Αποστολέας Θέμα: Iron maiden - a matter of life and death  (Αναγνώστηκε 25084 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden - A MATTER OF LIFE AND DEATH (2006)
« Απάντηση #50 στις: 20/08/06, 01:51 »
Μπορει να ειμαι στενομυαλος... Τι να λεει!!!

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden - A MATTER OF LIFE AND DEATH (2006)
« Απάντηση #51 στις: 20/08/06, 02:14 »
Τα πραγματα ειναι απλα... σε οποιον αρεσει ας το αγορασει... Σε οποιον δεν αρεσει δεν θα το αγορασει...
Εγω πχ δεν θα το αγορασω γιατι απλα δεν μου αρεσει... Οι Maiden ηταν και ειναι η αγαπημενη μου metal μπαντα εδω και 18 χρονια, οποτε σχολιασμους απο παιδια 20+ χρονων δεν δεχομαι για το ποιοι ειναι οι Maiden και το τι μουσικη βγαζουν τωρα και τι βγαζανε παλια.
Κι εγω οταν ημουν 15-23 χρονων, οτι και να εκαναν οι αγαπημενοι μου καλιτεχνες, το θεωρουσα καλο... Πλεον εχοντας αποκτησει περισσοτερη πειρα σε παρα πολλα θεματα, εχω μαθει να εχω πολυ πιο ανοιχτο μυαλο και σε ακουσματα και σε αποψεις... Βλεπω πλεον πραγματα που παλιοτερα απλα δεν τα εβλεπα η αρνιομουν να τα δω πεισματικα. Επαναλαμβανω, εξακολουθω να αγαπαω τους Maiden (οπως και αλλα γκρουπ που με εχουν απογοητευσει πχ Metallica), αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα τους κρινω οταν κανουν κατι το οποιο δεν μου αρεσει. Κι εχω αποκτησει αυτο το δικαιωμα, εχοντας σκασει πολλα χρηματα για αυτους, και για δισκους και κασσετες και CDs και DVDs και συναυλιες κτλ, αλλα κυριοτερα εχοντας ξοδεψει ατελειωτες ωρες ακουγοντας τους, διαβαζοντας τους (στιχοι συνεντευξεις) και μαθαινοντας τους στην κιθαρα. Οι Maiden ηταν ο λογος που επιασα κιθαρα στα χερια μου και ακομα και τωρα που ειμαι 30, οταν ακουω τον Dickinson να τραγουδαει "...an easy way for the blind to go, a clever path for the fool who knows the secrets of the hanged man, the smile on his lips..." ανατριχιαζω... Για μενα δεν θα υπαρξει μεγαλυτερη μπαντα απο αυτους στον χωρο τους και κανεις δεν θα ξαναγραψει τετοια κομματια. Δυστυχως ουτε οι ιδιοι θα καταφερουν να ξαναγραψουν τετοια κομματια που γραψανε στα πρωτα 10 χρονια τους. Αυτο που πολλοι δεν καταλαβαινουν (η δεν θελουν να καταλαβουν) ειναι οτι οταν λεμε πως δεν γραφουν πλεον οπως εγραφαν, δεν εννοουμε να αντιγραφουν τον παλιο τους εαυτο, αλλα να βγαζουν κομματια με την ιδια εμπνευση...
