Αποστολέας Θέμα: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/  (Αναγνώστηκε 27665 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #25 στις: 30/05/08, 10:50 »
Λιολιος απεναντι απο το Ιπποκρατειο

- "Θέλω μια ηλεκτρική κιθάρα"
- "Τι παίζεις?"
- "Ρεμπέτικα"
- "ESP, χαλαρά!"

 ;)

looooooooooooooooollllllllllllllll..... ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #26 στις: 30/05/08, 11:15 »
Κατα την άποψη μου μια καλή κιθάρα είναι η Ibanez. Είναι πολυμορφικές κιθάρες και κάποια στιγμή αλλάζοντας και μαγνήτες γίνεται ακόμα καλύτερη. Όσον αφορά το θέμα του ενισχυτή επειδή είμαι του British ήχου όπως Laney κλπ καλύτερα να πάρεις γνώμες κι από άλλους εδω μέσα. Στο άλλο θέμα που έθεσες για το πως θα μάθεις να ξέρεις με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις μην ξεχάσεις ποτέ τον ΜΕΤΡΟΝΟΜΟ! Καλή τύχη λοιπόν στις επιλογές σου...

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #27 στις: 30/05/08, 12:51 »
Για τις Squier οσα μοντελα εχω δοκιμασει και ειναι πανω απο...150 ευρω ειναι παρα παρα πολυ καλα... Ειδικα μια Tele που εχει μια φιλη μου εχει φοβερη αισθηση και ευκολια στο παιξιμο...
Αυτο θα προτεινα κι εγω.. Μην δινεις 500 ευρω σε 1η κιθαρα γιατι οταν μαθεις λιγο τα πραγματα μπορει να το μετανιωσεις...Παρε μια φθηνουλα που σου αρεσει και στο ματι  ;)

Παντως ετσι για το αρχειο, για πρωτη κιθαρα θα επαιρνα μια χωρις τρεμολο (ισως επειδη η πρωτη μου ηταν με τρεμολο Ibanez :D ) και μαλλον θα ηταν Schecter σαν κι αυτην..
http://www.thomann.de/gr/schecter_omen_6_extreme_bch.htm

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #28 στις: 30/05/08, 12:59 »
Το θέμα είναι να σε πωρώνει η πρώτη κιθάρα που παίρνεις. Η κοπέλα φαντασιώνεται με stratocaster. Άμα πάρει μία δε θα την αφήνει απ' τα χέρια της. Εγώ έτσι μόνο από κόλλημα ήθελα Ibanez και δε τη χορταίνω απλά και μόνο γιατί είναι αυτό που ήθελα. Μπορούσα να πάρω κάτι πιο φτηνό ή κάτι που να μου κάθονταν καλύτερα στο χέρι. Αλλά δε θα με πώρωνε και μόνο η ιδέα ότι έχω Ibanez.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Seth21

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 168
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #29 στις: 30/05/08, 13:07 »
Στη θεσσαλονικη πας στον ζαχο κατευθειαν δε θα βρεις καλυτερες τιμες πιστευω...Οσο για τον τσελιο καλος αλλα ειναι απο τους ακριβους δυστυχως  ::)

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #30 στις: 30/05/08, 13:09 »
Το θέμα είναι να σε πωρώνει η πρώτη κιθάρα που παίρνεις. Η κοπέλα φαντασιώνεται με stratocaster. Άμα πάρει μία δε θα την αφήνει απ' τα χέρια της. Εγώ έτσι μόνο από κόλλημα ήθελα Ibanez και δε τη χορταίνω απλά και μόνο γιατί είναι αυτό που ήθελα. Μπορούσα να πάρω κάτι πιο φτηνό ή κάτι που να μου κάθονταν καλύτερα στο χέρι. Αλλά δε θα με πώρωνε και μόνο η ιδέα ότι έχω Ibanez.

Κατσε περιμενε,,, ποτε εγραψε οτι την πορωνει η stratocaster..? ??? Η μονη κιθαρα που εδειξε οτι της αρεσε ειναι μια Ibanez..

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #31 στις: 30/05/08, 13:18 »
Είπε: ''Φαντάζομαι μια κόκκινη stratocaster στη γωνία του δωματίου μου και λιώνω''.

ΕDIT: Για την ακρίβεια...

Παράθεση
Παράθεση
Επίσης επειδή είναι και η πρώτη σου κιθάρα και δεν την αγοράζεις μόνο για να μάθεις, αλλά και για να την θαυμάζεις όταν θα την ακουμπάς σε μια άκρη του δωματίου σου, βγαίνει και σε αρκετά χρώματα για να διαλέξεις..

Παράθεση
αυτό μπορώ να πω ότι είναι πολύ εύστοχο...για παράδειγμα εγώ σκέφτομαι μια κόκκινη fender stratocaster και λιώνω...φαντάσου να την έχω και στην άκρη του δωματίου μου 

« Τελευταία τροποποίηση: 30/05/08, 13:20 από Joevaicci »
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #32 στις: 30/05/08, 13:30 »
Θα συμφωνήσω απόλυτα με faser και joevaicci ότι αν πορωθείς άσχημα με μια κιθάρα, τότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να την αγοράσεις!! Δεν είσαι στη φάση που πρέπει να κοιτάξεις προσεκτικά το κάθε χαρακτηριστικό της κιθάρας και να πεις ''καλή κθάρα, με χαλάει όμως η αίσθηση του τρέμολο'' ή ''οι μαγνήτες της δε με ικανοποιούν'' και τέτοια...
Είσαι στη φάση που ακόμα και το αν έχεις δει τον αγαπημένο σου καλλιτέχνη να πάιζει με κιθάρα που μοιάζει με αυτή που έχεις, βοηθά απίστευτα και γενικά αν σου αρέσει η εμφάνιση του οργάνου θα σου δώσει μεγάλη ώθηση για να ασχοληθείς!!


Κι επειδή σε κούρασα... :P Ωρίστε τι προτείνω:

μια κόκκινη strat (κόκκινη δεν είπες ότι σου αρέσει? ;))
+
ένας απ τους καλύτερους ενισχυτές σε αυτή την τιμή που έχει και πολλά εφέ καθώς και κουρδιστήρι
+
ένα καλώδιο
+
μια ζωνούλα
+
μπόλικες πένες για να κατασταλάξεις με τον καιρό σε αυτή που σε βολεύει - εκτός αυτού χάνονται και πανεύκολα
περίπου=
460ε...
σου μένουν και 40ε να τα ξοδέψεις σε καφέδες και χορδές.. :P


Btw, οι stratocaster είναι κιθάρες που φημίζονται για την ευελιξία τους (μπορείς να παίξεις πολλά είδη μουσικής)... εκτός αυτού, το τρέμολο (η μεταλική βάση στο κάτω μέρος της κιθάρας στο οποίο στηρίζονται οι χορδές και που πειράζοντας τον λεβιέ που έχει μπορείς να κάνεις διάφορα ''κολπάκια'') που έχουν είναι πολύ καλό για αρχάριους,  καθώς δε θα σε δυσκολέψει σε αλλαγές χορδών κτλ...


« Τελευταία τροποποίηση: 30/05/08, 13:37 από gers »

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #33 στις: 30/05/08, 13:33 »
Πλάκα πλάκα οι squier μια χαρά κιθαρίτσες είναι, κι αν δεν είσαι fenderόπληκτος και δεν θες να σκάσεις τ'άπειρα για αμερικάνικες και μεξικάνες κάνουν και το παραπάνω τη δουλειά τους. Ειδικά τα vintage modified μοντέλα τα σπάνε.

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #34 στις: 30/05/08, 13:37 »
Η κοπέλα φαντασιώνεται με stratocaster.

Παρακαλώ, να κρατήσετε λίγο το επίπεδο... Παλιοανώμαλοι...

Κατα τα άλλα, συμφωνώ με τον gers, με εξαίρεση να δώσει τα 40€ σε κανα σέρβις...

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #35 στις: 30/05/08, 13:48 »
Αν δώσει 40ε για ένα service ατύχησε.. :P

Σωστός πάντως για το service, αν την πάρει από εξωτερικό λογικά θα της έρθει ασετάριστη...
Αααα...μην ξεχάσω... κοπελιά όταν λέμε service δεν εννοούμε ότι η κιθάρα θα έχει κάποιο πρόβλημα, απλά όλες οι κιθάρες θέλουν κάποιες ρυθμίσεις στην αρχή...

Οπότε κατασταλάξαμε:
-25 περίπου έουροι σε service
-και τα υπόλοιπα σε καφέδες και χορδές!! :P

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #36 στις: 30/05/08, 13:57 »
Η κοπέλα φαντασιώνεται με stratocaster.

Παρακαλώ, να κρατήσετε λίγο το επίπεδο... Παλιοανώμαλοι...

Κατα τα άλλα, συμφωνώ με τον gers, με εξαίρεση να δώσει τα 40€ σε κανα σέρβις...



Mια χαρά το κρατάμε το επίπεδο. Τώρα ψηλά, χαμηλά άλλο θέμα ;D
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #37 στις: 30/05/08, 14:26 »
Στη θεσσαλονικη πας στον ζαχο κατευθειαν δε θα βρεις καλυτερες τιμες πιστευω...Οσο για τον τσελιο καλος αλλα ειναι απο τους ακριβους δυστυχως  ::)
Σε αυτο για τον Τσελιο διαφωνω....
Δεν ειναι σε ολα ακριβος.....

Οι Cort ειναι πολυ αξιοπιστες κιθαρες και φθηνες συγκριτικα με αλλες.....
Οσον αφορα αυτα που προσφερουν....

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #38 στις: 30/05/08, 14:35 »
Πλάκα πλάκα οι squier μια χαρά κιθαρίτσες είναι, κι αν δεν είσαι fenderόπληκτος και δεν θες να σκάσεις τ'άπειρα για αμερικάνικες και μεξικάνες κάνουν και το παραπάνω τη δουλειά τους. Ειδικά τα vintage modified μοντέλα τα σπάνε.


Πολύ σωστός ο Gothic. Πάντως στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ θα πρότεινα τo αντίστοιχο HSS μοντέλο για μεγαλύτερη ηχητική ευελιξία. Αν και πιστεύω ότι στη φάση που βρίσκεται η φίλη P!nk, μια Squier Affinity HSS Stratocaster ίσως να είναι η καλύτερη κιθάρα από κάθε άποψη. Επίσης αυτό το set είναι μια πολύ καλή περίπτωση για 300 Ευρώ. Τα έχει όλα (κιθάρα, ενισχυτή, καλώδιο, ζώνη, θήκη, πένες) και συμφέρει... ;)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #39 στις: 30/05/08, 14:41 »
Thanks Απόλλων!  :)

Εκτός των squier, πάντως, εγώ χτύπησα πρόσφατα μια Lag jet (stratοειδής) και μου βγήκε απίστευτα καλή - και ήταν πιο φθηνή κι από squier! Άμα θες τσέκαρέ τη:

http://guitare.playback-europe.com/lag-jv200_red_sunburst-8602.html

Επίσης υπάρχουν κι οι stratοειδείς Cort (όπως είπε κι ο K@frer), καθώς και οι Yamaha Pacifica, οι οποίες είναι επίσης αρκετά καλές κιθάρες.

Και θα συμφωνήσω με τον Απόλλωνα για τον humbucker στην bridge.

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #40 στις: 30/05/08, 15:03 »
Τις Lag τις έχω υπόψη μου. Πολύ ωραίες και καλοφτιαγμένες κιθάρες για τα λεφτά τους (και όχι μόνο). Είχα δοκιμάσει πέρσι τα μοντέλα Α100 και Α200 και μού άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις, παρά το γεγονός ότι τις έπαιξα σε έναν entry level Marshall ενισχυτή. Και απ' ότι έχω ακούσει τα πιο ακριβά μοντέλα είναι ακόμα καλύτερα...

Και για να επανέλθουμε στο θέμα μας, κάποιες άλλες κιθάρες που έχω παίξει και οι οποίες συναγωνίζονται άνετα τις Squier σε σχέση τιμής/ποιότητας είναι η Vintage V6 και η Cort G250. Kαι οι δύο αξίζουν μια δοκιμή.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #41 στις: 30/05/08, 15:09 »
To imuso στέλνει κι ελλάδα? Χλωμό, ε?

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #42 στις: 30/05/08, 15:26 »
Δυστυχώς όχι. Πάντως μπορείς να βρεις τη συγκεκριμένη κιθάρα και σε άλλα Βρετανικά μαγαζιά στην ίδια περίπου τιμή...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #43 στις: 30/05/08, 15:27 »
Δεν ψάχνω για τη συγκεκριμένη, για ένα Rickenbacker ψάχνω!  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #44 στις: 30/05/08, 16:54 »
Είπε: ''Φαντάζομαι μια κόκκινη stratocaster στη γωνία του δωματίου μου και λιώνω''.

ΕDIT: Για την ακρίβεια...

Παράθεση
Παράθεση
Επίσης επειδή είναι και η πρώτη σου κιθάρα και δεν την αγοράζεις μόνο για να μάθεις, αλλά και για να την θαυμάζεις όταν θα την ακουμπάς σε μια άκρη του δωματίου σου, βγαίνει και σε αρκετά χρώματα για να διαλέξεις..

Παράθεση
αυτό μπορώ να πω ότι είναι πολύ εύστοχο...για παράδειγμα εγώ σκέφτομαι μια κόκκινη fender stratocaster και λιώνω...φαντάσου να την έχω και στην άκρη του δωματίου μου 


Σορρυ φιλε δεν το προσεξα αυτο το ποστ... Και ναι συμφωνω απολυτως στο να παρει αυτο που της αρεσει στο ματι περισσοτερο για πρωτη κιθαρα.. Απλα και η Squier βγαζει κοκκινη στρατ νομιζω.. 'Η παλι λαθος κανω??? :-[ :-X

Αποσυνδεδεμένος P!nk

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Be still like a mountain, and flow like a river...
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #45 στις: 30/05/08, 23:13 »
μπορώ να πω ότι το πακέτο που μου πρότεινε ο gers με καλύπτει ταμάλα  ;D το θέμα βέβαια είναι ότι απ'ότι φαίνεται πρέπει να πιάσω δουλειά γιατί ο father έχει σκάσει να πάρω κλασσική και μάλλον δε θα ενισχύσει οικονομικά για ηλεκτρική....αλλά εντάξει ήδη έχω τα μισά λεφτά οπότε είμαι καλά...

αυτή τη κιθάρα που μου πρότεινε ο gers (http://www.thomann.de/gr/fender_squier_vintmod_strat_sss_mr.htm) υπάρχει περίπτωση να τη βρω σε κάποιο κατάστημα εδώ στη θεσσαλονίκη ή να την παραγγείλω κατευθείαν από την fender?

α και που θα πρέπει να πάω να την κάνω service?? ;D

The thin line between love and hate....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #46 στις: 31/05/08, 00:02 »
Λογικά θα τη βρεις, ίσως σε άλλο χρώμα αλλά θα την βρεις... πήγαινε στον στόλλα στη θεσσαλονίκη που είναι ο αντιπρόσωπος και δες... Service μπορείς να κάνεις σε οποιοδήποτε (μάλλον) κατάστημα αλλά περίμενε να σου απαντήσει και κανένας βόρειος...
« Τελευταία τροποποίηση: 31/05/08, 00:13 από gers »

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #47 στις: 31/05/08, 00:14 »
Αν ημουν στη θεσυ σου θα την παρεγγελνα απο το thomann. Εχω παραγγειλει πολλα πραγματα και μπορω να πω ειναι πολυ καλοι...(και τα υπολοιπα παιδια εδω το γνωριζουν). Ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα γλιτωσεις καποια χρηματα...
Και δεν ειναι τοσο δυσκολο, απλα κανεις μια μεταφορα χρηματων ή αν εχεις χρεωστικη ή πιστωτικη ειναι ακομα πιο ευκολο!

Τωρα για το service, προσωπικα εγω στελνω τις κιθαρες μου στον Παπαζογλου ο οποιος ειναι στη Θεσσαλονικη. Καποιος απο εδω ισως να μπορει να σου προτεινει καποιον καλυτερο (εαν υπαρχει βεβαια... 8))

Α να πω και κατι για την κιθαρα!!! Αριστη επιλογη και κιθαρας και χρωματος απλα εγω θα προτιμουσα να εχει τουλαχιστον εναν διπλο μαγνητη για να καλυπτει μεγαλυτερο ευρος ακουσματων...Βεβαια και οι Maiden με μονους παιζουν αλλα λεμε τωρα  ;D

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #48 στις: 31/05/08, 00:17 »
Τωρα αν αυτα τα μαραφετια ::) ::) με τα οποια παιζουν οι maiden τα λες stratocaster με μονους ok......

 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: δε ξέρω τι να διαλέξω..... :/
« Απάντηση #49 στις: 31/05/08, 00:25 »
Τωρα αν αυτα τα μαραφετια ::) ::) με τα οποια παιζουν οι maiden τα λες stratocaster με μονους ok......

 8) 8)

Μαραφετια μεν με μονους δεν... εκτος απο κατι διπολους που εχω δει του Gers...
Αχ...Maiden, παλιες καλες αγαπες...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
41 Απαντήσεις
14575 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/08, 00:24
από JimiDS
5 Απαντήσεις
3776 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/11/08, 14:14
από Como Esta Loco
3 Απαντήσεις
3739 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/08, 16:06
από zagortsnos
13 Απαντήσεις
5371 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/11/09, 19:56
από paranoid_gr
16 Απαντήσεις
5772 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/11, 13:48
από themos
20 Απαντήσεις
10738 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/12, 14:42
από pipokas99
17 Απαντήσεις
6015 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/13, 02:47
από Jezus
0 Απαντήσεις
1607 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/14, 01:06
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
2244 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/15, 02:54
από ConstantineKyr
22 Απαντήσεις
22314 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/02/17, 12:55
από hot_sauce (φλουτσ)