοιπόν, μέχρι στιγμής έχω τις εξής 3 συμμετοχές..

bob katsionis, dimgall, joevaicci.

Δεν θα τηρήσω σειρά ανάλογα με το ποιός το έστειλε πρώτος, θα βγάλω δική μου σειρά.
Περιμένω κι άλλους για να έχει και ο δεύτερος κύκλος ενδιαφέρον.

Μπορεί να μην φτάσει σε συμμετοχές τον 1ο αλλά θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 συμμετοχές (και αν είναι και περισσότερες ακόμα καλύτερα)

Don't be shy!!... ;)

Λες να ξαναστείλω? χεχεχεχε

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #194 στις: 07/02/10, 16:31 »
Σκεφτομουν ακριβως το ιδιο φιλε mike...  ;D ;D ;D
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #195 στις: 07/02/10, 16:42 »
Και γω ;D Αν δεν συμπληρωνετε συμμετοχες πειτε να χωθουμε ξανα

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #196 στις: 07/02/10, 16:47 »
Να πω πληροφοριακα οτι οσο αφορα το θεμα backing track εχω απειρα στο πισι μου μιας και παιζω πολλες ωρες πανω σε backings. Οποτε, οποτε θελησουμε να ξαναφτιαξουμε κατι παρομοιο με ολο αυτο εχω πολλα διαθεσιμα κομματακια σε πολλα ειδη..
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος Wise_One

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • I have the power of HyBrit!!!
    • Προφίλ
    • WisePlace
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #197 στις: 07/02/10, 16:59 »
Να κάνω μια γενική ερώτηση, μες στο θέμα όμως. Πώς σας έρχονται αυτές οι ιδέες που παίζετε; Λέτε ας πούμε "τώρα θα παίξω στην τάδε κλίμακα, τώρα στην άλλη" ή απλά αρχίζετε κι ό,τι βγει; Είναι προφανώς αόριστη ερώτηση και μάλλον χαζή απλά το σόλο είναι εντελώς ασαφής έννοια για μένα και θα ήθελα να μάθω περισσότερα πράγματα...

@steltrucci: Από metal τί έχεις φίλε μου;
How to program a metalhead?

Αποσυνδεδεμένος __D3mIaN__

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #198 στις: 07/02/10, 17:13 »
Ποιος ειπε οτι το φορουμ βρηθει απο κιθαριστες? τωρα θα ακουσετε τη γνωμη ενος ντραμμερ. :P
 Ακουσα τη μιξη, και τα σολακια ολων των συμμετεχοντων.. πολυ καλη δουλεια ηχου χρονου κλπ, καθως επισης και πολυ ωραιες συνθεσεις... επειδη στα λιγοστα μου ποστ (για οσους ξερουν) ημουν παντα καθετος και ειλικρινης, καποια απο τα σολακια εχουν τονικα λαθη, καθως και χρονικα, ομως μετραει παντα η προσπαθεια γιατι αυτη μας βελτιωνει. Πραγματι 2-3 επαιξαν παρα πολυ ωραια, προσωπικα ομως ψηφιζω Steltrucci, ειναι απο τους λιγους με σωστο dealy και ηχο γενικοτερα, μελωδικος, μεσα στο χρονο, γλυκο σβησιμο της καθε νοτας, εκφραση στο παιξιμο, touch... δε ξερω μου βγαλε κατι ιδιαιτερο... θα τον προτιμουσα με περισσοτερες αναπνοες αλλα το 1 λεπτο σολου πιεζει οσο να ναι.. Μπραβο σε ολους, πολυ καλη δουλεια!!!!  keep up και αν χρειαστειτε ντραμμερ..... εδω ειμαι ;)   \m/__O__\m/
« Τελευταία τροποποίηση: 07/02/10, 17:21 από __D3mIaN__ »

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Kανενα jamαρισμα???
« Απάντηση #199 στις: 07/02/10, 17:34 »
Να κάνω μια γενική ερώτηση, μες στο θέμα όμως. Πώς σας έρχονται αυτές οι ιδέες που παίζετε; Λέτε ας πούμε "τώρα θα παίξω στην τάδε κλίμακα, τώρα στην άλλη" ή απλά αρχίζετε κι ό,τι βγει; Είναι προφανώς αόριστη ερώτηση και μάλλον χαζή απλά το σόλο είναι εντελώς ασαφής έννοια για μένα και θα ήθελα να μάθω περισσότερα πράγματα...