Αλλα και παλι καταλαβαινω τα παιδια που ειναι τωρα στα 20-23 τους, γιατι οταν ξεκινησαν να ακουνε Maiden, οι πιο πολλοι ξεκινησαν με οτι εβγαινε την εποχη που ξεκινησαν να ακουνε... Αρα τα παιδια αυτα ξεκινησαν να ακουνε Maiden με fear of the dark, x factor κτλ.  Οποτε ειναι λιγο πολυ λογικο, να μην τους φαινεται τοσο αβυσσαλεα η διαφορα σε σχεση με τα τελευταια τους. Αλλα πρεπει ολα τα παιδια αυτα να καταλαβουν κι εμας τους παλιους, που εχοντας μεγαλωσει σχεδον μαζι με τους Maiden, και με αλμπουμ οπως Powerslave, somewhere in time, seventh son (δεν αναφερω τα παλιοτερα, ειναι αυτονοητο), ακουγοντας τα τελευταια τους αλμπουμ να απογοητευομαστε... Γιατι ναι μεν δεν ειναι κακοι δισκοι για μια μπαντα, αλλα για εμας, ειναι κακοι δισκοι για Maiden, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν βγαζουν πλεον και μερικα καλα κομματια.
Απλα τα παλια τους αλμπουμ, τα εβαζα και τα ακουγα ολοκληρα ξανα και ξανα... Τα τωρινα τους, κανω mp3 κανα 2-3 κομματια που μου αρεσουν και ακουω μονο αυτα, και αυτα ακομα σπανια...
Παντως επειδη οπως λεω παντα, ολα ειναι σχετικα και πως οι αποψεις ειναι σαν τις κ***τρυπιδες (ολοι εχουν απο μια), ο καθενας μπορει πολυ απλα να κανει οτι γουσταρει, χωρις να κρινει τους αλλους. Ας κρατησουμε λοιπον τις αποψεις μας στους Maiden αυτους καθ αυτους και οχι στις μπηχτες για τους αλλους και ας μην προσπαθουμε να δειξουμε ποσο πιστοι οπαδοι ειμαστε, ποσο γνωστες ειμαστε κτλ.
Ολοι οσοι αγαπανε τους Maiden και νεοι και παλιοι, δεν εχουν τιποτα να χωρισουν αλλα πολλα να τους συνδεουν. Οσοι λοιπον γουσταρεται το στυλ που εχουν πλεον οι Maiden βουρ στην αρενα! Οι υπολοιπο θα παραμεινουμε στις εξεδρες να τους χαζευουμε, γιατι οταν τους βλεπεις απο μακρυα, σου θυμιζουν πιο πολυ τους αληταμπουρες με τα πετσινα και τα ελαστικα, που επαιζαν σαν να μην υπηρχε αυριο... Και ας μην μπορουμε να εκτιμησουμε απο τοσο μακρυα ποσο τελεια παιζει ο Mc Brain, η ποσο χαλια παιζει ο Gers  (:P δεν αντεχα για τον Gers το 'πα  ;D)
Και τελος θα πω ενα πραγμα, πως ακομα κι αν οντως πλεον οι κινησεις των Maiden στο εμπορικο κομματι, με εκνευριζουν (συλλογες, live, κι αλλα best, και ενα καρρο μαλ***ες) και τα τελευταια τους αλμπουμ εδω και 8-10 χρονια δεν μου αρεσουν,  UP THE IRONS !!!
« Τελευταία τροποποίηση: 20/08/06, 02:16 από Dwight Fry (πρωην Great Cornholio) »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron Maiden - A MATTER OF LIFE AND DEATH (2006)
« Απάντηση #52 στις: 20/08/06, 10:50 »
ποτέ δεν μου άρεσαν οι maiden!πάντα η ίδια μουσική,το πιο εμπορικό συγκρότημα όλων των εποχών!κάθε 2 μήνες βγάζουν single μόνο κ μόνο για τα φράγκα!κ τέλος εχουν τον  πιο ηλίθιο τραγούδιστη!
Υπαρχουν τρεις περιπτωσεις..Η εισαι γνωστος της sharon(στο απευχομαι) η του zakk(επισης στο απευχομαι) η να μην εχεις ακουσει καθολου maiden.Αλλα ρε παιδια ελεος προσεχετε τι λετε πριν προκαλεσετε εντυπωσεις γιατι πεταγονται τρομερες πατατες..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος gkirle

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #53 στις: 31/08/06, 09:01 »
Καλημερα σε ολους.θα ηθελα τη γνωμη οποιουδηποτε εχει ακουσει το νεο αλμπουμ.Πιστευω πως ειναι το καλυτερο που εχουν βγαλει απο το 1988 (7th son of a 7th son)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #54 στις: 31/08/06, 09:26 »
Για μένα είναι το χειρότερο που βγάλανε. Χάλια παραγωγή και η φωνή του Dickinson έχει "σπάσει" πολύ. Σε λίγο καιρό δεν θα το θυμάται κανείς!

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #55 στις: 31/08/06, 13:21 »
olo ta idia kai ta idia :P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #56 στις: 31/08/06, 15:23 »
Θες να μας πεις οτι τον ακουσες τον δισκο?Αν δεν τον ακουσες τι μιλας ρε γμτ?Για να αυξησεις τα ποστς?Αμαν πια...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #57 στις: 31/08/06, 15:25 »
Θες να μας πεις οτι τον ακουσες τον δισκο?Αν δεν τον ακουσες τι μιλας ρε γμτ?Για να αυξησεις τα ποστς?Αμαν πια...

ton katevasa. kai eixa paei sto wizard sto marousi pou eixe paroysiasi oloklirou tou diskou. Re kiratzo,ola ta ksereis pia???

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #58 στις: 31/08/06, 15:26 »
Θες να μας πεις οτι τον ακουσες τον δισκο?Αν δεν τον ακουσες τι μιλας ρε γμτ?Για να αυξησεις τα ποστς?Αμαν πια...

ton katevasa
Ναι ενταξει...οκ...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #59 στις: 31/08/06, 15:44 »
Θες να μας πεις οτι τον ακουσες τον δισκο?Αν δεν τον ακουσες τι μιλας ρε γμτ?Για να αυξησεις τα ποστς?Αμαν πια...

ton katevasa
Ναι ενταξει...οκ...

e pws 8es na sto apodeiksw re su? Tipota dn pisteueis pia. Alla kai kapoios na min ton exei akousei,pisteueis oti oi maiden tha paizan tipota kati kainourgio?
mi-do-re ola ade kai kanena la sto tsakir kefi...! Sigekrimena ,yparxoun 3 tragoudia sto disko sta opoia paizoun akrivws,ma akrivws ta idia pragmata mi-la-fa nomizw paei.
« Τελευταία τροποποίηση: 31/08/06, 15:57 από GarvinFromBlackout »

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #60 στις: 31/08/06, 15:57 »
χάλια γενικώς,ποζεράδες,καραεμπορικοί.έξωωωωωωωωωωωω ρεεεεεεε!

Αποσυνδεδεμένος psy_gr

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • Ε πόλεμο θέλεις...?
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #61 στις: 31/08/06, 16:23 »
εγω εχω να πώ οτι ευτυχώς που παίζουν τα ίδια για να μας θυμίζουν τα παλιά,
γιατί σιγά σιγά χάνεται το κλασσικό metal ηχόχρωμα. Σε μερικά χρόνια θα λέμε metal τους systmen of a dawn :(   

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #62 στις: 31/08/06, 17:38 »
εγώ πάντως.....μετα απο την πρώτη ακροαση....είμαι περήφανος που ακουω maiden....καθολου τα ίδια και τα ίδια garvin...το cd είναι ακρως εμπνευσμενο....οι κιθαρες καταιγιστικες....η φωνη του bruce πάρη όντως λίγο κουρασμενη....αλλα γενικα πιστευω ότι είναι χαοτικα καλλυτερο απο όλα τα cd απο το fear of the dark και μετα.....και το dvd της limiited edition άκρως ενδιαφερον.....γενικοτερα.....:

THE FUCKIN' BEAST IS BACK!!!!!!!! UP THE IRONS!!!!!!! 6 6 6

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Iron Maiden - A MATTER OF LIFE AND DEATH (2006)
« Απάντηση #63 στις: 31/08/06, 18:22 »
εγώ λέω  να ακουσετε το cdάκι και να μιλήσετε στο άλλο θεμα με αποψεις για τον δισκο γιατι εδώ πάλι το μαμησαμε το θεμα.....

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #64 στις: 31/08/06, 18:47 »
Εγώ δε βιάζομαι καθόοοοοοολου να τ'ακούσω πάντως...

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #65 στις: 01/09/06, 00:57 »
Στη σελιδα του "Δισκοπαρουσιασεις και κριτικές" 2 σειρές πιο κατω απο το λινκ για εδω εχει ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο θεμα, το οριτζιναλ ομως που ανοιχτηκε...

Τελος παντων...

Θα τον παρω παντως τον δισκο!
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος cavetroll

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #66 στις: 01/09/06, 04:25 »
απλα ειναι απιστευτος δισκος, για μενα οτι καλυτερο εχουν βγαλει μετα το fear of the dark, αλλα καλυτερος απο το no prayer... μιλαμε για απιστευτες riffαρες και πολλα prog. στοιχεια γιατι οπως και να το κανουμε, αρεσει δεν αρεσει το prog. αυτοι ειναι οι μειντεν του σημερα.. και δεν με χαλανε καθολου.. παντα Leaders

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #67 στις: 02/09/06, 11:28 »
A ρε μαστερ!!!!ΡΕΣΠΕΚΤ ;D ;D
Δεν ξερω για τους αλλους παντως εγω οταν αγορασα τον δισκο και μεχρι να τον ακουσω ενιωθα οπως τοτε που ειχα αγορασει τον πρωτο δισκο μου των μειντεν.(και γενικα πρωτο μεταλ δισκο)
Εις τα μουσικα τωρα να πω οτι ακολουθει την τακτικη των τελευταιων χρωνων αλλα ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο το dance of death.Οσοι παλιοι φανς ειστε απογοητευμενοι(λογικο δεν σας κατηγορω) θα παραμεινετε αογοητευμενοι μεχρι και τον επομενο και μαλλον τελευταιο δισκο που ισως και να το γυρισουν παλι στα παλια.
Εμενα μα ρεσε.Πολυ.Η φωνη του bruce ναι ειναι πεσμενη καιεν ξερω γιατι.Αλλα ειδικα στο καλυτερο κοματι του δισκου για μενα το brighter than a thousand suns η φωνη του δεν ειναι καθολου καλη.Λες και το κανει επιτηδες ο τριςμεγιστος..

Μια συμβουλη..Οσοι δεν ειστε φανς του συγκροτηματος δεν χρειαζεται να ακουσετε τον δισκο.Δεν χρειαζεται να ακουμε το αποθημενοο του καθενος επειδη δεν του καθεται η γκομενα.....


Θα επανελθω με εκτενη αναφορα στα τραγουδια.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #68 στις: 02/09/06, 12:30 »
Θα επανελθω με εκτενη αναφορα στα τραγουδια.

και θα απογοητευτείς. Θα ακούσεις το πρώτο θα σου αρέσει και θα πας να ακούσεις το δεύτερο και θα πεις ''ωχ,κάτσε ρε,αυτό το riff το παίζουν και στο προηγούμενο κομμάτι''. Και όλος ο δίσκος έτσι θα πηγαίνει.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #69 στις: 02/09/06, 14:00 »
Θα επανελθω με εκτενη αναφορα στα τραγουδια.

και θα απογοητευτείς. Θα ακούσεις το πρώτο θα σου αρέσει και θα πας να ακούσεις το δεύτερο και θα πεις ''ωχ,κάτσε ρε,αυτό το riff το παίζουν και στο προηγούμενο κομμάτι''. Και όλος ο δίσκος έτσι θα πηγαίνει.
Σορυ???Σε κμια περιπτωση δεν συμβαινει αυτο.Λογικο ειναι τα τραγουδια να κινουνται ολα στο ιδιο στυλ.Δεν ειναι best of απο ολες τις εποχες του γκρουπ..To αλμπουμ ειναι μια χαρα και μου φαινεται ακομα καλυτερο μετα το ανελεειτο θαψιμο που ειχε φαει πριν ακομα βγει.Ειδικα το τραγουδι του harris for the greater good of god σπερνει.Να σου πω οτι για να ακουσεις τον δισκο πρεπει να εχεις υπομονη και να σ αρεσει και το prog αφου ο δισκος περιεχει μπολικο και απο αυτο.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #70 στις: 03/09/06, 21:53 »
Θα επανελθω με εκτενη αναφορα στα τραγουδια.

και θα απογοητευτείς. Θα ακούσεις το πρώτο θα σου αρέσει και θα πας να ακούσεις το δεύτερο και θα πεις ''ωχ,κάτσε ρε,αυτό το riff το παίζουν και στο προηγούμενο κομμάτι''. Και όλος ο δίσκος έτσι θα πηγαίνει.
Σορυ???Σε κμια περιπτωση δεν συμβαινει αυτο.Λογικο ειναι τα τραγουδια να κινουνται ολα στο ιδιο στυλ.Δεν ειναι best of απο ολες τις εποχες του γκρουπ..To αλμπουμ ειναι μια χαρα και μου φαινεται ακομα καλυτερο μετα το ανελεειτο θαψιμο που ειχε φαει πριν ακομα βγει.Ειδικα το τραγουδι του harris for the greater good of god σπερνει.Να σου πω οτι για να ακουσεις τον δισκο πρεπει να εχεις υπομονη και να σ αρεσει και το prog αφου ο δισκος περιεχει μπολικο και απο αυτο.
 

an paizeis ki8ara kai 8es na vgaleis ena kommati apo ton disko,ma8e to prwto... einai san na ta ksereis ola! Ena komati twn iron maiden pou na min pigainei mi do re sas parakalw!!!!!!!!! Prog; Θα μας μάθουν οι iron maiden prog;;; 9 λεπτα βαρετα κομμάτια είδα εγώ. Αν αυτά είναι prog τότε οι him είναι death metal!
« Τελευταία τροποποίηση: 03/09/06, 22:14 από GarvinFromBlackout »

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #71 στις: 03/09/06, 23:05 »
Δλδ συνεχεια με σενα πρεπει να τσακωνομαι εδω μεσα????Αλλος δεν υπαρχει??

Το προγκ για να το ακουσεις φιλε μου πρεπει να το προσεξεις.Πρεπει να το ακουσεις σε μηχανημα.Πρεπει να ακους μουσικη και οχι να παιζεις ναρακλιευτη και να ακους τα μπ3 η το τορεντ που κατεβασες..Καταλαβες?Ακουσε πρωτα τα τραγουδια και μετα πες μου αν ειναι βαρετα η οχι.
These colours don't run ,brighter than a thousand suns ,for the greater good of god,lord of light..Αν αυτα ειναι βαρετα και ανουσια τοτε πηαγιντε ακουστε Χιμ..Αλλωστε δεν νομιζω να χρεαιαζεται κανεις να κατεβαζετε τους δισκους..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #72 στις: 03/09/06, 23:09 »
Δλδ συνεχεια με σενα πρεπει να τσακωνομαι εδω μεσα????Αλλος δεν υπαρχει??

Το προγκ για να το ακουσεις φιλε μου πρεπει να το προσεξεις.Πρεπει να το ακουσεις σε μηχανημα.Πρεπει να ακους μουσικη και οχι να παιζεις ναρακλιευτη και να ακους τα μπ3 η το τορεντ που κατεβασες..Καταλαβες?Ακουσε πρωτα τα τραγουδια και μετα πες μου αν ειναι βαρετα η οχι.
These colours don't run ,brighter than a thousand suns ,for the greater good of god,lord of light..Αν αυτα ειναι βαρετα και ανουσια τοτε πηαγιντε ακουστε Χιμ..Αλλωστε δεν νομιζω να χρεαιαζεται κανεις να κατεβαζετε τους δισκους..

asxeto afto gia tous him...prog akouw poli kairo kai pragmatika se tpt dn borw na sigrinw to prog twn ryche i twn dream theter me to prog tou a matter of life and death.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #73 στις: 03/09/06, 23:17 »
Δλδ συνεχεια με σενα πρεπει να τσακωνομαι εδω μεσα????Αλλος δεν υπαρχει??

Το προγκ για να το ακουσεις φιλε μου πρεπει να το προσεξεις.Πρεπει να το ακουσεις σε μηχανημα.Πρεπει να ακους μουσικη και οχι να παιζεις ναρακλιευτη και να ακους τα μπ3 η το τορεντ που κατεβασες..Καταλαβες?Ακουσε πρωτα τα τραγουδια και μετα πες μου αν ειναι βαρετα η οχι.
These colours don't run ,brighter than a thousand suns ,for the greater good of god,lord of light..Αν αυτα ειναι βαρετα και ανουσια τοτε πηαγιντε ακουστε Χιμ..Αλλωστε δεν νομιζω να χρεαιαζεται κανεις να κατεβαζετε τους δισκους..

asxeto afto gia tous him...prog akouw poli kairo kai pragmatika se tpt dn borw na sigrinw to prog twn ryche i twn dream theter me to prog tou a matter of life and death.
Ποσος με νοαιζει ποσο καιρο και αν ακους προγκ.Το θεμα ειναι οτι απο το pc και εχοντας ακουσει μια φορα δεν μπορεις να κρινεις ενα δισκο με 9λεπτα τραγουδια..Που εχουν μεσα τους τονους απο μουσκη και πολυ καλες μελωδιες.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Iron maiden - a matter of life and death
« Απάντηση #74 στις: 03/09/06, 23:21 »
Δλδ συνεχεια με σενα πρεπει να τσακωνομαι εδω μεσα????Αλλος δεν υπαρχει??

Το προγκ για να το ακουσεις φιλε μου πρεπει να το προσεξεις.Πρεπει να το ακουσεις σε μηχανημα.Πρεπει να ακους μουσικη και οχι να παιζεις ναρακλιευτη και να ακους τα μπ3 η το τορεντ που κατεβασες..Καταλαβες?Ακουσε πρωτα τα τραγουδια και μετα πες μου αν ειναι βαρετα η οχι.
These colours don't run ,brighter than a thousand suns ,for the greater good of god,lord of light..Αν αυτα ειναι βαρετα και ανουσια τοτε πηαγιντε ακουστε Χιμ..Αλλωστε δεν νομιζω να χρεαιαζεται κανεις να κατεβαζετε τους δισκους..



asxeto afto gia tous him...prog akouw poli kairo kai pragmatika se tpt dn borw na sigrinw to prog twn ryche i twn dream theter me to prog tou a matter of life and death.
Ποσος με νοαιζει ποσο καιρο και αν ακους προγκ.Το θεμα ειναι οτι απο το pc και εχοντας ακουσει μια φορα δεν μπορεις να κρινεις ενα δισκο με 9λεπτα τραγουδια..Που εχουν μεσα τους τονους απο μουσκη και πολυ καλες μελωδιες.

su to lew gia na min nomizeis pws ime kanenas asxetos apo prog. Ton disko ton akousa 3 fores kai poly kala malista. Alla ekei pou piga na pw ''poly kalo afto'',prin teliwsw ti frasi mu ,akusa kati pu exw ksanakousei eite sto parel8on,eite sto proigumeno akrivws kommati. Kai giati na paw na plirwsw 17,5 eyrw gia na parw to kainourgio twn iron maiden; pairnw ta 5 prwta ade kai to fear of the dark kai ka8arisa.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
61 Απαντήσεις
16936 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/06/06, 15:13
από Kiratzoharris
4 Απαντήσεις
4208 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/09, 21:28
από Garvin
2 Απαντήσεις
2562 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/09, 23:37
από davemurrayaris
56 Απαντήσεις
17819 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/09, 07:56
από Kli Klis
2 Απαντήσεις
3059 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/08/09, 04:03
από fake7
7 Απαντήσεις
4730 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/10/09, 18:31
από fake7
153 Απαντήσεις
44973 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/08/10, 15:42
από master of puppets
62 Απαντήσεις
17626 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/10, 13:12
από Neikos
27 Απαντήσεις
7612 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/07/15, 20:45
από sfanfan
8 Απαντήσεις
26809 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/03/17, 18:14
από panixgr