@steltrucci: Από metal τί έχεις φίλε μου;

   Aγαπητε φιλε αρχικα οσο αφορα τα backing απο μεταλ εχω διαφορα κυριως οσα βρισκω κατα καιρους στο διαδικτυο και καποιες 80ιλες. Αν ψαχτεις υπαρχουν πααααρα πολλα!! Τωρα οσο αφορα τις κλιμακες που λες.. αρχικα το βασικοτερο ειναι να καταλαβεις στο αυτι σου την τονικη. Σε τι κλιμακα παιζει το κομματι δλδ. Εστω οτι ειναι Λα για παραδειγμα.. αμεσως μπορεις να φανταστεις "διαδρομους" πανω στην ταστιερα που εχουν βαση το Λα ειτε σε 5τονικη ειτε σε ματζορε, μινορε αρμονικη κλπ κλπ. Κοινως το παιχνιδι ειναι να μπορεις να καταλαβαινεις την τονικη παντα και στα καπακια να πας να παιξεις την κλιμακα που κατεχεις καλα και τις θεσεις της... στην σωστη τονικη ομως. Περιπου ετσι παει χοντρικα!

   Το μπλεξιμο τωρα των θεσεων και των κλιμακων ειναι κατι που δεν εχει καποιο κανονα. Αυτο νομιζω πηγαζει απο το στυλ του καθενος και τον τροπο με τον οποιο προσεγγιζει στο μυαλο του εναν αυτοσχεδιασμο.


Ποιος ειπε οτι το φορουμ βρηθει απο κιθαριστες? τωρα θα ακουσετε τη γνωμη ενος ντραμμερ. :P
 Ακουσα τη μιξη, και τα σολακια ολων των συμμετεχοντων.. πολυ καλη δουλεια ηχου χρονου κλπ, καθως επισης και πολυ ωραιες συνθεσεις... επειδη στα λιγοστα μου ποστ (για οσους ξερουν) ημουν παντα καθετος και ειλικρινης, καποια απο τα σολακια εχουν τονικα λαθη, καθως και χρονικα, ομως μετραει παντα η προσπαθεια γιατι αυτη μας βελτιωνει. Πραγματι 2-3 επαιξαν παρα πολυ ωραια, προσωπικα ομως ψηφιζω Steltrucci, ειναι απο τους λιγους με σωστο dealy και ηχο γενικοτερα, μελωδικος, μεσα στο χρονο, γλυκο σβησιμο της καθε νοτας, εκφραση στο παιξιμο, touch... δε ξερω μου βγαλε κατι ιδιαιτερο... θα τον προτιμουσα με περισσοτερες αναπνοες αλλα το 1 λεπτο σολου πιεζει οσο να ναι.. Μπραβο σε ολους, πολυ καλη δουλεια!!!!  keep up και αν χρειαστειτε ντραμμερ..... εδω ειμαι ;)   \m/__O__\m/

   Ευχαριστω πολυ! Η αληθεια ειναι οτι λογω εξετασεων εγραψα παρα πολυ βιαστικα μεσα σε λιγα λεπτακια και δεν ειχα χρονο να το ακουσω καλα καλα και να διορθωσω λαθη που αισθανομαι οτι ειναι αρκετα. Απο κει κ περα χαιρομαι που αρεσε τοσο πραγματικα! Το σωστο delay ειναι σημαντικη παραμετρος κατα την αποψη μου σε ενα "και καλα" μπαλαντοσολο.. Και παλι ευχαριστω αν αρεσε! Να επαναλαβω ομως οτι το φορουμ αυτο αποτελειται απο μερικους πολυ πολυ καλους κιθαριστες-μουσικους.. Και στο event αυτο υπηρξαν αρκετοι που πραγματικα τους απολαμβανω! Η πλειοψηφια των παιδιων εχει φοβερο ηχο! Και θεικες φεντεριλες!!!!!

   Α ρε αλανια των 80ς!!  :D
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre